|
|
Witam
No tak... ta obszerność. Przyznam, że bardzo się starałem, aby było tylko tyle. Nie ma więc u mnie tych świetnych przywołań historycznych, które Pan podał. W zamierzeniu to miał być esej,ale… |
|
|
Panie Ryszardzie,
jest Pan na tym portalu opoką. Dobrej myśli i zdrowego rozsądku. Mam nadzieję, że dalej będziemy mogli się obserwować i wymieniać uwagami.
Dlatego życzę spokoju i radości w Wigilię… |
|
|
To jest wyłącznie moja odpowiedź na Pańskie - "...Nie wiem gdzie przebywał Pan w latach 80'...".
Najlepszego ŚBN |
|
|
Witaj Cybie!
Sam widzisz, ka skutecznie zaorali myśl konserwatywną. Republikańską także. Nasi ludzie potrafią reagować wyłącznie w jeden sposób. I sami, będąc przecież wrogami socjalizmu, stosują… |
|
|
Pora już? |
|
|
Również pozdrawiam.
Lecz powierzchownych i z drugiej ręki opinii nie akceptuję.
A w 80-tym byłem w Sali BHP. Więc co ja mogę wiedzieć. |
|
|
Bardzo dziękuję za dobrą, rozumną odpowiedź.Rzadko w internecie ktoś potrafi wyrazić odmienne stanowisko bez inwektyw i opluwania interlokutora. To też a propos upadku kultury osobistej,… |
|
|
Co reprezentują? Co słyszałeś? |
|
|
Pani Aniu,
on też próbował, lecz na drugiej stronie się załamuje.I w czytaniu i w pisaniu. A nawet w umyciu pleców.
Nie mniej, musi zaznaczyć swoją obecność. Podnosi nogę i sika. |
|
|
No właśnie... krypto-komusza, czy lewacka nowomowa. Prawactwo, lewactwo? Albo to fajne, jakże rusko - kacapskie stwierdzenie -" Przy czym jeszcze bardziej żadna jest różnica...". Pyszne. Zapisałem… |
|
|
Janku Kapitanie!
Spocznij na lądzie, z rodziną przy stole i choince i raduj się. Bóg nam się narodził. |
|
|
Witaj
Faktycznie tekst długi.Choć winien nawet być dłuższy, lecz się pilnowałem, by w tym się zmieścić. To nie felieton, to taki mini esej. No, ale Święta, więc może ktoś przeczyta.
Wiersz Twojego… |
|
|
Wyjaśniłem w tekście, że nie ma i dlaczego niema ludzi skłaniających się ku konserwatyzmowi. Dopiero trzeba ich wyszkolić.
I dlatego jest, jak jest, a ja komentarzowi nie mogę zaprzeczyć. |