Spieprzać dziady, więcej nie ma !

 
Jak Wam nie wstyd kochane pisiorki? Najstarszy portfel wśród rencistów i emerytów dostał netto 42zł. podwyżki swoich dochodów - jak za Tuska. Taki rencista dostawał 670 zł, a po ogromnej podwyżce będzie miał 712zł. Ale posłuchajcie  TVP i zaprzyjaźnione media, jak za Tuska same głodne kawałki: jacy to jesteśmy fajni, jak się troszczymy o naszych dziadków itd. Ta troska jest warta 42zł co miesiąc - i ochłap raz w roku. ..z warunkiem że macie na nas głosować :(  
A takiego wała jak Polska cała - powiedział mi jeden ze staruszków: Niech głosują na was ci którym dajcie po kilkaset złotych podwyżki.

Do tych fajnych pisiorów mam pytanie:

Czy któryś z Was przeżyje za 712 zł.? ... bo setki tysięcy staruszków muszą nie tylko przeżyć, ale mieć także na leki, i różne opłaty.

Panie Premierze

Ja to policzyłam. By żyć na granicy egzystencji, Polak musi mieć co miesiąc na rękę minimum 1500zł. A Pan chce uspokić sumienie jednorazowym datkiem w wysokości ok. 900zł? Jak Panu nie wstyd? To rzeczywiście jest ochłap! Dla silnych państwo jest słabe i musi dać dużo, dla słabych jest silne - i mój rząd biedocie mówi tak: Spieprzać dziady, więcej nie ma!

Staruszki powinni wynająć Broniarza, bo na Dudę nie mają co liczyć, on głodować za staruszków nie będzie. On także im mówi: Spieprzać dziady!

Kasa dla "zaradnych życiowo" nauczycieli oczywiście sie znajdzie, nie wiem ile, ale napewno kilkaset złotych, bo jak nie, to ulica, strajk i zagranica !

Czy się leży czy się stoi, broniarzom PiS zapłaci bo się boi!

Dziękuje za uwagę.

PS.
Spokojnie towarzysze, to moja ostatnia notka / ostatnia publiczna wypowiedź. Wytrzymajcie te kilka dni zanim notka spadnie w czeluściach NB. Dacie radę? Na koniec powiem wam tak:Jestem spokojna o przyszłość różnych tez zawartych w moich różnych wypowiedziach nie tylko na tym forum. Który to już raz? … przestałam liczyć. Pewne jest jedno, to ostatni raz.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

05-04-2019 [10:31] - Jaworowski | Link:

Kochanieńka, niedługo będzie szczaw i mirabelki można się będzie dożywić. Nie brać z oszołoma erotomana Niesioła innych przykładów jego zachowań i inklinacji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [14:54] - Ula Ujejska | Link:

Smacznego!

 

Obrazek użytkownika Jaworowski

06-04-2019 [11:52] - Jaworowski | Link:

Wzajemnie kochanieńka. Nie ma to jak rodzimy produkt polski prosto z drzewa lub nasypu kolejowego(szczaw).Mniam, mniam. Rozumiem, że marzy się kawior ruski, ale niestety nie rośnie na drzewach i nasypach kolejowych, stąd pewien problem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-04-2019 [13:24] - Ula Ujejska | Link:

Pudło misiu - o moich marzeniach możesz tylko mizernie gdybać. Nie dasz rady.
Ci co mnie znają, dobrze wiedzą jakie jeszcze mam obywatelstwo i gdzie na stałe mieszkam (zajrzyj na Twitter) - i co z tego wynika :) Ci co mnie znają, dobrze wiedzą kim jest mój mąż (zajrzyj na Twitter) - i co z tego wynika :)
Misiu nie ośmieszaj się jak ten co na NB "zbiera śmieci", jak Dziuniek z Wielkopolski i paru innych jeszcze reprezentantów z POgłowia i koderastów. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-04-2019 [12:06] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

1500...to minimum egzystencji...a gdzie miesięczne opłaty; czynsz,woda,śmieci,żywność...nie mówiąc o lekarstwach w wizytach u lekarza.
Jeżeli emeryt ma alternatywę...czekac na wizytę u kardiologa 8-9 miesięcy,to wyjmie 150 zeta...i pójdzie prywatnie. Te 8-9 miesięcy...TO NA CITO!!!
Emerytom sie zabiera OFE...bo co im zrobią? Wezwą górników na pomoc?
Państwo z dykty i styropianu,dziki kraj...ch**,dupa i kamieni kupa!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-04-2019 [14:08] - zbieracz śmieci | Link:

No proszę i mamy tu trio co razem w jeden bęben bije napędzając sie wzajemnie.
Te emerytury po 600 zł nie biorą się z nikąd -to z wyliczeń a biroa takie i taksiarze i prywaciarze i adwokaci ,tak ,tak adwokaci na emeryturach bo im sie nie chciało płacic wiekszych składek a mogli i mieli z czego i nie tylko ci ale i tacy co mogli pracowac a nie chcieli bo woleli przy mężu albo przy żonie .jakoś nie widac was było gdy balcrek dobrał sie do sposobu naliczania emerytur wprowadzją jakię algorytmy ,przeliczniki ,gdy ustawa zezwolił na likwidację zasobów archiwalnych z zarobkami w zakładach pracy czy instytucjach .
Poczekali troszkę i ZUS chciał RP7 z zarbkamu a tu figa z makiem bo kartoteki z zarobkami przemielono w papierniach ...mądralińscy!
Górnicy a szczególnie ci co sa emerytami to siedza cichutko bo wiedza ,że ich wysokie emerytury to nie z wybranego węgla ale w po lowie z pracy kruszarek co mieliły i skałe płoną i inne skały a urobek miesznay był z najgorszym ęglem i szedł na kraj.Latami kopalnie nie płaciły na ZUS ale górnicy brali z ZUS i renty i odszkodowani i emerytury nawet pogrzebow zasiłki a 
jak któraś miała zysk to natychmiast szły na podwyzki płac -do niedawna tak było !
Górnictwo węlowe to najwiekszy przewał od wojny i to jawny z aprobatą komuszych władz!
Od gierka górnictwo ,huty ,energetyka i PKP istaniały tylko dla siebie bo 80 % tego co wyprodukowali szło na ich potrzeby a zaledwie 20 %dla reszty gospodarki-tak bogacił sie kraj a ludzie żyli dostatniej tyle tylko ,że z pozyczek a rudy to juz dał popis-bilion dolców w 8 lat i to bez wliczonego złodziejstwa!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [15:00] - Ula Ujejska | Link:

zbieracz śmieci
Synu nie masz pojęcia o czym piszesz … albo jednak masz i łżesz jak bura suka, próbując bronić kłamców !

Obrazek użytkownika Jan1797

05-04-2019 [16:32] - Jan1797 | Link:

Iście salonowe junactwo z 24 ciągotką, trzeba przyznać zawiedzeni, zostańcie tam. Czy tak
pisać się godzi, pani sumienie, czytelników pamięć? To jak minionymi laty broniarze postępu
zapaść pielęgnujący, wdrożenie dłuższej „pracy” na rynku bezrobocia nauczycielom gwarantowali
pamiętać trzeba i Szary jak ja zachowanie broniarzowych i zawiedzionych traktuje podobnie.
O jedno proszę, nie zamartwiajcie się opozycjonistami, bo gdzie mam łaskawców umartwienia
mogę na priv a admin kolejny raz będzie interweniował w obronie skarżących.
Jan

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [14:59] - Ula Ujejska | Link:

 Trotelreiner

Emerytowi Podła Zmiana powiedziała krótko: Zdychaj szybko, bo nas nie stać na twoje utrzymanie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-04-2019 [12:58] - zbieracz śmieci | Link:

Nie wiem w jakiego Boga wierzysz ale on cie opuścił ,odebrał rozum dlatego łżesz !
W przypadku emerytur,emerytur pomostowych ,nauczycielskich świadczeń komensacyjnych i rent-podwyzka nie mniej niz 70 zł i dalej to sobie poczytaj i innym też radzę co i jak ulegnie zmainie od 1 marca br.
Jeśli ktoś ma staż uprawniajacy do najniżeszej emerytury czy renty to dostanie 1100 zł ,takich jak podaje ulka emerutur i rent po podwyzce w wysokości 712 zł po prostu nie będzie!
Podwyższone też będą renty socjalne i inne podobne świadczenia.
łzesz i walisz w PIS od dawna i widzę ,że jest z toba coraz gorzej a i tym co sobie twoje łgarstwa przeczytają bez sprawdzenia a na wiarę w czerepach musi dziać sie podobnie.
Jeśli jest jakiś wzorzec wrednego hejtu to ta notka jest takim wzorcem !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [15:00] - Ula Ujejska | Link:

zbieracz śmieci

Synu, ja zanim coś napiszę w podobnych tematach to najpierw dokładnie sprawdzam.  A tobie synu nawciskali bredni jak i innym durniom w TVP, że już nie będzie głodowych rent. Zapraszam pod ZUS w Tomaszowie Maz. Tam dzisiaj od rana było setki zapłakanych staruszków, którzy swoje renciny odbierali 5 kwietnia … i dostali po 712 zł.

Ja już w zeszłym roku czytałam u Beaty Szydło na Twitterze, że najniższa emerytura i renta wynosi 1000 zł. A jak jej wysłałam kwitek rentowy jednego dziadka, to go nie opublikowała na swoim profilu !
PiS zaczyna robić łże propagandę jak onegdaj Tuskowe łże kundle.

Synu, więc zanim mi zarzucisz kłamstwo, to się dobrze upewnij że sam nie jesteś oszukiwany !

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-04-2019 [14:18] - jazgdyni | Link:

Kochana Koleżanko Ulo !!!

JESTEM EMERYTEM, MAM MAŁO I CHCĘ PIENIĘDZY (PINIĘDZY wg. V.Rostowskiego) !

I  zaświadczam, że nie jestem chytry i pazerny.
Ale... Droga Ulo, jest nas emerytów około 10 milionów. Już dać każdemu po 100 zł miesięcznie, to dodatkowe 12 miliardów rocznie z budżetu.
Liczyłem i liczyłem już dobre 10 lat temu. Nawet o tym napisałem. W skrócie powiem, że mi wyszło, iż pracując 40 lat -od 25 roku życia do 65, i nie dając na fundusz krwiopijcom z ZUSu, jestem sobie sam zapewnić, odkładając na konto (bez spekulacji) i biorąc pod uwagę średnią długość życia faceta Polaka, powyżej 4 000 zł miesięcznie. Bez niczyjej łaski.
Ale jest, jak jest.
Mediana emerytury w Polsce to ok. 1 700 zł. To bardzo mało na życie, bo już same stałe opłaty miesięczne w poważnym mieście zżerają minimum 8 000 zł. Na życie zostaje 30 zł dziennie. Bida jak w II WŚ. A jak jeszcze sobie kupisz fajki (śr.15 zł), to na śniadanie, obiad, kolację, higienę i skarpetki masz cieniutko. Książki nie kupisz. Wódki się napijesz, jak ci postawią, a do tego, nie daj Boże, masz jeszcze samochód. Każda choroba to armagedon. Na leki i resztę leczenia wydasz min. 200 zł (zwykła grypa, początki cukrzycy, nadciśnienie). Górnej granicy nie podaję, bo i nawet milion może być za mało.
Główna niesprawiedliwość - EMERYTURY NIE MOGĄ BYĆ OPODATKOWANE !!! To jest bezczelne płacenie drugi raz podatków, bo przecież już zapłaciliśmy pracując. Tylko znowu... te podatki to średnio 250 zł. W sumie więc wydatek z budżetu - 30 miliardów zł.

My, dzisiejsi emeryci oraz wszyscy pracujący powyżej 50 roku życia jesteśmy straceni. Najwyżej jakaś trzynastka, 888 zł (dobbrze, że nie 666). Młodsi MUSZĄ doprowadzić do zmiany systemu, z obowiązkowym zaoraniem burżujów z ZUSu (pensje nawet do 20 000 zł w oddziałach). Jestem za indywidualnymi kontami i konkurencyjnymi towarzystwami emerytalnymi plus dla niesprawnych/niepracujących nigdy/itp, emerytura obywatelska.

Droga Koleżanko Ulo! Psze się nie wściekać, to zaproszę na miesiąc na Hawaje (tak obiecywali).

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [14:53] - Ula Ujejska | Link:

Cześć Janusz

Nie ma mojej zgody na głodowe renty i emretury!
O swoje dupy pisiory zadbały wcześniej - już o tym pisałam w zeszłym roku. Na podwyżki dla urzędasów poszło dziesiątki miliardów złotych - bo zaradni życiowo nie boją się wyjść na ulicę i pojechać z donosami za granicę.
 
To koniec Janusz, mojego głosu "Podła Zmiana" już nie dostanie.

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-04-2019 [19:18] - zbieracz śmieci | Link:

Towarzyszko ze spoko koko,nie tylko wam nic nie wychodzi ale wszystkim totalniakom tez wsio rozłazi się w łapach ale tak macie i załamanie nerwowe jakie macie to nie dziwota.
Wracajcie do swoich ,podładujcie akumulatory w szambach nz czerskiej czy wiartacznej a 4 czerwca może i sam rudy wam podzikuje za lata kreciej roboty ,poklepie dobrotliwie po plecach ze zrozumieniem bo sam ma to samo ..
$v czerwca macie bal jaczejki platfusianej w katakumbach pałacu kultury,napijecie sie ,pośpiewacie ,zagra wam zespół OB ale bez solisty bo siedzi a ryje świńskie na obraz i [odobienstwo do ogryzienia dostarczy kołodziejczak .
Niejeden widząc świńskie ryje na stole zapłacze a inni zawyją wspominając te ośmiorniczki szamane przez osiem lat .!
Pewniw korwinek odczyta list od putina a róża od merkel i to by było na tyle.
PS .Nie fatyguj sie już do żadnej urny bo szkoda nadaremnie utraconej energii !
Papatki.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [20:52] - Ula Ujejska | Link:

zbieracz śmieci

Dziadu jeden skąd się tu przywlokłeś ?  Zmień translator, bo ten "język" szybko cię zdradza. Już za Tuska kiedy pisałam na podobny temat po podwyżce rent w wysokości 19zł, tacy uczeni jak ty, podobnym językiem mnie pouczali. Jeszcze brakuje tylko do kompletu żebyś dziadu napisał o tych staruszkach, że to menele, pijaki i nieroby.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-04-2019 [23:17] - zbieracz śmieci | Link:

Co pisałas za tuska to mnie nie interesuje ale od 2015 roku to jedziesz po PIS jak po łysej kobyle ,to jest znamienne dla osób wykształconych [własna ocena} i z dużego miuasta -Tomaszów to ho,ho {ni wyzna ni równina ,taka gmina}.!
Dziadu nie pochyli sie nad staruszkami pci obojga co to od rana zalewali się łzami pod ZUS w TOMASZOWIE MAZOWICKIM [specjanie duzymi literami bo to metropolia ,że ho ,ho.
Z braćmi Laczyńskimi to od zawsze a oni sie nie poznali a może jednak i niczego nie zaproponowali i to cię łączy z pasierbiewiczem !
Kij wam na drogę!
PS.Ten rzad dał po 1100 zł każdej kobiecie co wychowała  najmniej czworo dzieci a nie wypracowały minimum,nie wypracowały bo nawet za komuny dla takich matek co miały wiecej niz dwoje to juz nigdy pracy nie było a po 89 roku to czysta patologia dla pracodawcy i nie tylko mieć dużo dzieci.Patologia dla wykształconych [zawyzona opinia o sobie] a ty pasujesz i do Kongresu Kobiet i do kodziarek i do Ob.czecziej RP,rozumu tam brak ale awanturowac sie to potrafia =potrafisz i guma z nadęcia jednak w reformach trzasła ,jutro proponuje sznurek do snopowiązałki !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-04-2019 [01:33] - Ula Ujejska | Link:

zbieracz śmieci

Odpowiedź będzie krótka: Spieprzaj dziadu !

Może teraz zrozumiesz?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-04-2019 [07:06] - zbieracz śmieci | Link:

Na łgarstwie oparłaś swoją hejterska notkę a przecież każdy kto pobiera jakiekolwiek świadczeie z ZUS w marcu dostał decyzję a do niej podłączona informację dla wszyskich o tym kto ile dostaje podwyżki  a kto ma w domu emeryta albo rencistę może sobie sprawdzić kto tu bredzi.
Nie napiszę spieprzaj dziadówo bo to nie moje klimaty ale mam nadzieję ,że dotrzymasz słowa i znikniesz z NB raz na zawsze 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-04-2019 [07:23] - zbieracz śmieci | Link:

Wy towarzyszu z Gdyni to juz z siebie dziada nie róbcie bo was stac i na Hawaje których PIS nikomu nie obiecywał ale tym co mieli w OFE to i tak.
Burżuje w ZUS co w oddziałach zarabiaja po 20tysiaków -panie zawieś pan swoja emeryturkę co to niby głodowa i najmij sie pan tam do pracy i nachapie sie tam co miesiąc nie więcej niz najniższa pensja !
Powodzenia życzę na nowej drodze ku szczęsliwości wszelakiej !
PS .Januszek by nie był soba gdyby nie dosrał PIS!

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2019 [08:04] - jazgdyni | Link:

Co wy towarzyszu w moro z koszulką z Che Guevarą pieprzycie?
Akurat mam problem z cash flow i z tych majowych 1800 bez 4 zł, które dostaniemy, cieszę się jak głupi. Naprawię wreszcie to lusterko w Jaguarze (Ha, ha, ha).
Od 20 lat walczę ze złodziejstwem ZUSu. Początkowo bez oddźwięku. Dopiero teraz wszyscy się budzą i widzą, że jest do dupy i bezczelnie okradają. Tylko brother, co ma PIS do tego?
Kiedy ciamciaraki pojmą, że PIS nie ma nawet 10% potrzebnych mocy przerobowych, by z tym całym syfem się rozprawić. Ja chcę żyć 100 lat, więc zobaczę owoce dobrej zmiany ziomalu.
Dosrała Ula, bo się zdenerwowała. A ty amigo poczytaj sobie moje wcześniejsze teksty jak dosrywam Kaczorom. Nawet PJK mi podziękował za cenne uwagi.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-04-2019 [09:30] - zbieracz śmieci | Link:

Oj Januszku ty mnie nie prowokuj w ten piękny ranek bo przejdę na wspomiki !
Ot i durak sobie wybrał do waliki za przeciwnika ZUS jakby to ZUS ustalał prawa a nie sejm _ZUS nie stanowi prawa ale tylko je wykonuje znawco!
Pasierbiewiczowi tez sie nadziękować nie mógł Pan Prezes a tak w przełozeniu na normalność to wam obu dziekowano za cenne uwagi to jeszcze za kimuny za wpisy do ksiąki życzeń i zażaleń a odpowiedzleciała mniej wiecej tak"Dyrekcja z uwaga przeczytała pana/pani uwagi dotyczace pracy sklepu /restauracji i przeprowadziła rozmowe z załogą....dziekujemy za cenne uwagi bo one poprawia jakośc pracy naszych jednostek...."  !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-04-2019 [13:44] - Ula Ujejska | Link:

Janusz

Nie poznajesz neonowca ?

Sądzisz że "pomidorowe alfonsy"  tak sobie nas zostawią w spokoju ?  Mnie już nie znajdą - stery oddaje młodym - ciężko pracowałam by wychować wojowników sprawiedliwej i wolnej Polski.

Obrazek użytkownika Jabe

05-04-2019 [14:22] - Jabe | Link:

Tak to jest w socjalizmie. Debatuje się, komu się pieniądze należą i ile. Z centralnego rozdzielnika. Tylko dla dziuń zawsze starcza.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-04-2019 [15:41] - Czesław2 | Link:

Może by zrobić sondaż, ilu żyjących z emerytury robi zakupy w sklepach, które podatki wpłacają do polskiego budżetu. Ilu polaków idzie najpierw na zakupy do niemca a później drze japę,że kolejka do lekarza pół roku? To może zarejestrować się do niemieckiego lekarza, ale bez refundacji z NFZ.

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [16:49] - tricolour | Link:

W promieniu 3km nie mam polskiego sklepu, a jeśli się trafi prywatny, to słabo zaopatrzony. Obcych mam z pięć więc tam chodzę.

Obrazek użytkownika Czesław2

06-04-2019 [08:28] - Czesław2 | Link:

@ Tricoulor To,że padły polskie sklepy to skutek mentalności polaków, a nie przyczyna. Sądząc po braku reakcji na mój wpis trafiłem w dziesiątkę.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

05-04-2019 [15:49] - Zygmunt Korus | Link:

Wtrącę jeszcze jedno: opozycjonistom dano 430 zł więcej, a esbekom pozostawiono 2500 zł za wysługę w "pałowaniu" Polski; i od tego pułapu teraz im się nalicza podwyżki. To tyle o "patriotycznej woli" Dobrych Zmienników, głoszących tezy o sprawiedliwości dziejowej już (czy rzekomo?) w wolnej Polsce.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-04-2019 [16:11] - Imć Waszeć | Link:

A WSW przez trzydzieści lat w ogóle nie ruszono, a nawet pozwolono im się uwłaszczyć na polskim majątku, że są dziś małymi Kulczykami.

Obrazek użytkownika marsie

05-04-2019 [19:00] - marsie | Link:

Droga Ulo! Wpadłem tu dopiero teraz i oczom nie wierzę - czyżbyś dołączyła do antypolskiego grona "pasierbiewiczów" na NB? No, no!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [20:36] - Ula Ujejska | Link:

Marsie
Nigdy nie zdradziłam Polski  - a z braćmi Kaczyńskimi jestem od początku, na dobre i na złe - do śmierci. Razem budowaliśmy podwaliny dzisiejszej potęgi. I ja MAM PRAWO  jak mało kto, do najbardziej cierpkich słów wobec moich koleżanek i kolegów.

Zapamiętasz?

Obrazek użytkownika xena2012

05-04-2019 [20:47] - xena2012 | Link:

Owszem ,ochłapy ale nawet one sa solą w oku dla którzy emerytów nie traktują jako obywateli.Po tych ochłapach podniósł się obłudny krzyk opozycji głównie jak wielkie to upokorzenie dla seniorów. Inni uważaja,że emeryci jako grupa niepracująca nie powinni nic otrzymywać.Czy za czasów PO emeryci mieli godziwe emerytury? Jakoś tego tematu unikamy.Skad więc teraz usatysfakcjonować wszystkich,bo na podwyżki szykują się już inni.Jak państwo ma zaspokoić wszystkie żądania .Rzad mówi- spieprzac dziady?Na miejscu rzadu to już bym pieprzła to wszystko.Im mam radę:niech ci co tak dzisiaj sie drą zagłosują na KE i czekaja ppdwyżek.Z całego serca im to życzę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [20:59] - Ula Ujejska | Link:

Xena

Piramidę płac buduje się od podstawy. - czyli najpierw najbiedniejszym!
TAK SIE UMAWIAŁAM z moimi braćmi w tej walce o sprawiedliwą Polskę - taka miała być Dobra Zmiana!  A co mamy? Odpowiedź masz w dzisiejszej notce. To się nie dzieje od dziś, ostrzegałam już w zeszłym roku jak sobie bracia dawali nagrody i podwyżki w rządzie i w sejmie :(

Ot, kolejna Podła Zamiana, jak za Tuska ! Silnym po kilkaset złotych a biedocie grosze. Policzymy się przy urnie.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

05-04-2019 [21:10] - RinoCeronte | Link:

Może nauczyciele przyśpieszą tą agonię, zanim Donald przygalopuje na siwym Timmermansie?

Obrazek użytkownika xena2012

05-04-2019 [21:18] - xena2012 | Link:

Świetny pomysł policzyc sie przy urrnie i postawic na takich obrońców narodu jak Schetyna czy Biedroń.,,Piniędzy'' wtedy i tak nie będzie dla nikogo ,nawet na te nagrody bo wszystko zgarna mafie ale za to bedzie mozna pogawedzić sobie o nietollerancji,antysemityzmie a i podszkolić się w dziedzinie seksu,zmian płci ,LGBT ,przecież nauki nigdy za wiele

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2019 [21:26] - Ula Ujejska | Link:

No tak, Schetyna i niektórzy w PiS myślą że na nich zaczyna się i kończy polityczny świat i wybór …
Już mi to pisali na pamiętnym starym sejmowym portalu KPPiS. Rządził tam wtedy Misiek Kamiński - i jak się to skończyło to chyba nie musze przypominać ?

Pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika RinoCeronte

05-04-2019 [21:28] - RinoCeronte | Link:

Emerytura Donalda Tuska ma wynieść ponad 80 tysięcy złotych miesięcznie!  Rocznie da to byłemu premierowi ponad milion złotych na stare lata.

Obrazek użytkownika marsie

05-04-2019 [21:55] - marsie | Link:

Zapamiętam, ale tak naprawdę to co?
Walenie w PiS to teraz norma dla ich wrogów (PO, wciąż dla jaj zwana Obywatelską, i jej apologeci), oraz dla „pisowców konstruktywnych” (patrz takaż opozycja za komuny), ale ja tu akurat konstruktywny nie jestem. PiS to (pomimo widocznych słabości!), jedyna teraz siła w Polsce, która coś dobrego nie tylko może zrobić, ale i robi. Liczenie na tzw. Narodowców, tak na NB popularne (pisałem już lat temu kilka – muszą wyrosnąć z pampersów, ale nie wyrośli!), to śmiech na sali, a liczenie na Koalicję Europejską to zdradziecki idiotyzm. Zatem – teraz tylko PiS. Można go krytykować, a nawet trzeba (zajrzyj do mnie!), ale krytykanctwo to rzecz antypolska - z prostego powodu – nikt do tej pory więcej dla Polaków nie zrobił. Nie mam tu miejsca i czasu na wykłady (UE, Polin, żydostwo, USA, Izrael et cetera!), ale powtórzę – dzisiaj tylko PiS!
Pozdrawiam!
 

Obrazek użytkownika Jabe

05-04-2019 [23:54] - Jabe | Link:

Co dobrego robi PiS?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-04-2019 [01:41] - Ula Ujejska | Link:

Marsie

Chcę żebyś zapamiętał że PISiory są różne. Chcę żebyś pamiętał że nie na taką Dobrą Zmianę się umawialiśmy - nie kosztem biedoty - tylko tyle :(

Co do reszty oczywiście masz rację.

Obrazek użytkownika xena2012

06-04-2019 [08:51] - xena2012 | Link:

A na ją zmianę sie umawialiśmy? Bo ile pamietam to na reformy państwa.Nie umawialismy się na na strajki jeden po drugim,nie umawialismy się na wtracanie różnych Timmermansów w nasze sprawy i bezprawny dyktat Niemiec i Brukseli namawianych przez polską Targowicę do ingerencji.To własnie powoduje ,że rząd nawet mając chęci naprawy jednoczesnie ma zwiazane ręce.Ktos tu na blogu słusznie powiedział,że te kilkaset złotych dla emeryta to może i ochłap,ale w skali kraju to już kwota idąca w miliardy..Nie wiem na kogo Pani tak obrazona na PiS będzie głosować,bo nie widzę jakoś w zapowiedziach programowych innych partii nic oprócz obiecanek rozprawienia się z PiS-em ,Kościołem,wprowadzenia europejskich paszportów  Polakom w celu wymazania Polski i wprowadzenie euro.Propozycje jak widac necące zwłaszcza dla emerytów.

Obrazek użytkownika Jabe

06-04-2019 [09:02] - Jabe | Link:

Co do tych innych partii, proponuję się szerzej rozejrzeć. Nie tylko magdalenkowcy są.

Obrazek użytkownika Czesław2

06-04-2019 [09:27] - Czesław2 | Link:

Tylko że rząd nie spadł z nieba. Politycy są świadomi tego, w jakim otoczeniu prawnym żyjemy. I niech w końcu powiedzą ludziom, że jesteśmy krajem okupowanym politycznie i gospodarczo. Tylko, że tak z 60% polaków ma to w odwłoku a część jest za.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-04-2019 [13:53] - Ula Ujejska | Link:

Pani Xeno

W moim mieście w wyborach samorządowych PiS już przegrał wszystko. Napisałam o tym notkę "Wiwat Marcin Witko" 
To nie znaczy że tam pisiorki nie rządzą, a jakże, miastem rządzi Marcin Witko członek PiS i były poseł  przy wsparciu niektórych działaczy PiS ! ... jest tylko jeden problem z Marcinem Witko, nie był kandydatrem PiS. Kandydaci PiS przepadli :)

Skończę na tym - i mam nadzieje że reszte doczyta Pani między wierszami? Podpowiem tylko tyle, ten przykład będzie wkrótce bardzo zaraźliwy.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-04-2019 [12:55] - Pani Anna | Link:

Z tego co tu czytam, to zdecydowanie najlepiej głosować na POKO. Oprócz walki z PIS nie maja oni żadnego programu, więc NIKT nie bedzie mógł im zarzucić, że nie dotrzymali obietnic wyborczych ?. Ewentualnie na narodowców, bo jak zdobędą znowu ten1% głosów, to będą mogli sobie do woli lamentować przez nastepne 4 lata że partia rządząca nie chce sie z nimi podzielić władzą...

Obrazek użytkownika marsie

07-04-2019 [00:02] - marsie | Link:

PS.
„Spokojnie towarzysze, to moja ostatnia notka... .”
Bez jaj, droga Ulu!
Też mam niekiedy wątpliwości, czy pisać – bo jak długo można rzucać perły przed wieprze?
Ale, po chwili, dochodzę do wniosku, że jednak trzeba.
Bo może choć jeden wieprz się nawróci?
Przemyśl to i nie kończ.
Pozdrawiam serdecznie!
 

Obrazek użytkownika kat

12-01-2020 [22:25] - kat | Link:

Ula wracaj...............pozdrówka