Wiwat Marcin Witko !

No i  po wyborach. Chciało by się napisać pewnym ludziom w moim mieście: "miałeś chamie złota wór …" , ale wiem że to nie pomoże. Odsunięcie od koryta na wieki, aż przyjdzie nowe pokolenie to najlepsza metoda. Nie będę pisała więcej bo jest mi przykro. No to jedziemy ….

Rok 2014
 Marcin Witko wygrywa w drugiej turze. Wynik II tury wyborów prezydenckich:
Marcin Witko   -  53,7 %
Agnieszka Łuczak   -  46,3 %

Skład Rady Miejskiej
1. Misiak Krzysztof (PiS) 
2. Dziubałtowski Krzysztof (PiS)
3. Krawczyk Cezary (PO)
4. Marek Skrzypczyk (PiS)
5. Marek Kubiak (PiS)
6. Radosław Szmidt (PiS)
7. Bobińska Krystyna (PiS)
8. Zofia Szymańska (PiS)
9. Kazimierz Baran (SLD)
10. Krzysztof Kuchta (PiS)
11. Zbigniew Kamiński (PiS)
12. Marcin Rybak (PiS)
13. Krzysztof Kruk (PiS)
14. Jarosław Feliński (PiS)
15. Kaczmarek Ewa (PiS)
16. Flamholc Iwona (PiS)
17. Krzystof Pierścińki (PiS)
18. Stańczyk Beata (PiS)
19. Iwanicki Adam (PiS)
20. Kazimierz Pietrzyk (PiS)
21. Tomasz Zdonek (Wszyscy Razem)
22. Urszula Seredyn (PiS)
23. Wiesław Pawłowski (PiS)

Tak było cztery lata temu. Byliśmy perłą w koronie. To my uczyliśmy PiS jak się wygrywa z PO. No cóż, było minęło. Przykro o tym pisać, bo moje serce nadal bije dla PiS. Moja drużyna jednak nie pozwoli aby moje rodzinne miasto wpadło z deszczu pod rynnę. Dlatego …

Rok 2018

Prezydentem w Tomaszowie Mazowieckim został ponownie Marcin Witko, zdobył 16626 głosów, czyli 65,51 proc., co oznacza, że gładko wygrał wybory w I turze.
Wybory do Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego zdecydowanie wygrał komitet prezydenta Marcina Witko. Wprowadził 10 radnych.
7 radnych zdobyła Koalicja Obywatelska
4 mandaty zdobył PiS  
2 mandaty KWW Wszyscy Razem.

Panie Prezesie Kaczyński

Według PiS, Marcin Witko nie zasługiwał nawet na zaproszenie na Konwencję Wyborczą do Łodzi. Lokomotywa PiS na moim terenie, która w najgorszych czasach pokazała jak się wygrywa z PO, musiała organizować się we własny komitet. Efekt nie był trudny do przewidzenia. Nie będę się znęcała i szeroko opisywała przyczyn ... byłoby nieprzyjemnie. Poprzestanę na pytaniach:
No i co, łyso Panu? Czy teraz ugryzie się Pan w język kiedy w Tomaszowie (może za 100 lat) znów wygra PiS?
Wiem że oczekiwał Pan więcej po tych wyborach. Dlaczego tak się nie stało, niech moje miasto posłuży za przykład: jak łatwo można zdemobilizować drużynę.  A może dziwi się Pan wygranej  pani Zdanowskiej w Łodzi? Bo na moim terenie nikt się nie dziwi. Demobilizacja - to słowo klucz nad którym moja partia powinna się zastanowić przed kolejnymi wyborami.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Goral Supreme

23-10-2018 [02:53] - Goral Supreme | Link:

Czyli Kaczynski  "wyautowal" sie na wlasne zyczenie..
Kaczynski nie jest Narodowcem..Jest kosmopolitycznym socjalista-liberalem..
Politycznie jest Panstwowcem..
W osiaganiu wlasnych celow politycznych podszywa sie pod Oboz I Patriotyczn-Narodowy ale sie z Nami nie utozsamia..Jest politycznym oportunista..Jego partia PIS zatracila rozumienie I potrzebe Narodu na Sprawiedliwa I Prawa Polske..Instrumentalnie te potrzebe I pragnienie uzywala I uzywa ..Tak jak jego poprzednicy,Kwasniewski,Tusk ,Kaczynski uzywa podzialow do prowadzenia polityki anty-narodowej..
Politycznie PIS I Kaczynski niczego wiecej nie ugraja..Sa przyparci do muru..Jedyny manewr ktory przed 3.ma laty mogli dokonac,bylo przeorientowanie sie na koncepcje Polski,Narodowej I szerokiego otwarcia na koalicje z Ruchem Narodowym..Zaczadzeni I odurzeni  zwyciestwem ( ktorezesmy podali im na talerzu) wykopali row miedzy soba a RN i szerzej rozumianym Obozem Narodowym..Przepasc ktora nie beda wstanie zasypac.
Kaczynski ze wzgledow  politycznych  i wieku jest skonczony..
Namaszczeni przez niego "demiurgi" Duda i Morawiecki nie ciesza sie zaufaniem w calym spectrum politycznym Polski.
Przyszloroczne wybory beda koncem politycznym PIS
Kto przejmie paleczke ?  

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-10-2018 [21:27] - Ula Ujejska | Link:

PiS i Prezes mają się dobrze vide oficjalne wyniki wyborów w województwie łódzkim.  Jestem pewna że Prezes doskonale odczytał mój przekaz z tej notki i następnym razem "ugryzie się w język".

Obrazek użytkownika Goral Supreme

24-10-2018 [22:23] - Goral Supreme | Link:

Szczerze gratuluje wygranej !
Jednak wygrac wcale nie znaczy Rzadzic...
Nie bylbym zdziwiony kolalicja PIS I PO w Tomaszowie..Da im to 11 glosow I mandat do rzadzenia..
Takie koalicje istnieja w wielu samorzadach ...
Mam rowniez watpliwosci czy Kaczynski poslucha sie pani..
Kaczynski slucha sie tych ,ktorzy go namawiaja na wspolny marsz z Tuskiem podczas Swieta Narodowego..

Obrazek użytkownika Dorota M

24-10-2018 [18:05] - Dorota M | Link:

Zapewne Pana RN z wiecznymi kłótniami pomiędzy sobą, z wydumanymi antagonizmami przedwojennymi, bez struktur. Tak przy promowaniu go może w porywie uzyska 3%. Trzeba patrzyć trzeźwo na całe spektrum społeczeństwa polskiego, które nigdy nie akceptuje skrajności. Dlatego J Kaczyński próbuje zawalczyć o to centrum, tracąc jednak swój najtwardszy elektorat, a właściwie go demobilizując. Co zatem robić, kiedy w naszym Narodzie jest taka duża tolerancja dla złodziejstwa, oszustów i cwaniaków. Taka irracjonalna przekora i upór, dla wszelkich prób wprowadzenia ładu?

Obrazek użytkownika smieciu

23-10-2018 [09:44] - smieciu | Link:

Nie wiadomo czy zaraz Kaczyński, może to jego akolici? Chyba że pani wie to na pewno. Ciekawe czy jakieś znaczenie w tej historii mają dobre stosunki Witko z Dudą?

To ja dla odmiany przytoczę małą anegdotę z mojego terenu. Przyjechał Morawiecki. Zaproszono gości. Nie zaproszono starosty. Który choć nie był z PiSu to współpracował z nimi ściśle. Został wybrany przez radnych PiS! Fakt że kolo ma pociąg do alkoholu ale jakoś się dogadywali. No ale na Morawieckiego go nie zaprosili. No to starosta się śmiertelnie obraził i powiedział że nigdy nic nie zrobi dla PiS.
Przyjechała Szydło. Miała występować w nowiutkim budynku starostwa. Pewnie dlatego że PiS tam większość radnych. Ale starosta powiedział że prędzej osobiście prąd odetnie niż pozwoli na to :) No i Szydło i PiS musieli improwizować spotkanie gdzie indziej...
Tak to działa ale w moim przypadku nie winię (bezpośrednio) Kaczyńskiego bo przecież nie może kontrolować takich lokalnych bagienek. Tak po prostu działa u mnie PiS lokalny. Który jakoś poradził sobie w lokalnych wyborach. Wydaje się że przejmie burmistrza i radę miasta. Tylko że ja naprawdę się tego boję wiedząc jak rządzili starostwem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-10-2018 [21:32] - Ula Ujejska | Link:

A mogliśmy sitwie ostro skopać tyłek  gdyby nie pewne nieporozumienia, ujmę to delikatnie.