ORMO czuwa !

1.
Zawsze wierni, zwarci i gotowi - to już chyba drugie i trzecie pokolenie ORMO-wców trzymające wartę w "priwislanskim kraju". Cel mają zawsze ten sam: służyć, rabować i niewolić. ORMO czuwa nad naszą zależnością od obcych, nad tym by w Polsce narodowa świadomość nigdy się nie wybiła ponad obce interesy. Zawsze czujni i szybko alarmujący swych panów o zagrożeniach.

2.

W ciemnogrodzie podłe gady
Przeciw Kaczce się zmawiają,
Ciągle knują małe zdrady,
Do podłości namawiają:
Niech ktoś Kaczkę ugotuje,
Albo załapie ptaka w sieci ...
Kaczka z góry im: Szaaachuje !
I spokojnie dalej leci !

3.
Polecam ten "deKODer" - warto posłuchać :)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-01-2016 [11:15] - NASZ_HENRY | Link:

Wczoraj matoł był w ORMO
Dzisiaj głosuje za Pltformą ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

16-01-2016 [15:34] - Gniewko | Link:

Dobre. Chciałem poinformować, że na moim blogu przygotowałem ulotkę pod tytułem „Targowica”, przez to chcę dać każdemu możliwość poparcia przemian wprowadzanych przez rząd i Prezydenta;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...