|
|
Co ty możesz wiedzieć o postkapitalizmie, jak eksperci nie wiedzą.
Wiem, wiem - marzy się, że bolszewizm powróci |
|
|
Dzięki za lekturę.
Bardzo interesująca próba rekapitulacji procesu dążenia do postkapitalizmu. Co chyba już jest nieuchronne. I zaznaczenie nowej ważnej roli rządów narodowych. Nie mieliśmy pojęcia… |
|
|
@Es
"...woli ganiać za duchami choćby najbardziej upierdliwymi, zamiast zajmować się tropieniem motywów rządzącym naszym podwórkiem..."
Wytłumaczę Panu, dlaczego wolę sobie poganiać na bezdrożach… |
|
|
To Pański cytat z komentarza, gdzie próbuje pan obrazić koleżankę:
"... pewną umiejętnością nabywaną na poziomie szkoły podstawowej,nazywającej się czytaniem ze zrozumieniem,aby odkryć inencje ,… |
|
|
@Es
Musi pan jedno zrozumieć - to jest blog autorski. Ja nie piszę na zamówienia. Pan tutaj przekonuje, że są ważniejsze sprawy do pisania. Pański uprawniony pogląd. A rezultat - może Pan sam… |
|
|
To mi się podoba. Odważny gość z tego Trzaska. I wie, jak odpowiedzieć mediom społecznym: - Szukasz baranie tego, co smrodzi? To masz - popatrz sobie. |
|
|
Cholera, jakiś prorok ze mnie, czy co? Publikuję tekst "PRODUCENT SMRODU", poszukując gościa, a tu masz - Trzaskowski znowu puszcza szambo do Wisły. To odpowiedź do mnie? |
|
|
Wściekłość ich dławi. popatrz na tego naszego dyżurnego głupola i błazna - oprócz inwektyw, czyli smrodu, nie potrafi nic rozsądnego wyprodukować. Takie marne pokolenie. Typu Trzaskowskiego na L4. |
|
|
@Es
Oczywiście - Białoruś jest "gorącą", ale ważną bardzo i pogmatwaną sprawą.
Ale nie sądzę by rozmowa w tym właśnie temacie miała tu odpowiednie miejsce. Izabela tak ładnie pisała. I inni też. Tu… |
|
|
Rozumiem, że weekend. I paskudna pogoda. Na plażę się już nie pójdzie i do lasu raczej też się nie pojedzie.
Więc co? Chlejemy?
UPRASZA SIĘ NOTORYCZNYCH WEEKENDOWYCH PIJAKÓW, BY DALI SOBIE LUZU I… |
|
|
Tak kolego. Trójka jest odzyskana. A co to znaczy? Że stara menażeria poszła na bruk i nie ma żadnej władzy. Władza jest nowa. Od tego momentu nie minął tydzień. Trójka cały czas nadaje. Nie… |
|
|
Witam Angelo
",,, trzeba tępić jej nosniki, podobnie jest ze smrodem."
Święte słowa! Jak ja tu żałuję, że nie ma już tutaj doktora Targalskiego. On by tu paru myślącym inaczej skrzydełka… |
|
|
Droga Marsie!
Oczywiście masz rację - nadal nie ma alternatywy dla PISu. Halo! Jest ktoś, co potrafi wskazać cokolwiek lepszego? Głosów nie widzę ;-).
Taka moda nastała, jak kiedyś za moich młodych… |
|
|
@nonparel
Dziekuję - świetny komentarz. Chciałbym by właśnie tak wyglądały dyskusje.
Niestety, wykształciła się i stała się popularna szkoła dyskusji (wołomińska?) czepiania się autora i drobiazgów… |
|
|
Leciałem z Narity nad Syberią do Frankfurtu. I to paskudną Lufthansą. Mordęga mojego życia.
Proszę odpocząć i zebrać siły.
JK (189 cm) |
|
|
Rozlało się... I to jak!!
|
|
|
Ładnie pachniesz dzisiaj.
|