|
|
To przykre, że pana wyłącznie stać na sarkastyczne zabawy słowne, kalambury i dziwne określenia, jak by z minionej epoki komunizmu, jak ten radiowęzeł na statku, co by wskazywało na byłą karierę tzw… |
|
|
W zupełności racja.
Tylko ja dobrze wiem, kto to Pers, nawet numer PESELu znam, więc mnie czasem ponosi, chyba w celach rozrywkowych. |
|
|
Wiele innych portali daje możliwość umieszczania na końcu własnego komentarza stałego, automatycznego krótkiego podpisu.
Mój wygląda tak"
JanuszK
Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją… |
|
|
Panie Giryk - Chudopachołku
Rozumiem dobrze, że panu tłumaczyć nie trzeba. Chwyta pan w lot wszystko, co nawet jeszcze nie wyjdzie z ust Olejnik, Misztala, Mrozowieckiego, czy jak tam, a przede… |
|
|
Angelo
próżny twój wysiłek. Nie przekonasz, bo to dobrze znany zawodowy troll ze stajni komuszego WSI. On jest obecny chyba na kilkunastu portalach pod różnymi nickami. Taki jego zawód. Kto go… |
|
|
Ktoś, kto wzbudza skrajne emocje, nie może być bylejaki. Nawet usiłowano go zastrzelić. Jak Johna Lennona. Często tacy ludzie krótko żyją. W polityce nie dłużej niż rok. A tu masz - gość aktywny… |
|
|
Powiedziałem WON! |
|
|
Bądź człowieku choć trochę uczciwy (jeżeli wiesz, co to znaczy)
Pokaż gdzie i kiedy się do ciebie, mówiąc twoją gwarą, przyp**dalam? Twoje teksty mnie kompletnie nie interesują. Zresztą tak jak i ty… |
|
|
Nie pamiętam.
Jeżeli to nie Mark Twain powiedział to może Churchill?
Lecz już bardzo dawno Sokrates widział, co to za szambo:
Demokracja jest niewolącą formą rządu. Wprowadza chaos i nieporządek, a… |
|
|
Cześć Trocie!
Wykład dla przedszkolaków...
Niestety - tak trzeba pisać. nasza młodziutka demokracja ciągle ciemna, jak tabaka w rogu. Ciągle wiedzą coś tam, coś tam. A jak się człowiek stara… |
|
|
OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
Fabryka trolli, stworzona przez FSB, kiedyś skromny wydział kontroli internetu, mieszczący się w St. Petersburgu i skierowany do wewnątrz, by kontrolować własnych obywateli, z… |
|
|
Idiotyczne porównanie.
Na okrętach wojennych często jest sytuacja taka, że na jednym statku jest i kapitan i admirał. Czy wiele wyższy stopniem admirał jest na statku "szefem"? Nie - to kapitan… |