Moje komentarze

Do wpisu: Broda Pailkota, gender i Szczuka, co dalej?
Data Komentarz
Miler kiepsko POgrał! Gdyby startowali jako komitet a nie koalicja to byliby w sejmie. Ale widomo, że chytry dwa razy traci ;-)
Do wpisu: PiS powinien gorąco podziękować geniuszom z Gazety Wyborczej
Data Komentarz
PO straciła od 2007 roku ponad 3 miliony wyborców ale PiS zyskał niewiele ponad pół miliona. Lemingi zmądrzały, Wielowiejska nie nadąża ;-)
Do wpisu: Proszę Państwa, skończyła się komuna!
Data Komentarz
Spokojnie to tylko Bolszewicy wykończyli Mieńszewików ;-)
Do wpisu: nr 0393: problem egzystencjonalny
Data Komentarz
"Nasi" wszędzie ;-)
Do wpisu: Mamy wszystko... i dalej musimy walczyć o Polskę!
Data Komentarz
Skurczybykom skubanie Polski się skończyło ;-)
Do wpisu: Trzecia próba - trzecia szansa
Data Komentarz
Drugi cud nad Wisłą ! Prawica razem lewica osobno ;-)
Do wpisu: Podatek CIT od zagranicznych firm to zaledwie 1% całości ...
Data Komentarz
Ciekawe jest, że urzedy skarboweją przeznacza ponad 80% środków na kontrole związane z podatkiem PIT, podczas gdy wpływy z tego podatku wynoszą około 16 procent dochodów podatkowych ;-)
Do wpisu: Pokochać złotego
Data Komentarz
Do swojego kościoła dodać tylko trzeba swoją gospodarkę, swój handel, swoje banki ;-)
Do wpisu: Debata nad unijnym budżetem na 2016 rok
Data Komentarz
Czy granic UE ktoś pilnuje. Cały świat do strefy Schengen został dopuszczony ;-)
Do wpisu: Czy nowy właściciel TVN wyciągnie konsekwencje wobec Kuźniar
Data Komentarz
Akcje nowego właściciela w USA spadły o 33%! Jak spadną o 50% to będą zmiany ;-)
Do wpisu: Platforma na pół i będzie dobrze.
Data Komentarz
Skurczybykom skubanie Polski się skończyło ;-)
Do wpisu: REMANENT OTWARCIA!!! NIE DAJMY SIĘ WROBIĆ W DŁUGI PLATFORMY
Data Komentarz
Zemsty nie będzie. Ale dla POrządku co 10 POsadzić ;-)
Do wpisu: Przed nami czas trudnej pracy dla Polski
Data Komentarz
Podziękowanie przyjmuję! Konkrety na PW poproszę ;-)
Do wpisu: Trudna droga z Mokotowa do Sejmu
Data Komentarz
Pocieszę Pana, ja też nie zostałem posłem ;-)
Do wpisu: ANTYPISOWSKA PROWOKACJA braci Karnowskich !
Data Komentarz
Profesorowie i (p)osły do środka mówił Napoleon pod piramidami ;-)
Do wpisu: Co dalej... a może Bawaria ?
Data Komentarz
W ramach bilansu otwarcia co POniektórych zamknąć. To w celu pogodzenia goryliska z katem ;-)
Do wpisu: Klęska "przemysłu pogardy" i fałszerzy
Data Komentarz
Powtórny cud nad Wisłą! Prawica razem lewica osobno, choć z "Razem" ;-)
Do wpisu: Budujemy meczet, część 2
Data Komentarz
Teraz to tylko na poczucie humoru Achmedów możesz liczyć ;-)
Do wpisu: No pasaran
Data Komentarz
Koszerna Kasandra ;-)
Do wpisu: Obywatele ważniejsi niż lobby!
Data Komentarz
Trudne decyzje w ciągu pierwszych 100 dni! Przyjemności potem ;-)
Do wpisu: Cejrowski ostrzega...uwaga !!! Uważam, że ma rację
Data Komentarz
Co PiS pierwsze zobaczy PO wyborach? Pustą kasę ;-)
Do wpisu: ​Polacy obudzili się niczym „ śpiący rycerze” spod Giewontu.
Data Komentarz
Czy PiS zechce skorzystać z pomocy Polaków ;-)
Polacy odwrócili się tylko od PO. Orły platformy POleciały do Brukseli, POzostałości Kopacz zakopała metr w głąb ;-)
Do wpisu: Co z TVP 1 i 2? Usunięcie Lisa czy powołana będzie nowa TVP?
Data Komentarz
Spółka Wizja Strategia Innowacyjność działa ;-)
Do wpisu: Tanzania Partii Rewolucji
Data Komentarz
Swahili ;-)
Do wpisu: Wykonaliśmy drugi zwycięski krok, teraz potrzebne „tylko”...
Data Komentarz
Zaczynamy od bilansu otwarcia ;-)
Do wpisu: w tej chwili trwa walka o wepchnięcie komuchów do parlamentu
Data Komentarz
Nie da rady! Gdyby SLD startowała jako partia ( 5% próg), wyniki wyborów wyglądałby tak: PiS - 223, PO - 132, Kukiz'15 - 36, NRP - 28, ZL - 28, PSL - 12, MN - 1. Nieważne jak Miler zaczynał ważne…
Do wpisu: Wataha bierze wszystko
Data Komentarz
Czy ci co stracili imunitet będą patroszeni ;-)
Do wpisu: Bitwa o Polską Jakość - etap Bitwy o odzyskanie Polski
Data Komentarz
PiS bez outsourcing'u nie da rady ;-)
Do wpisu: Wiadomości z komisji w Bristolu.
Data Komentarz
Posłów PiSu też można POdkupić ;-)
Do wpisu: Look Who's Talking, Gugała ? !
Data Komentarz
TVP odzyskać! Polsat i TVN puścić z torbami. Porada gratis ;-)
Do wpisu: ​Na Czerskiej płacz i zgrzytanie zębów z nutką radości.
Data Komentarz
POdliczanie jeszcze trwa ;-)
Do wpisu: PiS nie wypłaci się do końca świata – ale niech próbuje
Data Komentarz
Szeregowcu masz odmnie dwie belki. Na medal musisz poczekać ;-)
Do wpisu: Zło demoniczne i banalne
Data Komentarz
Potomkowi komunistycznych zbrodniarzy są przekonani, że należą im się ukradzione przez ich rodziców luksusowe mieszkania i wszelkie inne ich dziedziczne przywileje. Również zaszczytne miejsca na…
Do wpisu: PiS wygrało :))) A teraz - dwie doby niepewności
Data Komentarz
3 dni temu podałem wyniki symulacji: "PiS 38%-42% PO 22%-26% KUKIZ'15 5%-9% ZLEW 5%-9% Petru 5%-9% PSL 4%-6% Korwin 4%-6% RAZEM 2%-4% Inni 2%-4% Niestety po przeliczeniu danych procentowych na…
Do wpisu: Niech pojedna i partie i ludzi....
Data Komentarz
Sukces O włos ;-)
Do wpisu: Polityczne tsunami nad Polską, zatopiło Platformę
Data Komentarz
Kopacz dołek pod PO wykopała ;-)
Do wpisu: W podwrocławskiej sypialni lemingów wygrał miś Kamiński.
Data Komentarz
Głupich nie sieją ;-)
Do wpisu: Wygraliśmy – co dalej?
Data Komentarz
Do roboty, do roboty ;-)
Do wpisu: Kukiz. Klęska i zwycięstwo.
Data Komentarz
Czy Paweł Kukiz napewno jest naturszczykiem ;-)
Do wpisu: Merkel przesądziła o budowie Nord Stream II, ale Kopacz ...
Data Komentarz
Symulacje komputerowe programem HenryMonteCarlo dały wyniki wyborów A.D. 2015: PiS 38%-42% PO 22%-26% KUKIZ'15 5%-9% ZLEW 5%-9% Petru 5%-9% PSL 4%-6% Korwin 4%-6% RAZEM 2%-4% Inni 2%-4%…
Do wpisu: I niech się stanie piekło
Data Komentarz
Po sukcesie w wyborach prezydenckich użyłem ponownie programu Henry_Monte_Carlo do symulacji komputerowej wyników wyborów parlamentarnych. Oto wyniki: PiS 38%-42% PO 22%-26% KUKIZ'15 5%-9% ZLEW 5%-…
Do wpisu: nr 0392: TERAZ ALBO NIGDY!
Data Komentarz
Wynik wyborczy też ;-)
Do wpisu: Zwycięstwo jest nasze! Gratulacje dla Beaty Szydło
Data Komentarz
Po PO zaczną się schody ;-)
Do wpisu: Na marginesie debaty- Kto dba o stylizację E.Kopacz?
Data Komentarz
Kto? Czerwony ;-)
Do wpisu: Kapitalne porównanie Szydło i kopaczki przez MatkęKurkę
Data Komentarz
Małpa była w czerwonym ;-)
Do wpisu: Nie oglądałem debaty, i co mi zrobicie ?
Data Komentarz
Debatę wczorajszą przespałem ;-)
Do wpisu: Pod-Grzybki 24
Data Komentarz
Naracja Michnika POwoli znika ;-)
Do wpisu: Budujmy polską „soft power” na Ukrainie!
Data Komentarz
Na Ukrainie "hard" graczy dosyatek ;-)
Do wpisu: Prezydent Duda o konieczności twardego sprzeciwu wobec ...
Data Komentarz
Rosja i Niemcy gazem z Nord Stream 2 nas wykończą ;-)