CIMOSZEWICZ SPADAJ

CIMOSZEWICZ, SPADAJ z ekranu TV! Resortowy miglancu o kryptonimie KO Carex, zarejestrowany w SB 25.09.1980 pod numerem 136134! A do PZPR wstąpiłeś już w r.1971, nie przejmując się masakrą  robotników na Wybrzeżu w grudniu 1970 ? Co roku powtarzają kłamstwa o 45 zabitych, 1165 rannych...ale naprawdę liczbę zabitych ocenia się  na kilkaset,  w samym Szczecinie odnotowano 147 ofiar śmiertelnych! Powtarzanie oficjalnego komunikatu z lat PRL-u jest jednym z dowodów, że III RP jeszcze nie powstała! A facjaty PZPR-owców w mediach tzw. IIIRP też o tym świadczą, partyjne zgredy w niby nowej Polsce! A kiedy w 1970 r. robotników pakowano do trumien, członkom PZPR-u dawano segmenty mieszkaniowe, wam z Basią na Sadybie!
   W swojej biografii „Czas odwetu” udawałeś chyba Greka pisząc: „Kiedy Olek Kwaśniewski przedstawił mi dokumenty, z dużym zaskoczeniem zauważyłem, że byłem odnotowany w aktach polskiego wywiadu...” A dziś masz czelność bredzić, że zmiany w TK łamią konstytucję ? W tej samej biografii wyznałeś, że część krewnych twego ojca uważa się za Białorusinów. A zatem jak mogłeś przymierzać się do prezydentury ? Odwal się od spraw polskich, spadaj za Bug! Stoczni gdańskiej odmawiałeś kredytu, ale stoczni wietnamskiej deklarowałeś 70 milionów! Byłbyś dobrym prezydentem w Hanoi! A jak potraktowałeś ofiary powodzi w r.1997 ? Resortowy gagatku, gdy poseł Jan Beszta-Borowski ujawnił w „Tysolu” przeszłość twojego ojca Mariana – szefa Informacji Wojskowej na Wojskowej Akademii Technicznej – i tym samym doprowadził do pozbawienia go uprawnień kombatanckich, nazwałeś posła „załganym łobuzem”!  Co za tupet,  kto tu był naprawdę załgany ? Raz tylko nie zaprzeczyłeś faktom, gdy kompozytor Zbigniew Preisner wyemigrował do Szwajcarii mówiąc: „Nie potrafię żyć w kraju kłamstwa i kompletnej bezkarności za udział w aferach – im wyżej w hierarchii władzy, tym większej”...ale opatrzyłeś jego decyzję ironicznym komentarzem.
    Od 25 lat nie rozliczono ani jednej afery, bo partyjne dziadygi z PZPR-u dalej korumpują państwo. Dosyć tego - Cimoszewicze, Rzeplińscy, Ćwiąkalscy, Millery i inne cholery spadajcie w niebyt, bo tylko torpedujecie powstanie III RP! Należycie do innej epoki, do republiki zbudowanej przez Stalina i w TK też siedzą stójkowi z PZPR-u!. Wasza epoka minęła, ale szwindlem z Magdalenki przedłużyliście sobie mandat o 25 lat, to chyba rekord Guinessa! Utrzymujecie Polskę na poziomie PRL-u, blokując cynicznie narodziny państwa prawa. I z hipokryzją mianujecie się jego...obrońcami! To naprawdę tupet wyjątkowy, bo tzw. III RP jest państwem bezprawia i wymaga zdecydowanej kuracji! Wymaga antybiotyku... ze starych klocków nie zbudujemy nowej Polski!
    P.S. A w ogóle warto czytać tomy „Resortowych dzieci”! 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Celtyn

09-12-2015 [07:58] - Celtyn | Link:

Wszyscy won, jak mówił "chodzący boso" i bez żadnej taryfy ulgowej, ale by było to możliwe muszą być uczciwe media.
Nie radiowęzły, tylko media. Trzeba też zdemaskować sprzedajne osobniki typu Krzywonos i jej podobnych.
Alleluja i do przodu, niech psy szczekają...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-12-2015 [10:40] - NASZ_HENRY | Link:

Czerwone małpy na Zanzibar ;-)

Obrazek użytkownika witamina

09-12-2015 [13:05] - witamina | Link:

Bardzo dobry tekst , napisany przez prawego człowieka.Popieram.
Pozdrawiam.