Będą bronili kłamstwa smoleńskiego, jak sowieci katyńskiego.

Kto mógł to powiedzieć? Antoni Macierewicz, Jarosław Kaczyński, ktoś z bliskich ofiar tragedii smoleńskiej, każdy kto choć przez chwilę zastanowił się nad tym wszystkim co do niego w związku z katastrofą dociera bez względu na stopień zafałszowania, bo fastryga wyjątkowo gruba.

Analogia rzeczywiście narzuca się sama. Na straży kłamstwa katyńskiego stały Sowiety i PRL, a Zachód udawał ślepego. Na straży kłamstwa smoleńskiego też stała i stoi nadal Rosja oraz do ostatnich wyborów Polska, no i Zachód, tak jak poprzednio, udaje ślepego, bo akurat doszedł do władzy w Stanach ktoś komu  myli się Europa z Azją, a w Europie Dyzmy wszystkich krajów łączą się by kręcić na potęgę ze zbrodniarzem okręty desantowe i ciągną kasę z rurociągów, itp. Ci którzy kłamstwu próbowali się przeciwstawić, tak wtedy, jak i teraz, uznawani byli za niepoczytalnych, oszczerców, podłych graczy, kierujących się innymi równie niskimi pobudkami. Tacy, których wiarygodności nie dało się całkowicie podważyć, tak wtedy, jak i teraz ginęli. Podobnie, wtedy i teraz zadano sobie wiele trudu by temat znieistnieć w przestrzeni publicznej...

"Będą bronili kłamstwa smoleńskiego, jak sowieci katyńskiego." Myśl ta z pewnością została wysłowiona nie raz, ale  do szerokiego ogółu nie dotarła. Wybory przyspieszyły jednak bieg wydarzeń. Szybko zbliża się moment w którym w końcu dotrze do Masowego, dotrze do najbardziej nawet opornych.  Co w tej sytuacji robi jeden z głównych mimów kłamstwa smoleńskiego, red. Adam Michnik - największy autorytet obozu postępu, mądrości, szlachetności, miłości, w ogóle najwyższych standardów etycznych? Idzie na całość! To od niego słyszy Masowy słowa:


" będą bronili kłamstwa smoleńskiego, jak sowieci bronili kłamstwa katyńskiego. Bo jeżeli powie się prawdę o Smoleńsku, że to była tragiczna katastrofa, to cała ta konstrukcja o zbrodniarzach, o zdradzonych o świcie, w ogóle nie ma sensu. Będą uparcie powtarzali, tak jak Rosjanie upierali się przez dziesięciolecia, że w Katyniu mordowali Niemcy"

Proszę Państwa, mamy oto akademicki przykład zastosowania starej bolszewickiej metody odwracania o 180 stopni, metody od zawsze stosowanej cynicznie i nagminnie  przez organy michnikoidalne czy urbanoidalne, jak kto woli. Trzeba powiedzieć, że metoda "180" jest niesłychanie skuteczna. Działa jak flary chroniące samolot przed rakietą. Powoduje, że chroniony target owszem zauważy wybuch-zamieszanie, ale już nie przyjrzy się zawartości rakiety-przesłania. Ponadto metoda "180" działa jak szczepionka chroniąca target przed niechcianą przez szczepiącego prawdą. Na kolejne przekazy z tym samym oznaczeniem bądź z tych samych źródel target już nie będzie zwracał uwagi i bardzo źle będzie myślał o owych źródłach.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-12-2015 [09:58] - NASZ_HENRY | Link:

Szechtery szkolone przez KGB ;-)

Obrazek użytkownika Janko Walski

11-12-2015 [13:46] - Janko Walski | Link:

Dobra szkoła.

Obrazek użytkownika Celarent

11-12-2015 [23:41] - Celarent | Link:

Ale to wcale nie dziwi. Jedynie morderca w wypadku czy w afekcie, żałuje zbrodni i sam na siebie donosić jest skłonny. Tu jest zbrodnia z premedytacją. Ba, środowisko prezydenta Lecha Kaczyńskiego było uprzedzane. Tak, tam i straszonko prze radio było. Ustawka wokół list pasażerów - kolejka taka na początku, ze za komuny po mięso tak się nie pchali. Z tą różnicą, że jak działacze ustępowali z kolejki, wiadomo było, ze mięsa nie będzie a jak będzie, to nie warto stać. Wszyscy pamiętają. Minister Macierewicz ze swoją komisją już przewałkowali to Polakom w pamięć - od remontu w Samarze po pancerną brzozę.

Oni muszą łgać, kręcić, mataczyć a nawet mordować. Proszę zobaczyć, już straszą, ze jak trzeba - zamordują Kaczyńskiego (Jarosława). To ich "być albo nie być". Wystarczy, że rząd przehandluje coś ze Stanami czy Izraelem ponad głową Niemców na wiedzę ich wywiadów... A jak Po nie będzie miała żadnej władzy to i mocno handlować nie będzie trzeba. Kopacz, Tusk, Arabski, Graś i nasz Nieodżałowany Bul-Komorowski. A do tego Prokuratorzy, śledczy... Każdy ma już na sumieniu łgarstwo i fałszerstwo - zdradę stanu. No to jak mają odpuścić, jak całą banda brali w tym udział.

Obrazek użytkownika Janko Walski

12-12-2015 [10:25] - Janko Walski | Link:

Dziękuję Celarent! O tym o czym tu piszesz ani na chwilę nie powinniśmy zapominać, my wszyscy, świadomi ogromu zbrodni dokonanych na Polakach i na Polsce przecież już PO wyjściu armii czerwonej, siłami samej tylko instalacji rosyjskiej wkopywanej przez 45 lat i dalej umacnianej przez następne 25 lat z krótkimi przerwami.

Symboliczną miarą stanu w jakim znajduje się Polska będzie wyrok w sprawie Wojciecha Sumlińskiego - ukoronowanie jednej z największych operacji ubeckich otwierających drogę do mordu smoleńskiego.

Pozdrawiam serdecznie,
JW

Obrazek użytkownika HenrykInny

12-12-2015 [17:06] - HenrykInny | Link:

A Kwiecien , "zamachowiec" z Krakowa ?!.

Obrazek użytkownika Janko Walski

13-12-2015 [11:09] - Janko Walski | Link:

Proszę nie porównywać rzeczy nieporównywalnych. Wszystkich którzy nie zetknęli się z tematem, lub zetknęli się tylko powierzchownie zachęcam do wyguglania sobie cyklu artykułów Aleksandra Ściosa lub Doroty Kani na temat afery marszałkowej. Zachęcam także do lektury książek Wojciecha Sumlińskiego, zwłaszcza "Z mocy bezprawia", ale nie tylko. Książki te odsłaniają maszynerię UBekistanu.