Kraśko w pełnej krasie.

Wincenty KraśkoZ dzisiejszej debaty sejmowej o najważniejszych sprawach dla Polski do widza Wiadomości dotarło to co zawsze, czyli jest dobrze dzięki Tuskowi i Rostowskiemu oraz wsparciu "rozumnej" opozycji reprezentowanej przez Millera i Palikota.  Jedynym zgrzytem były przytoczone w materiale filmowym z Sejmu cztery słowa z całego wystąpienia posła Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztofa Szczerskiego. Słowa o Tusku- Neronie i niekumaniu bazy. Na szczęście wymowę tych słów uświadamiających widzowi Wiadomości skalę  nienawiści i utraty kontaktu z rzeczywistością posła PiSu złagodzili Palikot i Miller przypominając widzom, że opozycja dzieli się na rozumną i nierozumną. Przy okazji zluzowali Pawła Olszewskiego i Halickiego wyznaczonych do wygłaszania właśnie takich komentarzy po każdym przebiciu się przedstawiciela PiS przez zaprzyjaźnione media.

Tadeusz KraśkoReporterka Wiadomości pani Justyna Dobrosz-Oracz, która materiał przygotowała, lepiej przysłużyła się jedynie słusznej słuszności niż dziadek prowadzącego wiadomości, Wincenty Kraśko, swojej Partii, gdy był członkiem KC od propagandy. Ojciec, Tadeusz Kraśko, który walnie przyczynił się m. in. do uczynienia z A. Szczypiorskiego największego polskiego intelektualisty i autorytetu moralnego na początku lat 90-tych, nie wspominając o kandydowaniu z list SLD do Sejmu, też jest pewnie dumny z syna.

Nie pozostaje nic innego jak przywołać przemilczane wystąpienie w całości. Ważniejsze wątki wystąpienia rozwinięte zostały w rozmowie z red. Katarzyną Gójską-Hejke. Jeden i drugi materiał bardzo ważny dla rozumienia tego o co toczy się gra z UE i jaką pozycję w tej grze zajmuje Donald Tusk.

http://vod.gazetapolska.pl/3339-szczerski-do-tuska-jest-pan-jak-neron-i-chce-z-milosci-spalic-polske

http://vod.gazetapolska.pl/3344-tusk-jak-neron

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ewakropkapl

19-02-2013 [23:31] - Ewakropkapl | Link:

i doskonale skonstruowane wystąpienie Pana posła K.Szczerskiego.

Obrazek użytkownika Krzysztof

20-02-2013 [09:09] - Krzysztof | Link:

Panie Janko, toż to czysta natura. Na takie geny, to nawet aborcja jest bezskuteczna. Dlatego delegowano ich na front ideo, a tam wali się tym, co pod ręką, byle między oczy. Tym razem trafiły się cepy. Ino a ino, a ostanie im się jeno sznur... być może dla zasłużonych jedwabny. Widać jednak, że już cienko przędą.

Obrazek użytkownika To ya

20-02-2013 [10:25] - To ya | Link:

A czy Kraśko to jedyny pociotek komuszy?, takich jak on jest więcej jak sięgnie się w ich życiorysy, nic dziwnego że takiego 'zaglądania' nie lubią.
To są ci co po Magdalence korzystają ze zmian systemowych.

Obrazek użytkownika Farson

20-02-2013 [15:21] - Farson | Link:

Jakoś nie słyszę by Prezes obiecał delegalizację postokrągłostołowych mediów i zmianę systemu. W razie "W" bedzie pewnie "a teraz k.... MY". I to właśnie jest beznadziejne. Pzdr.

Obrazek użytkownika Janko Walski

20-02-2013 [16:16] - Janko Walski | Link:

po rządach SLD, atakowany frontalnie przez najsilniejszą partię kierowaną przez zakompleksionego, małego człowieczka, który przegrał wybory i nie mógł tego darować, w nieustannym zagłuszającym wszelką myśl fałszywym jazgocie medialnym, targany od wewnątrz co raz uruchamianymi śpiochami, skazany na nieustanne pilnowanie i szarpanie się z  Lepperem i Giertychem przeżartych na wylot ruską agenturą, prowadzący otwartą wojnę z popeerelowskimi zmorami duszącymi Polskę  w sądach, na uczelniach, w szkołach, w administracji, w służbach i z wszechpotężnymi powiązaniami, wszechobecną korupcją, wreszcie podejmując zatrzymane, a nawet wycofane reformy państwa, w tym służby zdrowia,  wprowadzając regulacje i deregulacje prorozwojowe, obniżanie podatków i będąc jednocześnie bardzo aktywny na forum międzynarodowym, budując mocne podstawy polityki jagiellońskiej, oraz silną pozycję Polski. W mediach też rozpoczęto reformy. Opóźnienie wiązało się z wygaśnięciem  kadencji poprzednich decydentów.   Mało?

Obrazek użytkownika tagore

20-02-2013 [19:12] - tagore | Link:

Jeśli reformuje się wszystko na raz ,nie zrobi się niczego skutecznie.
Podstawą uzdrowienia każdego państwa w każdych czasach było uzdrowienie
wymiaru sprawiedliwości.Zaniechanie lustracji wymiaru sprawiedliwości
było strategiczną porażką koncepcyjną PIS. A skutki oglądamy dziś przy
okazji kolejnych afer.Nietykalność tych korporacji jest fundamentem
naszej rzeczywistości.

tagore

Obrazek użytkownika Janko Walski

21-02-2013 [00:11] - Janko Walski | Link:

Podjęto działania na różnych płaszczyznach jednocześnie. Na pewno popełniano przy tym błędy, ale warto zapoznać się z  raportami na temat tego co osiągnięto. Zwrócę uwagę na jeden tylko element, utworzenie jedynej służby, stworzonej od zera, wzorowanej na nowoczesnych rozwiązaniach zachodnich przez znakomitego fachowca, a przede wszystkim państwowca,  człowieka całkowicie oddanego Polsce, Mariusza Kamińskiego. Bez Centralnego Biura Antykorupcyjnego nie można było nawet marzyć o ruszeniu sitw w wymiarze sprawiedliwości. Ale tak jak mówię, to jest tylko jedno z bardo wielu działań prowadzonych przez rządy PiSu, mających na celu uzdrowienie wymiaru sprawiedliwości.

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

15-02-2015 [09:04] - Prof bez kropki | Link:

Szanowny Panie.....jeżeli dla spokoju ducha potrzebne są panu obiecanki ,
to proszę nie dążyć do jakichkolwiek zmian personalnych na stanowisku premiera RP.
Pan Kaczyński jako osoba ODPOWIEDZIALNA ! może podjąć co najwyżej , jeżeli uzna to za stosowne ,
jakieś dodatkowe Obowiązki , wykraczające poza te przypisane do stanowiska Premiera .
Pozdrawiam....

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

15-02-2015 [09:31] - Prof bez kropki | Link:

Do ciebie durniu pisałem, do ciebie!
przeczytaj wyżej co napisano!

Obrazek użytkownika Janko Walski

22-02-2013 [13:31] - Janko Walski | Link:

Nasz Dziennik, Gazetę Polską i okolice. Wśród nich są demaskujące atykuły takie jak ten:
Komunistyczne klany (http://naszdziennik.pl/wp/17414,komunistyczne-klany.html)

Obrazek użytkownika Janko Walski

22-02-2013 [15:17] - Janko Walski | Link:

"Skoro integralnym elementem komunistycznej zbrodni było skazanie bohaterów na anonimowość, wychodzi na to, że zespół Piotra Kraśki kontynuuje ten plan. Brak informacji o potwierdzeniu tożsamości ofiar potwierdza tożsamość szefa „Wiadomości”.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni."

Trafnie zauważa Jan Pospieszalski komentując brak informacji w mediach o sukcesie naukowców badających szczątki naszych narodowych bohaterów, ofiar ubeckich katowni.

Obrazek użytkownika Janko Walski

23-02-2013 [00:40] - Janko Walski | Link:

Nie wiem, ale pilnujący tego typ nie jest tumanem jak inni "Współpracownicy". Dlatego ustawiono go na tej kluczowej dla UBekistanu pozycji cerbera pilnującego by z mediów nie wydostawała się prawda.

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

15-02-2015 [08:58] - Prof bez kropki | Link:

prof bez kropki, to ładny Nick prawda?Ale radzę używać jakiegoś
innego, prawdziwego!
Może ci coś zaproponować?
Może"dureń" będzie adekwatnym, do możliwości?

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

15-02-2015 [09:37] - Prof bez kropki | Link:

...to odpowiedzi , dla tego durnia, który używa Mojego NICK-u !

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

15-02-2015 [09:27] - Prof bez kropki | Link:

A czy tow. Kraśko wie morze z czyich pieniędzy jego
dziadek Wicenty, płacił za jego studia u "cholernych kapitalistów"?
Z moich płacił OŚLE z MOICH!
To ja pracowałem na te "dewizy"które potem szły na pokrycie waszych
studiów .
Jak raz zawiózł worek śmieci które Tow. nazywali "pieniądzamy" i chciał
nimi płacić,
To mu powiedzieli żeby sobie te śmiecie w buty włożył.
to będzie wyższy!