|
|
PiS nie zwalcza lewackich ataków. Widać to było choćby podczas tzw. Strajku Kobiet, tym jaskrawiej, gdy się porówna zachowaniem władzy wobec Marszu Niepodległości.
Bo za czasów kiedy kulsony… |
|
|
To, co robiły przez te 8 lat? Słyszę tu tylko płacz, że kasta, że nic nie można.
Ścigały was pełomafiozów. Skutecznie. Co widać po podwojonych wpływach do budżetu. Dlatego widzę u was płacz i… |
|
|
Socjalizm zakłada prymat państwa nad jednostką
Baju, baju. Prymat jednostki nad państwem to monarchia. To czego chce Mikke i Braun. Taki dwugłowy orzeł kuń-fy. Wybryk natury, a nawet przeciwko… |
|
|
PiS nie był i nie jest "lewicą", jak już, to są socjalistami, jak każdy prawicowiec
Są liberałami, bo obniżają podatki. Są socjalistami, bo troszczą się nie o dewiantów seksualnych jak lewizna,… |
|
|
służby wszelkiego rodzaju, w tym specjalne, są w rękach PIS-u od 8 lat
Dlatego chcecie je zlikwidować jak tylko dorwiecie się do władzy. Co prawda BND, FSB, Mossad, MI6 i CIA nie zlikwidujecie, ale… |
|
|
w 1989 Niemcy nie byli pod butem USA?
Bo RFN to nie był ten twój ukochany DDR. RFN należała wtedy do wolnego świata, a nie do komuny, której ty jesteś piewcą #szmeciu. To są proste sprawy :-)
PS.… |
|
|
Męczący żałosny absurdalny bełkot
Oj tam, ja tam chętnie czytam ten twój bełkot i śmieję się do rozpuku #szmeciu :-) |
|
|
Daj sobie szansę #szmeciu i obejrzyj w końcu ten serial, o którym tutaj tak wodniście się rozwodzisz :-) |
|
|
Komoruski nic mnie teraz nie obchodzi bo nie było go Resecie - to ty niepotrzebnie wplatasz obce wątki.
Aby na pewno #szmeciu obejrzałeś chociażby najnowszy odcinek Resetu ? O Bronku-fajtłapie było… |
|
|
Putin może go zlikwidować za to bezczelne wystąpienie
Co tam było bezczelnego ? Że PLK powiedział iż Polska nie brała udziału w konferencji w Monachium, która przypieczętowała aneksję Czechosłowacji… |