|
|
A czym jest ten liberalizm, do którego namawia Mentzen?
Ponoć siedzi w jednym pokoju z wujkiem Mikke i ten nim steruje. Więc nie sądzę, aby miał diametralnie różne poglady od poglądów wujka. A wujek… |
|
|
Owszem taka skala jest,ale trzeba chcieć ją widzieć
Tak nas widzą za granicą. To najbardziej obiektywne spojrzenie. Finansowo-gospodarcze. A że totalniacy najpierw uskutecznili przemysł pogardy… |
|
|
z obrzydzeniem patrzę na takie persony, jak Tusk, Czarzasty, Biedroń, itp.
Mikke, Braun, Świderski ? :-) |
|
|
żadnej skali porównawczej w stosunku do rządów poprzednich
No przecież taka skala jest. To ratingi niezależnych agencji ratingowych Fitch, Moody`s i S&P. 7 lat nierządów Tuska oznaczało dziurę… |
|
|
Discovery, więc Amerykanie (choć na czele stoi Kacap)
To zadziwiające, ale ponoć tak jest. Dlatego USA wcale nie chce upadku kacapii, bo wtedy kacapia wpadnie w łapki kitajców :-) |
|
|
Spadaj.
A to się niemiecki szajs przyczepił i nadaje jak gebelsik :-) |
|
|
Po co zbawiać świat ? Są milsze zajęcia.
Ano, lepiej zabawiać świat. Co prawda w Szkiełku i oku TVN ostra kosa satyry trafiła na tępy kamień dżenderyzmu :-) |
|
|
Lubisz takie klimaty?
Oj tam tryc, pienisz się jak jakiś stary Muppet. Polecam książkę Marka Krajewskiego pt. Śmierć w Breslau. To są rzeczywiście moje klimaty, ale możliwe, że nie twoje, boś za… |
|
|
W gronie znajomych śmiejemy się do rozpuku
Ano, śmiech to zdrowie. Świata nie zbawimy, ale w miłym gronie miło spędzać czas, zwłaszcza przy małej czarnej :-) |
|
|
z idiotką rozmowa sensu nie ma
To po co mielesz klawiaturą na NB tryc ? To ta idiotka to ty tryc ? Zmieniłeś gender ? :-) |
|
|
o ich konstruktywnej krytyce
Konstruktywna krytyka polega na wskazywaniu błędów oraz na pokazywaniu jak je naprawić. Nic takiego nie ma u Darka65, Es, Jabe, czy tryca, bo nie po to tutaj są, aby… |
|
|
Polska zwyżkuje w rankingach świarowej gospodarki a jednak to powód do płaczu
No tak, bo nie ma załamania gospodarki prorokowanego przez totalniaków. Jest nad wyraz dobrze. Dlatego płacz i… |
|
|
Co i kto przeszkadza w tym ujawnieniu ?
Przeciwko ujawnieniu był PLK, a teraz PAD. Za ujawnieniem jest m.in. marszałek Macierewicz. Zapewne chodzi o sędziów, którzy byli w "służbach".
trojka.… |
|
|
Problemem Polski nie są jedynie Bolki , Olki i Bigosy.
Im was więcej tym lepiej. Będzie marsz 100 milionów serc tuż przed wyborami. Na pewno tam się pokaże przynajmniej Bolek. Niedawno CBOS… |
|
|
do reszty popierdoliło?
W interesie Polski według PAD jest wspieranie Ukrainy, a według ciebie w interesie Polski jest wspieranie Rosji. Ciekawe dlaczego ? |
|
|
wyzdrowiał z syndromu chwalenia kolegów
Jak się nie chwali kolegów, tylko się ich ciągle gani, to już nie są kolegami. A co dla jednych jest faktem, dla innych może nie być faktem. Przykład tzw.… |
|
|
jak to się stało, że NZS czyli junior partner Solidarności w kilka lat po "zwycięstwie" nad Jaruzelem zaczął przekształcać się w Werwolf i Brukseljugend?
Brakuje w wykazie europosła Czarneckiego,… |
|
|
jego zostało na wierzchu
Były dwie partie, jedną wygrałem, ale już nie pamiętam którą. Więcej rozegraliśmy partii tempem klasycznym :-) |
|
|
Co wtedy pisał będziesz?
Jako szachista grający kilka razy w rozgrywkach rangi mistrzowskiej, nie misiowskiej, potrafię przewidywać i oceniać sytuację na politycznej szachownicy. Ku-alicja PO z PiS… |
|
|
Nieświadomość Małysza, Tomaszewskiego, Justyny Kowalczyk. Wszak to światowa klasa była.
Nie bedą gryźć ręki, która ich karmi. PiS ich nie pogoni, bo w PiS cenią takich fachowców, niezależnie… |