|
|
zawsze w tekście piszę Pan
Pan dużą literą to oznaka dużego szacunku, ja zwykle piszę małą literą, no chyba że na początku zdania. Pan to taki przerywnik, trzyma interlokutora na dystans, aby się… |
|
|
piszemy z dużej litery
"Pisać z dużej/małej litery/bukwy" to rusycyzm, my Polacy piszemy dużą/małą literą. |
|
|
Jesteś prostakiem i chamem...zwykłym ordynarnym chamem!
LOL |
|
|
filmu o Samuelu Morelu?
Nakręciła "Zabić księdza", czyli o rozterkach moralnych ubeka. Można to również odnieść do Szlomo Morela, który bawił się zabijając w okrutny sposób nie tylko więzionych… |
|
|
W Filmotece Watykańskiej, w obecności wyższych rangą przedstawicieli duchowieństwa Kościoła Katolickiego, Agnieszka Holland odbierze Nagrodę Specjalną Fuoricampo.
Czyli najpierw obejrzą, a potem… |