Otrzymane komantarze

Do wpisu: Jak polska prawica powinna świętować Chanukę?
Data Autor
Silentium Universi
Strzał w dziesiątkę. Gratuluję. A prywatnie obawiam się, że celem Konfederacji nie jest walka z lokalnymi Syryjczykami
Do wpisu: Ejze hucpa
Data Autor
Jan1797
>>Kościół zawsze stał na straży Prawdy« Witam Cię Wodzu, Katedra dzisiaj w Paryżu, Msza nazwana Odrodzeniem; Link; youtube.com Od 10:00 dalej cyklicznie. Trochę ciekawych szczegółów. Sądzę, jest dobrze. Kilka ciekawych wątków, podeśle po potwierdzeniu. Celebrytów jak widać sporo. Politycy ponad standard. Pierwszy rząd wiadomo, ktoś z drugiego może być zauważony.  Pozdrawiam.
spike
ta duża ilość dzieci w tych homozwiązkach, jest problematyczna, ale jest możliwa.
u2
To kościół katolicki od średniowiecza stworzył szkoły z naukami nie tylko teologicznymi, ale również przyrodniczymi. To dzięki kościołowi rozwinęło się piśmiennictwo, czyli oświata w erze nowożytnej. Nie warto tracić czasu na wynaturzenia pani Środy. Pisałem już o tym. To chodząca ignorancja połączona z niesamowitą arogancją i agresją. PS. Do dzisiaj szkoły katolickie w Polsce mają najwyższy poziom nauczania. I nie chodzi wcale o nauki religijne :-)
sake2020
Profesor Płatek jest autorką tego epokowego twierdzenia.Niestety nie dostała jak dotąd Nagrody Nobla..
chatar Leon
Akurat cywilizacja chrześcijańska/łacińska współtworzona przez Kościół popchnęła do przodu naukę a także chociażby rozdzieliła kwestie stricte religijne od świeckich. Rozumiem wszelkie poglądy i wszelkie uprzedzenia, choćby antychrześcijańskie, ale brednie w wykonaniu Środy są piramidalne. Można zastanawiać się tylko nad jednym: czy taka Środa głupa rżnie czy po prostu jest głupem? A która to profesorkini powiedziała, że więcej dzieci przychodzi na świat w związkach homoseksualnych niż w heteroseksualnych? Też Środa czy Senyszyn?  
Zofia
Zadziwiające jest to, że mając tylu mądrych ludzi z naukowymi dyplomami nie  mają Oni odwagi  obalić jej  idiotyzmy, I wyrzucić z uczelni, w której te idiotyzmy głosi, ogłupiając, młodych ludzi. 
sake2020
Największą hucpą jest to ,że paniusia Środzina jest wykładowcą na uczelni. Ciekawe jakim cudem piastuje to stanowisko. W odpowiedzi na jej idiotyzmy przytoczę tylko nieliczne przykłady przeczące wynurzeniom niedouczonej lewaczki. Mikołaj Kopernik-duchowny katolicki,doktor prawa kanonicznego,astronom,konomista,filozof.....Gregor Mendel czeski zakonnik, opat zakonu augustianów prowadzący obserwacje sposobu dziedziczenia cech dając postawy pod rozwój genetyki. Stanisław Staszic-ksiądz katolicki, publicysta i pisarz, geograf, geolog minister stanu Królestwa Polskiego, założyciel szkół górniczych i towarzystw rozwoju nauki.      Zakon Bonifratrów specjalizujący się w ziołolecznictwie, prowadzeniu szpitali, w tym psychiatrycznych........Zakon Cystersów działający od Średniowiecza jako ośrodek kultywujący postęp w rzemiośle, rolnictwie, medycynie. A czym zasłużyła się paniusia Środa? Dowiemy się?
Do wpisu: Didier Reynders, obrońca praworządności
Data Autor
keram
Nie ma co oglądać się na Brukselę, trzeba uciekać do przodu. Mamy wspaniałego kandydata na prezydenta więc nie oglądajmy się na innych ! O obliczu UE decydują dziś ludzie tak miernego formatu jak Niemka Leyen,Timmermans, Jourova, Macron,  - wracamy do poziomu z początku lat 90-tych XX wieku; cofamy się o 30 lat. Z takim przywództwem Unia nie ma żadnych szans przetrwania.  Włochy, Hiszpania czy Grecja nie zdołają podnieść się z kryzysu w ramach reguł rządzących strefą Euro.  Obserwujemy upadek Unii Europejskiej jako konstrukcji wzniesionej na fundamencie traktatu z Maastricht.  Ta konstrukcja stała się wytworem obłąkanych wizji lewackich zajobów i imperialnych zapędów Niemiec. Ten model UE obecnie bankrutuje w sposób spektakularny !!! Trzeba opuścić Unię Europejską ! Polacy , jeśli się tylko zorientujemy, że większość z nas jest przeciwna członkostwu w UE, to róbmy natychmiast referendum !  Jeśli okaże się, że taka jest  wola narodu  to wysyłamy jak najszybciej dokumenty dla Polexitu i rozpoczniemy negocjacje opuszczenia UE !  UE i TSUE to terroryści wtrącający się w nieswoje sprawy. Po drugie UE i PE jest miejscem ciągłego szczucia targowiczan - posłów  opozycji na Polskę i ich żądania do karania swojej Ojczyzny ! Dosyć !!!  
spike
Red.Sakiewicz może opowiedzieć, jak za poprzedniej tuskowej okupacji, były próby zaboru siedziby jego gazety, jak wiemy nie tylko tej. Jak się tego "chwasta" w porę nie wyrwie, to zniszczy wielu Polaków i Polskę, jak do tej pory tylko są deliberacje, czynów nie ma. Znaki na Niebie i Ziemi mówią, że wybory prezydenckie będą "skręcone", PKW już przygotowuje grunt.
sake2020
Już to wcześniej mówiłam że teraz ostrzą zęby na TVRepublika,głównie na nową siedzibę. Poczekają tylk aż remont zostanie zakończony ,nowy i nowoczesny sprzęt rozmieszczony aby wejść na gotowe i ukraść. Czy nie tak będzie z Lux Veritatis, Szkołą medialną i muzeum w Toruniu? Czy nie tak było z gotowym do funkcjonowania budynkiem ks.Olszewskiego? Będą się w zawłaszczonych nieruchomościach panoszyć żony się i dzieci reżimu.
spike
Herszt Bander swoją watahę nasłał na media o.Rydzyka, pewnie "jutro" naśle na TV Republika, zarekwirują te wszystkie zbiórki na sprzęt i przekażą owsikowi, ma teraz Eldorado, kasa płynie z każdej strony, kolejny "grzech zaniedbania" PiSowców, że w tej "pralni" nie zrobili kontroli.
spike
Droga @sake, sondaże od dawna już nie są wiarygodne, służą jedynie celom propagandowym, np. w takim Polsacie, mówi się, że Polacy są zmęczeni tymi rozliczeniami, niczego nie dowiodły, a kasy na chleb zaczyna ludziom brakować. W "Sowie" chyba Sienkiewicz, jak PO miało wysokie sondaże, w panice powiedział, że trzeba coś zrobić, bo PiS ma 40% notowania, co potwierdza, że sondaże chyba nawet nie są robione, a pisane na zamówienie.
sake2020
@spike......Chyba nie podejrzewa pan wyborców PO czy koalicji o posiadanie rozumu? Jeżeli we wczorajszym sondażu dla SE aż 57% respondentów z grupy 1015 osób chce rozliczenia PiS za złodziejstwa to czemu nie zapytamy czy choć 0,0001 % tych respondentów jest w stanie je wymienić .
spike
To niczego nie zmieni, Wyborcy PO nie kierują się rozumem, a wpojoną nienawiścią, jaskrawo to było widać podczas komisji odebrania immunitetu Kaczyńskiemu, POlszewia i lewactwo ze skóry wychodzili, by poniżyć Kaczyńskiego. Kto jest tym advocatus diaboli tego prowokatora, bo chyba nie Polak, wielokrotnie przekręcał nazwisko Kaczyńskiego, zalatując jakim narzeczem, nie jest on z tych "wybranych" ?
spike
@adminie masz rację, bo to hańba jest dla zwierząt i owadów, one tak podłe jak ludzie nie były i nie są. :))
Alina@Warszawa
Apaczu! Opublikuj proszę na NB ten swój tekst wielkiwodz.wordpress.com Bo przecież to głównie absolwenci wydziału dziennikarstwa UW kreują w TVN24 wyimaginowany świat i ogłupiają masowo miliony ludzi w Polsce. Czas ich zdemaskować, bo inaczej oglądacze TVN-u, wyborcy PO będą nadal głosować jak idioci.
Admin Naszeblogi.pl
Witam Wodzu! Powodzenia. PS. Unikaj, jeśli oczywiście możesz, porównań ludzi do zwierząt, zwłaszcza owadów i z dodatkowym przymiotnikiem ;)
sake2020
Zarzuty, jakie zarzuty? Toż to powód do dumy unijnych aferałów i zazdrości tych co nie potrafili wykazać się taką inicjatywą. Nie rozumiem dlaczego polscy reżimowi oficjele udają że nie znają ,,Didi''  skoro  uściski rączek i uśmiechy  na zdjęciach dokumentują tę miłość, a medal zawieszony na piersi aferała błyszczy. Sprawa przewałów Reynardsa znana od lat w tym z pewnością znana polskim politykom. Nie przeszkodziło to im w fetowaniu, podziękowaniach, odznaczaniu za wtracanie się w polskie sprawy pospolitemu przestepcy.Może się kiedyś dowiemy kto w UE stoi za dostarczaniem migrantów do Europy i ile na tym zarobił.  
Do wpisu: No i przyszła koza do woza
Data Autor
Do wpisu: Srunia Gejropejska od dekad nie była w stanie stworzyć własnego systemu operacyjnego
Data Autor
Do wpisu: Srunia Gejropejska chce drenować mózgi z USA
Data Autor
Do wpisu: Podczas gdy Tusek w temacie granicy z Niemcami rżnie głupa
Data Autor
Do wpisu: Po tym jak Prezydent Trump najechał na Wenezuelę i aresztował Pana Marudę
Data Autor
Do wpisu: Z okazji wyboru nowego papieża
Data Autor