|
|
Jabe W istocie. |
|
|
Mirek Skalski "Moskowia (tzw. Rosja) jest dla Polski WROGIEM, ponieważ nigdy nie pogodzi się z naszą niepodległością." Bzdura. Już Lenin uważał, że Polska ma być niepodległa. Stalin też nie chciał wcielenia Polski do ZSRR. A zależność wasalna Polski od USA jest taka sama jak od ZSRR (albo nawet większa). Rosja nie ma do Polski pretensji terytorialnych a Ukraina ma. To są fakty historyczne. |
|
|
Mirek Skalski @RedakcjaZamieszczanie komentarza po dwóch dniach mija się z celem. Nie ma szans na dyskusję. |
|
|
juur Ukraina była, jest i będzie naszym wrogiem, trzeba to przypominać. |
|
|
Mikołaj Kwibuzda Całkowite nieporozumienie. Ukraina jest dla Polski RYWALEM. Nie wrogiem, ale po prostu konkurentem. Nasi naiwniacy kompletnie o tym zapomnieli, bo - wiadomo - my z synowcem na czele i jakoś to będzie. Rywalowi czasem trzeba pomóc, jeśli mamy z tego korzyść. A jeśli nie mamy - niech się sam martwi. Moskowia (tzw. Rosja) jest dla Polski WROGIEM, ponieważ nigdy nie pogodzi się z naszą niepodległością. Wroga należy się strzec, a każda strata wroga jest naszym zyskiem. W naszym interesie jest by nasz wróg z naszym rywalem wodzili się za łby możliwie jak najdłużej i jak najkosztowniej. To się bardzo dobrze składa. I tylko jeszcze potrzebujemy rządu, który będzie pilnował naszego interesu. A z tym, niestety, jest dużo gorzej, by nie rzec - fatalnie. |
|
|
Mirek Skalski "a na horyzoncie rysuje się Eurazja."To oczywiste, mieszkamy na kontynencie euroazjatyckim więc to jest logiczne.Odnoszę wrażenie, że dla Pani Eurazja to jakaś anatema? Dlaczego? |
|
|
sake2020 Cała awantura została wywołana z premedytacją przez Żełeńskiego.Nietrudno było mu przewidzieć,że Polacy oburzą się na jego arogancję.To nędzne indywiduum z pomocą Niemców już wcześniej knuło i robiło nieprzyjazne gesty ale na pieniądze które z Polski wyciąga bez umiaru jakoś się nie obraża. Niemcy dały sygnał do zakończenia wojny i wkrótce nastąpi wielkie pojednanie Ukrainy z Rosją a na horyzoncie rysuje się Eurazja. |
|
|
Mirek Skalski Wielki Wodzu!Miło mądrego poczytać. Ty z rodu Winnetou? |
|
|
juur Wielki Wodzu chyba ktoś dosypał Wam czegoś do fajki. Trzeba uważać. Może pre-tester a następnie tester towaru do fajki. Ostrożności nigdy za dużo. Wracając do tematu to na teraz wygląda to tak, że jest bliżej niż kiedykolwiek do porozumienia Rosji, Ukrainy i Niemiec w sprawie likwidacji Polski. Jedynie Ameryka, może kraje bałtyckie i otwarta kwestia Białorusi może dać cień nadziei na przetrwanie. Kluczowe będą decyzje amerykanów. |
|
|
mada Zgoda.Wodzu prowadź. Tak to już jest, że większą zarazę leczy się osłabioną szczepionką. |
|
|
NASZ_HENRY Czerwonoskóry Apacz leczy czarną ospę czerwoną dżumą ⚫️😡 |