|
|
Siberian Dog Husky To jest Sejm rozbiorowy. Pod taką nazwą przejdzie do historii. Zaraz reset 2.0 i likwidacja Polski jaką znamy, o czym mówił Prezes.
A co potem?
Pewnie Naczelnik i to niebawem ogłosi |
|
|
Alina@Warszawa Wysłuchałam wystąpienia G. Brauna. Co w jego wypowiedzi jest chamstwem? Co jest nieprawdą? Na czym polega jego wg @sake3 "włażenie tuskoidom do tyłków"?
Po prostu w dosadnych krótkich słowach uzasadnił dość rzeczowo dlaczego Konfederacja nie poprze E. Witek na funkcję marszałka sejmu. Można zacytować za I. Falzmann "Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało" Przez 8 lat E. Witek była oceniana przez innych posłów. Jak widać słabo to wypadło.
Oczywiście nie wyklucza to sytuacji, że Konfa poparłaby inną kandydaturę marszałka wysuniętą przez PiS.
Marszałkiem nowej kadencji został pustostan, którym będzie łatwo sterować. Ale to na pewno nie jest zasługa 18 posłów Konfederacji - mam nadzieję, że nawet @sake3 to rozumie? |
|
|
NASZ_HENRY Alina@Warszawa ....Ostatnia nadzieja w Sądzie Najwyższym! SN ma, formalnie czas do 29 stycznia, orzec o ważności wyborów. Ale na wynik tego POstęPOwania bym nie liczył! To wszak sąd ludzki a nie Boski – cudu nie będzie😉
|
|
|
Alina@Warszawa Na razie nie słyszałam, nie obserwowałam wyboru marszałka sejmu. Zapewne chodzi sake3 o G. Brauna? A gdzie link do jego wystąpienia? Jak zobaczę - ocenię. Pewnie sake nie wie, ile forsy zabrała marszałek Witek Braunowi za "nieposłuszeństwo" wobec jej nakazów noszenia maseczek, kiedy ta nosiła je na pokaz na sali sejmowej, ale już nie słuchała własnych zakazów poza salą? Ja też nie wiem dokładnie, oprócz tego, że idzie to w dziesiątki tysięcy zł.
Kiedyś błędy popełnione przez braci Kaczyńskich w 2007 roku doprowadziły do rozwiązania sejmu i wcześniejszych wyborów, na skutek czego do władzy dorwała się opcja niemiecko-rosyjska Tuska z Pawlakiem na długie 8 lat.
Teraz też jak widzę nikt na NB nie szuka błędów w postępowaniu PiS, tylko mnie posądza, że mój jeden głos na Brauna spowodował zbyt niską wygraną PiS. Logiki w tym nie ma, ale co to kogo obchodzi.
PiS jeszcze ma możliwość zawrócenia tej całej hucpy - jeśli wybory z 15.10.2023 zostaną unieważnione. Wobec niestwierdzenia ważności wyborów nie można uznać za ważne dzisiejszych ślubowań poselskich, czy to tych z Bogiem, czy bezbożnych.
Może i dobrze, że nie widziałam obrad, bo by mnie szlag trafił, że marszałkiem sejmu został największy medialny pustostan, pajac, błazen Hołownia...
Aha! Niech mnie @sake3 nie sądzi po sobie - ja nie pałam miłością, ani uwielbieniem do żadnego polityka - oceniam każdego po inżyniersku - tak jak się ocenia przydatność narzędzia, albo urządzenia do celu jakiemu mają służyć. Poniała? Chyba to jest poza możliwościami @sake3 niestety ... |
|
|
Alina@Warszawa Tri! Idź lizać tyły Putinowi i nie przejmuj się wyborami w Polsce! |
|
|
keram Zaczęło się ! Pierwsze posiedzenie sejmu X kadencji. Lewactwo jak bufony drwiło z dobra dla Polski !
Prezydent podziękował również tym, którzy za pizzę głosowali kilkakrotnie do 3 godz. po północy !
Giertych "wyruchał" polską policję ! Przemknął się z Włoch do sali sejmowej i złożył ślubowanie. Teraz ma immunitet i mogą złodzieja pocałować w du-pę !
Ooooo, ile nowych twarzy: eSBek Wołoszański, zajob Kołodziejczak, oszust Lasek, synek noblisty J. Wałęsa, J. Karnowski z Sopotu i kilku innych. |
|
|
sake2020 [email protected]łowa prezydenta z dzisiejszego orędzia.......Chciałbym zaapelować żebyście szanowali się nawzajem.Wyrazem szacunku,że każdy klub parlamentarny będzie w Prezydium Sejmu.To powinien być zwyczaj parlamentarny''.........Jak wyglądało dzisiejsze wybieranie marszałka i nawoływanie do szacunku? Wyraźnie to pokazało wystąpienie posła KOnfederacj.Wyjątkowy cham,awanturnik znany z ordynarnych wystąpięń wyległ na mównicę,by ordynarnych słowach obrażać panią Witek.Widać jak ta brudna kanalia włazi tuskoidom do tyłków bez mydła..Jego ,,przemówienie'' to ściek inwektyw i ubliania i niak się nie ma do słów prezydenta.Ten człowiek prze panią Alinę wręcz uwielbiany pokazal po raz kolejny swoje prostactwo. |
|
|
tricolour @alina
Przegraliście przez wyborców takich, jak ty - zamiast skupić się na realiach, to wolicie na kretyńskich pomysłach, ruskich onucach, tankach i putinach.
Zwyczajnie do niczego się już nie nadajecie więc poszliście w odstawkę razem z waszym szefem, który przewiduje piętnaście ruchów wprzód. |
|
|
Tezeusz Deutschland, Deutschland über alles”. Rudy ma radość.. |
|
|
NASZ_HENRY Tuska hybrydowa hydra w jednym pakiecie EkoEuroErosa znalazła dużo chętnych.
Czy tej hydrze łeb może urwać PiS😎
|
|
|
Alina@Warszawa Tri - ty myśl kogo wybierzesz po Putinie i czy jak będziesz głosował do u..ej ś..ci, czy to coś da? |
|
|
tricolour Trzeba było głosować do świtu, a nie teraz się załamywać. |