Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nowy Sejm X kadencji
Data Autor
angela
Sake. 100/100, nawet przemówienia prezydenta nie umiało to bydło uszanować. Dwoch kretynow po obu stronach tfuska rechotało, kiedy przemawiał  premier Morawiecki,  podczas gdy rudy mocno o czymś myślał, pewnie myślał jak tu menazerię, której nazbieral opanować.  A menazeria zechce sie kazdy na swój sposób wykazać, I będą walić głupstwo za głupstwem. Aby do następnych wyborów. 
Alina@Warszawa
 [19:13] - sake3  A nie pamiętasz wycia Gosiewskiej? Równie wielkiej chamówy nie było chyba w sejmie.
Pers
@sake //Wycie Brauna// Jakie "wycie"??? Przed chwilą wysłuchałem wystąpienia pana posła Brauna i muszę mu pogratulować spokojnego, wyważonego i merytorycznego wystąpienia. Napij się zimnej wody @sake, może pomoże?
Alina@Warszawa
Druga część transmisji obrad Sejmu X kadencji  W tej chwili przedstawiane są kandydatury  wicemarszałów sejmu.
live free or die
Nie, za miękki. Tu trzeba lidera z cojones.
Alina@Warszawa
Braun to nie jest mój guru proszę pani sake! Ile razy mam to pisać, żeby wreszcie dotarło!?
Alina@Warszawa
Tu jest cała wypowiedź Brauna i to przed głosowaniem, a nie po!  I Posiedzenie Sejmu X Kadencji - cz. I   
sake2020
Wy się wygłupiacie od dawna a ja tego nie kwestionuję.Ja tylko zastanawiam się czy pani guru wystąpi równie grzmiąco w przypadku Giertycha skoro tak zajadle walcy z przestępcami.
sake2020
Wycie Brauna było istotnie słyszalne i jakże tu podziwiane.Ale dlaczego nie podziwiacie zasobów kultury i innych posełków ryczących chamsko podczas przemówienia prezydenta.Bierzcie się do roboty tuskoidalni z NB i ich giermki z Konfederacji.
Alina@Warszawa
Ło Jezu! Sake! Nie wygłupiaj się więcej! Jaki jest związek 1 głosu Brauna, albo nawet 18 całej Konfederacji (po znajomości Giertycha  z Bosakiem), z losem Romana G. w obecnym Sejmie?
Alina@Warszawa
A jednak - nic nie rozumie! Gdyby Witek nie sekowała Brauna i innych posłów, to nie jest wykluczone, że ze względu na bezstronność i zalety osobowe byłaby, wybrana przez tych, którym Hołownia się nie podoba.  Znaczenie głosów Konfederacji jest symboliczne, ot chłopcy próbują uzyskać funkcję wicemarszałka w sejmie opanowanym przez zbrodniarzy. Czy muszą? Muszą, bo to jest jedyna chwila. Mogli się wstrzymać od głosu, albo głosować przeciw. Nie ma to żadnego znaczenia arytmetycznego. Głosując "za" może będą mieli tego wicemarszałka i jakiś wpływ na prace Sejmu.  Co do pani Witek, to również głosy Konfederacji nie mają żadnego znaczenia. A więc o czym tu dywagować?
sake2020
Jeszcze nie wiadomo jakie stanowisko w Sejmie przewidują dla Giertycha jego mocodawcy i ile im musi Giertych odpalić za lewy ,,immunitet''.No ale pan Braun nad takimi niuansami nie będzie sobie łamał głowy.
Alina@Warszawa
Pani Witek uścisnęła Hołowni rękę. To samo zrobili Bosak i Mentzen, ale ci są obrzucani błotem, że wchodzą Tuskowi w odbyt ... ot cała logika ludzi niemyślących.  Giertych nie kandyduje na marszałka, więc nie jest przedmiotem "zdania odrębnego" G. Brauna. Podejrzewam, że powiedziałby oczywistą prawdę o tym przypadku, gdyby trzeba było, z taką samą determinacją.
tricolour
Najbardziej chamska jest prawda. Chamidlo miało czelność przypomnieć o anulowaniu przegranego głosowania i to jeszcze poprawną polszczyzną i statecznym, ale i stanowczym tonem. Cham nad chamy.
Jabe
Gdzie to chamstwo?
Pers
@sake //jeśli są przepisy to trzeba sie do nich stosować a nie ostentacyjnie łamać // Zgadza się. Aczkolwiek to nie dotyczy wszystkich  youtube.com
sake2020
Braun dzisiaj swoim chamstwem pokazał tuskoidalnym że jest gotów dla nich świadczyć usługi.To taki casting po którym Tusk się wypowie,,,nada się bierzemy''.czy ,,nie bierzemy''Sługa Braun nigdy nie powiedział nic mądrego czy znaczącego,dla niego było wazne by celem ataku był PiS.No jak widać z ,,koryta+ Tusk będzie musiał nieco odpalić awanturnikowi za tak błyskotliwy występ.Palikot zawstydzony taką maestrią pochlipuje w kącie.Staż się udał,Braun chyba musi się przygotować do dalszej zleconej roboty.Kolejne posiedzenie sejmowe czeka......
tricolour
Słychać wycie? Znakomicie! 😀
Jabe
Proszę zauważyć, że dla Sake jest bez znac­zenia, co poseł Braun mar­szałek Witek zarzuca. Liczy się tylko, że ona służy preze­sowi wiernie, a on nie. Stąd ten bluzg.
sake2020
Samo jego wejście na mównicę już po głosowaniu kiedy było wiadomo kto zostaje marszałkiem jest chamstwem, Postanowił jeszcze dodatkowo pognębić osobę która przegrała w głosowaniu Zarówno jego obecność na mównicy  i ubliżanie pani Witek były przecież niepotrzebne,ani nic nie zmieniało.Po prostu to oczko puszczane do PO i pozostałych partii.-,,zawsze możecie liczyć na moje usługi.''To zachowanie pokazuje jak będzie wyglądał ten Sejm.Po każdym wystąpieniu posłów z PiS Braun będzie wychodził na mównicę ,miotał się i ubliżał,aby żaden z posłów tej partii nawet nie miał prawa zabrać głosu. a może nawet siedzieć na sali. 
Siberian Dog Husky
Przesadą lekką jest dać mniejszości niemieckiej 248 mandatów w Sejmie. Rozumiem kurtuazja, ale mimo wszystko.
Alina@Warszawa
Chętnie zobaczę! Proszę mi pokazać to chamstwo!
sake2020
Jaka szkoda ,że nie ma już Matejki.
sake2020
No jakże oczekiwać by pani wpatrzona w swoje guru jak w obrazek nawet zauważyła jego chamstwo. 
sake2020
Wielka reczywiście zbrodnia marszałek Witek bo karała za  nieposłuszeństwo awanturnika?jeśli są przepisy to trzeba sie do nich stosować a nie ostentacyjnie łamać Na całym świecie noszono maseczki i nikt nie nazywał zbrodniarzami tych którzy przepisy wprowadzili.Przypuszczam,że pani Witek nie zostanie nawet wicemarszałkiem bo ta odrażająca kreatura znów na trybunie będzie tej kandydaturze ubliżał.W ten sposób.największy klub w Sejmie nie będzie miał swojego przedstawiciela.Dziwne że pana guru nie wypowiada się na temat obecności w Sejmie przestępcy Giertycha,a przestępcą nazywa kobietę.Pani Witek zachowała się z klasą,podeszła do Hołowni uścisnęła mu dłoń i pogratulowała.z kulturą,której tak brakuje tuskoidalnym.Wystarczy wspomnieć rożwścieczonego Komorowskiego wygrażającego Dudzie pieściami po przegranej .Braun pewno został zatrudniony przez Tuska do robienia zadym ,afrontów,chamskich działań wobec posłów PiS żeby ich rolę w Sejmie marginalizować,blokować obrady i ubliżać.To taki Palikot Sejmu tej kadencji.Nawet gorszy bo jeszcze bardziej chamski.