G. Baun zgasił świece chanukowe w Sejmie

Aj waj, incydent w sejmie z udziałem posła Brauna, który został od razu wykluczony z obrad przez rotacyjnego marszałka Hołownię.
Zgasił te świece gaśnicą, oświadczył, że to satanistyczne obrzędy. 
Jest to początek kampanii prezydenckiej posła Brauna. 
Hołownia mówi o ataku głupoty, chamstwa, zero tolerancji dla antysemickich wyskoków. 
Gdyby tam były świece adwentowe ze światełkiem Betlejemskim, to cała mafia antykościelna wyłaby z oburzenia, że oto Kościół wcina się w obrady Sejmu, w politykę państwa pomimo rozdziału kościoła i państwa. 
Teraz TVP Info pozwoliła rabinowi na wypowiedź na żywo ... Wcześniej nie zauważyłam, żeby ktoś prowadził wywiad z Braunem, żeby dowiedzieć sie dlaczego zgasił żydowskie świece. Trzeba poczekać na filmiki z Konfederacji. Nikt nie jest oburzony, że Sejm jest przecież polski, a nie izraelski i nie jest miejscem wyznawania judaizmu. 
Hołownia robi sobie zdjęcie pod menorą ... no! Wypowiedź G. Brauna po zamordowaniu semickich świeczek: 
https://www.youtube.com/watch?... 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-12-2023 [17:42] - Tezeusz | Link:

Ledwo się zaczęło a już się skończyło..Żydzi się piorą...

Obrazek użytkownika smieciu

12-12-2023 [17:47] - smieciu | Link:

Skoro jest menora to jak zgaduję są też w Sejmie Żydzi. Powinna pojawić się jakaś lista - jako uzasadnienie palenia tych świec. Bo jeśli Żydów tam nie ma to i menora jest zbędna.
Jeśli Braun traktuje to co robi serio, powinien taką listę opublikować.

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [17:51] - Ryan | Link:

Bohater!
Uratował Sejm przed pożarem

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

12-12-2023 [18:12] - AŁTORYDET | Link:

Bohater, bo uratował tuskoidów przed kontynuowaniem beznadziejnej  obrony tuskowego exposé. Moja prognoza: gdy w koalicji komuniści Czarzastego będą wierzgać, rękę poda Konferosja. W czasach rządu SLD-PSL, tak robiła UD-ecja. Tu będzie podobnie. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [17:51] - Alina@Warszawa | Link:

Komentatorzy są oburzeni tym, że Braun zgasił świece, a nikt nie jest oburzony tym, że jacyś obcy cywilizacyjnie ludzie zapalili świece chanukowe, i stworzyli niebezpieczeństwo pożarowe w gmachu sejmu, w dodatku w holu głównym 

Obrazek użytkownika Adam66

13-12-2023 [00:21] - Adam66 | Link:

@Alina@Warszawa
Problem jest w tym, że teraz wierchuszki wszystkich partii i partyjek, od lewa do prawa mają pełne gacie bo prawdopodobnie polecą na dywanik do jarmułkowego ambasadora tłumaczyć się z tego wyczynu.  Gdyby to był normalny kraj to nikomu nie przyszłoby do głowy odpalać tych świeczek w Sejmie, ale w Polsce to nawet sejmikiem tego nazwać nie można więc teraz będziemy prawdopodobnie obserwować wyścigi kto szybciej i mocniej zakutym łbem walnie na dywaniku u ambasadora....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-12-2023 [08:08] - Ula Ujejska | Link:

Alina
Świece w Kościele także Pani przeszkadzają? To także zagrożenie pożarowe. Poleci Pani z gaśnicą?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [11:04] - Alina@Warszawa | Link:

Nie widzi Pani różnicy między świecami w kościele, przeważnie na ołtarzu, a świecami chanukowymi w hallu głównym w Sejmie? 
No to proszę sobie wyobrazić jakby zareagowała KPP gdyby jakiś ksiądz odprawiał w tamtym miejscu nabożeństwo wg obrządku katolickiego. 
W dodatku bardzo głośne "uroczystości chanukowe" odbywały w się W CZASIE OBRAD SEJMU I WYBORU NOWEGO RZĄDU RP. 
Bezczelność mniejszości żydowskiej, bezczelność rabinów jest powalająca. Powinni zaprosić wszystkich chętnych posłów do swojej synagogi. W Warszawie jest chyba 2. 
Hołownia kłamie, że uroczystości zapalenia świec odbywały się w pomieszczeniach kancelarii sejmu - przecież chanukija z zapalonymi świecami stała w hallu głównym, głównej drodze ewakuacyjnej z sali obrad, gdzie było prawie 500 osób.
Mam nadzieję, że Braun przygasił nieco żydowskie zapędy. Czy jest ktoś inny, kto odważyłby się na taką publiczną manifestację i sprzeciw wobec żydowskiej arogancji w Polsce?
Czy nie przeszkadza Pani agresja wobec polskiego Kościoła, fizyczna i słowna zwolenników KPP i jednoczesna ich spolegliwość i włazidupstwo wobec rabinów?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [18:12] - Alina@Warszawa | Link:

Hołownia już zabrał Braunowi połowę uposażenia poselskiego i dietę poselską za pół roku. Ekspresem. Ciekawe, czy całe prezydium Sejmu to Żydzi?

Braun wykazał jedną gaśnicą, że:
-  po pierwsze - polski Sejm wcale nie jest polski
- po drugie - PO/3D i reszta KPP, czyli totalitarnej opozycji niczym się nie różni od PiS, a Hołownia od Witek ...

cbdo.
A poza tym to można uznać cały spektakl za dość widowiskowy początek kampanii prezydenckiej G. Brauna.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

12-12-2023 [18:17] - AŁTORYDET | Link:

Bez obaw, znajdą się tacy, którzy te straty Braunowi wynagrodzą. Z nawiązką. Myślę, że i parę ambasad się chętnie dołoży. To było i jest częste w Polsce.

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-12-2023 [18:22] - Kaczysta | Link:

Politykom koalicji rządzącej przeszkadzają krzyże w szkołach malowali po kościołach, zakłócali mszę świętą wówczas nie było słychać żadnego sprzeciwu nie przeszkadzają mi świece hanukowe nie mam nic przeciw Żydom ale muszą być zachowane równe standardy

Obrazek użytkownika angela

12-12-2023 [18:30] - angela | Link:

Co Wielgusowa wyprawia z Kościołem, I nic. Nikt jej immunitetu nie pozbawia. 
A puczyści co robili z Sejmem, jakoś o pawagę Sejmu serduszkowi nie  dbali.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-12-2023 [18:14] - Chatar Leon | Link:

Braun nie z mojej bajki, ale znacznie większym kuriozum od Brauna są POmatolscy i hołowniani kretyni, którzy zaczęli na dzień dobry bredzić o przestępstwie, prokuraturze i oczywiście o holokauście.

Obrazek użytkownika angela

12-12-2023 [18:26] - angela | Link:

👍👍👍

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [18:35] - sake3 | Link:

@Chatar Leon......Hołownia chyba się nie spodziewał że cokolwiek może przyćmić bzdety zwane szumnie exposee jego ukochanego wodza.Ciekawe ,czy marszałkiszcze jeśli wyjechał już z przestępstwem ,będzie żądał odebrani immunitetu.Jakoś nie było mowy o prokuratorze kiedy Palikot ściągał krzyż i wieszał durszlak..

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [18:36] - Alina@Warszawa | Link:

Hołowiszcze już zapowiedziało wniosek o odebranie immunitetu Braunowi.

Obrazek użytkownika smieciu

12-12-2023 [18:46] - smieciu | Link:

Właśnie oglądam sobie Witek i Błaszczaka, którzy wykazują się świętym oburzeniem na Brauna ale także na ... PO. Rzucając hasło: jak to jest że w prezydium jest Bosak a nie ma Witek. Błaszczak mówi że będziemy mieć do czynienia z testem. Czy PO stanie na wysokości zadania - tak jak wcześniej PiS czy też będą tolerować Brauna i Konfederację, która ma być po cichu w spóle w PO.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [19:56] - sake3 | Link:

@smieciu.....Ma być czy jest? Po dziesiejszej wypowiedzi posła Bosaka ,że jego formacja jest w Sejmie zainteresowana tylko zwalczaniem Prawa i Sprawiedliwości by zabiegać o głosy konserwatywnego elektoratu mam wątpliwości czy Sejm jest tylko od zwalczania jednych przez drugich.Myślałam w swojej naiwności że pracuje dla narodu.W walce z PiS-em zrozumiałe,że czapkuje PO.  

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-12-2023 [21:20] - Siberian Husky Dog | Link:

W pewnym sensie zamach na świecznik przez posła Brauna okazał się użyteczny: obnażył hipokryzję oburzenia opozycji, która doszła do władzy na hasłach je*ać PIS i wypie*dalać, atakach na Kościół i rodzinę, drwinach ze Smoleńska, patriotyzmu i skłócania ludzi.
Ależ dwulicowość.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [18:49] - sake3 | Link:

Ciekawy tytuł notki redakcyjnej na S24 -Braun napadł na symbole żydowskie.....Po wczorajszym-Kaczyński wtargnął na mównicę  widzę,że na S2 przestawiono wajchę z ,,prawie obiektywnie'' na ,,protuskowo. .

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [18:54] - Alina@Warszawa | Link:

Poseł Gliński z PiS zrezygnował z zadawania pytań premierowi Tuskowi. Jest oburzony czynem Brauna, bo tam były małe dzieci. Co o tej porze robiły dzieci w sejmie nie wiadomo.
Nie jest oburzony zapalaniem świec chanukowych. 

Cały świat dzięki Braunowi dowiedział się, że wyznawcy judaizmu zapalają świece chanukowe nie tylko w pałacu prezydenta Polski, ale również w polskim sejmie. Nikt nie pytał Polaków czy zgadzają się na to? 

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [19:45] - sake3 | Link:

Przecież wiadomo czyje to były dzieci i bawiły się w Sejmie.Pan Hołownia zainstalował żłobek ,przedszkole i klubik Co do placu zabaw,sali komputerowej jeszcze trwają przygotowania.To kto ma być w Sejmie Lobbyści,dzieci?

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [19:47] - Ryan | Link:

Kiedy Tusk powie, że to PIS zorganizował gaśnicę i wysłał Brauna do akcji?

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [20:00] - sake3 | Link:

@Ryan....Raczej posądzą ,że to PiS te świece zapala,bo w formacji jest Żyd Morawiecki.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [19:04] - Alina@Warszawa | Link:

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [19:05] - Ryan | Link:

Poseł Braun ukarany został najostrzejszą karą, jaką Prezydium mogło zastosować Nie mieliśmy wątpliwości, choć wicemarszałek Bosak wstrzymał się od głosu - poinformował o decyzji Prezydium Sejmu Szymon Hołownia
Ma sie kolegow

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [19:33] - Ryan | Link:

Kogucik jeszcze ma swojego bloga?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [19:39] - Alina@Warszawa | Link:

Chyba raczej nie - zapewne zrezygnował tak jak ja i wielu innych w czasach pandemicznych. Nie ma nowych wpisów, ten też jest mocno archiwalny, a mimo to wciąż aktualny, można rzec przeraźliwie aktualny.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [19:22] - Alina@Warszawa | Link:

Terrorysta Braun jest oskarżony o zamordowanie semickich świec w sejmie. Będzie sądzony z najostrzejszych paragrafów, bo spowodował światową kompromitację sejmu. 
Nikt nie chce z Braunem dyskutować na tematy teologiczne, talmudyczne, o prawdziwym znaczeniu święta chanuki. 

Można usłyszeć opinie, że G. Braun powinien być wyeliminowany do końca kadencji.
Ja pytam jakim prawem jest w ogóle wyeliminowany z obecnego posiedzenia?
Kto ma prawo pozbawić prawa bycia posłem posła wybranego w demokratycznych wyborach?!
Gdzie są prawa konstytucyjne tego posła i tych co go wybrali?! 

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [19:34] - Ryan | Link:

Na CNN nic a nic o rudym wszarzu
O Braunie juz jest

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [19:45] - Alina@Warszawa | Link:

Wypowiedź G. Brauna po zamordowaniu semickich świeczek: 
Nie może być miejsca na akty rasistowskiego, plemiennego, dzikiego, talmudycznego kultu  

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-12-2023 [20:16] - Chatar Leon | Link:

A najgłośniej z okazji brałnowego incydentu drze japę tęczowa hitlerówa, która równocześnie zapowiada ściganie sądowe za krytykę ideologii LGBTcośtam.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [20:54] - sake3 | Link:

O nie,posełek Zgorzelski nazywa Brauna bandytą i żąda wyrzucenia z Sejmu.Natomiast TW Carex Cimoszeiwcz po potrąceniu rowerzystki i ucieczki z miejsca wypadku był idealnym kandydatem na europarlamentarzystę? To chyba też bandyta ,bo potrącił człowieka a nie pogasił świeczki.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-12-2023 [20:58] - Siberian Husky Dog | Link:

Sławomir Mentzen

Potępiam czyn Grzegorza Brauna. W najbliższej przyszłości podejmę dalsze kroki w tej sprawie.

https://twitter.com/SlawomirMentzen/status/1734626923190341980

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [21:27] - sake3 | Link:

@Siberian Husky.....Jedyne co zrobi Mentzen to uderzy w PiS.Już dzisiaj Bosak w Sejmie zapowiedział,że jego formacja jest zainteresowana zwalczaniem ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Czyli praca w Sejmie go nie interesuję? To po co ten wymoczek startował,wywracał stoliki,? Czy Sejm jest miejscem zwalczania jednych przez drugich,czy też Sejm ma pracowac dla narodu?Bosak uważa ,że w nowej kadencji nie będzie zabiegał o współpracę z PiS jako że uważa go za ugrupowanie agresywne i odsuniete od społeczeństwa tylko chce zawalczyć o jego elektorat konserwatywny. Jakoś dziwna układanka.Mentzen,Bosak,Braun i dziwne cele.Najdziwniejsze zaś wspólne glosowania z koalicją tuskową i chyba współpraca.Dziwne zdjęcia Mentzena z Petru i dzisiejsza deklaracja Bosaka.  

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [22:46] - Ryan | Link:

Jonny Daniels
@MrJonnyDaniels
Chciałbym publicznie przeprosić p. Grzegorza Brauna za nazwanie to idiotą. Nie wolno tak postępować. Wyzywanie ludzi, bo się z nimi nie zgadzamy, jest dziecinne. Moje przeprosiny nie są podyktowane faktem, że p.Braun jest Żydem, ale tym, że jest po prostu człowiekiem.Przepraszam!
5:41 PM · 14 lut 2018
https://twitter.com/MrJonnyDaniels/status/963830467131838464

Obrazek użytkownika Jabe

12-12-2023 [23:02] - Jabe | Link:

Co złego jest w z­walczaniu u­grupowania Jaro­sława Kaczyń­skiego? To samo, co w z­walczaniu u­grupowania Do­nalda Tuska!

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [23:35] - Ryan | Link:

Konfa ma duży problem
To że nie wspierają Brauna może się takiemu Bosakowi odbić czkawką.
Ewentualny rozłam spowoduje że nie będą mieli koła poselskiego (min.15 osób) tylko dwa małe kluby poselskie a wtedy nie będzie Bosak v-ce Marszałkiem

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [21:55] - Alina@Warszawa | Link:

Na jutro zapowiedziana jest ponowna uroczystość zapalenia świec chanukowych w sejmie.
Ciekawe, czy znajdzie się tam choc jeden katolik, który zgasi te świece?  W sumie za katolików podawali się prawie wszyscy z PiS - chodzili przecież na wszystkie msze, na wszystkie msze z okazji miesięcznic. 

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [22:03] - Ryan | Link:

Skoro Szymek kazał usunąć barierki, to co stoi na przeszkodzie, żeby wyprowadzić z sejmu gaśnice?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [21:58] - Alina@Warszawa | Link:

Braun zgasił żydowskie świece, ale rząd Tuska został mimo to wybrany właśnie przed chwilą, z Sikorskim, Sienkiewiczem, Kosiniakiem-Kamyszem, i wieloma innymi indywiduami z cyrku Monty Pythona. 

Głosowało 449 posłów 
większość bezwzględna 225
za przyjęciem takiego składu rządu było 248
przeciw 201
wstrzymało się 0 

Wszyscy, którzy pracowicie przygotowali pytania - opozycja czyli PiS, oraz wypowiedzi typu lizanie Tuskowi tyłów - mafia Tuska, oraz je wygłosili na trybunie sejmowej, nie doczekali się odpowiedzi Donalda, bo będą je mieli w tym tygodniu, przygotowane przez współpracowników premiera na piśmie.  
Nie wiadomo więc na jakiej podstawie posłowie głosowali za, a na jakiej przeciw? Albo po co były te pytania, skoro i tak odpowiedzi nie było na czas, a głosowanie nie miało żadnego związku z pytaniami jakie padły bez odpowiedzi.
W tych okolicznościach akcja Brauna była jedyną sensowną i skuteczną czynnością tego dnia w Sejmie.

Poza tym wszyscy sejmowi aktorzy, czy to posłowie, czy dziennikarze muszą wiedzieć, że my patrzymy i szukamy wśród nich Polaków, katolików, czy jakiś się objawi na miejsce Brauna? Bo jak na razie widać z telewizorów samych szabesgojów, Semitów i inne antypolskie kombinacje.
Nie damy się sterroryzować antysemicką poprawnością polityczną, nie wmówicie nam, że w polskim Sejmie i w pałacu prezydenckim mniejszość żydowska ma jakieś nadzwyczajne prawo odprawiania swoich religijnych obrzędów. Mają do tego swoje świątynie! Judaizm nie jest religią, której wartości były podstawą polskiego prawa i konstytucji. 

Obrazek użytkownika Jabe

12-12-2023 [23:03] - Jabe | Link:

Kto nie da się sterroryzować?

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [22:42] - Ryan | Link:

Przemysław Wipler

Potępiam działanie Grzegorza Brauna. Tolerancja wyznaniowa to piękny składnik tego co kocham w polskiej tradycji i tożsamości. Działania Brauna to szkodzenie wizerunkowi Polski i polskiej racji stanu. A także ciężkiej pracy Koleżanek i Kolegów z Konfederacji.
Nie można tego tolerować.

https://twitter.com/Wipler1978/status/1734631784011157589

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [22:56] - Alina@Warszawa | Link:

Tolerancja religijna tak - agresja żydowska za pomocą chanukiji w polskim Sejmie - nie! 
Jeśli polscy posłowie nie rozumieją polityczno-religijnych subtelności, czyli żydowskich zagrań i przejmowania polskiej przestrzeni publicznej, to niczego nie rozumieją. 
Może niech po prostu powiedzą, że wzięli i biorą żydowskie pieniądze na kampanię wyborczą i muszą dbać o żydowskie interesy.
Braun te interesy chce ograniczyć, zdemaskować, więc musi być wyeliminowany? Inaczej trudno rozumieć sejmową koalicję wszyscy na jednego Brauna. Nie słyszałam ani jednego zdania odrębnego, które broniłoby chociażby praw posła do wypełniania mandatu w sejmie.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

15-12-2023 [00:04] - Alina@Warszawa | Link:

Świetny wykład, prosty do zrozumienia o narodowości Jezusa i związku Żydów z Jezusem przy okazji zgaszonych świec chanukowych w sejmie:
GRZEGORZ BRAUN Z GAŚNICĄ W SEJMIE - Zdanie Najki 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-12-2023 [23:00] - Chatar Leon | Link:

Powtarzam, Braun nie z mojej bajki.
Ale jeżeli jakiś incydent z barwnym posłem i gaśnicą (plus pierdnięcie dwóch ambasadorów) ma zaszkodzić Polsce, to przepraszam bardzo, ale wynika z tego, że Polska nie ma żadnego znaczenia w świecie.
Jeżeli są w Polsce ludzie, którym z automatu po tym incydencie uruchamiają się brednie w stylu "holokaust, Auschwitz", to świadczy to o tym, że ci ludzie są idiotami albo obcą agenturą.

Zapytałem ponadto, jakież to polskie i katolickie święta celebruje się w Knesecie. Tutejszy admin raczył moją notkę wywalić. Co mam myśleć o adminie?
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [23:11] - Alina@Warszawa | Link:

Kto widział wcześniej gaśnicę proszkową w działaniu? Ja nie widziałam. 
Przy okazji czyn Brauna ma dla mnie dodatkowo duże walory poznawcze. Zapylony jest cały hall główny w Sejmie. Ciekawe, czy jest tam dopuszczone palenie? Jeśli nie, to czyn Brauna był jeszcze bardziej  uzasadniony. 
https://www.youtube.com/watch?... 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [23:42] - Alina@Warszawa | Link:

Grzegorz Braun o pochodzeniu żydowskim świąt i ich prawdziwym znaczeniu
Grzegorz Braun - Chanuka, Purim i Goym 

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [23:50] - Ryan | Link:

Teraz wszyscy posłowie rządzącej koalicji powinni się obrzezać na znak jedności z narodem wybranym.
Znaczy ci którzy jeszcze nie są.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [23:57] - Alina@Warszawa | Link:

Słusznie, bo jak pisze ktoś po angielsku w komentarzu pod filmem z sejmu:
Chcą oddzielenia Kościoła od państwa, ale nie chcą oddzielenia od synagogi 
Powinni się obrzezać, posłanki też, a co? 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [00:18] - Alina@Warszawa | Link:

Poseł Włodzimierz Skalik uzupełnia okoliczności gaszenia świec chanukowych: 
https://twitter.com/Wlodek_Ska... 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [00:40] - Alina@Warszawa | Link:

To marszałek Hołownia popełnił przestępstwo!
Hołownia pozwolił zapalić świece chanukowe tam, gdzie jest zakaz palenia i używania ognia, w dodatku na terenie głównej drogi ewakuacyjnej z sali sejmowej. Popełnił przestępstwo, naraził wszystkich w sejmie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia, powinien zostać ukarany.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [01:05] - Alina@Warszawa | Link:

Tylko prezes J. Kaczyński, jako jedyny nie potępił akcji gaśniczej w wykonaniu G. Brauna, ani samego posła:
Prezes PiS chce dymisji marszałka. Reakcja po zachowaniu Grzegorza Brauna 

Obrazek użytkownika sake3

13-12-2023 [11:13] - sake3 | Link:

I w odpowiedzi na to pan Bosak zapowiedział,że KOnfederacja jest zainteresowana w Sejmie jedynie zwalczaniem ugrupowania Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Jabe

13-12-2023 [21:14] - Jabe | Link:

Poważnie?

Obrazek użytkownika Es

13-12-2023 [10:00] - Es | Link:

Poseł Braun chyba nie zdawał sobie sprawy z działania gaśnicy proszkowej i efektów jej użycia w ograniczonej przestrzeni. 
Ale co do zasady: pełne poparcie dla Pana Brauna, niezaleznie od całego tego oburzenia z powodu wyimaginowanej szkodliwości tego czynu na arenie iędzynarodowej serwowanego przez różnych pożytecznych... To sluszny protest przeciwko postępujacemu ponownie coraz wiekszemu zawlaszczaniu polskiej przestrzeni publicznej i w kierownictwie najważniejszych instytucji, przez srodowiska zydowskie, niezaleznie od opcji aktualnie zarządzającej krajem W relacjach z tymi środowiskami zarówno krajowymi jak i za granicą dominuje serwilizm i paraliżujący strach przed groźbą odpalenia przy każdej możliwej okazji ich najsilniejszej broni: tzw antysemityzmu i holokaustu. A w w istocie ich narracji z tym związanej. Polacy nie reagując na politykę poddaństwa wobec żydów serwowana im przez kolejne rządy i prezydentow sami degraduja sie do roli gojow- rasy niewolnikow. 
Tak a propos- jest jeszcze jakas nacja na swiecie .wobec ktorej nasi milosciwie panujacy nie wyznaczyli nam roli slużacych?

Obrazek użytkownika Czesław2

13-12-2023 [21:17] - Czesław2 | Link:

@ES 90% Polaków nie wie o tym  że w czasie okrągłego stołu sprzedano nas żydom.

Obrazek użytkownika sake3

13-12-2023 [11:49] - sake3 | Link:

Świetne memy,ale kim jest ta kobieta ratująca świeczki i walcząca o gaśnicę z Braunem?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [20:24] - Alina@Warszawa | Link:

Świetne memy: https://dakowski.pl/sw-mikolaj...  

Te najlepsze odnoszą się do zbrodni na świeczkach:
https://dakowski.pl/wp-content... 
https://dakowski.pl/wp-content... 

Obrazek użytkownika sake3

13-12-2023 [20:43] - sake3 | Link:

JUtro prezydent Duda ponownie zapali w Sejmie.świece chanukowe.Kolejna uroczystość w Sejmie.I jak tu pracowac nad procedowaniem prawa?

Obrazek użytkownika Czesław2

13-12-2023 [21:10] - Czesław2 | Link:

Ma Pani odpowiedź, dlaczego zawetował wszystkie ustawy reformujące Polskę. Jaki jest w tym udział Kaczyńskiego?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [20:49] - Alina@Warszawa | Link:

Problem to nie kto zgasił świece chanukowe - problem prawdziwy polega na tym KTO JE ZAPALIŁ? 
Stanisław Krajski: 
Kto i dlaczego zapalił świece chanukowe w sejmie? Hołownia i Chabad Lubawicz 

Obrazek użytkownika sake3

13-12-2023 [20:57] - sake3 | Link:

To nie ta dziwaczna paniusia tak nieporadnie walcząca z gaśnicą ,że była bardziej biała od posła?

Obrazek użytkownika Czesław2

13-12-2023 [21:27] - Czesław2 | Link:

Katolik Hołownia . Sądzę, że w róźnych mediach takich katolików, polityków i prawników, którzy dostali od Dudy drugie, po żydowskim , obywatelstwo jest parę tysięcy. Tylko lista tajna.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

13-12-2023 [21:11] - Alina@Warszawa | Link:

Braun u Roli na żywo: 
https://banbye.com/watch/v_Lb4... 

Obrazek użytkownika Czesław2

13-12-2023 [21:22] - Czesław2 | Link:

To która Konfa jest teraz Konfą? Tu na forum dowiedziałem się już, że prawdziwy żyd Braun zgasił chanukę ( wyrzucą Go z diaspory? ) i że prawdziwi Konfiarze wyrzucili prawdziwego Konfiarza.

Obrazek użytkownika Czesław2

13-12-2023 [21:38] - Czesław2 | Link:

A teraz dwóch najważniejszych w państwie polaków odprawi żydowski obrządek w najwaźniejszej w państwie instytucji. Jak tam  żydzi, pominąłem coś,?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-12-2023 [16:25] - Alina@Warszawa | Link:

Sonda uliczna - co ludzie na warszawskiej ulicy sądzą o czynie Brauna?
Braun i świeczki w Sejmie  

Strony