Poseł Braun zablokował kłamstwa prof(!) J.Grabowskiego w NIH

"Poseł Braun zablokował wykład. Awantura przed debatą o Holokauście" -  taki tytuł pojawił się na Interii.

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun nie dopuścił do wygłoszenia wykładu w Niemieckim Instytucie Historycznym w Warszawie. Ten miał wygłosić prof. Jan Grabowski, a tematem miał być "Polski (narastający) problem z historią Holokaustu". By uniemożliwić wygłoszenie wykładu, poseł Braun usunął naukowca z mównicy, a także zniszczył mikrofon oraz głośnik. Na miejscu interweniowała policja. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z incydentu.
(...)
Gazeta (Wyborcza) podaje też, że Grzegorz Braun miał wyrwać historykowi mikrofon, uderzyć nim o mównicę, a także powyrywać kable z głośników. Z relacji dowiadujemy się też, że polityk miał szybko zostać otoczony przez uczestników spotkania w Niemieckim Instytucie Historycznym. Potwierdzać to mogą nagrania, które pojawiły się w mediach społecznościowych. 
Na jednym z nich, opublikowanym przez Zacharego Mazura z Muzeum Pollin, słyszymy, jak Braun oskarżany jest o "naruszanie mienia" Instytutu. 
- I tu właśnie nie będą Niemcy uczyć Polaków historii II wojny światowej - odpowiada Braun, na co jedna z osób zwraca mu uwagę, że wykładowcą jest "pański obywatel". Następnie inna osoba prosi Brauna o "opuszczenie budynku". 
Dalej, jak wynika z relacji, Braun odmówił opuszczenia gmachu Niemieckiego Instytutu Historycznego, a na miejsce wezwana została policja. Jak czytamy we wpisie Mazura, Grzegorz Braun miał zakwestionować to, że pracują w służbach i dalej odmawiać opuszczenia sali. 
Ostatecznie wydarzenie zostało odwołane, ponieważ, jak pisze Zachary Mazur, "nic nie dało się zrobić", a policja poprosiła uczestników wykładu prof. Grabowskiego o opuszczenie budynku. 

Awantura w Niemieckim Instytucie Historycznym. Grzegorz Braun odpowiada 
Do incydentu odniósł się wieczorem sam poseł Konfederacji, który zamieścił wpis na Twitterze.
"Jeśli słowa 'Roty' Konopnickiej zdają się komuś zbytecznie drastyczne i anachroniczne - 'Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz...' - to dzisiejsza prowokacja Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie doskonale ilustruje ich aktualność" - napisał Grzegorz Braun. 

W kolejnym wpisie poseł uznał, że "wkroczył działając w stanie wyższej konieczności". 
"Za wyższą konieczność uważam kładzenie kresu tego typu prowokacjom wobec narodu polskiego w momencie, kiedy znany notorycznie z antypolskiej, łajdackiej kontrfaktycznej, historycznej propagandy osobnik, zdecydował snuć narrację, w której, jak zwykle w jego twórczości, Polscy patrioci zostali obsadzeni w roli czarnych charakterów i ja temu przysłuchiwać się biernie NiE zamierzam" - napisał Braun. 

Poseł Braun świetnie wykorzystał niemiecko-żydowską prowokację do zrobienia sobie kampanii wyborczej. Szkoda, że tylko on jeden ma tyle faberge, i potrafi wykorzystać posiadany immunitet poselski. Miejmy nadzieję, że awantura będzie nagłośniona w niemieckich mediach i sprowokuje co bardziej dociekliwych niemieckich młodzieńców i panienki do poszukania  prawdziwych powodów ataku posła polskiego Sejmu na wykładowcę NIH w Warszawie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-05-2023 [22:09] - Chatar Leon | Link:

Hańba volksdeutschom GrapkoSSkim i innym niedouczonym pseudohistorykom Hitlerkingom!
A rząd na takie okazje powinien wyuczyć się na pamięć formuły o "3 mln polskich chrześcijan i 3 mln polskich żydów, ofiar wywołanej przez Niemcy II wojny", przypomnieć o niezałatwionej sprawie reparacji za zniszczenia oraz wyrazić oburzenie zaklamywaniem historii przez Niemcy.

Obrazek użytkownika Darek65

31-05-2023 [10:34] - Darek65 | Link:

A tak na marginesie tematu, jak to historia potrafi być przewrotna - https://twitter.com/JozefKaspr...

Obrazek użytkownika u2

30-05-2023 [22:15] - u2 | Link:

Poseł Braun świetnie wykorzystał niemiecko-żydowską prowokację do zrobienia sobie kampanii wyborczej.

W takich przypadkach trzeba brać pod uwagę możliwość tzw. ustawki. Czyli Niemcy, Rosja, Izrael, USA itp. ze swoimi agenciakami mogli zrobić show, aby zalegendować swoich agentów :-)

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-05-2023 [22:21] - Alina@Warszawa | Link:

Ależ oczywiście, że jest taka opcja. Nie mam nic przeciwko takiemu "legendowaniu' się kandydatów na posła. To dużo lepsze niż legendowanie jakie widzieliśmy w wykonaniu Kwaśniewskiego na grobach polskich oficerów w Charkowie i Katyniu, albo innych z tej opcji na marszach zboczeńców i wściekłych bab w typie Lempart.

Obrazek użytkownika u2

30-05-2023 [22:34] - u2 | Link:

Kwaśniewskiego na grobach polskich oficerów w Charkowie i Katyniu

Właśnie oglądam #wtylewizji i red. Łęski mówił przed chwilą, że w czasach kiedy Ole  Ole Olek był prezydentem to tylko operator Polsatu filmował jak leci uroczystość w Charkowie, a TVN unikał filmowania zataczajacego się Olka, zaś taśmy TVP zostały zarekwirowane po przylocie do Polski operatorów. Jakimś cudem jednak nagrania z Charkowa wypłynęły.

Obrazek użytkownika sake3

30-05-2023 [22:50] - sake3 | Link:

Zapomniał pan jednak,z jaką determinacją walczył o Kwasniewskiego tłusty Kalisz wpierając w nas obraz człowieka zwijajcego się z bólu w wyniku zapalenia mięsnia goleni prawej.Schorzenie nie wiem czy ustąpło,ale prezydent rzucił się bez względu na stan zdrowia w wir światowej polityki.Zapuściwszy sobie brodę i pchając sie przed kamery niczym jakiś celebryta liczy widocznie na jakies ważne stanowisko.Może jako szef NATO? 

Obrazek użytkownika Darek65

31-05-2023 [10:29] - Darek65 | Link:

Były też przypadki innych chorób, jak pomroczność jasna....

Obrazek użytkownika sake3

30-05-2023 [22:23] - sake3 | Link:

Nie wiadomo jednak jakie zakończenie i jakie konsekwencje będzie miała ta awantura. Juz sobie mozna wyobrazić reakcję chocby Michnika i kreatur z GW.Oby tylko Gliński nie ugiął się i nie przyznał gigantycznych sum na badanie polskiego antysemityzmu w ramach przeprosin.

Obrazek użytkownika jazgdyni

31-05-2023 [02:41] - jazgdyni | Link:

Alina@Warszawa

Dziwne to doniesienie.
Właśnie przeglądałem Internet, konkretnie YT i widziałem tego padalca wygłaszającego swe kłamstwa, czytając je z kartki. Odbywało się to w jakimś namiocie. Miejsc na ca. 30 - 40 osób.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-06-2023 [17:45] - Alina@Warszawa | Link:

To nie namiot! To raczej poddasze, strych.

Obrazek użytkownika marsie

31-05-2023 [07:45] - marsie | Link:

Jakoś nie wierzę w uczciwe zamiary Brauna, ale – nawet ślepemu psu .... . Pozdrówka!

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2023 [08:53] - sake3 | Link:

W rzeczywistości jest tak jak w kabarecie.Jan Kobuszewski w skeczu mówił ,,chamstwo należy zwalczać siłą i godnością osobistą''.Jak widać na polskim przykładzie sama godność osobista nie wystarcza i nic nie daje przy poziomie niemiecko-żydowskiego łajdactwa.I pytanie-dlaczego Niemiecki Instytut Historyczny ma siedzibę w Warszawie.Do Berlina miałby przecież bliżej.

Obrazek użytkownika spike

31-05-2023 [12:32] - spike | Link:

To jest pokłosie żydowskich nacisków na zmianę ustawy, że teraz można bezkarnie szkalować Polskę, więc wykorzystują to nasi odwieczni wrogowie, jeżeli dobrze pamiętam, maczał w tym palce Prezydent, pamiętam jak wychwalał wspólnie z żydami tworzoną historię Polski, co jest nieprawdą, żydzi nigdy nie uważali się za Polaków, podkreślają to na każdym kroku, nawet względem hitlerowskich ofiar holokaustu, nie mówią, że to byli polscy żydzi, w praktyce Polaków wciągają do swoich statystyk ofiar.

Jak swoimi awanturami w sejmie Braun, zniechęcił mnie do jego osoby, bo to było niepotrzebne, tak teraz "czapka z głowy".

Przypomniał mi się inny incydent, jak Olbrychski szablą pochlastał swój portret, na którym był pokazany w niemieckim mundurze, tylko że to była sprawa osobista, teraz pewnie by stanął w obronie tego bezczelnego żyda.

Obrazek użytkownika u2

31-05-2023 [14:45] - u2 | Link:

żydzi nigdy nie uważali się za Polaków, podkreślają to na każdym kroku

Nieprawda, taki Bolesław Szenicer uważa się za Polaka i ja również uważam go za Polaka.

Obrazek użytkownika spike

31-05-2023 [21:04] - spike | Link:

@u2
no to faktycznie liczba żydowskich Polaków może powalić :)))))))))))))))))
Więcej Niemców mieszkających w Polsce uważało się za Polaków niż żydów.

Nie rozprawiamy o jednostkach, a całej diasporze (bo nie narodzie), żydzi czyny jednostek przypisują całemu narodowi polskiemu, nie ma znaczenia, że Polacy z wszystkich narodów świata, ponieśli największą ofiarę by ich ratować, żydostwo to wyjątkowo wredna diaspora, dlatego ich nikt nie lubi, im nie zależy mieć dobre stosunki z Polską i Polakami, wdzięczność to dla nich obce słowo.

Jak w wszędzie są wyjątki, miałem znajomych żydów, byli jak rodzina, inny znajomy żyd, to na święta dzwonił składał mi życzenia.

Obrazek użytkownika u2

31-05-2023 [21:51] - u2 | Link:

liczba żydowskich Polaków może powalić

Nie liczba lecz ich jakość mnie poraża do dzisiaj, Krzysztof Kamil Baczyński jest jednym z tych porażaczy.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

31-05-2023 [12:56] - Alina@Warszawa | Link:

Dziś przed południem TVP Info podało wiadomość o wykładzie, pokazało faceta z żydowskimi zaburzeniami pamięci (prof. Jana Grabowskiego), ale ani słowem nikt nie wspomniał o tym, że jakiś bezczelny poseł Konfederacji Grzegorz Braun wyrzucił pajaca z mównicy, zniszczył mikrofon i uniemożliwił dalsze szaklowanie Polaków. 
No cóż! Od dawna w TVP jest zapis na Konfederację polegający na totalnym, monopolistycznym zamilczeniu. Po wyroku sądu Konfederacja pojawiła się w TVP na 2 dni, po czym zginęła, a wraz z nią prezes Jacek Kurski. Nie wiem jak inne telewizje - w Polsacie jeszcze nie widziałam doniesień na ten temat, chociaż Interia należy do Polsatu. Naturalna reakcja na mój wpis może być taka, że człowiek nie wierzy, skoro nikt inny o tym nie mówi. Tym bardziej trzeba bliźnich informować z uporem maniaka.
Pani Maria Konopnicka napisała Rotę w okolicach 1910 roku, była śpiewana na uroczystościach odsłonięcia Pomnika Grunwaldzkiego w Krakowie z okazji 500 lecia zwycięstwa nad Krzyżakami.

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2023 [14:09] - sake3 | Link:

Chciałam zwrócić uwagę ,że dr.Kurek naprawdę rzetelna i uczciwa badaczka stosunków polsko-żydowskich nie może przebić się swoimi opracowaniami do opinii publicznej.Jej wykłady i spotkania z nią są najczęściej blokowane na 5 minut przed rozpoczęciem przez organizatorów wynajmujących jej salę.Jak rozumiem są naciski na tych wynajmujących.Cicho o tym w mediach ,a przybyli na spotkania muszą pocałowac klamkę.Tymczasem w przypadku takiego łajdaka i pospolitego kłamcę jak Grabowski fetuje się w mediach,udostępnia nawet siedzibę Instytutu by mógł swoje łgarstwa głosić.Znana z antypolskości szpetna z wyglądu Engelking natomiast bryluje w mediach gdzie funkcjonariuszka Olejnik z pokorą jej basuje.Mało brakowało aby pocałowała tę nibyprofesor w rękę z czcią i pokorą.Co dają Reduty Dobrego Imienia jeśli nie są w stanie tego imienia bronić? Może wreszcie ktoś się ocknie i da szanse wypowiadania się własnie takim badaczom jak dr Kurek.Gdzie my mamy wypowiadać się na temat tych stosunków? 

Obrazek użytkownika u2

31-05-2023 [14:43] - u2 | Link:

Gdzie my mamy wypowiadać się na temat tych stosunków? 

Na przykład tutaj na NB.

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2023 [16:23] - sake3 | Link:

@u2.....No ale wypowiadamy się jakoś półgębkiem,a najwięksi twardziele jakoś zamilkli .Mocni byli tylko w dyskusjach o namordnikach i szczepionkach i w wzywaniu do powieszenia Niedzielskiego,Morawieckiego czy Kaczynskiego.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

31-05-2023 [15:45] - Alina@Warszawa | Link:

Wyobraźmy sobie przez moment, że wszystkie telewizje pokazują akcję posła Brauna w Niemieckim Instytucie Historycznym i powtarzają to w każdym wydaniu serwisu informacyjnego. 
My, czyli lud tubylczy, który ma płacić i nie myśleć, nagle widzi, że można oszczerców wygonić, odebrać im głos, przypomnieć Niemcom ich historię i zbrodnie na Polakach. I co robi lud tubylczy - bierze wzór!
Mamy w hymnie: "Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy", więc dziś możemy wziąć przykład z posła Brauna.

Obrazek użytkownika u2

31-05-2023 [15:55] - u2 | Link:

dziś możemy wziąć przykład z posła Brauna.

Baju, baju. Brauna chroni immunitet poselski.

Obrazek użytkownika Jabe

31-05-2023 [15:56] - Jabe | Link:

Od ’89 pasywacja tubylców jest prio­ry­tetem rzą­dzą­cych.

Obrazek użytkownika u2

31-05-2023 [16:00] - u2 | Link:

Od ’89 pasywacja tubylców jest prio­ry­tetem rzą­dzą­cych.

Czyli przed 89 nie było pasywacji tubylców przez żydokomunę ? :-)

Obrazek użytkownika Jabe

31-05-2023 [16:17] - Jabe | Link:

Wtedy „nasi” zaczęli nas na­mawiać, byśmy siedzieli cicho po domach, bo oni potrzebują spokoju, by się wszystkim zająć. I dotąd usypianie trwa.

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2023 [17:42] - sake3 | Link:

Jako nikt ani nasz ani nie nasz mnie nie namawiał abym siedziała cicho w domu Raczej proponowano spacer po parku wieczorowa porą.

Obrazek użytkownika u2

31-05-2023 [18:09] - u2 | Link:

zaczęli nas na­mawiać, byśmy siedzieli cicho po domach

Czyli idziesz na marsz esbeków 4 czerwca ? :-)

Obrazek użytkownika sake3

31-05-2023 [19:03] - sake3 | Link:

Już kiedyś pomarszczona podeszwa też zorganizował marsz pod nazwą ,,marsz nieposłuszeństwa'' i tak samo paskudnie na nim wyglądał jak teraz.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

01-06-2023 [12:24] - Alina@Warszawa | Link:

Więcej szczegółów o zajściu podaje pani Katarzyna Treter-Sierpińska, 31 maja 2023, w wpisie "Tylko Braun zachował się jak trzeba".

"(...) Podczas wykładu w Niemieckim Instytucie Historycznym Grabowski po raz kolejny wygłaszał tezy o polskiej współwinie za Holokaust utrzymując, że Polacy nie ratowali Żydów, tylko ich mordowali i to systemowo. Gdy Grabowski nazwał żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej NSZ „mordercami Żydów”, poseł Braun wstał, podszedł do prelegenta, zabrał mu mikrofon, powiedział „Dość tego” i uderzył mikrofonem w mównicę. Następnie przewrócił głośnik i w ten sposób zakończył wykład antypolskiego oszczercy. Brawo! Ktoś musiał w końcu dobitnie pokazać, że nie wolno dłużej tolerować tej antypolskiej hucpy. Tym kimś okazał się Grzegorz Braun, bo tylko on miał odwagę to zrobić. (...)
Gdy Braun spektakularnie zakończył wykład paszkwilanta Grabowskiego, został obrzucony wyzwiskami, wśród których znalazły się określenia „faszysta”, „łobuz” i „pomyje ludzkie”.  Dziennikarz „Gazety Wyborczej”, Wojciech Czuchnowski, nazwał Brauna „ruską onucą” i „ruskim agentem”, a prof. Ireneusz Krzemiński próbował uderzyć go laską. Krzyczano „Hańba!”, na co poseł Braun odparł: „Istotnie, hańba wam wszystkim”.​ (...)

Wniosek z zajścia jest jeszcze jeden: Żydzi kłamią jak najęci. Za nic mają prawdę i fakty. Powiedzą każdą bzdurę o ile im ktoś za to zapłaci. Niemcy żeby nie płacić nam odszkodowań za II wś. są gotowi płacić każdemu za szkalowanie Polaków. Żydzi widzą w Niemcach sojuszników, bo też mają na sumieniu zbrodnie na Polakach i też kiedyś będą musieli za nie zapłacić.

Obrazek użytkownika Jabe

01-06-2023 [12:47] - Jabe | Link:

Proszę nie generalizo­wać, że Żydzi to, a Niemcy tamto, w domyśle – wszy­scy. Konkretni!

Co do Grzegorza Brauna, choć nie po­pieram jego metod, uważam go za jedną z najbardziej po­zy­ty­wnych po­staci, zwła­szcza na tle powszechnego nie­zgulstwa i za­przaństwa.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

01-06-2023 [12:52] - Alina@Warszawa | Link:

[12:47] - Jabe 
Skoro Żydzi ZAWSZE generalizują obwiniając wszystkich Polaków, że mordowali Żydów, to ja odwzajemniam tę "retorykę" jako narzuconą przez Żydów. Nie podoba się Panu żydowskie gadanie? Niech ich Pan poucza, nie mnie!

Obrazek użytkownika Jabe

01-06-2023 [13:13] - Jabe | Link:

Proszę wykazać, że zawsze.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

01-06-2023 [17:21] - Alina@Warszawa | Link:

[13:13] - Jabe 
Wystarczy posłuchać "wykładów" Engelking i Grabowskiego. Tam nie ma żadnych wyjątków - zawsze są "Polacy" w znaczeniu - wszyscy Polacy, a dla idiotów z Zachodu i Niemców oznacza to także Państwo Polskie, nawet, jeśli to państwo nie istniało, bo zostało opanowane przez administrację niemiecką - hitlerowską i radziecką - stalinowską. 

Obrazek użytkownika Jabe

01-06-2023 [18:22] - Jabe | Link:

Nie dziwi, że źli ludzie źle mówią, i nie u­sprawiedliwia.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-06-2023 [15:38] - Alina@Warszawa | Link:

Bezczelne są te kurwy i zuchwałe” - takie to zdanie włożył Haszek w usta "Dobrego wojaka Szwejka". Pewnie słynny czeski pisarz nie przypuszczał jaką karierę to krótkie zdanie zrobi w komunistycznej i postkomunistycznej Polsce, gdzie qqy wciąż usiłłują rządzić i narzucają wszystkim swój qq-ski kodeks.
Jak inaczej skomentować to co usiłują zrobić z posłem Braunem po akcji w NIH, a także z najlepszym sędzią piłkarskim UEFA, który wziął udział w jakimś spotkaniu zorganizowanym przez Konfederację. 
https://wydarzenia.interia.pl/... 
W powyższej notce czytamy:
"O Konfederacji w ostatnich dniach jest bardzo głośno, bynajmniej nie z powodów stricte politycznych. Awantura wywołana przez posła Brauna to jedno z wydarzeń, które skupiło uwagę opinii publicznej.
Drugim jest obecność najlepszego polskiego sędziego Szymona Marciniaka na współorganizowanej przez Sławomira Mentzena, współprzewodniczącego Konfederacji, konferencji biznesowej "Everest". Walczące z rasizmem i mową nienawiści stowarzyszenie "Nigdy Więcej" zgłosiło ten fakt do UEFA, domagając się wyjaśnienia sprawy. W efekcie Marciniak może stracić możliwość sędziowania zaplanowanego na 10 czerwca finału Ligi Mistrzów, do którego był wyznaczony."

Na szczęście przeczytałam to doniesienie wcześniej niż włączyłam tv. Tam bowiem, i w Polsacie i w TVP Info słyszę tylko doniesienie, że sędzia Marciniak jednak będzie prowadził mecz 10.06. Dlaczego miałby nie prowadzić - nie ma! Nie ma słowa o Konfederacji, ani o tym, że jakieś lewackie qqy które nadały sobie nazwę po polsku "Nigdy więcej" napisały na sędziego donos do UEFA, żeby zakazać mu prowadzić mecz, bo był z Konfederacją. To jest surrealistyczne!
Ja chciałabym tylko wiedzieć - z mediów - kto wchodzi w skład owej firmy "Nigdy więcej" i za czyje pieniądze działa.
 

Obrazek użytkownika u2

02-06-2023 [16:14] - u2 | Link:

„Bezczelne są te kurwy i zuchwałe”

Ja znam wersję z nachalnymi. No i wcześniej był Jan Potocki i jego "Manuskrypt znaleziony w Saragossie".

Las gitanas de Sierra Morena quieren carne de hombres.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-06-2023 [20:39] - Alina@Warszawa | Link:

Poseł Braun na żywo w telewizji wRealu24 
"Braun OSTRO u Roli o atakach w niemieckim instytucie, Gietrzwałdzie, PiS, Mentzenie i ataku na Winnickiego?! TELEFONY"
Poseł mówi m.in. że gdyby zastosował taką logikę jaka stosuje prof. Grabowski, to na pytanie kto wymordował Żydów w Polsce odpowiadałby - Żydzi! Bo sami wybierali swoich ziomków w gettach do transportów do obozów, sami się przecież rządzili w gettach, 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-06-2023 [05:24] - NASZ_HENRY | Link:

Dr Kurek

https://www.youtube.com/live/d...

broni Brauna ;-)

 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2023 [01:32] - Alina@Warszawa | Link:

Film o tym co się działo po poselskiej interwencji w Niemieckim Instytucie Historycznym (w Warszawie!). Policja - polska policja w Warszawie - nie broni posła tylko niemieckiego prowokatora! 
TV Podkarpacie >Grzegorz Braun niszczy mikrofon i przewraca kolumny. "Nie będą Niemcy uczyć Polaków historii"
Poseł nie ma zamiaru pokrywać szkód jakie powstały - czeka na "niemieckie roszczenia" w tej sprawie ...
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

06-06-2023 [17:39] - Alina@Warszawa | Link:

Zapis całego przedstawienia w NIH. Wykład oszczercy został zorganizowany przez NIH do spółki - !!!! - z Instytutem Historii UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO. 
Nasuwa się pytanie w związku z tym - ile UW wydał na wykład Grabowskiego w NIH? Czy dziekan, rektor UW biorą pieniądze od Niemców za 'konsultacje" albo inną "współpracę"? Czy NIH opłaca innych - jakich - pracowników UW? Czy opłaca kogoś na innych wydziałach? Czy Niemcy fundują stypendia jakimś studentom - komu i na jakiej zasadzie? 
Jak to dobrze, że poseł Braun poszedł na ten wykład...