RESET 6

Kiedy oglądam kolejne odcinki tego dokumentalnego serialu wciąż słyszę "a nie mówiłam"? 
Autorzy pokazują coraz to nowe dokumenty, które stanowią kolejne ogniwa łańcucha zdarzeń. Widać coraz wyraźniej, że nasze przypuszczenia, logiczne wnioski co do zbrodniczej działalności rządu Tuska nie były oszołomskie, lecz jak najbardziej zbliżone do prawdy. Kolejne puzzle pokazują zakres antypolskiej polityki Tuska i jego otoczenia.
Już chyba dla każdego jest jasne, że w Smoleńsku miał miejsce zamach na prezydenta Polski L. Kaczyńskiego, i że ten zamach był od dawna planowany. Autorzy filmu mówią o wrześniu 2009, ja zaś twierdzę, że było to już od chwili wyboru L. Kaczyńskiego, a fizycznie od katastrofy CASY w styczniu 2008, czyli 3 miesiące po przejęciu władzy przez Donalda Tuska - bo tylko on mógł pozwolić działać wrogim siłom w naszym wojsku. 
Kiedy słuchałam przemówienia L. Kaczyńskiego na Westerplatte 1.09.2009, powiedziałam, że Putin może go zlikwidować za to bezczelne wystąpienie, Tak samo oceniłam miny Putina i Merkel jak szef kancelarii prezydenta. Potem jeszcze firmy amerykańskie miały wydobywać gaz łupkowy i prace były bardzo zaawansowane do momentu zamachu w Smoleńsku. Śmierć L. Kaczyńskiego zastopowała prace wydobywcze gazu w Polsce.
RESET 6

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

18-07-2023 [14:57] - Czesław2 | Link:

Ujawnienie działań piątej kolumny w Polsce skutkuje wzrostem poparcia dla nich. Co sądzić o polakach?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-07-2023 [17:41] - Siberian Husky Dog | Link:

Już we wrześniu 2009 Tusk i Sikorski wiedzieli, że Rosja ŻĄDA rozdzielenia wizyt w Katyniu. DLACZEGO, PO CO?
Macie ludzie jasne, niepodważalne dowody na WSPÓLNIE planowany zamach na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i nadal wierzycie w bzdety o winie pilotów i pancernej brzozie?

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-07-2023 [15:00] - Ijontichy | Link:

Obrazek użytkownika Ijontichy

18-07-2023 [15:01] - Ijontichy | Link:

Może ten link ukaże sie przed godziną 23...zobaczymy.

Obrazek użytkownika tricolour

18-07-2023 [15:10] - tricolour | Link:

Przepraszam za pytanie, bo nie śledzę wydarzeń w sławojce: czy komisja badająca ruskie wpływy już powstała, czy zamiast niej wyświetlacie film?

Obrazek użytkownika Czesław2

18-07-2023 [15:56] - Czesław2 | Link:

@TRI Wyjdź z niemieckiego gówna, zobaczysz co na świecie.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-07-2023 [16:57] - Jan1797 | Link:

Panie Czesławie myślę taka odpowiedź usatysfakcjonuje naszego oponenta. Bardzo ciekawe są pytania związane z poniższym komentarzem zawarte w najpopularniejszej wyszukiwarce. Proszę ocenić z jakiego środowiska mogą pochodzić ;))
-Czy NSA może zmienić wyrok WSA?
-Jaki wyrok może wydać NSA?
Pozdrawiam.
@tricolour,
"NSA uchylił postanowienie warszawskiego WSA z 31 maja br. o wstrzymaniu wykonania decyzji środowiskowej ws. Turowa; uwzględniono zażalenia GDOŚ, PGE GiEK i Prokuratury Krajowej - rzecznik NSA" – czytamy we wpisie zamieszczonym przez PAP.
W Do Rzeczy możemy przeczytać Zwrot w sprawie kopalni Turów. Naczelny Sąd Administracyjny uchylił wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego dotyczący kopalni Turów. https://dorzeczy.pl/ekonomia/4...
Nadal możliwe są działania agresywne ze strony dwu sąsiadów, ale to nie oznacza, że w jakikolwiek sposób mamy reagować podobnie na działania skupione wokół wąskiej grupy lewicowej w Czechach. Kopalnia nadal będzie prowadzić wydobycie węgla. 

Obrazek użytkownika tricolour

18-07-2023 [18:43] - tricolour | Link:

@jan

Bardzo dziękuję za powrót do sprawy Turowa, bo to jest idealny przykład, jak wy, wychowani w komunie, nie nadajecie się do niczego.

Czesi chcieli pieniędzy jako zadośćuczynienie ze obniżenie poziomu wód w ich przygranicznych gospodarstwach. Durne popisiaki zamiast zapłacić grosze, doprowadzili do konfliktu państwowego i unijnego w wyniku czego płacą kary, pałują się z zamknięciem kopalni i jej likwidacją oraz PŁACĄ Czechom te pierwotne zadośćuczynienie.

Nie wiem jakiej rasy trzeba być idiotą, by tak funkcjonować...

Obrazek użytkownika Jan1797

18-07-2023 [20:29] - Jan1797 | Link:

@tricolour,
I mnie wypada podziękować za przypomnienie urojenia popsli i konfy, czyli „popisiaki”. Oczywiście „wy”, biegli w omijaniu rzeczywistości nigdy nie sięgniecie tego, co obnaża jak cytowany tu autor Polskie Drogi, komentator TT. Nam wystarczy sięgnąć, jak pisałem wielokrotnie. W Turowie nigdy nie chodziło o grosze ;)) Zakład Wydobywczo Energetyczny Turów będzie działał do 2040 i tylko „wasze” rządy zgodnie z „waszą” deklaracją mogą to przerwać.
Musicie podejść bliżej, więc do następnej okazji pozdrawiam.

Obrazek użytkownika tricolour

18-07-2023 [23:09] - tricolour | Link:

@jan

I niech sobie kopalnia wydobywa, pobliska elektrownia pracuje, a citronex dojrzewa warzywa i owoce jako działalność uboczna - ile wlezie.

Tak, to były grosze, a biorąc pod uwagę ilość zamieszania przez całe lata - marne grosze. Bo najwyraźniej ty na pieniądz patrzysz wyłącznie z perspektywy liczby, a nie potencjału, a w tym przypadku odwalono kawał solidnej i nikomu niepotrzebnej roboty.

Obrazek użytkownika Jan1797

19-07-2023 [22:05] - Jan1797 | Link:

Nawet nie mogę odpowiedzieć, by w pięty poszło, Ale, że jestem pewien swego:))

Obrazek użytkownika tricolour

18-07-2023 [18:16] - tricolour | Link:

@czeslaw

Nie siedzę w niemieckim gównie tylko polskim, które od trzydziestu lat robią pokomunistyczne staruchy. Z największą radością bym z tego wyszedł.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-07-2023 [15:16] - NASZ_HENRY | Link:

Ten lepszy kto pierwszy,
@smieciu straci POsadę 😉

To przemówienie Lecha Kaczyńskiego, z 2009 rok, uderzało w istotę pojednania Tusko-Komorowskiego  z kacapią Putina.Tusk i Komorowski zrównali planowy mord polityczny, którego dokonali Rosjanie w Katyniu, ze śmiercią jeńców bolszewickich z armii agresora, wziętych do niewoli pod Warszawą w roku 1920, którzy zmarli w obozach jenieckich na  hiszpankę i tyfus plamisty.  Na takim ruskim fundamencie miało być budowane pojednanie 😉

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-07-2023 [17:31] - Siberian Husky Dog | Link:

"Każdy z was znajduje w życiu jakieś swoje Westerplatte. Jakiś wymiar zadań, które musi podjąć i wypełnić. Jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć". /papież Jan Paweł II, czerwiec 1987, Westerplatte/
Lech Kaczyński miał i nie mógł nie walczyć. Dlatego musiał zginąć.

https://pbs.twimg.com/media/F1UwlGZakAAVlUs?format=png&name=small

Obrazek użytkownika u2

18-07-2023 [15:21] - u2 | Link:

Putin może go zlikwidować za to bezczelne wystąpienie

Co tam było bezczelnego ? Że PLK powiedział iż Polska nie brała udziału w konferencji w Monachium, która przypieczętowała aneksję Czechosłowacji przez Niemcy ? Że Polska zrobiła ogromny błąd anektując Zaolzie ? Że Polska potrafi przyznać się do swoich błędów ?

PS. Bezczelne było wystąpienie Putina, który oskarżył Polskę o spowodowanie drugiej wojny światowej. I to Putin mówił w Polsce.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-07-2023 [15:46] - Siberian Husky Dog | Link:

Przerażające dokumenty i wypowiedzi!! Co oni zrobili z Naszą Polską!! I Sikorski usiłujący kupić bilety do muzeum kremlowskiego, aby dostać się do Putina!!! Monty Python to mało...

A ten list Tuska do ówczesnego premiera rządu Rosji, w którym ten ruski parch wysuwa kandydaturę Cimoszewicza na stanowisko Sekretarza Generalnego Rady Europy. Ten rudy wściekły kundel jest szantażowany od lat jakimiś kwitami, albo ma nierówno pod sufitem. Może nawet to i to.
 

Obrazek użytkownika smieciu

18-07-2023 [18:00] - smieciu | Link:

Przerażające dokumenty i wypowiedzi!!

Czyli które?

Odnośnie Cimoszewicza, może byś przypomniał jak wyglądały jego stosunki z Rosją? Jego Polityka?
Pewnie nie masz bladego pojęcia. Dla przykładu, szefem MSZ był wtedy Cimoszewicz:
Warto jest dziś pamiętać o tamtych wydarzeniach 2003 (akcesja do UE) roku także dlatego, że nie przedstawiają one wcale idyllicznego obrazka, którego można użyć do zorganizowania jakiejś poprawnej jubileuszowej akademii. Przecież na krótko przed podpisaniem w Atenach traktatu akcesyjnego Warszawa podjęła decyzję o udziale w amerykańskiej interwencji w Iraku, pokazując, że swoje interesy bezpieczeństwa łączy z polityką Stanów Zjednoczonych, nawet jeśli oznacza to konflikt z Paryżem i Berlinem. Co więcej, w grudniu 2003 roku na szczycie w Brukseli polski rząd razem z Hiszpanami storpedował plan Berlina zmiany korzystnych dla nas zapisów traktatu z Nicei.

Albo Polska-Rosja/ Cimoszewicz odwiedził Rosję
Nasze złe układy z Ruskami mają dłuższą tradycję niż krótkotrwałe chwiejne rządy pierwszego PiS skupione na wewnętrznych przepychankach, budowie zaplecza parlamentarnego.
Cimoszewicz prezentował normalne racjonalne stanowisko polskie. Trzymał z USA. Z USA Busha, tak samo jak Tusk. Czyli odmiennie niż PiS.

No ale PiSowcowi wystarczy  podrzucić etykietkę: SLD!  I już mu się wydaje że coś rozumie.

Obrazek użytkownika spike

18-07-2023 [20:57] - spike | Link:

@smieciu
"Cimoszewicz prezentował normalne racjonalne stanowisko polskie. Trzymał z USA. Z USA Busha, tak samo jak Tusk. Czyli odmiennie niż PiS."

to się nazywa "polityczny onanizm", mieszanie układów z USA, będąc w NATO ze sprawami Polski i UE, zapomniałeś już, że Komoruski postulował wystąpienie z NATO? to ta szajka zaczęła rozbrajać Polskę, likwidując posterunki Policji itd.itd.
a Cimoszewicz to po ojcu genetyczny szpion, cała gromada lewaków weszła do e-parlementu dzięki Tuskowi.

Pamiętasz prof.Nałęcza, ten lewak, oby mu ziemia ciążyła, w TVN powiedział, że warto odpuścić sprawę Smoleńska, dla dobra przyjaznych stosunków z Rosją (tak z pamięci),
ty mi go przypominasz, szczególnie w kontekście niemieckim, masz drugi paszport ?

Obrazek użytkownika smieciu

18-07-2023 [21:41] - smieciu | Link:

@spike Trzymajmy się konkretów.
Po pierwsze nic nie wymieszałem. Podałem przykład rodzaju polityki, za który odpowiadał. Jeden akapit wyjęty z sieci. Był akurat treściwy i zawierał co trzeba. Poparcie USA (czy inne kraje NATO też tak mocno poparły wojnę w Iraku?). Obronę polskich interesów w UE. Co ciekawe wbrew Berlinowi (komucha Schroedera) Dlaczego miałby być złym kandydatem na szefa Rady?
Komoruski nic mnie teraz nie obchodzi bo nie było go Resecie - to ty niepotrzebnie wplatasz obce wątki.
Cimoszewicz wszedł do europarlamentu dzięki Tuskowi. No i co? To chyba naturalne skoro trzymali sztamę, Tusk go proponował na szefa Rady?
Piszesz gromada lewaków. Takie rzeczy należy precyzować. Dla mnie lewactwem jest PiS. Pisz konkretnie czym ci ktoś zawinił.
Dalej, Smoleńsk jest rzeczą naprawdę skomplikowaną. Według mnie przykładowo faktycznie był zamach. Ale nikt nie wyjaśnił o co naprawdę biegało. Dzisiaj po tylu latach widać że różne ludki mogą być umoczone skoro niemal nic się posunięto naprzód.
Najważniejsze wszakże jest że nie ma do dzisiaj woli by doszło do przełomu. Poza wąską grupą ludzi w Polsce temat ten, na świecie, jest całkowicie zamknięty. Putin niewinny. Tu tkwi klucz. Najwyższe polityczne czynniki nie życzą sobie zmiany tego stanu rzeczy. Dlaczego?
Tak więc Nałęcz mówiąc o Smoleńsku zwyczajnie wpisywał się tą linię. Ciągle obowiązującą. Tak swoją drogą słabo gościa już pamiętam. Ostatnio jakoś o nim nie słychać. Aż wbiłem w google. Widzę że chyba wypadł z obiegu. Jakoś Tusk się o niego nie upomniał.

Piszę o Niemcach z prostego powodu. Są alternatywą wobec Rusków.
Negatywne postrzeganie Niemców jest efektem kłamliwej propagandy. Jak wiele razy pisałem ze źródłem w PRL. To Niemcy stoczyli walkę ze Stalinem. Nikt inny. To Niemcy zostali rozbici przez Rusków. RFN był krajem frontowym. I sąsiadem Polski.
Jeśli wyjdziemy z dziecięcych bajek i weźmiemy politykę serio, bez ckliwości mamy proste pytanie. Jest rok 1989. Co dalej? Co ma zrobić RFN z Polską? Co USA powinno doradzić RFN? W sprawie Polski z uwłaszczającymi się komuchami?
Tamte zdarzenia były brutalne bo było brutalnie. Udało się Zachodowi rozbić ZSRR ale przecież sam wiesz że ludzie, układy pozostali.
Miały USA i RFN pozostawić jak jest?
Czy powinni byli próbować rozrywać to dalej. Często po chamsku.
Tusk dostał marki niemieckie na założenie partii. Czyli Tusk był człowiekiem Zachodu. Czy to wreszcie dotrze? Dostał kasę by rzeźbić w nowej polskiej polityce. Żeby nie wszystko rozgrywało się wokół ludzi z Okrągłego Stołu. Co oczywiście starym prlowskim komuchom nie przypadło do gustu. Linia kontrataku starych komuchów była i jest naturalna:
Źli Niemcy chcą zeżreć Polskę.

Proste pytanie spike. Co według ciebie powinno wtedy robić RFN? Niemieckie służby, które były przedłużeniem CIA?
Nic?
Czy jednak coś? Co?

Obrazek użytkownika u2

18-07-2023 [22:28] - u2 | Link:

Komoruski nic mnie teraz nie obchodzi bo nie było go Resecie - to ty niepotrzebnie wplatasz obce wątki.

Aby na pewno #szmeciu obejrzałeś chociażby najnowszy odcinek Resetu ? O Bronku-fajtłapie było już sporo w Resecie. Dużo piszesz, ale nic konkretnego, Widać chcesz rozwodnić temat. Bronek fajtłapa, aż rwał się do przejęcia władzy od PLK, mówił, że prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni. Widać że był wtajemniczony w zamach stanu.

Obrazek użytkownika smieciu

18-07-2023 [22:57] - smieciu | Link:

@u2 Dam ci jedną szansę. Pokaż mi Bronka w najnowszym odcinku.

Obrazek użytkownika u2

18-07-2023 [23:32] - u2 | Link:

Daj sobie szansę #szmeciu i obejrzyj w końcu ten serial, o którym tutaj tak wodniście się rozwodzisz :-)

Obrazek użytkownika smieciu

18-07-2023 [23:49] - smieciu | Link:

@u2 Czasem mnie wkurzasz, częściej brzydzisz. Dostałeś szansę. Jak zwykle okazało się jednak że jedynie coś ci się wyroiło w mózgu. Tak naprawdę więc jest to po prostu żałosne. Męczący żałosny absurdalny bełkot.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [09:00] - u2 | Link:

Męczący żałosny absurdalny bełkot

Oj tam, ja tam chętnie czytam ten twój bełkot i śmieję się do rozpuku #szmeciu :-)

Obrazek użytkownika spike

19-07-2023 [00:16] - spike | Link:

@smieciu
Mamo jedyna!
Dla ciebie fakt, że wyjątkowa kanalia na sowiecki garnuszku, jakim jest Cimoszko, miałby decydować o Polsce, nie ma wielkiego znaczenia ?
Podobnie jak kolejna kanalia, a właściwie "szmata" Tusk na niemieckim garnuszku, który już namieszał, za co powinien gnić w pace, a jeszcze Berlin chce go znowu postawić na czele Polski, by dokończył dzieła zniszczenia Polski, też nie ma znaczenia, bo "Piszę o Niemcach z prostego powodu. Są alternatywą wobec Rusków." !
Ty się Boga nie boisz !
Jeden i drugi to odwieczni wrogowie Polski i Polaków, wymordowali mln Polaków, a tobie to nie przeszkadza, wybierasz Polakom "lepszego" oprawcę !

Masz mentalność niewolnika.

"To Niemcy stoczyli walkę ze Stalinem. Nikt inny. To Niemcy zostali rozbici przez Rusków. RFN był krajem frontowym. I sąsiadem Polski."
"Panie wybacz temu człowiekowi, bo nie wie co pisze"

Niemcy stoczyli walkę, tak jak Putin toczy walkę z Ukrainą, napadając !
Niemcy zostali rozbici przez Ruskich, ty tak poważnie? sami niewiele by zdziałali, jakby nie pomoc zachodu, oraz kupczenia innymi narodami, którego dopuścił się moczymorda i podła świnia Churchill, będąc w Moskwie, przechlał ze Stalinem Polskę i inne kraje, o jego zdradzie gen.Sikorskiego już nie wspomnę.

Jest jedna sprawa, dlaczego zachód zdecydował się wykorzystać Stalina, pomagając mu przegnać Niemców, o tym fakcie prawie się nie mówi.
Jeżeliby nie powstał II Front, bo niby kogo by obchodziło, że Niemcy wejdą do Moskwy, skoro to bolszewicki kraj, pozwolono Hitlerowi opanować całą Europę, to co tam Rosja,
by wytłukł czerwonych z korzyścią dla świata, ale pojawia się na horyzoncie nieznany szczegół - Wunderwaffe Hitlera, bomba atomowa, jakby Hitler miał spokój na froncie wschodnim, dostałby tą "cudowną broń", Rosja by padła (wtedy nie wiedział nikt, jakie niesie skutki). W USA też pracowano nad Bombą A, stąd ta wiedza, czym jest, a posiadanie jej przez Hitlera, byłby zagrożeniem także dla USA, bo miało być kolejny celem Hitlera, było to od początku wojny planowane, plany były o wiele szersze, aż trudno sobie wyobrazić, że w ich planach było panowanie w kosmosie, zasiedlanie Księżyca, Marsa, na orbicie Ziemi miała być stacja kosmiczna, nie taka zabawka jak teraz ledwo tam się trzyma, a kosmosie miała krążyć kolejna Wunderwaffe, której nikt by nie podskoczył, zdolną zniszczyć całe kraje.

Dla ratowania świata, w tym Polska została złożona na ołtarzu Stalina, który Polski nie wyzwolił, a zabrał Niemcom, mordując Polaków.

Nie przywołuj tu RFN, na początku byli pod butem USA, którzy mylnie sądzili, że broniąc ich przed Stalinem, będą przeciwwagą Europy przeciw Stalinowi, nie przewidzieli z niewiedzy i głupoty, że niemiecki Rottweiler jest nieobliczalny i tak się stało, już szczekają na USA, znowu zwąchali się z sowiecką dziczą, mając plany panowania w Europie, a może na świecie?

Obrazek użytkownika smieciu

19-07-2023 [08:58] - smieciu | Link:

@spike Niestety nie operujesz konkretami ale emocjonalnymi przymiotnikami.
Nie podajesz nic na poparcie swych tez. Przykładowo na jakiej zasadzie uważasz że w 1989 Niemcy nie byli pod butem USA?
Pominę twoją wizję II WŚ
Dla ciebie fakt, że wyjątkowa kanalia na sowiecki garnuszku, jakim jest Cimoszko
Zero faktów argumentów za tą tezą.
Podobnie jak kolejna kanalia, a właściwie "szmata" Tusk
Tak samo.

Ja wiem dlaczego napisałeś te wszystkie rzeczy. Otóż dla ciebie są one oczywiste.
Tylko że nie są.
Film Reset świetnie ujmuje cały ten problem. Podrzuca te emocje, bazując na tym co ludziom wbiła „pisowska” propaganda do głów. Nie czujesz żadnej potrzeby by cokolwiek sprawdzić, weryfikować. Wierzysz.
Tylko że póki co nie pokazano w tym filmie nic co by świadczyło przeciw Tuskowi. Skupiając się na faktach. Dokumentach i wypowiedziach. Oraz, co kluczowe, doczytując to co autorzy Resetu wygodnie dla siebie ominęli odsłania się obraz prawdy.

Nie sądzę żebyśmy mieli o czym gadać. Ciebie nie interesuje prawda. Tylko rzucanie sloganami. Niemcy źli itp. Tusk zły bo...
Pomijając wątek niemiecki i Smoleńsk, którego nie zamierza się wyjaśnić, zostają pozostawione swojemu losowi stocznie?

Napisałem 6 tekstów o filmie. Nie ma nic przeciw Tuskowi. Przykładowe pytanie z Resetu 5. Kto oddał strzały spike? Czy Tusk miał czy nie miał racji że Saakaszwili odpowiadał ze bezpieczeństwo L. Kaczyńskiego i podszedł do sprawy niepoważnie?
Nie odpowiesz. Bo musiałbyś wejść w jasny konkret. Uzasadnienie.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [09:06] - u2 | Link:

w 1989 Niemcy nie byli pod butem USA?

Bo RFN to nie był ten twój ukochany DDR. RFN należała wtedy do wolnego świata, a nie do komuny, której ty jesteś piewcą #szmeciu. To są proste sprawy :-)

PS. Wystarczy porównać stopę życiową w RFN i DDR. USA łożyło na rozwój RFN, np. Plan Marshalla. Twoja kacapia drenowała DDR i inne kraje RWPG.

Obrazek użytkownika spike

19-07-2023 [10:26] - spike | Link:

@smieciu
w jednym z komentarzy określasz swój wiek, sięgający czasów PRLu, życzysz sobie, bym ciebie edukował, podając źródła mojego zdania o historii, to gdzie byłeś, albo kto ciebie rzeźbił, że przekręcasz fakty, albo je tworząc, także niczego nie dokumentując, tu jest forum wymiany poglądów, a nie forum naukowe, by każdy z mówców przedstawiał źródła wiedzy.

Co można powiedzieć o człowieku, który nic złego nie widzi w lansowaniu łajdaka na najwyższe urzędy państwowe, takiemu byś powierzył swój dobytek, los rodziny ??
a Polaków byś oddał !

Tobie nie przeszkadza cała rzesza antypolskich działaczy na prawie wszystkich szczeblach władzy, którzy niszczą Polskę, z opcją grabienia dla siebie.

PS. PiS nie był i nie jest "lewicą", jak już, to są socjalistami, jak każdy prawicowiec, podobnie jak PO nie był i nie jest prawicą jak twierdzą niektóre media, to Patologia Obywatelska wspierana przez lewiznę SLD, PSL i ich przystawki, lewica istniała ponad  100 lat temu, teraz jest lewizna.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [10:30] - u2 | Link:

PiS nie był i nie jest "lewicą", jak już, to są socjalistami, jak każdy prawicowiec

Są liberałami, bo obniżają podatki. Są socjalistami, bo troszczą się nie o dewiantów seksualnych jak lewizna, tylko o polskie rodziny. Ale troska o polskie rodziny to już konserwatyzm. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika spike

19-07-2023 [16:01] - spike | Link:

@u2
te proste sprawy zagmatwałeś, wychodząc wprost od znaczenia słowa "socialis", oznacza społeczny, reszta to ideologia, która od złego pochodzi :)
Podobnie jak np. Krzyżacy mający znak Krzyża chrystusowego, budowali swoją potęgę rabunkami i zbrodniami, twierdząc, że "walczą z pogaństwem", podobnie w imię idei socjalistycznej, czy komunistycznej, zniewalano narody.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [16:19] - u2 | Link:

Krzyżacy mający znak Krzyża chrystusowego, budowali swoją potęgę rabunkami i zbrodniami

Ano, kiedy w końcu dostali łupnia, to ich Hochek aka Hohenzollern, po tym jak złożył hołd lenny polskiemu królowi w 1525 szybciutko przeszedł na protestantyzm, aby nie mieć nic wspólnego z katolikami, którzy ich pobili. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [11:05] - Jabe | Link:

PiS nie był i nie jest "lewicą", jak już, to są soc­ja­listami, jak każdy prawi­cowiec...

Socjalizm zakłada prymat pań­stwa nad jed­nostką. Jest więc lewicowy. PiS zatem oczywiście jest lewi­cowy, a nawet le­wacki, jak się okazało przy okazji preze­sowej „piątki dla zwie­rząt”.

Prawicowiec nie może być soc­ja­listą, oczywiście. Nie­ważne, ile się modli pod figurą.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [11:30] - u2 | Link:

Socjalizm zakłada prymat pań­stwa nad jed­nostką

Baju, baju. Prymat jednostki nad państwem to monarchia. To czego chce Mikke i Braun. Taki dwugłowy orzeł kuń-fy. Wybryk natury, a nawet przeciwko naturze :-)

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [11:53] - Niezalogowany | Link:

Bredzisz i manipulujesz, ruski trollu: "PiS zatem oczywiście jest lewi­cowy, a nawet le­wacki" - PiS jest patriotyczny i propolski. Encyklopedyczne etykietki nie są nikomu potrzebne do oceny tego, czy jest to dobry rząd. Kiedy trzeba, rząd PiS będzie "prawicowo" wspierał przedsiębiorczość i wolny rynek. Kiedy trzeba, będzie "socjalistycznie" wspierał rodziny i dzietność dopłatami od państwa. Takie i inne etykietki są bez znaczenia: ważne jest tylko to, ze ostatecznym celem i efektem działań rządu Dobrej Zmiany jest najwyższe dobro naszej Ojczyzny i polskiego Narodu. Niewyobrażalne złodziejstwo rządu PO-PSL i straty społeczne i gospodarcze wywołane przez tę bandę politycznych sabotażystów i drapieżców, muszą zostać naprawione.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [12:04] - Jabe | Link:

Skoro pojęcia nie są ważne, czemu strzępisz język? Zresztą mówimy o lewi­co­wości, nie o patrio­tyzmie czy „pro­polskości”, nie o Platformie, więc więk­szość tego bluzgu jest nie na temat.

„Wspieranie”, nie ważne czy pro­le­ta­riatu, czy przed­się­biorców świad­czy o lewi­co­wości.

W PiS-ie trudno się do­szukać czegoś pra­wi­cowego, prócz emo­cjo­nalnych fra­zesów. Dlatego bardzo mu od­powiada za­cietrzewienie i sieczka po­jęciowa wśród ogółu.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [13:07] - Niezalogowany | Link:

Bredzisz i manipulujesz, trollu: "„Wspieranie”, nie ważne czy pro­le­ta­riatu, czy przed­się­biorców świad­czy o lewi­co­wości." - brednia i to żałosna. Każde szanujące się Państwo ma oczywiste mechanizmy "pomagania", od długofalowych mechanizmów służby zdrowia aż po "awaryjne" mechanizmy na wypadek katastrof naturalnych czy innych zaburzeń normalnego funckjonowania państwa. Nie ma to nic wspólnego z żadną lewicowością i tylko kanapowi ideloodzy będą bredzić nieskładnie, szufladkując logiczne działania wzmacniające kluczowe struktury społeczne jako jakąś "lewicowość".

"W PiS-ie trudno się do­szukać czegoś pra­wi­cowego, prócz emo­cjo­nalnych fra­zesów." - brednia, trollu. Zwalczanie przez PiS lewackich atakó na społeczeństwo, rodzinę, młodzież i dzieci jest tak "prawicowe", że lewackie szczekaczki w sieci lubią już nazywać rząd Dobrej Zmiany "nazistowskim".

 

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [14:28] - Jabe | Link:

Co innego, gdy ręczne stero­wanie staje się co­­dziennością. Po­znaliśmy to w PRL-u.

No i PiS nie zwalcza le­wa­ckich ata­ków. Widać to było choćby podczas tzw. Strajku Kobiet, tym jas­krawiej, gdy się po­równa za­chowaniem władzy wobec Marszu Niepodległości. PiS stara się jedynie sprawiać takie wra­żenie, bo dostał mu się taki akurat kawałek elektoratu. Stąd te frazesy bez faktów.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [14:34] - u2 | Link:

PiS nie zwalcza le­wa­ckich ata­ków. Widać to było choćby podczas tzw. Strajku Kobiet, tym jas­krawiej, gdy się po­równa za­chowaniem władzy wobec Marszu Niepodległości.

Bo za czasów kiedy kulsony pałowali uczestników MN i do nich strzelali, to wy pełomafiozi rządziliście. Była zomoza i prowokowała do zadym rzucając przygotowaną kostkę brukową do tyraliery kulsonów z przygotowaną do strzału bronią gładkolufową. Tajniacy po rzuceniu kamieniami, kryli sie za tyralierą. Są filmiki na YT. Wtedy rządził ten Tatar, wnuk noblisty.

PiS nie zwalcza legalnych demonstracji, bo ludzie mają konstytucyjne prawo do zgromadzeń. PiS przestrzega prawa w przeciwieństwie do was pełomafiozów.

PS. Ale już wyciągnięcie pałki teleskopowej przez tajniaków jest komentowane przez was jako ich użycie wobec kobiet demonstrujących na waszym "Strajku Kobiet" :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [14:47] - Jabe | Link:

Na czym zatem polega różnica między PO i PiS?

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [16:08] - u2 | Link:

różnica między PO i PiS?

Była na początku wieku bajeczka o PO-PiS-ie. Kreowali ją Jan Maria pięciu imion i Misiek. Dlatego pełomafia prawie wygrała z PiS. Ale wspólnego rządu PO i PiS nie utworzyli, bo ponoć PO chciało kluczowych ministerstw siłowych i pewnikiem finansów.

Po co twojej PO były te kluczowe ministerstwa okazało się podczas waszych dwóch kadencji. Czyli likwidacja jednostek wojskowych, przeważnie na prawym brzegu Wisły, ale nie tylko i likwidacja połowy posterunków policji. W finansach Tusk i Rostowski narobili ponad 400 mld długu. Przekroczyli drugi próg ostrożnościowy. Musieli ukraść piniądze z OFE i podwyższyć wiek emerytalny. Setki miliardów wypływało na VAT, ale i z różnych innych afer, typu hazardowa, stoczniowa, górnicza itp itd. Podwyższanie podatków przez was liberałów-aferałów to norma, bo wtedy więcej można nakraść, nie chodzi o krzywą Laffera, bo to każdy student ekonomii zna. To są proste sprawy.

PS. Teraz leci serial Reset w poniedziałki o 21:30 na TVP. Tam też o waszej polityce zagranicznej można sobie pooglądać, czyli czapkowanie Rosji i Niemcom i pokazywanie wała dla USA  :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [16:39] - Jabe | Link:

Na czym zatem polega różnica między PO a PiS, prócz frazesów? Może tylko pisowa pro­paganda jest bez­czelniejsza, i samo­wola.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [16:44] - u2 | Link:

PO kradnie kaskę z budżetu, PiS ją zdobywa dla budżetu. PO rozmontowuje państwo, PiS państwo wzmacnia. Tobie Jabe bliżej do PO dlatego tak tutaj bajdurzysz :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [16:48] - Jabe | Link:

To nie­uzasadniona opinia. Na­prawił coś kon­kretnego PiS w pań­stwie przez te lata?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [16:58] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz, ruski trollu: "Na­prawił coś kon­kretnego PiS w pań­stwie przez te lata?" - tak, ruski trollu, naprawił obronność, armię, bezpieczeństwo, zlikwidował kradzieże VATu, ochronił Polskę przed najazdem imigranckiej dziczy będącej bronią populacyjną Niemiec, ocalił przed oddaniem w obce ręce, a następnie rozwinął i uczynił potęgami "srebra rodowe" czyli megafirmy państwowe, które teraz przyczyniają się do wzrastania dobrobytu w kraju i ekonomicznego znaczenia Polski. A przede wszystkim uchronił wszystkich Polaków przed tuskowym puczem, do jakiego miało dojść na tle wtargnięcia do Polski imigranckiej dziczy Putina z Białorusi, wśród których znaleźliby się ruscy sabotażyści. Pucz się nie udał, dzicz do Polski nie weszła, niemiecko-ruski scenariusz Tuska na białym koniu został udaremniony. A to z kolei sprawiło, że Polska zachowałą suwerennośc i teraz stanowi trzon wsparcia dla Ukrainy, broniącej całej Europy przed ruskimi orkami. Takie właśnie kluczowe znaczenie dla światowego pokoju i przyszłości świata ma - po raz kolejny w historii - Polska. Wszystko to dzięki temu, że Boska Opatrzność dała nam rząd Dobrej Zmiany, zamiast pasożytniczo-agenturalno-mafijnego rządu PO-PSL.
 

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [17:01] - u2 | Link:

Na­prawił coś kon­kretnego PiS w pań­stwie przez te lata?

Na przykład odtworzył jednostki policji, odtwarza jednostki wojskowe. Budżet podwojony, pomimo pandemii i wojny. Dług publiczny znacząco się zmniejszył względem PKB. Dlatego wy agenci i sympatycy dyktatury Rosji i Niemiec, tak wściekle atakujecie Dobrą Zmianę, aby uczynić życie Polek i Polaków piekłem, nie tylko migracyjnym, ale również aborcyjnym i eutanazyjnym :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [17:32] - Jabe | Link:

Dwie odtworzył (a trzy zamknął). Zn­acząco się zmniejszył (albo nie­znacznie, przy krea­tywnej księgo­wości).

W tym rzecz, że żadnych na­macalnych prze­słanek do twier­dzenia o zba­wiennym wpływie PiS-u na Polskę nie ma.

Wia­domo jed­nak, że wprowadził nam zarazę, że do­puścił się przy tym samo­­woli, że ceny rosną, że sprowadza imigrantów, choć głośno krzyczy, że nie pozwala, że przy­właszczył sobie media, w których teraz bezczelnie łże (jak ta szopka z tą skazaną dziewczyną), że in­wigiluje.

A jak tam konwencja stam­bulska? Tacy sami! Albo i bardziej.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [18:01] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz, manipulujesz oraz bredzisz, ruski trollu: "żadnych na­macalnych prze­słanek do twier­dzenia o zba­wiennym wpływie PiS-u na Polskę nie ma." - są i zostały one przeze mnie i wielu innych tutaj wielokrotnie wskazane. Nie udawaj idioty (większego niż jesteś) nie uprawiaj nieudolnie sea-lioningu.

"Wia­domo jed­nak, że wprowadził nam zarazę" - brednia i ruska dezinformacja, ruski trollu. Nikt nie "wprowadzał zarazy". Pandemia COVID była medycznym i fizycznym faktem i działania rządu Dobrej Zmiany w tym zakresie były poprawne.

"że ceny rosną" - już ośmieszałem raz tę manipulację, ruski trollu. Rosnące ceny u szwabów i żabojadów to też wina PiS? Fala drożyzny przechodzi przez całą Europę, a zawdzięczamy ją szaleństwu kremlowskiego kacyka - tego samego z którym niemiecki agent i współmorderca smoleński, Donald Tusk, chciał się uniżenie układać.

"sprowadza imigrantów, choć głośno krzyczy, że nie pozwala" - kolejna brednia i żałosne kłamstwo ruskiego trolla. Faktyczne stanowisko PiS wobec imigrantów widać na granicy z Białorusią, gdzie zaproszeni przez IV RZeszę, a naganiani przez służby CCCP 2.0 dzikusi szturmują nasz kraj. Rząd PiS nas skutecznie broni, a co robiłby w tej sytuacji niemiecki rząd PO? Wystarczy posłuchać Ochojskiej.

"przy­właszczył sobie media" - kłamiesz, ruski trollu. Polski rząd niczego sobie nie przywłaszczył. On jedynie odzyskał polskie media dla Polaków, by nie były kolejną tubą wrogó Polski jak kremlowski TVN czy BNDowski Onet.

"że in­wigiluje" - oczywiście, rusku trollu, że inwigiluje - agenturę, wrogów Polski, zdrajcó, sprzedawczyków, kukiełki polityczne na smyczy wrogich służb specjalnych, To jest oczywiste, normalne i bardzo potrzebne działanie. Doskonale, że polskie słuzby specjalne pracują dla Polaków i przeciwko wrogom Polski, a nie odwrotnie, jak za Tuska.

 

Obrazek użytkownika tricolour

19-07-2023 [18:31] - tricolour | Link:

@nielog

Przepraszam bardzo, że się wtrącam w jakże interesującą wymianę opinii, ale mam prośbę: czy raczyłby szanowny inaczej kolega rozwinąć swoje myśli?

Tak choć dziesięciokrotnie dłuższe żeby były to wtedy byłbym uradowany.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [18:47] - Jabe | Link:

Nie tylko w Polsce zaprowadzono zarazę, w ramach przy­zwyczajania do nowego za­mordy­sty­cznego ładu. No i tam też hamo­wali gospo­darkę, szas­tając kasą.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [18:52] - u2 | Link:

tam też hamo­wali gospo­darkę

Baju, baju, Agencje ratingowe nie kłamią. Polska ma stabline 2 x A- i 1 x A w czasie pandemii i po niej. Nie ma żadnego spowolnienia gospodarki, jest przyśpieszenie. Choć NBP jest jak zwykle ostrożny w swoich prognozach, ale to są fachowcy od ekonomii i nie mają gorących głów jak ja :-)

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [18:44] - u2 | Link:

ta szopka z tą skazaną dziewczyną

Przecież to wasze tęczowe sądy w Poznaniu ją skazały, za rzekome poglądy anty-LGBT+, choć nawet wywiadu środowiskowego sędzia nie przeprowadziła, ani prorok. Prorok poniesie konsekwencje za złą kwalifikacje czynu, z pyskówki zrobiła rozbój, ale wasza sędzia Kabrera na pewno nie poniesie żadnych konsekwencji, bo sądy są wasze i obowiązuje tam doktryna Neumanna.

Co do nielegalnej migracji to Polska sobie radzi doskonale i to was pachołki kremla boli. Mur stoi i wasi dżyhadyści są zawracani. Co do inflacji to widocznie maleje, jest bez porównania lepiej niż w sąsiedniej Litwie, która ledwie zipie dzięki waszemu ojro-tojro. Litwini masowo przyjeżdżają do nas i kupują wszystko jak leci. A markety prześcigają się w promocjach. W mojej gminie niedawno powstały dwa nowe spore markety : Lewiatan i PRIM. No niezła rąbanka w spożywce, choć ja chętnie zaopatruję się w pobliskich Suwałkach, tam niewątpliwie jeszcze większy wybór :-)

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [18:52] - Jabe | Link:

Szopka ze skazaną dziew­czyną po­lega na tym, że w­pierw pisowa prokuratura ją oskarża, a po­tem PiS ją przed­stawia jako cudzą ofiarę, nie rezultat własnych działań. To bez­czelna hipo­kryzja!

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [18:56] - u2 | Link:

pisowa prokuratura ją oskarża

Nie ma ręcznego sterowania prorokami z poziomu MS. Poznań jest wasz tęczowy i sędzia ewidentnie skazała dziewczynę za jej rzekome, bo nieudokumentowane, poglądy anty-LGBT+. Podejrzewam, że prorok poniesie konsekwencje przed swoją przełożoną, za błędną kwalifikacje pyskówki jako rozboju, no chyba, że wygracie wybory i ją awansujecie.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [19:55] - Jabe | Link:

Otóż jest coś takiego jak nadzór. To PiS przez wiele lat miał tę mo­żliwość. Prócz tego, przy tej okazji na­gonka jest na wszy­stkich sędziów ko­lektywnie, a gdy mowa o pro­kuraturze, nagle każdy sobie rzepkę skrobie. Kit dla ciem­nego luda!

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [20:05] - Niezalogowany | Link:

Manipulujesz, ruski trollu: "Otóż jest coś takiego jak nadzór. To PiS przez wiele lat miał tę mo­żliwość." - kiedy polski rząd z niej korzysta, totalniaccy sędziowie zaczynają się buntować, wprost łamiąc prawo.
Kłamiesz, jak zwykle, bredząc że "na­gonka jest na wszy­stkich sędziów ko­lektywnie" - "nagonka" jest na sędziów "niezawisłych od prawa i konstytucji", ruski trollu. Sędziów-politykierów, sędziów deklarujących lojalnośc niemieckiej Unii, nie polskiemu prawu.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [18:57] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz i żałośnie manipulujesz, ruski trollu: "Szopka ze skazaną dziew­czyną po­lega na tym, że w­pierw pisowa prokuratura ją oskarża, a po­tem PiS ją przed­stawia jako cudzą ofiarę".
Nie ma czegoś takiego jak "pisowa prokuratura". Są za to totalniackie prokuratury i totalniaccy "rozgrzani sędziowie".
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [16:14] - Niezalogowany | Link:

Bzdurzysz, trollu: "Na czym zatem polega różnica między PO i PiS?" - Po pierwsze, PO to nie partia, tylko polityczna ekspozytura ofensywna niemieckich służb specjalnych. Partia założona przez trzech TW za pieniądze ukradzione w ramach afery FOZZ.  Wszystkie lata istnienia PO pokazują jedno: ich mottem i hasłem przewodnim jest i od zawsze było "für Deutschland".
PiS to partia polska, propolska i patriotyczna. Swoją wiernośc Polsce i polskości jej współzałożyciele przypłacili zyciem, zamordowani przez Putina w zamachu smoleńskim - tym samym zamachu, w którego realizacji pomógł niemiecki agent wpływu i współmorderca smoleński, Donald Tusk, twarz i lider PO.
To takie pierwsze z brzegu różnice między PO a PiS jakie przychodzą do głowy komukolwiek, kto ostatnich dwóch dekad nie spędził w śpiączce.

 

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [16:42] - Jabe | Link:

Czy, gdyby to była prawda, Donald Tusk chodziłby po ulicy jak gdyby nigdy nic? Nie sądzę.

Obrazek użytkownika u2

19-07-2023 [16:44] - u2 | Link:

Tusk chodziłby po ulicy jak gdyby nigdy nic? Nie sądzę.

Ma obstawę z MSW. Wystąpił o nią, choć ma dużo swojej kaski. Ale jak każdy krezus chce mieć jej jeszcze więcej.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [16:49] - Jabe | Link:

No właśnie.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [16:51] - Niezalogowany | Link:

Udajesz idiotę, ruski trollu: "Czy, gdyby to była prawda, Donald Tusk chodziłby po ulicy jak gdyby nigdy nic?" - dobrze wiesz, że totalniacka targowica obejmuje też pokolenia post-peerelowskich klanów sędziowskich, będących częścią wywrotowych sił szkodzących Polsce i Polakom. Ci zdrajcy deklarują wiernośc nie Polsce, polskiej Konstytucji i polskiemu prawu, ale niemieckiej unii europejskiej. Wiernie przestrzegają doktryny Neumanna. Dlatego właśnie niemiecki afent i spółmorderca smoleński, Donald Tusk, chodzi po ulicy.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [17:37] - Jabe | Link:

Sędziowie nic wspólnego z bez­karnością Do­nalda Tuska nie mają. Pro­kuratura w ręku PiS ewen­tualnie ma. Pro­blem w tym, że naj­wyraźniej nic na niego nie znalazła.

Po prostu ludowi kit wciskają.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [17:52] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz, ruski trollu: "Sędziowie nic wspólnego z bez­karnością Do­nalda Tuska nie mają" - oczywiście, że mają, skoro biorą udział w spędach PO i publicznie deklarują swoją wierność temu niemieckiemu agentowi. Przy okazji nierzadko atakując organy włądzy, tylko dlatego, że są "pisowskie". Z takimi pseudosędziami nie dziwią absurdalne totalniackie wyroki sądowe.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [18:41] - Jabe | Link:

Nie mają, bo rzecz utknęła na etapie o­skarżenia, które spo­rządzić musiała­by pro­kuratura. A ona pod­lega de facto pre­zesowi. Nie zrobiła tego. Jaki wniosek?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [19:00] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz, ruski trollu: "Nie mają, bo rzecz utknęła na etapie o­skarżenia, które spo­rządzić musiała­by pro­kuratura. A ona pod­lega de facto pre­zesowi. Nie zrobiła tego." - po publikacji Raportu Podkomisji Smoleńskiej nastąpiło sporo wniosków do prokuratury. Czynności trwają, ruski trollu.

Obrazek użytkownika Jabe

19-07-2023 [19:58] - Jabe | Link:

Czyli nadal nic nie mają.

Może jakąś szopkę sprokurują tuż przed wy­borami, ale to byłaby kpina z prawa i spra­wie­dli­wości.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

19-07-2023 [20:08] - Niezalogowany | Link:

Kłamiesz, ruski trollu: "Czyli nadal nic nie mają." - szaleństwo zaszczutego zwierzęcia w oczach Tuska, jego rozszalała nienawiść do polskiego rządu, pokazują, że on sam dobrze wie, że obciążającej go wiedzy jest mnóstwo. Piękny popis histerii dał też inny współmorderca smoleński, Radosław Sikorski, który już nie ukrywa wcale, że komisja badające ruskie wpływy w Polsce zagraża jemu konkretnie. Czyli przyznał się, że jest ruskim zasobem agenturalnym.

Obrazek użytkownika Darek65

20-07-2023 [08:04] - Darek65 | Link:

Tym bardziej Prezydent Duda powinien ujawnić aneks do raportu o likwidacji WSI. By dobić hydrę.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

18-07-2023 [21:23] - Alina@Warszawa | Link:

[18:00] - smieciu
Cimoszewicz, po tym jak jako premier w czasie tragicznej powodzi zamiast organizować pomoc ludziom w tragicznej sytuacji, stwierdził: "Trzeba się było ubezpieczyć" - stracił jakiekolwiek prawo do sprawowania funkcji za publiczne pieniądze. To skompromitowany ruski agent. I tylko inny agent mógł go wystawić w wyborach do PE. Czym różni się PE od Rady Najwyższej Związku Radzieckiego, skoro większość siedzi w kieszeni Putina?

Obrazek użytkownika smieciu

18-07-2023 [21:45] - smieciu | Link:

@Alina Udało ci znaleźć jedną rzecz przeciw Cimoszewiczowi. Brawo! Coś jeszcze?
Wszyscy w PE siedzą w kieszeni Putina. Dlatego nakładają sankcje itp.
Ale robią to dla ściemy. Bo wiadomo. Putin rządzi od Lizbony do Władywostoku.
Tylko wojny na Ukrainie nie potrafi wygrać.
No i w Polsce władzę objął samotny PiS. Garstka opluwanych ludzi. Nie mieli nic. Poza wszelkim możliwym wrogiem. Powstał jednak mały Dawid, machnął procą. A teraz wszyscy trzęsą gaciami.

Strony