|
|
Alina@Warszawa Trzeba jeszcze koniecznie uświadomić nieświadomym, co się kryje za atakami Tuska na jakichś urzędników, czy prezesów.
Kto pamięta jego rządy - wie!
Zanim doszło do zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, we wszystkich mediach, czyli we wszystkich mediach kontrolowanych przez Tuska, albo Niemców, była zmasowana nagonka na parę prezydencką, albo każdego kto mu się nie podobał. Media (służby) wyciągały najbardziej absurdalne zarzuty, które miały na celu skompromitować delikwentów. Potem okazało się, że delikwenci byli wytypowani do odstrzelenia, a nagonka była potrzebna, żeby łatwiej i bez problemów można było przejąć urząd po 'kurduplach" i "czarownicach".
Gdyby odnieść ten sposób do chwili obecnej, to najbardziej zagrożeni utratą stanowiska/życia są prezes NBP Glapiński, Orlenu - Obajtek, PiS - Kaczyński, prezydent A. Duda. Bo kiedy Donald T. - czytaj Niemcy+Rosja - nie mają jak usunąć figuranta z urzędu, to go po prostu likwidują fizycznie. Psychopatyczne ataki medialne Donalda T. na tych ludzi, to jakby wskazywanie ofiar nieznanym sprawcom z FSB, którzy pewnie znów zaczną jeździć na spotkania towarzyskie z SKW, po których nie zostaną żadne ślady w postaci notatek, albo nagrań (patrz serial "Reset")
Czytam tekst, który się napisał wyżej i nasuwa mi się refleksja, że kilka lat temu uznany byłby za oszołomski i nieprawdopodobny. Teraz zaś stanowi ponure ostrzeżenie przed zbrodniarzem, który wciąż bryluje po Sejmie. |
|
|
Alina@Warszawa Właśnie po to piszę to groteskowe unieważnienie, żeby ślepcy zapatrzeni w Donalda T. zobaczyli jego nie tyle groteskowe - bo w jego wykonaniu to nie jest groteska - co bezprawne i bezczelne pociągnięcia.
Sam tego nie wymyślił, bo i po co? To całe jego szwabskie zaplecze, sztab jego prowadzących, wymyśla scenariusze i daje mu do wykonania kolejne etapy przejmowania władzy w Polsce! To jest tak wielka niemiecka bezczelność, że wielu ludzi nie potrafi sobie tego wyobrazić, bo sami nigdy czegoś takiego by nie zrobili ("każdy sądzi po sobie" - nie zdają sobie sprawy, że niemieccy zbrodniarze są zdolni do oszustw i zbrodni, jakie Polakowi nigdy nie przyjdą do głowy - na tym polega ta nasza niby "naiwność"). Ale mamy przecież przykazanie: "Po czynach ich poznacie", a czyny Tuska i PO nie pozostawiają żadnych złudzeń! Ani czyny, ani powiązania, ani skutki tych czynów.
Nie może być też przypadkiem wynik wyborów w Polsce (z bezprawiem we Wrocławiu) i skoordynowany w czasie plan zmiany zasad funkcjonowania Unii Europejskiej jako imperium niemiecko-francuskiego, praktycznie bez prawa głosu mniejszych państw! Dlatego nikt przytomny w Polsce nie powinien dopuścić Tuska do stanowiska premiera! Bo on się zgodzi na wszystko co zechcą Niemcy i jeszcze dopłaci z polskiego budżetu, a sam dostanie od Niemców tyle srebrników, że Judasz nie potrafił do tylu liczyć.
pl.aleteia.org;
Zupełnie innym zagadnieniem jest ilość Judaszy, którzy podpisali umowę koalicyjną! W tym jeden, chłopski! Dzięki obcej głowie nałożonej na PSL, polscy chłopi są właśnie podpisani pod judaszowym cyrografem! Ciekawe jak się z tym czują? Czy wiedzą kogo tak naprawdę "żywią i bronią"? |
|
|
Pers @andżela
//Nie będzie spokoju, to właśnie weto prezydenta moze zapobiec walkom z powodu różnic programowych.//
Postrzeganie problemów na poziomie nr bucika. Z magla. |
|
|
angela Nie będzie spokoju, to właśnie weto prezydenta moze zapobiec walkom z powodu różnic programowych.
Marta Lempart wyprowadza aborcjonistki na ulice, bo widzi ze postulaty lewicowe schowano głęboko, podajże na zawsze.
Byc może Marta Lempart zaapeluje do Prezydenta o zrewidowanie tej umowy.
|
|
|
Pers //On ma na sumieniu zamach na prezydenta RP w 2010 roku, afery polityczne i finansowe, okradanie Polski w sposób nieprawdopodobny, w co do tej pory nie mogą uwierzyć jego zwolennicy ogłupiani przez TVN-24.//
@alinka
Skoro masz jakąś wiedze na ten temat to czemu się nie podzieliłaś z "komisją sejmową do spraw zamachu Smoleńskego"?
Nie powstała taka?
No to przykre...
|
|
|
spike "Ktoś może zapytać "na jakiej zasadzie unieważniasz?" Jak to na jakiej!? Dokładnie na takiej samej na jakiej Donald T. unieważnił referendum 15.10.2023 i na takiej samej na jakiej ten sam Donald T. chce unieważnić orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Proste!"
Tak to proste, Tusek już wie, że tym unieważnieniem zrobił z siebie kolejny raz kretyna, dlatego ty @alino nie unieważnisz tej groteskowej umowy koalicyjnej,
Nie wiem jak to wygląda prawnie, czy Prezydent może nie przyjąć kandydatury Tuska na premiera, jak i ich całej umowy, stwierdzeniem, że jest zagrożeniem dla suwerenności Polski jak i gospodarki.
Można być prawie pewnym, że w takim przypadku, Tuskoidzi zorganizują burdy, a Polacy milcząco przyjmą Tuskową destrukcję Polski, tu jest problem. |
|
|
Pers @andżela
//Obecny Rząd, Prezydent, powinni uruchomić wszystkie mozliwe paragrafy, zeby nie przekazać władzy w łapy ludzi, z których połowa ma poważne zarzuty prokuratorskie. //
Wymień tę "połowę" co ma "poważne zarzuty prokuratorskie". Po nazwisku.
Albo spadaj do magla @andżela. |
|
|
angela Obecny Rząd, Prezydent, powinni uruchomić wszystkie mozliwe paragrafy, zeby nie przekazać władzy w łapy ludzi, z których połowa ma poważne zarzuty prokuratorskie.
Tym bardziej, ze ci domniemani przestepcy, schowani za immunitetami, mają byc obsadzani na najważniejszych stanowiskach w państwie.
Tam będzie rządził albo przestepca, albo debil.
Będą niszczyć wszystko, gospodarkę, suwerennosc, i ludzi.
To jest jawne szyderstwo z naszego bogatego /teraz/ kraju.
To będzie ruina Polski pod dyktando naszych wrogów Niemiec i Rosji.
Wygrali wybory " za pizzę ", I beszczelnelnie domagają się wczesniejszego przekazania władzy.
Nie ma mowy, zeby ta patologiczna formacja/ jeszcze nawet nie formacja/ doszla do władzy.
Ta tzw umowa koalicyjna wysmażona w bólach przez niemal trzy tygodnie, to kolejne OSZUSTWO, które nie zawiera nic z postulatów wyborczych, ktore poszczególne partie mialy na sztandarach, podczas wyborów, I na które ich wyborcy oddali głosy.
Ta umowa powinna być dokładnie wypunktowana przez prezydenta, I zawierać wszystkie sztandarowe postulaty wyborcze poszczególnych partii. !!!!!!
Postulaty które tak ochoczo rzucali w przestrzen medialną, a które mogły przyczynić się do wygrania wyborów, powinny znaleźć się w umowie koalicyjnej, I niech się kazdy pod tymi postulatami obietnicami się podpisze.!!!!Inaczej, umowa powinna być unieważniona.
Tak jak Tusk unieważnił referendum, tak Prezydent uniewazni ich wypociny, zwane umową koalicyjną.
|
|
|
Alina@Warszawa Wojciech Sumliński o Donaldzie T. facebook.com |
|
|
juur "Cały czas się zastanawiam, dlaczego przez 8 lat rządów PiS nikt nie postawił Donalda T. w stan oskarżenia?"
Dlaczego?
Choćby za Ciech by był jakiś początek.
Dlaczego? |
|
|
Tezeusz Dobry materiał. Prawdziwy |
|
|
Tezeusz W punkt |
|
|
Alina@Warszawa Dom wariatów pod wodzą psychopaty Donalda T. oczywiście - masz rację Pers! |
|
|
Ptr Suweren zarzut postawił i wszyscy to wiedzą. |
|
|
Pers //UNIEWAŻNIAM umowę koalicyjną D.Tuska, 3 Drogi i Lewizny
... ludzie, którzy je napisali nie mają żadnej zdolności honorowej! Umowa nie ma żadnej mocy prawnej, nie ma takiego zjawiska w polskim systemie prawnym.//
Dom wariatów :)))))))) |
|
|
Tezeusz @jebe..rus..
Piłeś nie pisz bo idiota komuch śmierdzi na kilometr.. |
|
|
Jabe Elektorat musi porażkę przetrawić. Stąd takie wpisy. |