Otrzymane komantarze

Do wpisu: UNIEWAŻNIAM umowę koalicyjną D.Tuska, 3 Drogi i Lewizny
Data Autor
Alina@Warszawa
Trzeba jeszcze koniecznie uświadomić nieświadomym, co się kryje za atakami Tuska na jakichś urzędników, czy prezesów. Kto pamięta jego rządy - wie! Zanim doszło do zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, we wszystkich mediach, czyli we wszystkich mediach kontrolowanych przez Tuska, albo Niemców, była zmasowana nagonka na parę prezydencką, albo każdego kto mu się nie podobał. Media (służby) wyciągały najbardziej absurdalne zarzuty, które miały na celu skompromitować delikwentów. Potem okazało się, że delikwenci byli wytypowani do odstrzelenia, a nagonka była potrzebna, żeby łatwiej i bez problemów można było przejąć urząd po 'kurduplach" i "czarownicach".  Gdyby odnieść ten sposób do chwili obecnej, to najbardziej zagrożeni utratą stanowiska/życia są prezes NBP Glapiński, Orlenu - Obajtek, PiS - Kaczyński, prezydent A. Duda. Bo kiedy Donald T. - czytaj Niemcy+Rosja - nie mają jak usunąć figuranta z urzędu, to go po prostu likwidują fizycznie. Psychopatyczne ataki medialne Donalda T. na tych ludzi, to jakby wskazywanie ofiar nieznanym sprawcom z FSB, którzy pewnie znów zaczną jeździć na spotkania towarzyskie z SKW, po których nie zostaną żadne ślady w postaci notatek, albo nagrań (patrz serial "Reset") Czytam tekst, który się napisał wyżej i nasuwa mi się refleksja, że kilka lat temu uznany byłby za oszołomski i nieprawdopodobny. Teraz zaś stanowi ponure ostrzeżenie przed zbrodniarzem, który wciąż bryluje po Sejmie.
Alina@Warszawa
Właśnie po to piszę to groteskowe unieważnienie, żeby ślepcy zapatrzeni w Donalda T. zobaczyli jego nie tyle groteskowe - bo w jego wykonaniu to nie jest groteska - co bezprawne i bezczelne pociągnięcia. Sam tego nie wymyślił, bo i po co? To całe jego szwabskie zaplecze, sztab jego prowadzących, wymyśla scenariusze i daje mu do wykonania kolejne etapy przejmowania władzy w Polsce! To jest tak wielka niemiecka bezczelność, że wielu ludzi nie potrafi sobie tego wyobrazić, bo sami nigdy czegoś takiego by nie zrobili ("każdy sądzi po sobie" - nie zdają sobie sprawy, że niemieccy zbrodniarze są zdolni do oszustw i zbrodni, jakie Polakowi nigdy nie przyjdą do głowy - na tym polega ta nasza niby "naiwność"). Ale mamy przecież przykazanie: "Po czynach ich poznacie", a czyny Tuska i PO nie pozostawiają żadnych złudzeń! Ani czyny, ani powiązania, ani skutki tych czynów. Nie może być też przypadkiem wynik wyborów w Polsce (z bezprawiem we Wrocławiu) i skoordynowany w czasie plan zmiany zasad funkcjonowania Unii Europejskiej jako imperium niemiecko-francuskiego, praktycznie bez prawa głosu mniejszych państw! Dlatego nikt przytomny w Polsce nie powinien dopuścić Tuska do stanowiska premiera! Bo on się zgodzi na wszystko co zechcą Niemcy i jeszcze dopłaci z polskiego budżetu, a sam dostanie od Niemców tyle srebrników, że Judasz nie potrafił do tylu liczyć.  pl.aleteia.org; Zupełnie innym zagadnieniem jest ilość Judaszy, którzy podpisali umowę koalicyjną! W tym jeden, chłopski! Dzięki obcej głowie nałożonej na PSL, polscy chłopi są właśnie podpisani pod judaszowym cyrografem! Ciekawe jak się z tym czują? Czy wiedzą kogo tak naprawdę "żywią i bronią"? 
Pers
@andżela //Nie będzie spokoju, to właśnie weto prezydenta moze zapobiec walkom z powodu różnic programowych.// Postrzeganie problemów na poziomie nr bucika. Z magla.
angela
Nie będzie spokoju, to właśnie weto prezydenta moze zapobiec walkom z powodu różnic programowych. Marta Lempart wyprowadza aborcjonistki na ulice, bo widzi ze postulaty lewicowe schowano głęboko, podajże  na zawsze. Byc może Marta Lempart  zaapeluje do Prezydenta o zrewidowanie tej umowy.  
Pers
//On ma na sumieniu zamach na prezydenta RP w 2010 roku, afery polityczne i finansowe, okradanie Polski w sposób nieprawdopodobny, w co do tej pory nie mogą uwierzyć jego zwolennicy ogłupiani przez TVN-24.// @alinka Skoro masz jakąś wiedze na ten temat to czemu się nie podzieliłaś z "komisją sejmową do spraw zamachu Smoleńskego"? Nie powstała taka? No to przykre...  
spike
"Ktoś może zapytać "na jakiej zasadzie unieważniasz?" Jak to na jakiej!? Dokładnie na takiej samej na jakiej Donald T. unieważnił referendum 15.10.2023 i na takiej samej na jakiej ten sam Donald T. chce unieważnić orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Proste!" Tak to proste, Tusek już wie, że tym unieważnieniem zrobił z siebie kolejny raz kretyna, dlatego ty @alino nie unieważnisz tej groteskowej umowy koalicyjnej, Nie wiem jak to wygląda prawnie, czy Prezydent może nie przyjąć kandydatury Tuska na premiera, jak i ich całej umowy, stwierdzeniem, że jest zagrożeniem dla suwerenności Polski jak i gospodarki. Można być prawie pewnym, że w takim przypadku, Tuskoidzi zorganizują burdy, a Polacy milcząco przyjmą Tuskową destrukcję Polski, tu jest problem.
Pers
@andżela //Obecny Rząd, Prezydent, powinni uruchomić wszystkie mozliwe paragrafy, zeby nie przekazać władzy w łapy ludzi,  z których połowa ma poważne zarzuty prokuratorskie. // Wymień tę "połowę" co ma "poważne zarzuty prokuratorskie". Po nazwisku. Albo spadaj do magla @andżela.
angela
Obecny Rząd, Prezydent, powinni uruchomić wszystkie mozliwe paragrafy, zeby nie przekazać władzy w łapy ludzi,  z których połowa ma poważne zarzuty prokuratorskie.  Tym bardziej, ze ci domniemani przestepcy, schowani za immunitetami, mają byc obsadzani na najważniejszych stanowiskach w państwie.  Tam będzie rządził albo przestepca, albo debil. Będą niszczyć wszystko, gospodarkę, suwerennosc, i ludzi. To jest jawne szyderstwo z naszego bogatego /teraz/ kraju. To będzie ruina Polski pod dyktando naszych wrogów Niemiec i Rosji. Wygrali wybory " za pizzę ",  I  beszczelnelnie domagają się wczesniejszego przekazania władzy.  Nie ma mowy, zeby ta patologiczna formacja/ jeszcze nawet nie formacja/ doszla do władzy.  Ta  tzw  umowa koalicyjna wysmażona w bólach przez niemal trzy tygodnie, to kolejne  OSZUSTWO, które nie zawiera nic z postulatów wyborczych, ktore poszczególne partie mialy na sztandarach, podczas wyborów, I na które ich wyborcy oddali głosy.  Ta umowa powinna być dokładnie wypunktowana przez prezydenta, I zawierać wszystkie sztandarowe postulaty wyborcze poszczególnych partii. !!!!!! Postulaty które tak ochoczo rzucali w przestrzen medialną, a które mogły przyczynić się do wygrania wyborów, powinny znaleźć się w umowie koalicyjnej, I niech się kazdy pod tymi postulatami obietnicami  się podpisze.!!!!​Inaczej, umowa powinna być unieważniona. Tak jak Tusk unieważnił referendum, tak Prezydent uniewazni ich wypociny, zwane umową koalicyjną.   
Alina@Warszawa
Wojciech Sumliński o Donaldzie T. facebook.com
juur
"Cały czas się zastanawiam, dlaczego przez 8 lat rządów PiS nikt nie postawił Donalda T. w stan oskarżenia?" Dlaczego? Choćby za Ciech by był jakiś początek. Dlaczego?
Tezeusz
Dobry materiał. Prawdziwy 
Tezeusz
W punkt
Alina@Warszawa
Dom wariatów pod wodzą psychopaty Donalda T. oczywiście - masz rację Pers!
Ptr
Suweren zarzut postawił i wszyscy to wiedzą. 
Pers
//UNIEWAŻNIAM umowę koalicyjną D.Tuska, 3 Drogi i Lewizny ... ludzie, którzy je napisali nie mają żadnej zdolności honorowej! Umowa nie ma żadnej mocy prawnej, nie ma takiego zjawiska w polskim systemie prawnym.// Dom wariatów :))))))))
Tezeusz
@jebe..rus.. Piłeś nie pisz bo idiota komuch śmierdzi na kilometr..
Jabe
Elektorat musi porażkę prze­trawić. Stąd takie wpisy.
Do wpisu: O ABORCJI bez znieczulenia
Data Autor
Alina@Warszawa
W GB kliniki aborcyjne są dofinansowywane z pieniędzy publicznych:  deon.pl;  
Do wpisu: KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM?
Data Autor
Alina@Warszawa
Temat "Pfizer" jest tematem rozwojowym, w tym sensie, że ktoś wciąż się wczytuje w dokumenty, które ci oszuści chcieli utajnić na lata, a które musieli ujawnić przymuszeni przez sąd - oczywiście sąd niepolski, bo mafia sądownicza działająca w Polsce lepiej niż wszystkie inne mafie, nigdy nie wydałaby takiego wyroku. Mało tego gdyby to zależało od polskich sądów, to wszyscy Polacy byliby już wyszczepieni 10x OBOWIĄZKOWO! Informacja do kompletu:  Oszustwo Pfizer’a polegające na użyciu podwójnego standardu produkcji «szczepionki»  Oto jak Pfizer oszukał Europejską Agencję Leków, wraz z całym światem: Nowe dokumenty potwierdzają fakt, że Pfizer wykorzystywał dwa różne procesy do produkcji preparatów anty-kowidowych. Jeden był czysty i drogi i został użyty do procesu zatwierdzenia. Drugi był tani, oznaczał zastrzyki skażone i znacznie poważniejsze skutki uboczne. Wyprodukowana w ten sposób substancja została wstrzyknięta populacji świata. Lekarz Florian Schilling wyjaśnia, że z tego powodu “jakakolwiek deklaracja zgody osób zaszczepionych jest nieważna”. (...) Co do faktów: zgodnie z dokumentami istniały dwa zasadniczo różne procesy produkcyjne. Pfizer wewnętrznie nazywa te dwa procesy “Procesem 1” i “Procesem 2”. Proces 1″ to proces wykorzystywany do produkcji preparatów, które zostały wstrzyknięte 22 000 uczestnikom testów podczas procesu zatwierdzania. Stwierdzenia dotyczące skuteczności i skutków ubocznych zastrzyków opierają się na danych uzyskanych od tych osób. Jednak zupełnie inny proces produkcji, “Proces 2”, został wykorzystany do sprzedaży globalnej, co stanowi jawne oszustwo. Zasadniczo substancje wyprodukowane przy użyciu “Procesu 2” i sprzedawane na całym świecie mają znacznie inny profil skuteczności i bezpieczeństwa niż preparaty “Procesu 1” w procesie zatwierdzania.(...)
Do wpisu: G. Borys samobójca, czy zamordowany?
Data Autor
sake2020
@Adam66....Przecież ja nie muszę mówić tak jak Patryk Jaki.Nie jestem wyznawcą żadnej partii,jedynie sympatykiem i wyborcą PiS,czego się nie wstydzę ani nie żałuję.Nie o aurę tajemniczości tu chodzi tylko jak wmanewrować w to obecny jeszcze rząd.
Adam66
@sake3 Gwoli ścisłości, kawę a ściślej mówiąc, kofeinę, da się przedawkować: medonet.pl/zdrowie,organizm-daje-znac--ze-pijesz-za-duzo-kawy--nie-przegap-tych-sygnalow,artykul,10109285.html Nikt nie mówi o udziale Kaczyńskiego, czy Morawieckiego tylko podnoszony jest aspekt tajemniczości całego zdarzenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawne śmierci osób w jakiś sposób powiązanych z Borysem.  Pani reakcja jest jednak typowa dla wielu wyznawców PISu, ŻADNEJ krytyki, nawet jeśli jest słuszna.  Między innymi, przez takie podejście, ZP "wygrała" ale przegrała ostatnie wybory, mówi o tym Patryk Jaki, w wywiadzie nagranym jeszcze przed oredziem Dudy, wrabiającym Morawieckiego w "mission imposible"... youtube.com/watch?v=WV2_skm6_lY&ab_channel=SuperExpress Na wszelki wypadek, to jest w Super Expressie ale to Jaki mówi!
Pani Anna
Tak, "szwejkolandia" jak żywa. Z jednej strony pseudopatriotyczne "napindrzenie" (gdyby nie kadencyjność,  to nasz Duda z wiekiem upodobniłby się do Franza Josepha), a z tyłu Szwejk holujący pod ramiona całkowicie ululanych dwóch żandarmów, których pierwotnym zadaniem było odstawienie go z aresztu do kapelana Otto Katza. 
Czesław2
Czego się spodziewasz po ruskich?
AŁTORYDET
Ten tekst, to szaleństwo. W najczystszej, krystalicznej postaci. Apeluję do Admina o powagę i rozsądek i wywalanie takiego szajsu szybko i nieodwracalnie. 
Kazimierz Koziorowski
jakie to ma znaczenie czy podejrzany B. popelnił samobójstwo? władza chciała mieć sukces a skończyło się spektakularną porażką. Denat pozostanie już tylko podejrzanym o zabójstwo ponieważ śledztwo będzie umorzone i dylematy czy mogło to być samobójstwo wspomagane nie będą wyciągane. natomiast śmierć nurka była zupełnie niepotrzebna i śledztwo w sprawie tego wypadku spodziewam się że zostanie zamiecione pod dywan. wypadki zdarzają się przy pracy jednak na tym "akwenie" przy prawidłowej asyście nie miało prawa dojść do takiej tragedii. to nie jest żaden zbiornik wodny a zarastająca kałuża w której woda pojawia się i znika okresowo, w którym można brodzić ale żeby nurkować to trzeba by zmodyfikowac definicję nurkowania a nie bredzić o trudnym i niebezpiecznym akwenie. poszukiwania miały sens przez kilka pierwszych dni a nastepnie można było przejść w tryb taki w jakim poszukuje się tysiące innych przestępców. o ile się nie mylę przez parę dni nawet nie podawano w mediach wizerunku podejrzanego ale rzekomo korzystano z najnowoczesniejszych technik dostępnych w resorcie. porównanie do poszukiwania zabłąkanej ruskiej rakiety są jak najbardziej uprawnione w naszym szwejkolandzie.