Oszustwo w sprawie „Marii Kaczyńskiej”

Gdy wczoraj wracaliśmy z moim przyjacielem do domu padliśmy ofiarą przykrego oszustwa.

Pragnęliśmy zrobić przyjemność naszym żonom i wpadliśmy na giełdę kwiatową. Wybór padł na naręcze tulipanów. Rzecz jasna odmiany „Maria Kaczyńska”. Zachwycony pomysłem wpadłem do domu i żona uświadomiła mnie, że padłem ofiarą oszustwa.

Handlarka wcisnęła mi jakieś inne tulipany. Przyznaję, że piękne i dorodne, ale inne…

Tak sobie myślę, że powinniśmy się domagać tulipanów „Maria Kaczyńska”. Pytajmy o nie w kwiaciarniach. Ale nie dajmy się oszukać.

Dlatego właśnie zamieszczam fotografie tulipana odmiany „Maria Kaczyńska”. Pamiętajmy, że odmiana ta jest barwy kremowej. Bez żadnych nalotów w innych kolorach.

Mężczyznom, którzy dzielą ze mną stosunek do kolorów wyjaśniam, że kolor kremowy to taki pośredni pomiędzy żółtym, różowym… A z resztą zapytajcie się jakiejś kobiety.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika LEGES

01-04-2011 [07:44] - LEGES (niezweryfikowany) | Link:

Witam!Wprawdzie jestem kobietą ale mówiłam mojemu panu,że ma mi kupić takie tulipany.Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika stanczykblazen

01-04-2011 [09:05] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Moze zakazali handlu tulipanami"Maria Kaczynska" do 10 kwietnia ? Taki maly tulipan , a moglby zadzialac jak bomba.

Obrazek użytkownika Lucja

03-04-2011 [14:23] - Lucja (niezweryfikowany) | Link:

Rozmawiałam z producentem tulipanów w ubiegłym roku i ten uświadomił mi,że akurat Maria Kaczyńska,to kwiat,który dojrzewa pod koniec kwietnia/myślę jednak,że Pani Maria Kaczyńska nie będzie miała nic przeciwko innym tulipanom,które Jej przyniesiemy,bo liczy się przecież intencja/.

Obrazek użytkownika RÓŻA

01-04-2011 [10:44] - RÓŻA (niezweryfikowany) | Link:

nielegalne kwiaty

Obrazek użytkownika RYSK

01-04-2011 [14:18] - RYSK (niezweryfikowany) | Link:

tez wspanialy kwiat--szczegolnie dluzsze z grubsza lodyga-pozdro

Obrazek użytkownika Gość

25-05-2011 [23:08] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Proszę kliknąć do mnie na pocztę - prześlę zdjęcia moich Marii Kaczyńskich. Niestety nie potrafię dodać załaczników do opinii. Pozdrawiam.