"Ojtamojtam". Odc. 17. POpierniczone fotoradary.

Pamiętacie Państwo na pewno słowa "tylko człowiek bez prawa jazdy może stawiać fotoradary".
I pamiętacie Państwo zapewne autora tych słów, jakże wymownych.
Zwłaszcza dzisiaj. 
Jak podaje Regionalna Rozgłośnia Polskiego Radia w Swoich porannych wiadomościach o godzinie 6:00, pierwszych wysłuchanych przeze mnie dzisiaj, kierowcy karetek jadących do interwencji i ich dyrektorzy muszą tłumaczyć się z przekraczania prędkości !!! - co rejestrują fotoradary.
Podobno to zajmuje dość sporo czasu i wymaga całkiem konkretnej ilości "papierologii" i w związku z tym pewnie zamiast jeździć do pacjentów i być gotowym w każdej chwili do przyjęcia kolejnego zlecenia, kierowca jest "uziemiony" wypełnianiem tych dokumentów, mających na celu odwołanie się od mandatu.
A jadąc następnym razem do wypadku, będzie myślał, gdzie tu jest fotoradar !!! 
Brawo POlska. Brawo rządy PO. Brawo Vincent Photo Company !!!
Gdzie ja żyję...
Ja naprawdę przestaję się czuć tutaj bezpiecznie. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Basia

14-02-2013 [09:09] - Basia | Link:

piracą na drogach jak dawniej, jak zawsze,i prawo im nie straszne.Jeden z "POnów", któremu nie ustąpiłam i nie zjechałam na drugi pas bo jechałam z prawidłową prędkością, zajechał mi drogę i skopał mi auto.Spisałam numery, markę i kolor i od razu pojechałam z tym na policję.I co?Za trzy dni policja zadzwoniła do mnie z informacją, że takiego auta NIE MA!!!Nadmieniam, że jechały ze mną jeszcze dwie osoby,i wszyscy twierdzą, że pomyłki w zapisywaniu numerów być nie mogło! W końcu numer rej. to nie jest 26 cyfrowa liczba, samochód stał metr przed nami! Jaki wniosek? Ano komuna ma się cudownie: są równi i równiejsi.A motłoch ma płacić i fertyg!!!

Obrazek użytkownika jts4

14-02-2013 [13:55] - jts4 | Link:

Ale tutaj chodzi o to, że kierowcom karetek przyszło się tłumaczyć z ich jazdy !!! To jest jakieś popierniczone na maksa !!! A co ciekawe, poza porannym serwisem informacyjnym ta wiadomość nie pojawiła się więcej w późniejszym terminie ! Wiem, bo słucham tego Radia non stop !!! 

Obrazek użytkownika como

14-02-2013 [09:26] - como | Link:

Janko wstyd to mało powiedziane!!! jak dzieciom wytłumaczyć ze mamy premiera oszusta i kłamce , którego nawet "niezawisłe" sądy zwalniają z obowiązku dotrzymania danego słowa. Mamy prezydenta kłamce i oszusta. Normalny polak boi się żyć w tym kraju POlicyjnym- gdzie w przeciągu paru lat wyrosło nam więcej służb "ucisku/pobierających haracz" jak w ponoć dyktatorskiej Białorusi! Gdzie starcom i dzieciom funduje się służbę zdrowia na poziomie legalnej eutanazji. Wstyd być polakiem mając takich kłamców. Dobrze że zabici w II wojnie światowej nie widza co sie teraz dzieje w kraju za który oddali zycie. WSTYD!!!

Obrazek użytkownika jts4

14-02-2013 [13:56] - jts4 | Link:

Ja się zwyczajnie boję, nie to, że odczywam niepokój, zwyczajnie się boję. Przenieśli nam dyspozytornię pogotowia do Tarnowa, a teraz jeszcze ta wiadomość z tymi radarami czatującymi też na kierowców karetek !!! No POpierniczone !!!