Odc. 49. Czy to naprawdę jest możliwe?

Dzisiaj chciałbym się z Państwem podzielić materiałem, który budzi u mnie wiele emocji i wiele pytań. Są tacy, którzy podejdą do tego materiału obojętnie, być może z niedowierzaniem albo
z zaskoczeniem. Być może ten materiał spotka się z całkowitą negacją. Tego nie wiem. Ale na pewno polecam zapoznać się z zawartością po to, by na końcu mieć możliwość ocenić i samemu sobie spróbować zadać kilka pytań.

Kiedy zaczynamy zauważać świat wokół nas na trochę innej płaszczyźnie, niż tylko praca, dom, spanie, jedzenie, tudzież codzienne troski i przyjemności, odsłaniają się przed nami zagadnienia, które zadziwiają. Mam tu na myśli kontakt z naturą, powrót do niej, jej obserwacje i wnioski z tej obserwacji płynące. Dlaczego akurat natura? Bo to jest nasz skarb, a my bardzo oddaliliśmy się od niego. Kontakt z naturą uspokaja emocje, wycisza, relaksuje. Jest zbawienny dla ciała i duszy. A co, jeśli ten kontakt być może ofiaruje nam znacznie więcej?

Jaka część wiedzy jest przed nami ukryta, utajniona, przykryta zasłoną sceptycyzmu i negacji? Jeśli tak, to kto i dlaczego to zrobił? Na te i na wiele innych pytań od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi po lekturze tego materiału. Jest on o tym, że możliwe jest nasze porozumiewanie się ze światem zwierząt.

Gorąco polecam!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kwintesencja

20-01-2016 [14:52] - kwintesencja | Link:

Czy natura stworzyła się sama? Natura jest dziełem Boga. Kto odrzuca Boga, ten traci wszystko. Natura - Świat jest zadziwieniem Człowieka. Człowiek jest koroną Natury. Natura jest w "rękach" Boga. Kto pyta, nie błądzi.

Obrazek użytkownika jts4

20-01-2016 [16:46] - jts4 | Link:

Natura zdecydowanie nie stworzyła się sama a świat nie powstał w wyniku żadnego wybuchu. To wszystko jest zbyt piękne, żeby było dziełem przypadku. Człowiek, jako ukoronowanie dzieła stworzenia posiada moc m. in. tę, o której mówi Pani Breitenbach. Ciekawe, czy pradawni ludzie tę moc umieli wykorzystywać na masową skalę, czy posiadały ją jednostki?