Odc. 51. Sądecka Kooperatywa Spożywcza zaprasza!

Książki, takie jak "Zamień chemię na jedzenie" Julity Bator, czy "Odżywianie dla zdrowia" Paula Pitchforda albo seria książek o ziołolecznictwie Stefanii Korżawskiej to tylko niektóre pozycje obowiązkowe na półkach tych, którzy chcą żyć świadomie, dbając o własne zdrowie poprzez odpowiednią dietę.

Chcę zaprosić Państwa – mieszkańców Nowego Sącza i okolic, a także pomieszkujących w Nowym Sączu i okolicach - na spotkanie i dołączenie do grupy, która się tutaj zawiązała – Sądecka Kooperatywa Spożywcza. Celem spotkań jest wzajemna wymiana zdrowych towarów, produktów, półproduktów pomiędzy wszystkimi uczestnikami grupy, a także pogadanki, wymiana doświadczeń w zakresie przygotowywania, przechowywania i dystrybucji zdrowej żywności. Celem grupy jest oczywiście także pomoc drobnym, lokalnym rolnikom i wytwórcom z naszych okolic w znajdywaniu odbiorców na ich wyroby, czy towary, które oferują – stąd też takie osoby szczególnie serdecznie zapraszamy do nas.

Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 18:00 w Nowym Sączu, w centrum, ul. Pijarska 16.

Zapraszam serdecznie wszystkich Państwa, którzy produkują we własnym zakresie różne przetwory, przechowują wędzone, zamrożone mięso, wędliny, wytwarzają zdrową żywność, a także tych, którzy są zainteresowani wymianą swoich własnych wyrobów z innymi uczestnikami grupy. Tworzymy sieć wzajemnego dostępu do owoców, warzyw, mięs, wędlin, zbóż, przetworów, półproduktów, produktów. Dążymy do możliwości przechowywania zamrożonych produktów na szerszą skalę, czy ich wędzenia w sposób naturalny, a także mielenia np. zbóż na płatki itp.

Oferujemy też dostęp do samodzielnie wytwarzanych kosmetyków i środków czystości w oparciu o tradycyjne receptury znane naszym dziadkom i babciom.

Serdecznie zapraszam, każdy czwartek, godzina 18:00, ul. Pijarska 16, Nowy Sącz.

Do zobaczenia!

Szybki kontakt:
https://www.facebook.com/sadec...
E-mail: jts4@interia.pl