Wszytkiego Najlepszego!

Zastanawiam się, czy i co napisać i dochodzę do wniosku, że lepiej zostawić Was wszystkich z Rodzinami. Więc tylko życzę Wszystkiego Najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń (w granicach prawa).
 Trzymajcie się!
Tomasz Mierzwiński, Seawolfem zwany.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

26-12-2012 [09:35] - Lech Makowiecki | Link:

Właśnie kończę "Alfabet Sea Wolfa"; dostałem w Wigilię, pod choinkę... I nie mogę się oderwać!  Nie jest łatwo czytać, kiedy dom pełen gości, a obowiązki i przyjemności świąteczne utrudniają ten proces... Ale do jutra dam radę; najwyżej się nie wyśpię... :)))

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-12-2012 [11:14] - NASZ_HENRY | Link:

to dzień odwiedzin znajomych i przyjaciół. To wpadłem ;-)

Obrazek użytkownika To ya

26-12-2012 [12:57] - To ya | Link:

Wszystkiego co najlepsze, zdrowia, pomyślności, spokoju i ciepła rodzinnego w blaskach światełek choinkowych upamiętniających Narodzenie Pana i wszelkiego dobra na nadchodzący Nowy Rok.

Obrazek użytkownika Srebrna rosa

26-12-2012 [18:52] - Srebrna rosa | Link:

"Prawdziwa miłość może narodzić się tylko w ubóstwie
czego wszystkim Rodakom życzę"

Wiem, że wypłynęły z serca.

Obrazek użytkownika hera

26-12-2012 [18:53] - hera | Link:

Nawzajem, nawzajem, nawzajem!!!

Obrazek użytkownika Loli

30-12-2012 [18:56] - Loli | Link:

Dzieki, wzajemnie. I oby sie nam rzeczywiscie nasze wspolne marzenia spelnily . Oczywiscie wszystko zgodnie z prawem;-))) Szczesliwego Nowego Roku