Podziękowania i prośba

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy gorąco podziękować za wszelkie wyrazy szacunku okazane Tomaszowi „Seawolfowi” Mierzwińskiemu, za ciepłe słowa, znicze i kwiaty na grobie, ale przede wszystkim za modlitwy i Msze ofiarowywane w Jego intencji.

Dziękujemy również za okazaną pomoc materialną dla naszej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za Państwa niezwykłą dobroć i poświęcenie. Pieniądze przeznaczymy na nową tablicę nagrobną – dzięki temu będziecie mieli Państwo realny wkład w upamiętnienie Seawolfa.

Jednocześnie prosimy o zaprzestanie wpłat na podany numer konta. Prosiliśmy o to już po niespodziewanym dla nas rozpoczęciu akcji „Seawolf”, prośba ta jednak jak dotąd się nie ukazała, stąd osobiście zwracamy się do Państwa w tej sprawie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy,

Rodzina

PS. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy kierować się bezpośrednio do nas:
tm.seawolf@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kat

11-11-2013 [21:01] - kat | Link:

pamiętam o Tomku i jakże miło widzieć statek Tomka.... pozdrawiam z całego serca ..... odwiedze Tomka w lipcu

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

11-11-2013 [22:09] - Jęzory Pasiukowski | Link:

... i ten statek na zdjęciu obok.
Trzymajcie się!

Obrazek użytkownika Supernova

12-11-2013 [12:46] - Supernova | Link:

...brakuje Seawolfa. Kiedy widzę ten statek łzy same cisną się do oczu. Gorące pozdrowienia dla Rodziny największego z blogerów.
JK