Rocznica śmierci Seawolfa

Szanowni Państwo,

minął już rok od śmierci Tomasza „Seawolfa” Mierzwińskiego. Z licznych maili i komentarzy, które od Państwa dostaliśmy, wynika, że nie tylko nam wciąż Go brakuje. Wiele można by pisać o pustce, którą czujemy, ale jest to oczywiste i nie wróci nam ukochanej osoby. Poza tym żałobny ton nie współgra z pogodą ducha i wesołością, którymi przepełniony był niemal każdy wpis na blogu Seawolfa.

Tata kilkakrotnie wspominał, że nigdy nie pisałby felietonów „do szuflady”. Chciał, aby były one czytane przez większe grono odbiorców. Gdyby nie Państwo, Tata na pewno zarzuciłby więc blogowanie. Tymczasem zaglądając do archiwów tych blogów, które jeszcze istnieją, do artykułów w gazetach, które Tata wycinał i zbierał, wreszcie do książek – i tych politycznych, i do „Dziennika Pokładowego” – można znów odnaleźć towarzystwo Taty. Bo poprzez to, co i jak pisał, widać namiastkę tego, jakim był człowiekiem – radosnym, dowcipnym, bezpośrednim, szczerym, o rozległej wiedzy, kochającym życie... Po prostu – był naprawdę fajnym facetem.

Dlatego chcę przytoczyć słowa podziękowania sprzed roku: „Dziękuję za to, że byliście, że przyczyniliście się do tego, iż pisanie stało się jedną z pasji i radości mojego Taty”. To dzięki Państwu, Czytelnikom blogów Seawolfa, można powiedzieć, że Tata utrwalił pewne swoje cechy w felietonach, do których w każdej chwili można powrócić i w ten sposób, w pewnym sensie, ponownie się z Nim spotkać.

Chcielibyśmy ponadto raz jeszcze serdecznie podziękować za ciepłe słowa, bezinteresowne wsparcie, które tak wielu z Państwa okazało naszej Rodzinie, a przede wszystkim za modlitwy i Msze Święte w intencji Seawolfa.

Kornel Mierzwiński z Rodziną

PS. W razie potrzeby, prosimy o kontakt bezpośrednio do nas pod adresem:
tm.seawolf@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-05-2014 [15:07] - NASZ_HENRY | Link:

Drogi seawolf ciągle z nami płynie,
chociaż w niebiańskiej już rodzinie ;-)

Obrazek użytkownika djmariyo

01-05-2014 [15:30] - djmariyo | Link:

Pozdrawiam!
MP

Obrazek użytkownika Antykacap

01-05-2014 [21:56] - Antykacap | Link:

Z calym szacunkiem dla innych blogerow Seawolf byl klasa sam dla siebie, brakuje mi Go

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

02-05-2014 [00:37] - ironiczny anglosas | Link:

A jednak smutno...
... i brak Go bardzo.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika willys

02-05-2014 [07:31] - willys | Link:

Zapalilem swieczke i pomodlilem sie .Seawolfie pilnuj naszego Swietego Papieza by pilnowal Polski!

Obrazek użytkownika macho

02-05-2014 [12:08] - macho | Link:

Drogi Seawolfie, stopy wody pod kilem na Niebiańskim Szlaku! I wspomnij czasem o "dejmanach", którzy tutaj pozostali!