Czy typowym strojem prostytutki stanie się sędziowska toga?

Takie pytanie chodzi mi po głowie...
Zresztą chodzi mi po głowie wiele innych pytań. Na przykład to, ile jeszcze będzie trwać działalność oszusta i celebryty, pomiotu komuny, który nazywa się bodajże Sznurek Owsik, czy jak mu tam...
Tymczasem zapraszam do obejrzenia dzisiejszego wideofelietonu pana Piotra Wielguckiego, jednego z tych ludzi, dla których naprawdę mam duży szacunek.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika r102

19-05-2024 [11:03] - r102 | Link:

No w sumie są też plusy dodatnie - powoli ale skutecznie udaje się odbrązowić "wymiar sprawiedliwości" - bo jak dotąd większość społeczeństwa wierzy że to wszystko na poważnie jest - że  dostaną w sądzie sprawiedliwość.
Od wnuczka/wnuczki  awansowanego na sędziego w latach  1944-1950  lumpenproletariusza - którego jedyną zaletą  była deklaracja pełnego posłuszeństwa diabłu - znaczy Stalinowi i sowieckiemu porządkowi...
Stalina nie ma już - ale układy i powiązania  oraz zrozumienie jak  łatwo można dorwać się do konfitur -  zostały...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-05-2024 [11:14] - Alina@Warszawa | Link:

A to jeszcze nie jest?

Obrazek użytkownika sake3

19-05-2024 [11:48] - sake3 | Link:

Owsiakowi wydaje się że jest świętym i nietykalnym.Bloger Wielgucki zepsuł mu to samouwielbienie i publicznie postawił Owsiakowi niewygodne pytania.Jak dotąd Owsiak nie pokazał faktur.nie poniósł żadnej odpowiedzialności za niewystarczające zabezpieczenie jako organizator imprezy podczas której zginął prezydent Gdańska. Sąd skazał blogera za zniesławienie Owsiaka na zapłacenie grzywny 6000zł i nawiązki 20000zł na hospicjum Dziecięce.Dziwne że sądy nie przychylają się do ordynarnego zniesławiania publicznie różnych polityków z przeciwnego obozu politycznego Zarzuty blogera nie są bezpodstawne,ale święta krowa Owsiak zawsze może liczyć na polskie ,,niezawisłe '' sądy.Tak stronniczych sędziów jacy są w Polsce trudno spotkać gdzie indziej.

Obrazek użytkownika u2

19-05-2024 [12:04] - u2 | Link:

@sake3

***Dziwne że sądy nie przychylają się do ordynarnego zniesławiania publicznie różnych polityków z przeciwnego obozu politycznego***

Bo to jest nadzwyczajna kasta. Nieprzypadkowo sędzia Sz. terminował u sędzi Kamińskiej, tej co pierwsza określiła sędziów jako "nadzwyczajną kastę" i że chce zemsty na politykach prawicy. Takich śpiochów jak Sz. w nadzwyczajnej kaście jest dużo dużo więcej. To nie sędzia Sz. spowodował hejt u sędzi Kamińskiej. To odwrotnie sędzia Sz. przejął od sędzi Kamińskiej metody hejtowania i skłócania Polaków :-)

PS. Co do procesu Matki Kurki to przykład jak nadzwyczajna kasta czeka aż się zmieni władza, na totalitarną rodem z PRL-u i wtedy pokazuje swoje prawdziwe oblicze, to taka koalicja 13 grudnia z PRL-u :-)