Ukraińskie podwójne dno

Coraz bardziej jestem przekonany, że wojna na Ukrainie, import płodów rolnych z Ukrainy i wygaszanie unijnego rolnictwa, moim zdaniem łączą się i zazębiają głębiej niż na to wygląda. Proszę się zastanowić przecież każdy w swoim gospodarstwie pracuje dla pieniędzy, ale nie po to, żeby jeść pieniądze, a po to, żeby zapewnić podstawowe potrzeby własnej rodziny. Czyli móc zapłacić za dach nad głową, zapewnienie ubrania, żeby nie marznąć, ale przede wszystkim, żeby nie umrzeć z głodu. Najważniejsza potrzeba nie tyko rodziny, ale każdej grupy plemiennej jest zabezpieczenie wyżywienia dla swojej grupy. A co robi Unia. Unia odwrotnie chce wygaszać rolnictwo, czyli ryzykuje brak żywności i głód w Europie. Oczywiście uważają, że żywność można sprowadzać z Ukrainy czy Ameryki Południowej. Jakby krowy w Ameryce Południowej mniej wydzielały CO2 niż bydło europejskie. Może i tak, ale jeśli chodzi o to bydło parlamentarne! Jakby niekontrolowane zboże z Ukrainy było lepsze od Unijnego? Na pewno jest przeciwnie, więc o co chodzi?  Wydaje mi się, że chodzi o to, żeby położyć łapę na wyżywieniu Europy i wtedy na rympał będą w Unii robili co będą chcą, bo odetną nas od z żarcia. Wezmą nas za pysk jak to było w czasie pandemii. Tyle tylko ze pandemia musiała minąć i jest trudna do porównania z głodem, jeśli jej prawdziwa śmiertelność wynosiła zaledwie w promilach. Zresztą temu samemu służy przyjmowanie nielegalnych emigrantów. Zrobią multi kulti człowiek nie wyjdzie sam nawet do sklepu no i da im władze absolutną, żeby zrobili z tym porządek. Zrobią porządek, ale z nami a nie emigrantami. To już widać po niektórych dzielnicach miast zachodnich w które nawet policja boi się zajeżdżać! Do tego bardzo chciałbym się dowiedzieć, ile jest na Ukrainie i jak dużych wielkich manufaktur rolnych i do kogo one należą bezpośrednio i pośrednio. Przecież to co się dzieje jest równoważne z wprowadzeniem pieniądza wirtualnego. Dopiero wtedy złapią nas za pysk i chyba o to właśnie w tym Ukraińskim burdelu chodzi.
 
PS: Pół roku temu w parlamencie Szwajcarii dyskutowano nad zmniejszeniem emisji CO2. Dyskutowano czy zobowiązać się redukcje o 10% czy 20%. Prawda, że idioci. Przecież zmniejszenie szwajcarskiej emisji nawet o 50% Chiny wyrównają przez godzinę. Chcecie zmniejszyć emisje CO2 na świecie, bo tylko taka redukcja ma sens, zmniejszajcie import chińskiego badziewia o 50% co będzie stanowiło redukcje 1000% szwajcarskich emisji. Jednak żadna szuja na to nie wpadnie, bo im chodzi o własne koryto i kasę a nie o ochronę środowiska!!! Skoro mogą z powietrza wypłukiwać złoto to wypłukują, bez jakichkolwiek refleksji, że nas okradają!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

10-02-2024 [11:23] - u2 | Link:

"odetną nas od z żarcia"

Po to się żyje, aby jeść.
Nie po to się je, aby żyć.

To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [12:32] - sake3 | Link:

Jak pogodzić przyjęcie tysięcy imigrantów z planowaniem jednoczesnym likwidacji rolnictwa? To czym ich wyżywimy?Zbożem i innymi płodami rolnymi z Ukrainy? Czyli jak sądzę jest już plan dalszego ich sprowadzania do krajów UE.Chyba właścieciele tych ogromnych gospodarstw amerykańskich ,luksemburskich,niemieckich,cypryjskich posmarowali unijne rączki.

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [13:28] - Jabe | Link:

To pomysł poprzedniego rządu. Jaki był jego plan?

Obrazek użytkownika spike

10-02-2024 [13:50] - spike | Link:

@jabe
kiedy na to wpadli ?
Jakby się nie zgodzili, to byś ryczał, że z UE "piniendzy" nie dostaniemy.
fałszywa ta twoja natura, POlszewicko-bolszewicka.

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [14:41] - Jabe | Link:

Masowa imigracja trwa od lat. Sprowadzanie ukraińskiej żywnści też. Załgańcy z PiS-u teraz pomstują.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-02-2024 [15:34] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
przecież żarcie bierze się z biedry. 

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [15:50] - sake3 | Link:

@Rolnikzmazur,,,,Ale ja z biedry ,,biere'' tylko whiskas dla kotów.

Obrazek użytkownika MFW

10-02-2024 [13:05] - MFW | Link:

"Wydaje mi się, że chodzi o to, żeby położyć łapę na wyżywieniu Europy i wtedy na rympał będą w Unii robili co będą chcą, bo odetną nas od z żarcia."

Mają sprawdzone wzory jak to robić, bo przetestowali ich sowieccy kamraci podczas  "Hołodomoru" na Ukrainie w latach 1932–1933.
Różne źródła podają, że liczba ofiar na samej Ukrainie wynosiła od ponad 3 do nawet 10 milionów.

Obrazek użytkownika spike

10-02-2024 [13:47] - spike | Link:

Ja tu widzę analogię do sprowadzania gazu z Rosji, Niemcy  chcieli uzależnić całą UE od gazu, nad którym będą mieli kontrolę głownie Niemcy, tylko Putin się pośpieszył z wojną na Ukrainie i plany pokrzyżował, bo Europa nałożyła embargo na gaz.
Faktem jest, że polityka unijna jest zakłamana i złodziejska, szczególnie niemiecka, lewactwo ma tam głos, więc sami siebie rujnują, a przy okazji chcą zrujnować innych, bo jak będą silni jak Polska, to wizja rządzenia Europą dalej będzie marzeniem, dlatego widzą zagrożenie w Polsce, która już nieraz dała im po dupie i nie tylko im, więc dzięki oszustwom wyborczym posadzili swojego agenta w polskim rządzie, który kolejny raz chce wygasić polską gospodarkę.

Grzechem Kaczyńskiego jest zaniedbanie, że pozwolił temu zdrajcy i kłamcy chodzić na wolności, który za Smoleńsk powinien siedzieć dożywotnie, teraz sam widzi, że pobłażanie teraz się mści.

Obrazek użytkownika u2

10-02-2024 [16:22] - u2 | Link:

"Putin się pośpieszył z wojną na Ukrainie i plany pokrzyżował, bo Europa nałożyła embargo na gaz."

Ano, widać, że Putler to raptus. Mógł spokojnie gospodarczo zadusić Europkę, ale wolał pójść na samobójczą wojenkę. Do roku 2022 wszystko mu wychodziło i udawało. Mordował bezkarnie swoich rywali politycznych. Zajął bez walki Krym. Donbas po małej wojence. Podporządkował sobie wszystkich oligarchów, a tych, którzy się nie podporządkowali, zabił. Uwierzył, że wszystkich w Europie sobie podporządkuje za pomocą brutalnej siły. Coś jak obecnie Tusk w Bolanda :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

10-02-2024 [23:08] - Tomaszek | Link:

Spike
Nie lewactwo ma głos , tylko jest idealnym buldogiem do szczucia i srania w tryby . Wystarczy im dać głos ,i pozwolić na parę ekscesów czy parad . Nie trzeba nawet kupować za kasę jak tuskoludów i innych , oni się sami wyżywią z naszych podatków . Gebelsy u siebie budują kalifat , jeszcze ze dwadzieścia , trzydzieści lat i eksplozja demograficzna się spełni w postaci większości w wyborach . Będzie Germanistan ueber alles . Może sobie jakieś miejsce u nas na przyszłość szykują .