Marsz, marsz Poloni

Oto moja odpowiedź na wiadomość, że Tusk cieszy się największym zaufaniem Polaków! Sorry, ale musiałem to napisać! Nie dajmy się mamić tym politycznym wazeliniarzom, że Polacy to mądry naród! Nie jesteśmy mądrym narodem, a przynajmniej znaczna większość z nas. A te polityczne szuje już o to dbają, żeby tak pozostało! Jeśli ktoś się obrazi to sam się sklasyfikuje! Ja nie miałem zamiaru nikogo obrażać, a jeśli już to przede wszystkim sam siebie, za ten idiotyczny romantyzm i za tę bezpodstawną nadzieje, której nie potrafię się pozbyć.

Marsz, marsz Polonia

Pokłóceni w całym świecie, bratnie wiodąc wojny.
Wszyscy znają, wszyscy wiedzą, żeśmy naród dojny.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupcy i po szkodzie.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupi i po szkodzie.

Z wiosną zabrzmi kłótnia nowa, w świat poleca wieści,
że Polacy to jest naród, od siedmiu boleści.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupcy i po szkodzie.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupi i po szkodzie.

Stracim Litwę, stracim Wołyń, stracim poł Kijowa,
po co głupkom te Legiony, które szły z Krakowa.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupcy i po szkodzie.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupi i po szkodzie.

Od Krakowa do warszawy, historia powróci,
i przez takich patriotów ojczyznę na śmietnik wyrzuci,
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupcy i po szkodzie.
Marsz, marsz Polonia,
Marsz głupi narodzie,
Nie spoczniemy my od kłótni,
bośmy głupi i po szkodzie.

 
Bo historia tak się plecie i toczy się kołem,
Czemu Polska na śmietniku, w końcu to pojąłem
Stop, stop Polonia,
Stop głupi narodzie,
Żeby Polska była wielka
Trzeba żyć nam w zgodzie
Stop, stop Polonia,
Stop głupi narodzie,
Żeby Polska była wielka
Trzeba żyć nam w zgodzie
 
Koniec kłamstwa i mamienia, łajzom odpór dajmy
Wykopiemy polityków, o Polskę zadbajmy
Marsz, marsz Polonia,
Nasz dzielny narodzie,
Odpoczniemy po tej pracy,
W ojczystej zagrodzie.
Marsz, marsz Polonia,
Nasz dzielny narodzie,
Odpoczniemy po swej pracy,
W ojczystej zagrodzie.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2018 [12:34] - smieciu | Link:

Ha. Naszym znakiem rozpoznawczym jest ciągłe robienie tego samego po szkodzie :)
A tak trochę złośliwie, to fascynujące jest to lemingowskie pomijanie faktów na rzecz swoich iluzji.
Podpisuje PiS CETA, kolejny etap planu Balcerowicza na drodze korporacyjnego przejmowania państw? Ok. PiS gnie kark przed UE? OK. Ceduje naszą niepodległość na unijne instytucje? OK. Rozpłaszcza się przed Żydami? OK. Zapomina o Smoleńsku? OK. Prezydent robi z siebie idiotę u Trumpa, blokuje reformę sądów, lansuje się u Solorza? OK. Premier, wychowanek zachodnich instytutów kreujących lokalnych kacyków? OK. Zwiększanie uprawnień służb specjalnych? OK. Brak jakiejkolwiek lustracji w służbach, wojsku? OK. Utajnienie raportu w sprawie WSI dotyczącego przejęcia gospodarczego życia Polski przez służby? OK. Kreacja (jedna z największych na świecie) ton prawniczej makulatury, niemożliwa do ogarnięcia przez człowieka? OK. Dalsze zwiększanie inwigilacji, obciążanie gospodarczej inicjatywy kolejnymi podatkami i dziwnymi obowiązkami? OK. Brak rozwiązań umożliwiających czytelne i uczciwe wybory? OK. Sprowadzanie imigrantów? OK. Sprowadzanie obcych wojsk? OK. Płacenie obcym wojskom? OK. Lekceważenie społeczeństwa w procesie sprawowania władzy, poleganie na tajnych gabinetowych rozwiązaniach? OK. Forsowanie szczepionek, w tym tych absurdalnych aplikowanych zaraz po narodzinach? OK. PiS forsuje usilnie Polskę bez gotówki gdzie ktoś tam będzie wiedzieć o tobie WSZYSTKO a ty o nich NIC? OK.

Naprawdę nie wiem czemu ludzie tak boją się tu Tuska. Przecież PO prowadziło IDENTYCZNĄ politykę! Więcej kradło? No i co z tego? Zbudowali już te swoje nowe oligarchiczne struktury, imperia, układy. Swoje dostali. Nikt im tego nie zabierze. Nie ma sensu już pozwalać kraść więcej gdyż system staje się wtedy niewydolny, Układ na tym tylko traci. Zatem bez strachu. Tusk nie zmieni niczego...
Jeszcze tam trochę poczekają aż PiS uczyni z Polski państwo pod absolutną kontrolą służb i korporacji, kmputerowych wskaźników a lud to zaakceptuje. Dopiero wtedy wrócą. Przyjdą na gotowe. Zrobione. Tak jak rząd wlazł na gotową imprezę tak zrobią ONI.

Obrazek użytkownika Ptr

14-11-2018 [19:36] - Ptr | Link:

Jest Pan antysystemowcem oczywiście, ale system Tuska Pan popiera, biernie pobłaża, Pan rewolucjonista. Napisał Pan kilka zdań za dużo. 
Niestety , czy to system Tuska czy inne przekręty i polityczne kłamstwa u mnie nie ma przebaczenia. Nie lubię i nie uznaję pieśni Kaczmarskiego. Wolę Herberta. A zwykła logika grecka nakazuje ukarać przekręty jak będzie taka możliwość.

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2018 [20:28] - smieciu | Link:

Ja popieram? Przecież to wy popieracie ten „system Tuska”. Dobre określenie. Tak jak napisałem wyżej. Rządziłby Tusk byłoby niemal identycznie. PiS, jak dowodzi na każdym kroku, jest kontynuacją tego systemu. Wprowadza rozwiązania, które i tak wprowadzałoby PO. Czego niby z mojej powyższej litanii nie zrobiłoby PO?
To jest dla mnie właśnie najbardziej zadziwiające wśród zwolenników PiS. Dostali rząd, który kontynuuje i dalej nakręca po linii wyznaczonej przez KODy itp. a tak się boją Tuska. Ale czemu skoro różnicy właściwie nie ma?

Zadam może takie pytanie kontrolne. Dotychczasowe Marsze przebiegały pod hasłem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Proszę wziąć nagranie z TVP info (kilka godzin) i wskazać czy choć raz to hasło pojawiło się w marszu RZĄDOWYM.
Zabawne jest także że Tusk wziął udział w tej imprezie. W stylu analogicznym do Dudy. Czego wy więc jeszcze chcecie? Burzycie się że Tusk to jedynie pozer na użytek motłochu? No to pytam czym to się różni od Dudy?

Ja mogę i wskazuję tu bez przerwy dlaczego jestem wrogiem „systemu Tuska”. Nie rozumiem jednak na jakiej zasadzie wrogiem tego systemu jest zwolennik PiS.

Obrazek użytkownika Jabe

14-11-2018 [20:40] - Jabe | Link:

Kluby mają swoich kibiców. To mogą być identyczne drużyny, ale skoro mają różne nazwy i barwy klubowe, to kibicom wydają się czymś zupełnie innym.

Obrazek użytkownika Ptr

14-11-2018 [21:02] - Ptr | Link:

Na poziomie życia obywatela różnica jest ogromna. System Tuska zabierał wszystko, pracę , kasę, godność, rozwalał instytucje. PiS dał pracę , trochę kasy ( a nawet dużo. 500+ jest przede wszystkim skierowaniem strumienia pieniędzy poza dotychczasowe koryto - i chwała za to . Nie dostaję osobiście) , przywraca godność, strzeże instytucji. Jeżeli ktoś tego nie chce dostrzec jest zwykłym populistą. Ulec kłamstwu systemu Tuska to byłaby głupota narodowa. 
To byłaby analogiczna sytuacja jak obejrzeć Kler i przestać wierzyć. Są problemy ,ale PiS jest obiektywnie lepszy.  

Obrazek użytkownika smieciu

14-11-2018 [23:25] - smieciu | Link:

Jedno co można powiedzieć że cały ten PiS stoi na 500+. Nic poza tym nie ma. Reszta jest ogólną chwilową koniunkturą światową, którą wykreowały Banki Centralne a która właśnie odchodzi do przeszłości. Żadnej zasługi PiS. Trochę tam jeszcze pogrzebano w podatku VAT. Musiano, gdyż inaczej padlibyśmy. Nie byłoby też 500+, PiS nie miałby nic.
Tylko że to jest typową polityką dawania ludowi chleba i igrzysk. Nic systemowego, nic fundamentalnego, nic konkretnego się nie zmieniło.
500+ jest naprawdę idiotycznym ideowo programem. Lud łaskawie dostaje pieniądze, które sam wypracował...
No ale ok. Niech tam ludzie cieszą się tą kasą i mądrze wydają bo wkrótce może być różnie. A wtedy zobaczymy tą naszą i pisowską rzeczywistość.

Obrazek użytkownika Ptr

15-11-2018 [10:35] - Ptr | Link:

Teraz koło gospodarki będzie się przenosiło na prowincję i okaże się  , że ludzie wypracują swoje 5000+ nie patrząc na giełdy. 
Przy okazji brawo Jasiu - NB są ślepe na to ,że sposób wyświetlania komentarzy jest wadliwy. Nie jest jasne , który odnosi się do którego.    

Obrazek użytkownika Ptr

14-11-2018 [21:55] - Ptr | Link:

A wiec systemem Tuska nie da się nie wzgardzić , a systemu PiS nie da się pokochać. Głównie z racji pałacu prezydenckiego, w którym nie wiadomo kto rządzi. I z racji syndromu Saula i Dawida. ( Samuel namaścił Saula aby ten wykonał wolę Boga. Ale ten nie wykonał. I został wymieniony na Dawida. )
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-11-2018 [13:47] - zbieracz śmieci | Link:

Bolszewia potrzebowała anarchistów i innych lewaków do wygrania rewolucji a narchiści chyba więcej ludzi w Rosji wymordowali niż bolszewicy!Uważaj ,bo jak wróci bloszewia to zobi dokładnie to samo co zroili bolszewicy w 1917 i póżniej ,wykorzystali a potem przed plutony i do piachu.!
Przestań tu wreszcie produkować się swoimi chorymi programami o których i tak nie masz najmniejszego pojęcia boś nieuk i prymityw ! 
Tusk to tusk tamto ,tusk tu wróci i to na dość długo i tego możesz być pewny jak i wszyscy jego zwolennicy ,tylko nie w roli o jakiej marzycie!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-11-2018 [13:47] - zbieracz śmieci | Link:

Bolszewia potrzebowała anarchistów i innych lewaków do wygrania rewolucji a narchiści chyba więcej ludzi w Rosji wymordowali niż bolszewicy!Uważaj ,bo jak wróci bloszewia to zobi dokładnie to samo co zroili bolszewicy w 1917 i póżniej ,wykorzystali a potem przed plutony i do piachu.!
Przestań tu wreszcie produkować się swoimi chorymi programami o których i tak nie masz najmniejszego pojęcia boś nieuk i prymityw ! 
Tusk to tusk tamto ,tusk tu wróci i to na dość długo i tego możesz być pewny jak i wszyscy jego zwolennicy ,tylko nie w roli o jakiej marzycie!

Obrazek użytkownika Ptr

14-11-2018 [19:52] - Ptr | Link:

"Przyjdą na gotowe "
Jeżeli przyjda na gotowe to nie dlatego ,że Polacy są głupcami , ale dlatego ,że obie opcje moga być prowadzone przez swoich mocodawców odgórnie dogadujących się i piszących scenariusze na kilka lat naprzód, a nasi jak marionetki siedza w tych układach. później będzie zmiana , szpak dziobie bociana. Może myślą , ze działają suwerennie , ale są obstawieni układami tak ,że te układy już rządzą nimi. A przecież są jeszcze uklady globalne, naciski na poważnie. Jeżeli bedzie tylko tzw. odpowiedzialność polityczna , to nie będzie żadnej odpowiedzialności. Bo jeżeli polityka może być kreowaną fikcją to i odpowiedzialność jest fikcją.

Obrazek użytkownika xena2012

14-11-2018 [12:39] - xena2012 | Link:

Nie tylko Pan jest na siebie obrażony,ja również obwiniam się za naiwność i marzenia ,że coś drgnęło i będzie trwało. Sondaż IBRIS pokazał,że nie dorośliśmy do miana narodu,jestesmy tylko ,,masa ludzką'' lub jak kto woli ,,zasobem ludzkim'' bez kregosłupa,bez rozumu,bez moralności.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-11-2018 [13:11] - Swisspola | Link:

Widzi pani Żydzi stracili w czasie wojny 80% masy ludzkiej w Europie, ale w tym tylko 20-30% zasobów intelektualnych. Reszta albo uciekła do ZSRR i najpierw tam a później w Polsce wdrażała naganem swoją ukochaną ideologie komunistyczną, albo uciekła do Stanów i tam robi kasę po dzień dzisiejszy! My straciliśmy w wojnie około 20% zasobów ludzkich, ale aż 80% zasobów intelektualnych. Chyba nie musze przypominać! Reszcie intelektualistów, którzy przetrwali łamano moralne i intelektualne kręgosłupy na UB. Dzisiaj konsekwencje takiego stanu rzeczy są, jak widać bardzo bolesne. Do tego przez ostatnie 73 lata dbano o to, aby się intelekt tego narodu nigdy nie odrodził. Tragedią jest to, że również w ostatnim 30-stoleciu, które nazywamy WOLNA POLSKA! Ten naród się obudzi dopiero wtedy, kiedy znowuż zniknie z map Europy, bo jesteśmy narodem nie patriotów a zidiociałych desperatów którzy krwią odkupują to, co bezmyślnie w czasie pokoju niszczą! 
 

Obrazek użytkownika Novalia47

14-11-2018 [13:26] - Novalia47 | Link:

A najlepszym dowodem na tezę postawioną  w tym wierszyku są wyniki wyborów parlamentarnych w 2015 r............................... 

Obrazek użytkownika Swisspola

14-11-2018 [14:17] - Swisspola | Link:

Proszę panią, tezy tego wierszyka potwierdzają wszystkie wybory od 1989 roku. Proszę mi wierzyć, że nie ważne jest kto te wybory wygrywał, ważne jest kto je przegrywał. Przegrywała zawsze Polska i Polacy! Wszyscy Polacy przegrywali i Ci zidiociali i nieświadomi jak i reszta świadomych i bezradnych! Ja naprawdę mówiąc o politykach mam na myśli wszystkich bez wyjątku i tych co stoją w polityce na prawej nodze i tych co stoją na lewej i tych co po środku zwisają!

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-11-2018 [14:12] - Pani Anna | Link:

W takim razie po co komu ta pisanina? Skoro jesteśmy tacy głupi? Mądry sam rozumie, a głupi i tak nie przeczyta. No, chyba, że pisze pan sam dla siebie.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-11-2018 [14:57] - Swisspola | Link:

 
Pani Aniu, nie wiem, ile pani ma lat i nie wypada pytać, ale mając swoje lata przekona się pani, że nic nie jest ani czarne, ani białe. Króluje szarość. Jeśli Polakom uda się wyłączyć emocje i trzeźwo spojrzeć na ostatnie 30 lat jestem przekonany, że zmądrzeją. Ta głupota polega przede wszystkim na emocjach, które przeszkadzają myśleć. Dlatego emocje to jest atu polityków które tak skutecznie podgrzewają! Zresztą napisałem ze nadal mam nadzieje!
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-11-2018 [17:58] - Pani Anna | Link:

Mam już wystarczająco dużo lat, żeby wiedzieć, jak oceniać rzeczywistość, a im dłużej żyję, tym widzę ostrzej w czarno-białych barwach, bo wszelki relatywizm prowadzi do nikąd.
Nie wiem, czy mieszkał Pan kiedyś dłużej na Zachodzie, a może raczej nie kiedyś, tylko w ciągu ostatnich 10 lat i powiedzmy dłużej niż rok? Ja owszem, tak i patrzę z przerażeniem na społeczeństwo, które tak naprawdę nie jest już żadnym społeczeństwem, a poziom ogłupienia i ilość ludzi, których nie interesuje nikt i nic, wtórny analfabetyzm wśród młodzieży i dorosłych po prostu poraża. Naprawdę, najprostszy polski żulik ma w sobie więcej rozumu i nie jest to żadna przesada. Naprawdę nie wiem, dlaczego tak bardzo Pan się przejął jakimś durnym, robionym na zamówienie, kolejnym sondażem. To, że polityka to granie na emocjach wie chyba każdy, kto się tym choć trochę interesuje, dlatego tak trudno przewidzieć, co się będzie działo za rok lub dwa, bo w polityce to jest cała epoka. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że polskie społeczeństwo jakby się przebudziło, trzeba być po prostu dobrej myśli. Tusk jątrzy, bo tylko to potrafi, ale gołym okiem widać, że to już nie ta forma, a i chwyty oklepane. 

Obrazek użytkownika Swisspola

15-11-2018 [18:40] - Swisspola | Link:

Pani Aniu, proszę sobie przeczytać komentarze „zbieracza śmieci”. Z jego wpisów wnioskuje, że jest wielkim patriotą i przeciwnikiem PO, Wyborczej i TVałszeNu. Przynajmniej chyba tylko on jest o tym przekonany. Mój wpis wynikał ze zbulwersowania, że Polacy największym zaufaniem obdarzają Tuska, ten facet bluźni, obraża a tak do końca na pewno niewiele zrozumiał. To jest właśnie jeden z najlepszych przykładów, o których pisze w mojej notce. Obraził się o głupie społeczeństwo, a sam szafuje idiotami, głupkami i jeszcze lepszymi epitetami! Rozumie czy nie, ważne że pluje jadem. Moi rodzice mieli psa, który ich tak zaciekłe bronił, że jak nie mogli sięgnąć mnie, udającego, że bije któregoś z rodziców, to gryzł rodziców! Po prostu ten facet jest doskonały przykładem i jestem mu wdzięczny, że tak skutecznie potwierdza moje tezy. Naprawdę życzę mu wszystkiego najlepszego!
 

Obrazek użytkownika Jan1797

14-11-2018 [18:01] - Jan1797 | Link:

Wyjechali Pani Anno, podcierają, żyją jak w komunie a zazdrość zżera powoli.
Jednak tu o sondażach za dziwne pieniądze, wśród wyborców platformianych, co rzec można?
Jestem zbudowany tak wysokim poparciem dla PiS. Jaka więc rada? Ogłosimy zbiórkę narodową
by wyprowadzić kolumnę dywersyjno-propagandową, posługującą się lokalną ludnością.
Lecz gdybym był w Szwajcarii, tu do autora, zastanowiłbym się nad groźbą kolejnej operacji Tannenbaum.
Swoją drogą, dochodzą sygnały od protestujących w Turyngii i Saksonii o chęci przyłączenia do Polski
muszę przyznać, szok, mądrzy po szkodzie;-))
Pozdrawiam Panią, Jan

Obrazek użytkownika Gniewko

14-11-2018 [17:09] - Gniewko | Link:

Udowodniłeś swoim wpisem, że należysz do tej części głupiej, bo mądry dąży do naprawy Narodu, a nie do jego opluwania.

Obrazek użytkownika xena2012

14-11-2018 [19:01] - xena2012 | Link:

Rozumiem,że ma Pan program naprawczy.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-11-2018 [19:59] - Swisspola | Link:

Gdyby to było takie proste. Pani zdaniem, onkolog stawiający diagnozę ma obowiązek wyleczenia? Bardzo dziwne, a jednocześnie bardzo szkodliwe myślenie, kneblujące krytykę!
 

Obrazek użytkownika Gniewko

14-11-2018 [20:57] - Gniewko | Link:

Tak i właśnie go realizuję.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-11-2018 [20:14] - Swisspola | Link:

Raz się poczułeś opluty i wielkie halo! Ja i wielu Polaków czuje się opluwanymi prawie codziennie przez idiotów, czytając takie newsy, patrząc na wyniki wyborów, patrząc co się dzieje w tym kraju, oglądając Kurwizje czy TVałszN czy czytając Gówino Wyborcze. Naprawdę jesteś szczęściarzem, że intelekt nie pozwala Ci tego dostrzegać!
 
Zacytuje Ci tak hołubionego dzisiaj Piłsudskiego: „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy.” Mądry facet już wtedy poznał się na większości Polakach. Jak myślisz, o ile w ogóle myślisz, co by dzisiaj powiedział o Polakach? O ile myślisz! Wiem był głupi i zdrajca!
 

Obrazek użytkownika Gniewko

14-11-2018 [20:55] - Gniewko | Link:

Co ty zrobiłeś dla Polski i Polaków, żeby ich krytykować ? Wyjechałeś z Polski, to twój pierwszy dobry krok następny to przestać tu pisać i zapomnieć, że miałeś coś wspólnego z Polską. 

Obrazek użytkownika Swisspola

15-11-2018 [12:00] - Swisspola | Link:

Primum non nocere! A ja właśnie robię, ujawniam głupotę. O ile się nie mylę to wcale jest tak mało i wiąże z dużym ryzykiem. Tylko popatrz, ile mnie zakwalifikowało do Tworek! dobrze by było, gdyby nasi politycy byli tak szczerzy i robili dla Polski i Polaków przynajmniej tyle!
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-11-2018 [22:39] - Pani Anna | Link:

Wie Pan, myślę, że każdy chociaż raz w życiu dał się nabrać na jakąś sztuczkę, czy to "grę w 3 karty", magiczny pokaz z wyciąganiem królika z kapelusza, kupno cudownych garnków, które same gotują, odkurzacza za 7000, czy podejrzanej polisolokaty. To nie jest kwestia głupoty ludzi, tylko wyszkolenia i techniki "sprzedawcy". Kto zrozumiał, na czym polegają te sztuczki, raczej nie da się więcej oszukać. Może więc, zamiast miec naród za głupców, należy pomóc ludziom takie sztuczki ropoznawać? Ponieważ Tusk nie jest niczym innym, jak właśnie takim wyszkolonym kuglarzem. Wystarczy popatrzeć na Tuska z przed 15 lat i Tuska z czasów jego premierowania - to niby ten sam człowiek, ale całkiem inny. Zmiana polega nie tylko na tym, że został pożądnie ostrzyżony i dostał nowy garnitur. On ma zupełnie inną postawę, inaczej stoi, inaczej trzyma ręce,  inaczej mówi (choć wciąż sepleni:-)) ). Dla każdego, kto choćby otarł się o pracę w korporacji jest absolutnie jasne, że człowiek ten został poddany szkoleniom, neurolingwistycznemu planowaniu, szkoleniom mającym na celu naukę oddziaływania i wywierania wpływu na ludzi. Oczywiście dochodzą tutaj osobiste predyspozycje Tuska - moim zdaniem on ma cechy socjopaty, jest  mściwy i pozbawiony skrupułów, idealny korpo-szef. Te jego sztuczki właśnie należałoby demaskować, pokazywać ludziom w jaki sposób wyciąga tego "królika z kapelusza" moim zdaniem zresztą coraz bardziej nieumiejętnie (wiek, plus brak ciągłej obecności "coacha" Ostachowicza). Pokusiłby się Pan na to? A może ktoś inny?

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

15-11-2018 [11:23] - Zygmunt Korus | Link:

@ Pani Anna
A to Pani zna? Scharakteryzowałem dosadnie Tfuska gdzieś tuż "po Smoleńsku". Czy ten portret już jest nie do rozpoznania?: http://naszeblogi.pl/65441-rez...

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-11-2018 [12:57] - Pani Anna | Link:

Jasne, że znam. Tuska należałoby demaskować po każdym jego pojawieniu się w mediach, tak, żeby jak najwięcej ludzi mogło się na nim poznać, co w tej chwili jest już znacznie łatwiejsze niż jeszcze 3 lata temu. Nawet jego fizyczność była pokazywana zupełnie inaczej przez sprzyjające media - w odpowiednim oświetleniu i ujęciu był wysokim szatynem, a w rzeczywistości jest ryży i niezbyt wysoki (173) - tylko 6 centymetrów wyższy od PJK...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-11-2018 [18:53] - zbieracz śmieci | Link:

Komisja d/s Amber Gold ,rudy uśmiecha się głupkowato co chwilę mimo ,że do śmiechu nic nie było ,gdy kamera przed jakimkolwiek wystapieniem pokaże jak ppociera palce lprawej reki o lewą dłoń to znak ,że będzie łgał na całego .Te dwie cechy łączą go z balcerkiem ,ten podobnie raczy nas głupkowatym uśmiechem gdy nie pora i podobnie ma z rączkami.
Ucza na skoleniach ,że uśmiech ma ocieplić ich wizerunek ale sa zbyt tepi aby zrozumieć ,że chwila musi byc odpowiednia!

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-11-2018 [19:38] - Pani Anna | Link:

Dokładnie! Myslę, że to Ostachowicz służył m.in. do tego, żeby podpowiadać dziadowi, która chwila jest odpowiednia.

Obrazek użytkownika Jaworowski

14-11-2018 [18:02] - Jaworowski | Link:

>>Ten naród się obudzi dopiero wtedy, kiedy znowuż zniknie z map Europy, bo jesteśmy narodem nie patriotów a zidiociałych desperatów którzy krwią odkupują to, co bezmyślnie w czasie pokoju niszczą! <<<
Oby to nie była prawda. Oby. Rozum takie myślenie odrzuca, ale lata ostatnich doświadczeń z tych samobójczych wyborów tego zdziczałego narodu mówią wyraźnie, że zidiocenie sięga już u nas apogeum. Cóż, nie poddawajmy się, róbmy swoje, nawet jeśli efekt będzie mizerny ale przynajmniej sumienie będzie czyste.

Obrazek użytkownika Live free or Die

14-11-2018 [18:18] - Live free or Die | Link:

Jeden z największych opiniotwórczych mediów w USA Bloomberg opisał Marsz niepodległościowy publikując zdjęcie z polskimi flagami narodowymi jako Marsz faszystów A ja się pytam gdzie jest rząd Gdzie jest prezydent gdzie jest premier rządu?

Obrazek użytkownika Jan1797

14-11-2018 [19:59] - Jan1797 | Link:

Może szanowny buntownik, nazwisko autora tekstu u Bloomberga ujawni.

Obrazek użytkownika paparazzi

14-11-2018 [22:01] - paparazzi | Link:

To ja podam jeśli można panie Janie, https://www.bloomberg.com/news...    i tutaj
https://www.bloomberg.com/news....
Uściski.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-11-2018 [22:43] - Imć Waszeć | Link:

To jeszcze ja sobie pościskam:
Dorota Bartyzel - Dukaczewska, Warsaw-based correspondent at Bloomberg LP. Senior reporter: czerwiec 2011 – obecnie 7 lat 6 mies.
Wykształcenie: Center for Mindfulness UMASS; Institute for Mindfulness-Based Approaches, Germany; University of Warsaw
Co wspólnego z generałem?
https://mobile.twitter.com/ewa...
http://annasikorska.blogspot.c...
https://www.lekcjemindfulness....

Obrazek użytkownika Jan1797

15-11-2018 [21:01] - Jan1797 | Link:

Dziękuję Panowie,
Swoją drogą, jakiż ten świat mały, kto by pomyślał;-)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika angela

14-11-2018 [19:11] - angela | Link:

Zaczęli podgotowke pod matoła,  bo matolkowi się stołek kończy,  i tyle w temacie.
Najwieksze zaufanie to on ma, ale w więzieniach i pewnie tam zrobili sondaż,  a kto im zabroni, a jeszcze jak dobrze zapłacą. 

Obrazek użytkownika Gniewko

14-11-2018 [21:00] - Gniewko | Link:

Racja tylko naiwniak przejmuję się sondażami :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

14-11-2018 [20:05] - Chatar Leon | Link:

Pierwsza sprawa - zanim wyciągniemy jakiekolwiek wnioski -  to:
WIARYGODNOŚĆ SONDAŻU
Druga sprawa, związana z pierwszą, to:
METODOLOGIA BADANIA.

Jeżeli pytanie brzmiało "Kogo uważasz za najbardziej godnego zaufania?", to przecie jasne że głosy oddane na kilku ludzi myślących tak zostały pomiędzy nich rozdzielone, że skupienie głosów głupków na jednym głupku robi wrażenie.

Obrazek użytkownika Swisspola

15-11-2018 [12:08] - Swisspola | Link:

W ogóle skwalifikowanie takich łotrów jak Kwaśniewski czy Tusk w podobnych sondażach obraża myślącego Polaka! Nawet jeśli takie sondaże są grubo naciągane to jednak są do kogoś kierowane! Jak widać po tym co się dzieje w kraju, są one dość skuteczne!

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-11-2018 [13:38] - zbieracz śmieci | Link:

Żeś głupek to wiadomo nie od dziś ale nawet na prowokatora byt głupi bo czego można oczekiwac od kamiennego wykopaliska!

Obrazek użytkownika Swisspola

15-11-2018 [17:41] - Swisspola | Link:

A ty jeszcze nie wyszedłeś ze swojego śmietnika? Może lekarz Ci pomoże! Życzę powodzenia.

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-11-2018 [18:55] - zbieracz śmieci | Link:

Fakt ,coraz mniej w śmietniku rzeczy wartościowych a coraz wi,ecej takiego g...jak twoje !

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-11-2018 [16:59] - zbieracz śmieci | Link:

Zakuty łbie ,opierasz się na utforze który spłodził kanalia i gnój a który jest jedna wielką obrazą Polaków i tych wszystkich co zdobyli dla nas Niepodległość bo Niepodległość dla takich parchów to nie to co sobie zaplanowali i nigdy sie niczym nie do lożyli a jedynie szkodzili a dzięki tej Niepodległości dostali to czego nigdy nie mieli .
To całe komusze towarzycho od michnika ,kuronia ,lityńskiego ,modzelewskie nigdy nie pisnęło ani słowa ,że chcą Wolnej i Niepodległej a dzis udaja ,że to im wszystko Polacy zawdzięczaja bo ich w pierdlach od czasu do czasu trzymano ,trzymano ale nie za Polskę.!
Doczekam czasu gdy za taki utforek i jego rozwlekanie dostaniecie co wasze z art.127,128 Kodeksu Karnego - Zdrada Stanu,nie tylko za to !

Obrazek użytkownika Swisspola

15-11-2018 [18:23] - Swisspola | Link:

Widzę ze lekarz tez zrezygnował! Przyjdzie ci na tym śmietniku dokonać żywota! Serdecznie współczuje i pozdrawiam!