Gdzie jest NSZZ?

 Ja mam pytanie, gdzie jest NSZZ Solidarność. Czy naprawdę zależy wam tylko na kasie a niepodległość i niezależność Polski i Polaków jest wam obojętna. Najpierw się skompromitował wasz szef zdrajca Wałęsa a teraz wy się kompromitujecie. Ile chcecie, żeby zacząć walczyć o wolna i demokratyczna Polskę.  Panie Duda ile chcesz żeby ruszyć dupę?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-01-2024 [09:23] - NASZ_HENRY | Link:

Duda...Dudzie gra na dudach 😉
 

Obrazek użytkownika Es

11-01-2024 [09:42] - Es | Link:

Jakoś za bardzo z tym czym była Solidarność, a więc sztucznym Kiszczakowym tworze i jego obecnymi resztkami za bardzo emocjonalnie związany nie jestem. Obecny bajzel w kraju- wojnę Tutsi i Hutu mamy jako wynik ewolucji Kiszczakowego dziecka. Soliodarność to AWS A dalej -przeskakując etapy kolejnych kłótni w rodzinie o spadek majątek i władzę, to po i pis. Te bardziej ideowe resztki jeśli jakoś czuły się być spadkobiercami prawdziwych NSZZ czy WZZW zostały skutecznie uśpione ośmioma latami rządów poprzedników. Czy przebudzenie nastąpi dzisiaj :11.01? Myślę, że wątpię. Ale obym się mylił. 
PS Z tym przebudzeniem to jest mimo wszystko pewien problem.Co będzie jeśli się okaże, że obudzeni śpiący rycerze pogonią i jednych i drugich?

Obrazek użytkownika Czesław2

11-01-2024 [10:19] - Czesław2 | Link:

Ostatnim posunięciem NSZZ Solidarność to była likwidacja górnictwa. Nie wiem, czy kasjerki w Lidlu należą do związku i pojadą obalać Tuska.