Zwracam się do wszystkich Polaków, przede wszystkim tych którzy mają dość wojny polsko polskiej, mają dość dwóch starców, którzy dla swojego ego niszczą naszą ojczyznę. Do tych których oszukała Trzecia Droga hasłem „Szczęśliwej Polski już czas”. Już widać, że chodziło o ich szczęście, szczęście polityków nawet kosztem lamania prawa, konstytucji i chaosu. Koszem Polski i Polaków. Sam, kiedy słyszę polityków PiS, żeby wziąść udział w protestach 11 Stycznia mam duże wątpliwości, że żebrzą o wsparcie dla PiS-u. Pomyślałem niedoczekanie.
Ale drodzy rodacy, teraz naprawdę nie idzie o tę czy tamtą bandę polityczną i stołki dla politycznych bandziorów, Dzisiaj walka idzie nie tylko o wolne media, ale przede wszystkim o naszą Ojczyznę, o Polskę, jej suwerenność, wolność, o naszą przyszłość. O przyszłość naszych dzieci i wnuków. Walka idzie o sens przelanej krwi przez naszych przodków. Nie miejmy żadnych zahamowana, że tę bandę volksdeutschowi rudego bandyty należy się raz na zawsze pozbyć, zanim nas sprzeda Berlinowi. To jest priorytet. Przypomnę tylko, że po 21 latach po zdobyciu niepodległości w roku 1918 nasz ZACHODNI PRZJACIEL zrównał nam ojczyznę z ziemia i wymordował 6 mln naszych rodaków. Dzisiaj stajemy przed podobnym problemem. Nasz ZACHODNI PRZYJACIEL znów chce nas zniewolić po 35 latach "odzyskania niepodległości". Nie silą i czołgami, ale rękoma V kolumny i polskich volksdeutschów. Weźmy udział w demonstracjach 11 Stycznia dla naszej ojczyzny, dla nas i dla naszych dzieci. Walczmy o Polskę! Nie skazujmy naszych dzieci i wnuków na ponowne przelewanie krwi w imię wolności Polski. Pozostawmy im wolną Polskę!
Bądźmy raz mądrzy przed szkodą!!!
Przeżyliśmy bandytę ruska, przeżyjemy bandytę tuska.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 10131
Polska język, trudna język :-) :-) :-)
To dla ciebie "Polska język, trudna język :-) :-) :-)" bo tyle razy cię prosiłem, żebyś nie komentował moich wpisów i jeszcze nie zrozumiałeś. Proponuję tłumacza na Google. Wujek Google naprawdę Ci pomoże, bo psychiatra nie ma już niestety co tu robić.
A ja tobie proponuję jakąś autokorektę tekściorów, które piszesz. Dostałeś jakiegoś wzmożenia noworocznego, a to niedobsz, oj niedobsz, dla poprawnej polszczyzny. Rozumiem, żeś się całkowicie zniemczył, ale warto mieć jeszcze choć trochę szacunku dla Polnische Sprache, bo piszesz na polskim portalu, głównie do nas Polaków. Nie potwierdzaj stereotypów o was Niemcach. Pokaż, że masz choć trochę kulturki :-)
U nich są wolne soboty.
Kto to taki? Jak nazwać takiego ktosia 😎
Może ja mam sklerozę, ale w takim razie przypomnij mi, gdzie konkretnie "naród poszedł w stanie wojennym"?
Ponoć w czwartek zbierają się na Wiejskiej totalniacy, aby rządzić dekretami i ukazami jak za cara-puszki i lenia Lenina. Pewnikiem nie oglądasz TV Republika i dlatego nie wiesz :-)
PS. W dzień roboczy trudniej zrobić prowokacje, do których przyzwyczaił tatar Polaków podczas Marszów Niepodległości.
//mają dość dwóch starców, którzy dla swojego ego niszczą naszą ojczyznę//
Jeden starzec to pan naczelnik Kaczyński.
A drugi?
//Jeśli się nie mylę, to rudzielec też jest emerytem//
Owszem, osiągnął właśnie wiek emerytalny ale ciągle jest młodszy o 8 lat od pana naczelnika.
66 lat w polityce to wiek średni.
No nareszcie Swisspola zrozumial co się dzieje z Polską.
Tylko szkoda, że jeszcze nie dotarło do niego, że PiS na czele z p. Kaczyńskim, p.Dudą, p. Morawieckim budowali silną i niezależną Polskę, a wielu " na prawicy" im w tym usilnie przeszkadzali i nadal przeszkadzają.
Dla bzdetów i spraw malo waznych w porównaniu z Polską, mogą zatracić Polskę.
Ja zawsze rozumiałem co się dzieje w Ojczyźnie, a tak naprawdę szkoda, że do wielu nie dociera fakt, że PiS aktualnej sytuacji jest współwinny, co tak naprawdę wcale nie rozgrzesza bandę rudego volksdeutscha! Moim zdaniem PiS nie łamało prawa, ale starało się prawo naginać i obchodzić. Często tłumaczyli się tym, że tamci (PO) też tak robili a to jest prosta droga do psucia państwa. Innymi słowy, prowokowali a teraz mamy skutki. Nie obchodzą mnie politycy, ale interesuje mnie Polska. Proszę nie zapominać, że Kaczyńscy brali udział i w Magdalence i przy Okrągłym Stole, co dzisiaj Kaczyński uważa za zdradę! Nie pamiętam Kaczyńskiego z lat 90-siatych, żeby walczył o dekomunizacje polskiej sceny politycznej. Posłuchaj wystąpień Sośnierza w sejmie IX kadencji
https://www.youtube.com/…
a może zrozumiesz, że i PiS nas oszukiwał. Co innego mówili a co innego robili np. w stosunkach z Unią.
Nie dotarło bo nic takiego nie miało miejsca. Będę powtarzać do znudzenia. Tą domniemaną budowlę odrzucili w wyborach ci co mieli z niej skorzystać! Tylko że wyborcy nie odrzucili tej budowli gdyż ona nie istniała.
Przegrane wybory ujawniły ogrom iluzji, mitologii którą żyją PiSowcy. Mają cały swój świat mogący istnieć głównie dzięki oderwaniu wyborcy PiS od rzeczywistego życia. To dlatego propaganda PiS była adresowana tak a nie inaczej. Była adresowana do tych, którzy mogli się nabrać.
PiS poczynił swoim socjalem prawdziwe spustoszenie. Ale też sam padł ofiarą. Tak swoją drogą podobnie dzieje się w Europie. Socjal stworzył nowy typ wyborcy. Przekonanego że państwo mu da, wydzieli itp. Ludzie będą pobierać. Tylko kto będzie na pobierających robić? Budować właśnie?
Cała ta idea jaką PiS włożył do głowy wyborcom zawiera ciągle w sobie paradoksy socjalizmu PRL. Jest zwykłym fałszem, kłamstwem mogącym zwodzić jedynie na krótką metę. To silne państwo według tego nowego wyborcy to państwo wydzielające socjal. To wszystko i nic więcej.
Udało się tym wyborcom poprzestawiać w głowie fundamentalne wartości. Jeszcze niedawno prawicowe idee polegały na daniu człowiekowi maksimum wolności. A minimum danin pobieranych przez państwo. Czyli w skrócie: człowiek pracuje na siebie. Sam wypracowuje swój dobrobyt.
Dzięki pisowskiej propagandzie stare etykiety straciły kompletnie swoje znaczenie. Przez co prawica znaczy tyle co lewica. Wszystko stało się po prostu mitologią. Zbiorem hasełek bez realnego znaczenia.
Ciągle się tu słyszy: silne państwo, zdrada, walka o ojczyznę o przyszłość itp. Tylko że to wszystko nie znaczy już kompletnie nic. Mamy tu na NB od czasu wyborów do czynienia ze zwykłym nic nie znaczącym pieprzeniem. Powtarzaniem hasełek pustych.
Wystarczy że Tusk zostawi 800+ i tak naprawdę tyle będzie z osiągnięć pisowskich rządów. Tego co zbudował.
O co więc ten krzyk?
O nic więc. To prosu emocje wyzwalane przez kompletnie pustą propagandę.
"
To nie są emocje, ale fakty. Rudy volksdeutsch wycofał nasze veto w sprawie uchodźców i jak dobrze pójdzie podobne obrazki jak z Niemiec, Francji czy Szwecji będziemy oglądali z Warszawy albo Krakowa.
Mnie też chodzi tylko o fakty. Ci uchodźcy, których mamy otrzymać dzięki Paktowi są przykładowo kolejnym mitem. Pisałem. Po pierwsze nie ma żadnego Paktu. Narazie osiągnięto jedynie porozumienie, które ma się stać podstawą nowego prawa. Ale do tego jeszcze kawałek drogi. Nie wiadomo co się stanie. Czy w ogóle nastanie. Przede wszystkim czy uda się wyrobić przed wyborami do UE. A nawet jeśli ów pakt wejdzie w życie (może za 2 lata) to wciąż jego idea jest inna niż się mówi. Ten Pakt dotyczy działań na granicach UE nie zajmuje się tym co się stało.
Masz naprawdę wiele racji, tyle tylko, że jesteś non stop monotonny i jednostronny, czyli antyPiS-owski.
O to chodzi. Owszem jestem monotonny. Owszem antyPiSowski. Ale mi też chodzi o fakty. Jestem monotonny bo walczę z mitami. Iluzjami. Pakt jest świetnym przykładem. Problem uchodźców także gdyż działania PiS są w dużej części pozorowane. Murem na granicy z Białorusią zasłania się dużo większe problemy. Napływ Ukraińców. Nielegalną imigrację przenikającą przez Słowację. Przyznawaniem obcym setek tysięcy zezwoleń na pracę (co dodatkowo zaburza normalną konkurencję płacową).
Do tego też, nie zablokuje zmiany traktatów i zostaniemy znowuż GG tym razem IV Rzeszy.
Znowu to samo. To chyba najczęściej wałkuję. Jakiej IV Rzeszy? Ludzie straszą Niemcami a nie widzą że to one mają największe problemy w Europie. Na czym miała polegać dotychczasowa władza Niemiec w UE? Tylko na tym chyba żeby sobie dosrać.
Po prostu niedobrze mi się robi gdy czytam te bzdury o dominacji Niemieckiej. Tępe kompletnie powtarzanie hasełek. Pełne sprzeczności. Dziabanie mózgu propagandą.
Niestety - powtarzam więc jestem monotonny. Mimo że moja monotonność jest pryszczem wobec ogromu klepaniny: Niemcy rządzą UE, IV Rzesza, Polskę chcą zająć? Ale po co? Kto? Niemcy? Które są zajmowane przez obcych? Gdzie tu logika, sens?
Dlaczego Tusk ma trzymać z przegrywami?
A ty się pytasz "O co więc ten krzyk?
Więc się pytam. O co naprawdę ten krzyk, skoro nic się nie trzyma kupy?
Skoro UE jest czymś innym niż się klepie. Tak samo Niemcy. Tak samo Tusk. Tak samo PiS.
Tak samo jak Smoleńsk.
„O co naprawdę ten krzyk, skoro nic się nie trzyma kupy?”
To Ci odpowiem krzyk jest o to, że po pandemii, wojnie na Ukrainie i upadku niemieckiej polityki energetycznej w Niemczech nastąpił poważny krach ekonomiczny i Niemcy już nie są w stanie trzymać całej Unii za pysk finansowo, dlatego chcą ją chwycić za pysk politycznie.
@swiss
"Proszę nie zapominać, że Kaczyńscy brali udział i w Magdalence i przy Okrągłym Stole, co dzisiaj Kaczyński uważa za zdradę!"
"Panie wybacz mu, bo nie ma pojęcia co mówi"
Na jakiej podstawie, osądzasz Kaczyńskiego o zdradę, byłeś tam, widziałeś, słyszałeś ???
Ja te nie byłem, ale znam ludzi, którzy tam byli, mam jednego byłego działacza "S", który był na "przodku", za co został deportowany z Polski, wie kto zdradził, nie Kaczyński, wskaż mi "Solidarucha", który podziela twoje oskarżenia, ja takiego nie znam, w USA także, gdy się Kaczyński zjawiał, zawsze były tłumy Polonii, Wałęsa musiał uciekać.
-"Niech wasza mowa będzie: Tak, Tak, Nie, Nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi."
twoja mowa od Złego pochodzi.
"PiS poczynił swoim socjalem prawdziwe spustoszenie". Nie wiem na czym miało by polegać spustoszenie socjalem przez PiS?
1. 500+ i inne wydatki socjalne nie spowodowały podniesienia podatków.
2. Budżet państwa (który jest pod kontrolą UE) zwiększył się trzykrotnie, przez okres rządów PiS,
3. Dodatkowe wydatki socjalne nie wpłynęły na poziom inflacji,
4. Gospodarka mimo różnych trudności się rozwijała,
5. Ważnym wskaźnikiem dobrej koniunktury w gospodarce jest poziom bezrobocia, który obniżył się do poziomu ok. 5%. Wysokość bezrobocia ma bezpośredni wpływ na poziom życia tej najniżej sytuowanej warstwy społecznej. Niskie bezrobocie to większe wpływy do budżetu państwa. Pieniądze są, ale czy będą?
Więcej wiary niemiecki trollu. Mógłby was ochronić przed zbliżającą się wojną światową. Przecież nie zaatakowalibyście Polen z 500 Himarsami. Nie jesteście przecież samobójcami. No chyba, że jednak jesteście jak ten wasz młody Werter. To są proste sprawy :-) :-) :-)