Reakcja PiS-u

„Klub PiS złożył do Sejmu projekt ustawy poszerzającej jawność oświadczeń majątkowych najważniejszych osób w państwie oraz żądający ujawnienia wysokości zarobków osób zatrudnionych w Spółkach Skarbu Państwa, w tym w spółkach medialnych oraz w spółkach komunalnych - oświadczył szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.”
 
Trafia mnie szlag. A co robiliście 8 lat.  Przecież takie projekty, pomimo że słuszne, stawiają was obecnie w takim świetle, że zamiast zyskiwać poparcie wyraźnie u ludzi myślących tracicie poparcie. Czy naprawdę uważacie, że Polacy są tak zidiociali, że nie potrafią dodać 2 do 2. Ja czuję się urażony. Czy naprawdę ta opcja polityczna nie ma kogoś mądrego, który by potrafił pokierować tą partią w tak trudnych dla niej czasach?
 
I jeszcze jedna informacja. Spadla rakieta na teren Polski. Zaskakująca reakcja pana prezydenta, żeby łagodzić nastroje i napięcia, bo przecież nie było wybuchu. No to ja się pytam na co wydawaliście pieniądze na obronnę. Co zestrzelicie, kiedy taka rakieta wybuchnie. Za nasza wschodnią granicą toczy się wojna. Strona silniejsza, czyli Rosjanie chyba bardziej nienawidzą Polaków niż Ukraińców. Możemy się liczyć z pomyłką i upadkiem rakiet na naszym terytorium, zarówno ukraińskich rakiet obronnych jak i rosyjskich rakiet atakujących. Niestety nie możemy również wykluczyć prowokacji i ze strony Ukrainy, aby wciągnąć nas w działania wojenne, jaki rosyjskich, aby przetestować nasza gotowość obronna. Również nie możemy wykluczyć rosyjskich rakiet, które wybuchną, bo Putin jest nieprzewidywalny. A co my robimy po wydaniu ciężkich miliardów na obronę, przepuszczamy takie rakiety modląc się, żeby nie wybuchły. Panie Kaczyński czy naprawdę pan nie rozumie, dlaczego przegraliście wybory?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

31-12-2023 [11:57] - RinoCeronte | Link:

Plecie Pan bez sensu! Warto zauważyć, że teraz już nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość, więc z pretensjami o rakietę proszę się zwrócić pod inny adres... Oczywiście bez zakłócania Dumnego Orędzia.

Obrazek użytkownika Swisspola

31-12-2023 [12:35] - Swisspola | Link:

Wie pan, czym się rożni idiota od inteligenta? Obaj popełniają błędy, ale idioci ciągle te same. Skoro nie chcą widzieć własnych błędów, to taka jest konsekwencja!

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2023 [23:05] - paparazzi | Link:

A masz ten Kamień żeby nim rzucić?

Obrazek użytkownika u2

31-12-2023 [12:10] - u2 | Link:

na co wydawaliście pieniądze na obronnę

Polska język, trudna język :-) :-) :-)

PS. Polacy wydawali na obronę 4% PKB, to musiało wywołać wściekłość u was. :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

31-12-2023 [12:14] - Chatar Leon | Link:

PiS nie nauczył się niczego i niczego się nie nauczy.
Rozkład tej partii następował od lat kilkunastu, co było widać choćby na poziomie komitetów terenowych. 
Te dwie kadencje PiS 2015-23 były bardziej efektem obrzydzenia społeczeństwa wobec degeneratów Tuska niż efektem zachwytu wobec "geniuszy" Kaczyńskiego.
A że pamięć o wyczynach degeneratów Tuska po ośmiu latach zawodzi, więc nastąpiła recydywa degeneratów.

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2023 [23:03] - paparazzi | Link:

"PiS nie nauczył się niczego i niczego się nie nauczy." Leos, nie przesadzaj , dobrze. PiS zrobił więcej dla Polski niż wszystkie partie od wojny. Abstrahując od błędów bo kto nie robi błędów?

Obrazek użytkownika Es

31-12-2023 [12:14] - Es | Link:

"Trafia mnie szlag. A co robiliście 8 lat"-Mam dokładnie te same odczucia.Gdzie nie spojrzeć widać kompletną amatorszczyznę, "zaniedbania" rzeczy najbardziej istotnych, albo prowizorkę obliczoną zdaje się na natychmiastowe odwrócenie przy zmianie u sterów. Tak według zasady : republiko okrągłego stołu trwaj.

Obrazek użytkownika Jabe

31-12-2023 [14:49] - Jabe | Link:

Snać, nie spodziewali się, że nastąpi zmiana u koryta.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

31-12-2023 [12:15] - Siberian Husky Dog | Link:

Kościerzyna, (ok. 25 tys. mieszkańców), woj.pomorskie - matecznik Tuska.

https://twitter.com/i/status/1741201321376506070

Obrazek użytkownika juur

31-12-2023 [17:40] - juur | Link:

"I jeszcze jedna informacja. Spadła rakieta na teren Polski..." to są arkana sztuki wojennej. Nie dać się sprowokować i ujawnić stan gotowości, stanowiska obrony, czas odpowiedzi.....i Rosjanie się niczego nie dowiedzieli z swojego testu. Nie damy się sprowokować. Wszystko jedno czy to będzie 1 czy 1000 rakiet, reakcja będzie taka sama. Ba, poprzednia ekipa ukrywała przed Rosjanami przez kilka miesięcy fakt gdzie spadła ich rakieta. Niech sobie nie myślą, że damy się tak łatwo podejść.
 

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2023 [22:58] - paparazzi | Link:

A co Pan chce, żelaznej kopuły w Polsce? To taka dygresja. Turcy wiedza jak działać, nawet w obec nuklearnej siły jaka jest Rosja. Polska granica na wschodzie powinna być naszpikowana obrona przeciwlotnicza i nie tylko.