Złóż fałszywe zeznania w sądzie, wezmą cię do rządu Tuska

Jak się dowiadujemy, szefem gabinetu politycznego ministra sprawiedliwości, niejakiego (i nijakiego) Adama Bodnara, został niejaki Krzysztof Dobies, związany m.in. z "apolitycznym" biznesem niejakiego Jerzego O..
Ciekawą rzecz wygrzebał i opisał dziś, nieoceniony Matka Kurka (wpis tutaj).
Otóż, okazuje się, że świeżo upieczony szef gabinetu ministra Bodnara, będąc świadkiem w sądzie, delikatnie mówiąc, mijał się z prawdą.
Zacytujmy fragment stosownego wyroku sądu:
"Świadek Krzysztof Dobies wskazał w swoich zeznaniach, iż korespondencja kierowana do fundacji ze strony oskarżonego pojawiła się dopiero po rozpoczęciu procesu, co jest nieprawdą i w tym zakresie niewątpliwie zeznania tego świadka nie są wiarygodne. (wyrok Sądu Rejonowego w Złotoryi IIK 358/13)"
Nie muszę chyba silić się na większy komentarz. Wystarczy, że zacytuję komentarz Matki Kurki, według którego "wydaje się, że osoba, która po złożeniu przysięgi w sądzie kłamie w zeznaniach, powinna być ostatnim kandydatem do zatrudnienia w Ministerstwie Sprawiedliwości".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

14-12-2023 [20:07] - Adam66 | Link:

Komentarz Matki Kurki jak najbardziej prawdziwy tylko kto tego posłucha?  Teraz chodzi o to żeby maksymalnie ośmieszyć państwo polskie i akcja już się zaczęła wybrykiem Barauna, nie dyskutuję tutaj czy jego zamiary były uczciwe czy była to z góry zaplanowana akcja.  Jedno jest pewne, akcja Brauna pokazała, że tzw "polscy parlamentarzyści" to banda tchórzliwych jełopów w najlepszym razie, zdrajców w najgorszym.

Poniżej rozwinięcie tematu za: 
https://dakowski.pl/26148-2/

„Czego dowiedzieliśmy się dzięki jednej odpalonej gaśnicy?
że najważniejszą religią dla POPiS-u i lewicy jest judaizm
że wszyscy politycy tych partii boją się Żydów, jak ognia i gotowi są przed nimi poniżyć przekraczając granice skrajnego upodlenia
że w polskim sejmie od lat odprawiane są jakieś dzikie gusła i tylko jeden człowiek się temu procederowi sprzeciwia, a te gusła są oczywiście niczym innym, jak zaznaczaniem zdobytego terytorium, dokładnie tak samo, jak to się dzieje przy ekspansji islamu (polecam przy okazji „Światy islamu” Chodakiewicza, tam ten proces wasalizacji elit jest szczegółowo opisany)
że na jedno gwizdnięcie na kolana przed Panami padają prezydent RP Duda, biskup Ryś, wszyscy mainstreamowi dziennikarze i publicyści, a wesołek Hołownia posuwa się tak daleko, że szantażuje wicemarszałka Bosaka, próbując go zmusić do udziału w żydowskich obrzędach (czego jeszcze w historii Polski chyba nie było)
że nawet duża część Konfederacji wykazała się kręgosłupami miękkimi, jak plastelina
że, i to jest w sumie najsmutniejsze, ci wszyscy ludzie zawsze będą służyć Unii, Żydom, agenturom do których są w danym momencie przypięci i w nosie zawsze będą mieli jeden kraj: Polskę” – wskazał.
„Podziękujmy wszyscy Grzegorzowi Braunowi, że jedną gaśnicą znegliżował tę żałosną sytuację” – skwitował Sommer.
 

Obrazek użytkownika spike

14-12-2023 [20:17] - spike | Link:

Nie ma prawomocnego wyroku skazującego, nie ma przestępstwa, na tej samej zasadzie aresztant został e-posłem.
Kogo obchodzą kwestie moralne itp.

"– Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a.
Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał.
Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości.
Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem."
"On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy.
O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy.
Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić.
 I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda."

Obrazek użytkownika Chatar Leon

14-12-2023 [20:23] - Chatar Leon | Link:

"Nie ma prawomocnego wyroku" ale cipcia Głownia (co to nazwisko na ukraińskie sobie chyba zmienił) nie wpuści posła Brauna do Sejmu.