Szanowny Panie Redaktorze

 

Od wielu lat jestem pełen podziwu śledząc Pańskie wysiłki w odbudowie patriotycznych, prawicowych mediów w kraju, szczególnie od momentu, gdy rokujący nadzieje Tygodnik Solidarność, popularny Tysol, stracił na znaczeniu, jako opiniotwórcza siła. Wieka to była szkoda, gdyż to czasopismo miało dla Polaków wymiar symboliczny.
Uporem i żmudną pracą nie dopuszczał Pan, mimo uporczywych ataków na Pana i Gazetę Polską, do zniszczenia tego medialnego bastionu dla wszystkich, którym bliski był los Ojczyzny. Pamiętam okres władzy lewaków i neoliberałów, gdy Pańskie periodyki były traktowane niemalże jak podziemna prasa stanu wojennego, czy PRLowskiej komuny.

Przyznam, że miałem wielkie nadzieje, gdy w dziwny i tajemniczy sposób, miano informacyjnego i właściwie oficjalnego medium stracił dziennik Rzeczpospolita. Przecież każde porządne państwo powinno posiadać takie miarodajne źródło do komunikacji władz ze społeczeństwem. Niestety, "szara strefa", w tym wypadku to obszar ciemnych interesów i podejrzanych poczynań, pozbyła się, co wówczas nazywano "prywatyzacją" tak ważnego rządowego narzędzia.
Wtedy to uważałem, że jedynym tytułem, który powinien "Rzepę" zastąpić, jest właśnie Gazeta Polska.
Dzisiaj, w pewnym sensie tak się stało. Choć nie do końca.

Jest Pan, Panie Redaktorze, jedynym człowiekiem, który postanowił sam zbudować pierwszy, wyłącznie polski koncern medialny.
Wiele Pan zdziałał i osiągnął. Przepraszam, że nie po kolei – za największe sukcesy uważam budowanie niezależnej strefy politycznej, opartej na tradycyjnym, chrześcijańskim konserwatyzmie, Kluby Gazety Wyborczej, dziś chyba już rozsiane po całym świecie (przykre to, lecz w Trójmieście prawie niewidoczne); i co mnie szczególnie ekscytuje, zgromadzenie wokół siebie licznego grona, ciągle otwartego, młodych, utalentowanych dziennikarzy (których już wam podkradają), pozbawionych brzydkich cech hipokryzji, kunktatorstwa i podświadomego lewackiego skrzywienia. Oczywiście nie mniejszym sukcesem jest ciągle rozwijająca się TV Republika, która natychmiast wyczuła trendy i programy nadawane na żywo, można prawie natychmiast obejrzeć spokojnie, w dowolnym czasie w systemie podcastów.
Nie ma rozwoju bez małych błędów. Podczas gdy portal niezależna.pl od wielu lat utrzymuje się na czele internetowych witryn o profilu konserwatywnym (tu trzeba poprawić propagację na urządzeniach mobilnych, gdzie nowoczesną.pl wyprzedza, i to mocno, nczas.com [najwyższy czas; rednacz. Tomasz Sommer] ), to utworzenie, po zawirowaniach z Tweeterem, własnego, polskiego odpowiednika – kanału Albicla – jest raczej nieporozumieniem, bo uwaga zainteresowanych obszarem społecznościowo– politycznych, przeniosła się do podkastów, strimingu, ze zdecydowaną przewagą zmodyfikowanej strefy You Tube.

Dopiero co słuchałem i oglądałem Pana Redaktora w TV Republika (konkretnie na You Tube), gdzie stanowczo i z determinacją zapowiedział Pan walkę o kulturę komunikacji, coś, co nawet w dużym stopniu w obszarze publicznym istniało w komunistycznym PRLu, a potem niestety, przez takich ludzi, jak Jerzy Urban i grupa Adama Michnika, z pełną premedytacją przeniesiono "Polaków rozmowy" do obszaru półświatka – patologii społecznej, gwary kryminalistów, zdań przepełnionych wulgaryzmami, chamstwem, agresją i kłamstwem. To język, gdy się go używa, szczególnie w obszarach publicznych, powoduje, że "grają" tylko ludzkie emocje – i to te najgorsze – złość, nienawiść, pogarda i żądza niszczenia aktualnego przeciwnika. A rozum, zdrowy rozsądek, empatia i dobra strona człowieka, którą każdy z nas ma, wyłącza się.
Wtedy są tylko dwa rozwiązania: uciec i przestać rozmawiać, albo zniżyć się do poziomu atakującego chama, bo on już od dawna nie rozumie normalnego języka.
Taka skaza na międzyludzkich stosunkach nie urodziła się sama. To metoda doprowadzona przez siepaczy Lenina niemalże do perfekcji, bo wybrano strategię skłócania grup ludzi, gdyż wtedy łatwiej nad nimi panować i można rozgrywać jednych przeciw drugim.
To smutne, bo na czele tej zbrodniczej instytucji, popularnie nazywanej Czeka, a oficjalnie WczK - Wsierossijskaja czriezwyczajnaja komissija po bor’bie s kontrriewolucyjej i sabotażom , stał polski szlachcic, Feliks Dzierżyński. I to podobno on wprowadził do obiegu brutalność, wrzask, obelżywość i odczłowieczanie przeciwnika. A stosowanie katalogu tortur było powszechną procedurą.

Czy może to oznaczać, rozumując dedukcyjnie, że ci co teraz wrzeszczą, plują na prawicę, bez namysłu obrażają demokratycznych przywódców kraju, już niedługo mogą przejść do rękoczynów, napaści, pobić, a w końcu do mordów?
Już były totumfacki neoliberalnej bolszewii, redaktor Tomasz Lis publicznie groził śmiercią prezydentowi Dudzie i prezesowi Kaczyńskiemu. Staram się sam sobie usprawiedliwić go, bo to obecnie człowiek z uszkodzeniem mózgu.
Lecz jest wielu innych w opozycji całkiem zdrowych, którzy, jak znany z chamstwa i brutalności poseł Zembaczyński (dla mnie wyrośnięty, pustogłowy gówniarz, napompowany adrenaliną) – byliby w stanie dokonywać samosądów. O tym zresztą mówi także ich przywódca Donald Tusk.

Piszę do Pana Redaktora na portalu naszeblogi.pl, jedynym poważnym "raju" dla prawicowych blogerów o zdecydowanie propolskiej i patriotycznej orientacji. To trafienie w dziesiątkę przez Pana i niestety już śp. Doktora Jerzego Targalskiego, znanego w konspiracji, jako Józef Darski. To właśnie przez długie lata nasz portal był po opieką Doktora. On pilnował porządku, ustalał zasady, tworzył regulamin; a wprost genetyczny antykomunizm i znajomość infiltracji bolszewików w Polsce, powodował, że tych anty-polskich wrogów wprost tropił i eliminował z obszaru witryny.
To dzięki niemu regulamin portalu (NASZE ZASADY) już w punkcie 1. ostrzega:
"Nasze Blogi nie są otwarte dla wszystkich blogerów, gdyż przedstawiciele partii rosyjskiej, bezpieka, cyngle i idioci mają wystarczająco dużo miejsc, gdzie mogą się wypowiadać."
Dodam jeszcze tylko, że redaktor Targalski w takim samym stopniu zwalczał durniów, jako element szczególnie podatny na leninowskich "pożytecznych idiotów", roznoszących zarazę fejkniusów.

Przyklaskując Pańskiej akcji odnawiania staropolskiej kultury międzyludzkich relacji, bardzo proszę o zwrócenie uwagi na tego "kopciuszka" – naszeblogi.pl i przywrócenie wszystkich zasad, które stosowane latami, dały portalowi prestiż, zaufanie i wysoką czytelność.
Nie wiem dlaczego, staram się domyślać i podejrzewam, że przyczyną jest zwykła merkantylność, parcie na wysokie wyniki i tzw. "klikalność", coraz bardziej dopuszcza się do obecności na Naszych Blogach, trolli internetowych, hejterów, bez kozery atakujących Polskę i Polaków. Wyraźnie widać, czy to kremlowskie, czy berlińskie wpływy propagandowe, dehumanizują patriotów (nazistów wg. nich), wyśmiewają cechy narodowe, zaściankowość i głupotę obywateli i przede wszystkim nieustanne prezentują obrażanie i pogardę w stosunku do demokratycznie wybranej władzy.
Rezultatem niszczącym odbiór felietonów i innych blogerskich tekstów, jest rujnowanie sensu przekazu, bo natychmiast trolle i hejterzy przystępują do akcji, praktycznie eliminując merytoryczne komentarze, a całość dyskusji zamieniając na prymitywne pyskówki, kpiny z kraju i pogardę do piszącego.

To już nie jest miejsce dla swoich przemyśleń i swobodnych wypowiedzi. Coraz bardziej Nasze Blogi szybują w kierunku onet.pl, a nawet Soku z Buraka.

Popieramy Pańską akcję z pełnym przekonaniem. Jednocześnie prosimy by ten nasz "rodzinny portal" również został objęty Pańskim zapowiadanym działaniem.
Czasy nastały takie, że musimy działać stanowczo i przede wszystkim skutecznie.

Z poważaniem
Janusz Kamiński / jazgdyni

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-06-2023 [08:13] - Tezeusz | Link:

Świetny materiał. Tyle  ja o tym problemie pisałem na swoich blogach w tym w NB.. Co zatem ma uczynić patriota Polak ? Proste opisałem tę procedurę szczegółowo w tym materiale.
https://naszeblogi.pl/64773-je...
https://dziennikarzobywatelski...

Ja patriotą jestem procedura opisana jest w trakcie bieżącej realizacji..Od walki z antypolskimi portalami i sowiecką agenturą jest ustawowo ABW..I tyle...Zgłaszanie właśnie do ABW to  jest w dobie wojny, ataku sowieckich trolli, opluwania Polski przez obce agentury -  patriotyczny nasz obowiązek....

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-06-2023 [08:29] - jazgdyni | Link:

@Tezeusz

Ja to zaraz też wklejam w komentarzach do wpisu red. Sakiewicza. Mam tam swoje kontakty, ale przebić się do rednacza przez tych jego asystentów nie jest łatwo.
A innym szefom nie chcę zawracać gitary. Red. Sakiewicz mówił publicznie o walce z chamstwem, to niech też zamiata własne podwórko.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-06-2023 [08:39] - Tezeusz | Link:

Witaj krajanie.
Wstawiam w Ablicli ( Tezeusz), lub na Fb na stronie Redaktora Sakiewicza info lub materiały. Docierają mam potwierdzenie. NB jest jedno z nielicznych portali prawicowo - patriotycznych. Czytają je nie tylko politycy prawej strony, dziennikarze. służby.. itp...Pozdrawiam

"Red. Sakiewicz mówił publicznie o walce z chamstwem, to niech też zamiata własne podwórko." Z tego co jest mi wiadomo - a jest Admin NB całkowicie panuje nad sytuacją....Całkowicie !

Obrazek użytkownika Pers

01-06-2023 [08:49] - Pers | Link:

//Admin NB całkowicie panuje nad sytuacją....Całkowicie !//
Wyjątkowo się z tobą zgadzam @fekaliuszu.
Admin szanowny to gość o wyjątkowo gołębim sercu, święty prawie.
Któż inny by was, a zwłaszcza ciebie, tak długo tolerował?
Ja z pewnością nie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-06-2023 [13:16] - Tezeusz | Link:

@Rus ...gówno
Za twoje osrane chamstwo to byś już dawno kop w osraną  dupę sowiecką dostał i dostałeś.. patrz Salon 24, Niepoprawni.... a ode mnie osobiście  w 6 materiałach - jesteś sławny ! Gratualcje ! a na marginesie, to mi wisi i powierwa twoje tolerowanie...mam to w dooopie...głęboko !!! paniał !. Co innego komentowanie twoich agitek ścierwoneonowych...a to co innego... to radocha....codzienna radocha, a wiesz ilu jeszcze je komentuje... oj byś się zdziwił ! i to jak zdziwił ! hahahahahhahahahahah

Obrazek użytkownika Art

01-06-2023 [08:25] - Art | Link:

Zdaje sie,ze te Kluby nosza troche inna nazwe😀

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-06-2023 [08:30] - jazgdyni | Link:

Całkiem możliwe.

Piszę nieco na kolanie i naszprycowany ciężkim antybiotykiem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-06-2023 [09:20] - Tezeusz | Link:

Krajanie - marynarzu wracaj szybko do zdrowia...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-06-2023 [09:02] - NASZ_HENRY | Link:

Jest wojna i dlatego regulamin należy stosować bezwzględnie!

REGULAMIN
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Inżynier pola walki ;-)
***Henry***
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-06-2023 [09:12] - Tezeusz | Link:

"Rus...... się produkuje, a ABW się raduje " - hasło na ten tydzień....Zgłaszamy !!
Moim skromnym zdaniem rola scierwoneonowych rusofilowych trolii na NB jest zerowa..."Ot zwykły kontrolowany koloryt" - kłapią śmierdzącym sowieckim pyskiem dając gówno wiedzy... Ujawnieni, skompromitowani i już...Ale chamy z nich wychodzą i tacy to ludzie..zero wiedzy, chamstwa 100 procent fakty proszę np :
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

Czy Pan Redaktor Sakiewicz wie ? - oczywiście !

 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

01-06-2023 [12:15] - Siberian Husky Dog | Link:

Pozbywajac sie radzieckich towarzyszy z portalu NB nigdy nie bedziemy miec info z Kremla i okolic
Ale i o sukcesach 3 dniowej wojny bedzie znacznie  mniej

Obrazek użytkownika tricolour

01-06-2023 [11:12] - tricolour | Link:

Od ponad roku trwa na Ukrainie wojna, nazywana przez ruskich specjalną operacją. W wyniku tej operacji stracili 200tys ludzi, znakomitą większość czołgów i artylerii więc stoją. Pancyry nie strzelają, kindżaly - ten postrach świata - z wystrzelonych siedmiu nie doleciały ani jeden. Mimo to publicznie, w telewizji, dyskutują czy najpierw zająć Berlin czy Lizbonę. Jak długo będzie specjalna operacja (nie wojna), jak długo kindżały są najlepsze na świecie (a nie do niczego), jak długo t90 jest najlepszym czołgiem (który spali cywilny dron za pięć stów) tak długo rosja jest pariasem. Stanie się groźna gdy się przyzna i poprawi, na razie mamy czas.

Pytam Was, co zostało z dumnych zapowiedzi naszego rozwoju, kpiąc z przekopu donikąd, fabryki samochodów elektrycznych lub tych Lidli, które stały się moim drugim nickiem. Mowicie: Baltic Pipe, gazoport - no ok. Pipe kosztowal 8mld pln, gazoport trzy, w sumie, z górką - piętnaście.

Jedna Biedronka odsysa rocznie z rynku sto miliiardów zlotych. Sześć gazoportów oraz sześć rurociągów. Owszem, część pieniędzy wraca do rolników, ale oni muszą kupić dojarki do mleka (polskie?), traktory, samochody dostawcze, komputery, telefony, a na końcu wielką plazmę i Mercedesa dla siebie. My zaś kupujemy płacąc na zachodniej kasie, dostając paragon z obcej drukarki, a gazetka reklamowa drukowana na farbach HuberGroup. A gdzie lidle, castoramy, Leroye, aldiki i inne kauflandy?

Czy widzicie podobieństwo?

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

01-06-2023 [15:00] - Władysław Ludendorf | Link:

tak mądry a jaki głupi. Tak kibicujesz Ukrainie w wojnie z Rosją, że już nie pamiętasz Janukowicza? Czym różni się Janukowicz od takiego Dupiarza, ględzącemu o niepotrzebnym CPK, bo przecież jest w Berlinie. Janukowiczów masz w Elblągu, którzy zamiast starać się wyławiać złoto z przekopu, chętnie by go zasypali. To, że na Ukrainie Janukowiczów jest radykalnie mniej to Ukraińcy zawdzięczają rakietom Grad, Ch55 czy co tam jeszcze, które wpadając przez okna domów nie pytają domowników, czy są Janukowiczami. Wsio rawno. U nas tak jeszcze nie jest, więc Janukowiczów, którzy widzą rolę Warszawy względem Berlina jak Kijowa względem Moskwy, jest po sam korek. 

Idź panie i głosuj na KO, jak sam deklarowałeś. Mam nadzieję, że wtedy twoja żona/córka będzie uczestniczyła w jakże wzniosłym programie aktywizującym kobiety pod wdzięczną nazwą Praca za Sex, którego pilotaż miał miejsce w lubuskim WORDzie, a pańskie dzieci w edukacyjnym programie dla najmłodszych Tylko nie mów nikomu, ze szczecińskką, jakże udaną, edycją. Wszyscy jesteście tam obleśni

Obrazek użytkownika tricolour

01-06-2023 [20:21] - tricolour | Link:

@władek

Serdecznie ci dziękuję. Myślałem kiedyś, że "pokraką" jakoś cię dotknąłem, może coś osobistego, nawet chodziły mi po głowie przeprosiny, ale wstrzymałem się i dobrze zrobiłem. Bo jeśli ruskie rakiety są dobre, zabijając po równo, wlatując przez okno, także - niejako przy okazji - projanukowyczów, to aborcja pokrak jest o niebo (co za zbieg okoliczności) lepsza, bo celniejsza: uzysk niechcianych wśród trupów wynosi 1:1 podczas gdy ty marnujesz dobre mięso gorszym stosunkiem ze względu na losowość ruskich rakiet. Dziękuję ci, czuję się rozgrzeszony.

Co do drugiego twego akapitu, to przyznam, że też mam nadzieję, że córka zostanie żoną ministra w wyniku czego nabędzie praw do nagiego prężenia się w miejscach prawie publicznych. Kariera w Wordzie to dla niej poniżej kwalifikacji.

Konkludując oceną, że jestem obleśny - przyznaję ci racje zupełnie serio: dla mnie każdy facet jest obleśny. Pokuszę się o stwierdzenie, że moja ohyda do faceta jest odwrotnie proporcjonalna do czwartej potęgi jego dystansu do mnie. 

Obrazek użytkownika admin

01-06-2023 [11:53] - admin | Link:

@JzG A o coś konretnego chodzi czy znowu donosik? Bo żadnych zgłoszeń ostatnio nie miałem. Tym razem publiczno-prywatny, w przeciwieństwie do poprzednich prywatnych. Powtórzę: Nie bedą NB niszą, bo to jest właśnie cel naszych wrogów i agentury. A właśnie takie miejsca jak Onet mają siłę oddziaływania. Nie to, że tu będzie coś takiegfo jak onet. Skąd ten pomysł w ogóle? Tu nie ma nawet jednego liberalnego blogera, no może GPS.
PS. Zdrowia

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-06-2023 [12:27] - Ula Ujejska | Link:

Admin
Miałeś walczyć o nowe funkcjonalności i nową "szatę" NB. Jakiś raport w tym temacie będzie?  Trzymam za Ciebie kciuki.  I błagam, napisz oficjalnie, że nie jestem tu Adminem i moderatorem ani jakąkolwiek wpływową osobą.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-06-2023 [12:57] - jazgdyni | Link:

Cześć Ula

Właściwie to mi go żal. Wygląda, że dzierga tę pracę bez wewnętrznego przekonania.

Obrazek użytkownika admin

01-06-2023 [13:26] - admin | Link:

@UU No nie jesteś. 
Na razie wywalczyłem tyle, że system promocji postów na Niezależnej działa idealnie. NB są niestety traktowane po macoszemu. Oczkiem w głowie jest Albicla, choć mamy chyba już większy ruch niż oni. I gdyby u nas poszły takie rzeczy jak tam, np. grafiki z JP2, to JzG już by ze 100 donosów napisał.. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-06-2023 [15:24] - Ula Ujejska | Link:

Admin
Dzięki! No to musimy popukać do różnych drzwi i osób aby NB zostało drugim oczkiem. Gdzie baba nie może tam pośle Smoka. 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-06-2023 [12:56] - jazgdyni | Link:

Drogi Panie Adminie

Bardzo przepraszam, spytam, czy może jest Pan z wykształcenia rachmistrzem, księgowym, czy innym, w tym stylo detalistą? A może jest Pan automatem? Jeszcze nie AI, ale skrupulatnie liczący.
A o coś konretnego chodzi...  Nie, o nic konkretnego nie chodzi. To nie, jak pan nazywa skargę, - donosik (dowcipne, serio) tylko altruistyczna troska o ulubiony portal. Lecz smutna konkluzja: - Pan całości nie ogarnia, bo koncentruje się Pan na kropkach, zamiast je połączyć. Jakoś Pan nie zauważa, że coraz więcej, mówię to z uczciwym przekonaniem, a nie z wydumanymi pretensjami, że NB schodzi na psy, Niestety, admini (zapewne za nisko opłacani) też się do tego przyczyniają.

Niech Pan, abyśmy byli spokojni, tutaj otwarcie zadeklaruje, że: - Jestem patriotą i uczciwie pracuję by w państwie i dla obywateli było coraz lepiej. A społeczna praca blogerów na NB zapewnia mój wikt i utrzymanie.

Czekamy

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika admin

01-06-2023 [13:21] - admin | Link:

@JzG - jest Pan jednak wyjątkowo bezczelny. Wikt i utrzymanie jeśli już, to zapewniam ja Panu, bo ja pracuję, a Pan odbierasz emeryturę, na wypłatę której pracują obecnie zatrudnieni. I jeszcze to żądanie.. Poza tym to działa w dwie strony - blogerzy piszą, a Strefa Wolnego Słowa daje blogerom platformę i promocję. Ale co ja będę język strzępił. Pan jesteś i tak przekonany co do własnej wyjątkowości. Jeśli tak, proszę zgłosić się do redakcji i zaproponować pisanie tekstów. Na pewno przyjmą Pana z otwartymi reękami jak zobaczą Pana obecny dorobek na NB.. 

Pan zdaje się zupełnie nie rozumieć, czym są media, a społecznościowe w szczególności. Proszę się przejść na Twittera i zobaczyć co tam się dzieje, jaka jest swoboda dyskusji i zastanowić się, czy przypadkiem nie to jest źródłem popoularności a naszej niszowatości. A Pan chcesz twórzyć jeszcze większą niszę. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-06-2023 [14:36] - jazgdyni | Link:

@admin

Oj, chyba to Pan jest nienależycie wycho0wany, albo problemy z logiką i przy7czynowo - skutkowym myśleniem. No dobra - #jedziemy.

Czy portal naszeblogi.pl został uruchomiony, by miał Pan miejsce pracy i godziwą zapłatę? A może założono ten portal specjalnie dla amatorów, pragnących podzielić się swoimi rozmyślaniami w solidnym miejscu w Internecie. A dostawca witryny, jest tym bardziej szczęśliwy, jeżeli potrafił przyciągnąć do siebie tylu piszących, którzy są chętnie czytani, a to z kolei, tzn im więcej czytelników, którzy przychodzą do dobrze piszących za friko amatorów, odwiedza - tu NB, to właściciel witryny zarabia coraz więcej, może powiększyć swój zespół i płaci im coraz lepiej.

Podejrzewam, że nie ma Pan jeszcze dużego doświadczenia w zakresie pracy i reguł z tym związanych.

Ps. Żeby pan wiedział, że zaproponowano mi, choć właściwie zapraszano, do pracy w TV Republika. Niestety, mnie już takie rzeczy nie bawią. A już bliżej mi do filantropa niż pracobiorcy na emeryturze.

Pracuj Pan dobrze, to też będzie Pan zadowolony.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-06-2023 [08:38] - jazgdyni | Link:

@Admin

Konkretnego? Donosik?

Nie może Pan moderować portalu cząstkowo, na podstawie tych zabawnych "donosików". Pan moderuje i pilnuje cała stronę i wszystkie treści. To w pewnym sensie jest analiza kompleksowa. Zapewne jest Pan na tyle mądry, by dostać funkcję administratora i nie zachowywać się, jak panienka po maturze wyłapująca błędy i pojedyncze wykroczenia. Czy się mylę?

Obrazek użytkownika Jabe

02-06-2023 [09:31] - Jabe | Link:

Adminowi być może cho­dzi o to, żeby nie po­sądzono Pana o ode­rwanie od rzeczywi­stości.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

01-06-2023 [14:39] - Lech Makowiecki | Link:

@jazgdyni. Januszu drogi! Cieszę się, że jest jeszcze ktoś, kto przypomina nam o zasłużonych dla blogosfery internautach-pionierach... Wstyd przyznać, ale w tym roku po raz pierwszy nie wspomniałem (ani na naszych blogach, ani na wpolityce.pl) o dziesiątej już rocznicy śmierci niezapomnianego kapitana żeglugi wielkiej Tomasza "Seawolfa" Mierzwińskiego ("pancerna brzoza", 'seryjny samobójca" itp. perełki blogosfery). To on jako pierwszy pokazał nam, jak - zamiast kilku luźnych, pospiesznie wrzuconych do sieci  zdań (bez korekty, znaków interpunkcyjnych itp) - można zamieszczać wpisy skrzące się erudycją, humorem i znajomością rzeczy... Wszystko mija, zaciera się, ulega zapomnieniu... W Twoich wpisach znajduję kontynuację tamtego nurtu; to cieszy... Ja już odszedłem od regularnego tu pisania, bo zmienił się odbiorca, zasięgi już nie te, a i czasu coraz mniej na życie... Traktuję naszeblogi jako słup ogłoszeniowy dla swych innych aktywności. I też bez przeceniania możliwości promocyjnych tychże. Zapraszam do obejrzenia  koncertu "KOPERNIK" wg mojego scenariusza i z moimi premierowymi balladami; poniżej link:
https://vod.tvp.pl/programy,88/koncerty-odcinki,273941/odcinek-33,S04E33,497043
PS Skoryguj "czeski błąd" (Kluby Gazety Wyborczej). :) Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-06-2023 [08:42] - jazgdyni | Link:

@ Lech Makowiecki

Leszku!
Nie możesz się wycofywać z tego, co od lat robisz! Akurat teraz jest i będzie to bardzo potrzebne. Chcemy przecież kulturowej rewolucji. Nawet Kodyma udało mi się przekonać. Nie zapominaj, że jesteś z Gdyni. Kolebki całej nowej muzyki po wojnie.

Serdeczności

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

02-06-2023 [09:28] - Lech Makowiecki | Link:

@jazgdyni. Januszu, ja też z Gdyni... :) Musimy wreszcie spotkać się i pogadać w realu... PS Z niczego się nie wycofuję. Tylko zwiększam zasięgi. Pisanie dla 1-2 tysięcy odbiorców na blogach to strata czasu. Poza tym nie chcę być workiem treningowym dla paru internetowych frustratów... Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

01-06-2023 [14:58] - Siberian Husky Dog | Link:

Akurat w tym momencie, gdy nasz kraj dzięki Putinowi i UE znalazł się na ostrym,niebezpiecznym zakręcie to tego typu "dyskusja" nie wnosi nic pozytywnego
To taka moja subiektywna opinia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-06-2023 [15:09] - Tezeusz | Link:

Dostałem zadyszki....takie dyskusje wśród prawicowych blogerów a Adminem tylko powodują radość takich indywiduów jak @ Pers i jego kompani..A może już czas dla mnie włączyć ABS...

Obrazek użytkownika JanAndJan

01-06-2023 [15:28] - JanAndJan | Link:

Przypowieści Salomona 16:18 NBG
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
"Co się przekłada" na (chat 3.0.1): g...o, zawsze wyjdzie z człowieka.
O Boracie, nawet nie wspominam. Bo, nabzdyczenie i wyparcie, bezkrytycznych wielbicieli własnych urojeń o zabarwieniu kato-narcystyczno-sado/maso-rytualnych, jest bliskie zeru absolutnemu, pomnożone przez stupor, do kwadratu kompleksy.
Wizualizacja (*), bez użycia technologii SI:
https://filing.pl/osoby-ktore-...
Obrazek pt. skarżypyta.

* - habitat osobnika, typu - szkoła (mental gimbazy, wtłoczony systemowo do etapu wyższego), gdyż bałwan z Gdyni (szczytowanie fali, z mętną pianą) został już wcześniej zdefiniowany jako permanentny lizus, z IQ ogaconego - intelektualnym pcv maturzysty, III - ligowego LO.
Ps. Widzisz chłopino. Wystarczyło powiedzieć: przepraszam. A, tak...? Będziesz szedł w zaparte, jak - bez urazy - Morawiecki. Wiesz, co jest najgorsze? Że tacy, jak ty, sasiny, suskie, patrio-onanista Tezeusz, itd. zaczęliście się panoszyć i zawłaszczać, bezprawnie - Polskę .. bezkarni parweniusze, bezwzględne gangusy fiskalne. Sam już nie wiem, kto - w skutkach - jest gorszy? Pato "władza", czy jawno dywersyjna i kryminalna "opozycja"?
Ps.2. Nie lubię ciebie, boś fałszywy i głupi. W miarę sił (ufff) - będę tępił.
I, p. Targalskiego ciagasz po swym, infantylnym sklepiku... Wstyd.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-06-2023 [08:43] - jazgdyni | Link:

Musi pan potężnie cierpieć.

Współczuję

Obrazek użytkownika JanAndJan

02-06-2023 [09:50] - JanAndJan | Link:

?
Lekko nie jest...
?
Jeśli szczerze, to dziękuję.
Zdrowia życzę.