Chamstwo w sieci cz.6 Jarosław Ruszkiewicz vel @ Pers

Tym razem będzie krótko i treściwie :
Kontynuacja tematu chamstwa w sieci ujęta w materiałach :
https://naszeblogi.pl/63739-ch...
https://naszeblogi.pl/63666-ch...
https://naszeblogi.pl/61826-ch...
https://naszeblogi.pl/61013-ch...
https://naszeblogi.pl/60048-ch...

Tak nas blogerów Naszych Blogów oczernia i obraża niejaki Jarosław Ruszkiewicz piszący na NB jako @Pers - cytaty  jego wypowiedzi na portalu NEon24:

1."Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)
Cieszysz się z takich fanów Zawisza?"
2."Ale jeśli zależy ci na uwielbieniu i oklaskach żydobanderowskich ścierw od Sakevycza, różnych hujskich ścierwouszy, to ten cel już osiągnąłeś".
3."Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)"
4. 'Tutaj jest wiele kont służących jedynie do minusowania. Ich posiadacze, różne kacze hujskie ścierwousze już wiedzą, że nie mają się co wychylać z komentarzami bo szybko wylecą i dać pałę to dla nich jedyna satysfakcja.
No ale czego tu wymagać od żydobanderowskich ścierw jak już długoletni admin wziął się za trollowanie dla UPAdliny :))'
5. "A jak szukasz kumpli pasujących do ciebie to polecam żydobanderowskie ścierwa od Sakevycza (fan klub Zawiszy). Oni cię przytulą :)"
6."Nie wiem co ale pewnie coś strasznego. To smutne ale taka jest logika dziejów - eskalacja przemocy.
Skoro jednak wszystko wskazuje, że wrzucą nas na ten poziom anihilacji to musimy walczyć a nasza walka będzie obroną przed szatanem.
Wiem, że my wygramy choć ofiar będzie wiele...".
7. "
jestem niezmiernie ciekaw co tym razem wymyśli Papuga Arestowicza? Bo jego fan klub żydobanderowskich ścierw od Sakevycza jakoś nabrał wody w parchate gęby. W sobotę mieli "święto" a dziś wiadro zimnej wody na banderowskie czerepy.."
8. "To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane?
Masakra..."
9. "Co się stało z Polakami? To był kiedyś mądry, dumny Naród a teraz to zgraja idiotów."

10. "Ale to są poważni ludzie i wiedzą, że POPiS to żydowskie ścierwa co się dorwały do władzy w Polsce z nadania międzynarodowego żyda."
11. "Już nieliczni pamiętają bo obecne polactwo (Polacy są rasą prawie wymarłą) mają pamięć głupika z akwarium."
12. Obrońcom obecnego "ładu opartego na zasadach" powiem tylko jedno - pierdolta się żytki. Dlatego każdy normalny człowiek musi dziś stanąć po stronie Rosji w tej chazarskiej rozróbie na Ukrainie."
13. "Teraz Ukraińcy robią za mięso armatnie żytków, którzy polują na bogactwa Rosji.
Gratulacje UPApadlińcy :)))))))Będziecie wypierdalać milionami do Polski a "nasz" rząd łajzów sprzedanych syjonowi was przytuli do piersi i będziecie pierwsi wszędzie. Ale to do czasu....Przyjdzie czas i zapłacimy za Wołyń...
A ci co was tak tulą do piersi zawisną za setki tysięcy zamordowanych Polaków w czasie "pandemi", za rozbrojenie polskiej armii, za groteskowe zakupy uzbrojenia za absurdalne ceny, za upodlenie narodu polskiego.Znajdzie się tego jeszcze dużo. Ale drzew i latarni starczy..."

14. "Poczytaj jak beczą hujskie ścierwousze od Sakevycza :)
Już nie skaczą z radości jak to "heroje biją orki" tylko wracają do czasów jak ich żydoskie dziadki strzelały Polakom w potylicę w Katyniu..."
"Mam nadzieję, że Rosjanie ubiją jak najwięcej banderowców.
Im więcej ubiją tym mniej ucieknie do Polski."
15. ""Za tą wersją przemawia fakt, że znowu ten bełkot został przedrukowany na ścieku Sakevycza i oklaskiwany przez najgorsze żydobanderowskie mendy jakie istnieją w Sieci."
16. "" w Polsce nie rządzą Polacy tylko żydowskie kundle."
17 " A degeneratem jest Bidet i jego synkowie. Putin jeszcze się nie splamił żadnymi zbrodniami. Ubijając nazistów banderowskich oddaje wielką przysługę Ludzkości. Wam rzytkom to się oczywiście nie podoba :)''
17. " A jak ci się podoba nasz wspólny "znajomy" @tezeuszek vel ścierwousz vel fekaliusz?Niezły palant, nie? :))W sumie to mi jest go nawet trochę żal...Słyszałem, że podczas służby w ZOMO dostał przypadkowo pałą w czasie akcji od swojego kumpla jak rozpędzali jakąś demonstrację. Od tego czasu słabuje na głowę i jest na rencie inwalidzkiej. I ubzdurał sobie, że jest "największym polskim patriotą". Szkoda, że nie Napoleonem :)
Nie maltretuj go zbytnio..."

18. " Trzeba coś więcej, żeby wszystkie te syjonistyczne mendy powiesić?"
19. "Na przeprosiny nie licz, to ścierwo żydobanderowskie od Sakevycza a tacy nie mają honoru ani zdolności honorowej. To śmieci."
20. "Jedno jest pewne - wszystkich nazibanderowców na Ukrainie należy zlikwidować i Rosja teraz to z dużym powodzeniem robi.Każdy kto staje teraz przeciwko Rosji staje się pomocnikiem nazizmu."
21."A ja tylko ze względu na ciebie, nie napisałem, że największe mendy to PiS."
22. "Mój fan klub jest bardzo pokaźny i syjonista Ziemiński działa tutaj ramię w ramię z różnej maści żydobanderowskimi scierwami od Sakevycza i Gavrylienki. Zresztą to swołocz z jednego źródła."
23. "To wyłączna inicjatywa jednego z członków grupki żydobanderowskich ścierw, które sobie tam uwiły gniazdko. Ich pasją życiową (oprócz powielania kłamstw ukraińskiej propagandy) jest nękanie naszego portalu wszelkimi możliwymi sposobami z donosami do ABW włącznie czym zresztą się chwalą.
Każdy z nich ma za sobą niechlubną "karierę" na NEon24 i może dlatego pałają do nas taką "miłością"? Wykorzystują każdą okazję, żeby się tu wcisnąć i narobić bałaganu. Jak wszystkie żydobanderowskie ścierwa są wyzuci z wszelkiej godności i honoru. To najprawdopodobniej polskojęzyczni potomkowie "ofiar" akcji Wisła, niektórzy mają nawet problem z poprawnym pisaniem w języku polskim..." (https://dz.neon24.org/post/171...)
24. "Drastycznie" to byłoby wtedy, gdyby bandziory z USA/NATO jutro zabrali się z Ukrainy. W sumie jest to jedyne co im pozostało, jeśli nie chcą nas wszystkich zabić."
25. "Z ciekawości zajrzałem do Sakevycza i... nic.
Wychodzi na to, że karmi swój motłoch tylko żydobanderowskimi fejkami..."
"ale od czego nijaki Żaryn i ścierwa żydobanderowskie od Sakevycza, które mu donoszą, m.in na nas?"
26. "Żydobanderowskie mendia to te, z których czerpiesz swoje "obiektywne analizy". I to nie tylko szczujnia Sakevycza, gdzie funkcjonuje twój prężny fanklub."
(https://zawisza.neon24.org/pos...)
27. "Żydobanderowskie ścierwa. Na co dzień rezydują w szczujni Sakevycza, kawalera orderu banderowskiej bezpieki.
Teraz mają szczytowanie bo nawet tam zdarzają się Polacy upominający się o sprawiedliwość dla pomordowanych.
To człekopodobne ścierwa, które za wszelką cenę chcą wybielić swoich ziomków."

https://spiritolibero.neon24.o...
28. Ja z was tylko drwię i szydzę.
To jest bardzo łatwe bo nie macie za grosz wiedzy a i poziom intelektualny budzi śmiech i politowanie.
A piszę na NB bo jestem "misjonarzem" :)))))

https://naszeblogi.pl/67565-na...

29. "1 @asminek
Wiesz co?
Nie przejmuj się już moimi komentarzami, które musisz moderować. Więcej nie będzie.
To, że gościsz tutaj idiotów i inne ścierwa może wynikać z waszej polityki redakcyjnej. W końcu jesteście żydowską jaczejką.
Jakiś czas temu miałem jeszcze złudzenia, że istnieje coś takiego jak "strefa wolnego słowa" a tu doopa... 
Jestem rozczarowany...
Jak napisałeś, że jeździłeś przez śniegi do tego skurwysyna Kamińskiego, którego słusznie osadzono w pierdlu, to ręce i nogi mi opadły.
A tobie, jak widzę, pasują klimaty @qvaczka i @ścierwousza.
Gratuluję :))
Ja już tu nie zajrzę a ty zarabiaj swoje szekle."

https://naszeblogi.pl/69293-na...

30. "A swoją drogą to podziwiam pana prezydenta Putina bo to chyba największy Mąż Stanu obecnie na świecie. Szkoda że nie jest Polakiem i nie może być naszym prezydentem."
https://naszeblogi.pl/70146-pu...

itd...itd....nie będę dalej zanudzał takimi inwektywami i słownictwem jakim posługuje @ Pers vel Ruszkiewicz...Ale został idealnie podsumowany przez kogo ? a to ciekawe ? Przeczytajcie w zakończeniu.

Zakończenie :
"Zawisza#Jarek Ruszkiewicz SL
Ile razy to już Pieskow zrobił cię w balona, a ty nadal wiernie przy nim stoisz, tak wiernie jak u tych od Sakiewicza, bez których dnia nie przeżyjesz. Ciebie stamtąd wyrzucają drzwiami to wracasz oknem.  Co chwila przynosisz tu wieści, co to oni zrobili jakby kogoś to interesowało. Żyją sobie, to Bóg z nimi. Ale ty byś dnia bez nich nie przeżył. Jak wygląda ta twoja "konająca Ukraina" i nieudana kontrofensywa o której ostatnio tak barwnie pisałeś? Nie budzi to w tobie refleksji, że bycie papugą Pieskowa to jednak nie najlepsze źródło wiedzy?
I jak tam z synami dwóch "bohaterów z bunkra"? Ruszyli wspierać Rosję na froncie, czy jak wielu młodych Rosjan o odpowiednim statusie materialnym, wieję, by nie wypełnić patriotycznego obowiązku?"  itd, itd...

I ta wypowiedż Admina NEona 24 o Ruszkiewiczu niech będzie podsumowaniem kim i czym jest ta osoba. To,że "istnieje jak widać nawalanka" na antypolskicm pro sowieckim portaliku zwanym potocznie "Ścierwoneonek" to bardzo dobrze ! idealnie.

UZUPEŁNIENIE :
Tak pisze o @ Ruszkiewiczu jego kolega z portalu NEon 24, org niejaki @ Zawisza cytuję.

"Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?"
https://zawisza.neon24.org/pos...

"Przecież ty nie masz zielonego pojęcia na te tematy a próbujesz się mądrzyć.
Miej trochę litości dla siebie samego.
Do momentu wyszczepienia byłeś normalny. Teraz już nie."
"Naczytałeś się rosyjskiej propagandy i już w sierpniu 2022 głosiłeś pogrom ofensywy Ukrainy. Och jaka ta ofensywa Ukrainy miała być w krwi utopiona, a zasmrodzona była wiatrami w portkach uciekających wojsk rosyjskich.
Lepiej rozmawiać o aktualnej sytuacji a nie wykrzykiwać "Слава России". Zawsze proponowałem ci szklankę zimnej wody... zamiast...
"
"Jarku przedawkowałeś rosyjską propagandę, a to jak narkotyk, przestaje się myśleć logicznie, myśli się logiką propagandzisty prowadzącego."
https://spiritolibero.neon24.n...

A tak oceniono Ruszkiewizca w jego " mateczniku" czyli portalu NEon 24.org
https://wps.neon24.net/post/16...
"Przechodzę teraz do treści artykułu J. Ruszkiewicza pt. „ Co łączy stanislava z syjonistami?”, na co J.R. od razu daje odpowiedź i „ wyjaśnia”, pisząc: „Wszystko, bo to syjonista, aktywista bandy, która marzy o zawładnięciu Rosją”. Następnie J.R. rozwija swój „ detektywistyczny strumień nieświadomości”
W oparciu o to co napisał stawiam trzy tezy dotyczące osoby J. Ruszkiewicza:
J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?
J.R. to przypadek osobowościowo-psychologiczny, to człowiek o urojonym wyobrażeniu o własnej wielkości i wpływach, głęboko zakompleksiony, niespełniony dziennikarz i przewymiarowany analityk, zazdrosny o popularność i uznanie.
J.R. to pracownik na zlecenie służb ( najprawdopodobniej żydowskich lub żydowskiego skrzydła służb rosyjskich, dobrze rozgrywających dwie w/w skłonności J.R.), nieudolny nadzorca poprawności politycznej, bazujący na podsyłanych mu materiałach oraz wykonujący „ miękką mokrą robotę”.

Bez komentarzy, ocena  W PUNKT !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [18:47] - Pers | Link:

Uderz w stół :)))))))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [20:04] - Tezeusz | Link:

Uderzył w  stół i Ruszkiewicz przyznał się  do chamstwa i nie pisz tyle w scierwoneonku bo od stawiania pał ręka mnie boli ...

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [09:46] - Tezeusz | Link:

@Rus...
"/Idzie mi o bandero-mankurty które od pewnego czasu rozzuchwaliły się do tego stopnia że jeśli tylko na którymś z blogów ukaże się wartościowy materiał natychmiast zasypują go najpierw minusami a następnie trolują.//

Aż mnie ręka boli od walenia minusów na rusofili osranych trolli bandyty putlerka...hahhahahahah

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [18:48] - Tezeusz | Link:

Po co ten materiał ? Dla wiedzy oraz iż  lepiej wstawiać linki niż elaboraty dla komentarzy takich jak Ruszkiewicz ! Nie oceniam tego co pisze od tego są specjaliści. Pokazuję iż będąc u nas gościem, udając pseudo inteligenta jest kimś zupełnie innym niż się kreuje wobec Admina i Blogerów NB. a kim jest ? - fakty, fakty, fakty....w 6 częściach...

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [18:58] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Pokazuję iż będąc u nas gościem//
U ciebie jestem "gościem" @ścierwousz?
Ja tu jestem aktywnym komentatorem 5 lat i 7 miesięcy.
A ty?

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [20:06] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz komentatorem rusofilem ??? hahahaha czy raczej wywrotowcem ? sam się do tego przyznałeś  , cytaty twoich wypowiedzi powyżej .
Zabolało !
Pilnuj  lepiej swoich kumpli ścierwoneonowych co ciebie podpierdzielają do służb za szerzenie agitek bandyty putlerka.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [21:49] - Kaczysta | Link:

dachowiec
nutka dla ciebie na dobranoc
salute

Lyman is ours!
 Everything will be Ukraine!

https://twitter.com/i/status/1576290676471656448

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [22:22] - Pers | Link:

@kaczuś
//Everything will be Ukraine!//

Pomarzyć fajna rzecz.
Nic nie kosztuje.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [09:25] - Tezeusz | Link:

@Rus....
Pomarz że ci blog nie wypierd...w kosmos...

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [20:14] - Tezeusz | Link:

Rus ...gówno
Się oburzył strasznie i wyje  do @Zawiszy:
"A mówiłem, żebyś się nie wyszczepiał.
Skończysz jak @tezeuszek/ścierwouszek, staniesz się pośmiewiskiem w Sieci.
Na Neonie już jesteś :)))"

A ja myślałem że Ruszkiewicz byłeś i jesteś pośmiewiskiem na portalach : Niepoprawni.pl, Salon24, Nasze Blogi... w NEonku powoli już  także... starczy ? Fakty ?

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [20:26] - Pers | Link:

@ścierwousz
A jak ci się podoba mój blog z "kosmosu"? :)))))))))))))
Na razie jakieś 1500 odsłon dziennie ale szybko odrabiam straty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [20:43] - Tezeusz | Link:

@Rus...gówno
Twój blog pewno wkrótce jak zwykle wyleci w kosmos jak poprzedni wiesz tam jest miejsce dla kacapskich agitek z odsłonami, masz w tym już duże doświadczenie. 
NEonek pewno podzieli, jak mniemam,  los twego bloga z kosmosu o czym wspominał  tobie Opara.
Pamiętasz !
A co do komentatora. Skomentowałem bardzo obszernie twoje dwie  ostatnie ścierwoneonowe agitki z linkami.  Poszły.... odrabiam straty.. Zadowolony ? 

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [20:54] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Rus...gówno
Twój blog pewno wkrótce jak zwykle wyleci w kosmos jak poprzedni wiesz tam jest miejsce dla kacapskich agitek z odsłonami masz w tym doświadczenie. //

Jaki "poprzedni"?
To ciągle ten sam blog matołku. Istniał cały czas i był czytany choć nie uzupełniany.
To tylko mi źli ludzie zablokowali dostęp ale ich przechytrzyłem. I teraz mogą mi... No wiesz co @ścierwousz :)))
Zresztą jest kopia zapasowa i w każdej chwili może być odpalona gdzie indziej.
Cieszysz się? :)))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [09:22] - Tezeusz | Link:

@Rus..gawno
Pożywiom uwidim jak twoi mówią..

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [09:27] - Tezeusz | Link:

@Rus..
"To tylko mi źli ludzie zablokowali dostęp"
Biedaczek hahahhahahahahahahhahaha

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [21:39] - Kaczysta | Link:

Dzisiejszy dzień dachowiec będzie dluuuuuugo pamiętał
To jak dziś Zawisza zrobił mu z dupy jesień średniowiecza to finezja jakiej dawno już na Toy-Toyu nie było
Zaorany sowiecki cieć na 5 metrów ruskiego mułu

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [21:45] - Pers | Link:

@kaczuś
//To jak dziś Zawisza zrobił mu z dupy jesień średniowiecza to finezja jakiej dawno już na Toy-Toyu nie było//
Jakoś nie zauważyłem...
Plącze się ten wasz Zawisza jak zwykle i dostaje kopy z lewa i prawa :)))))
Zacytować troszkę? :))))))

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [21:51] - Kaczysta | Link:

dachowiec
twoi bracia w drodze do recyklingu

https://twitter.com/i/status/1576293879321546752

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [10:00] - Tezeusz | Link:

Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną.
Pozostaje chamstwo jak u Ruszkiewicza

Obrazek użytkownika Pers

02-10-2022 [10:11] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną.//

Dokładnie, Schopenhauer miał na myśli dokładnie takich jak ty.
Ty @ścierwousz bez obelg i wyzwisk nie potrafisz napisać jednego komentarza.
To każdy widzi gołym okiem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [21:15] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz głównym chamem NB to ty jesteś co udowodniłem w moich 6 materiałach o tobie. Pewno będą kolejne.
W Scierwoneonku jak pokazuje Admin @Zawisza w swoich komentarzach i wypowiedziach o tobie, że jesteś zwykłym kłamcą, manipulantem..

Co do agitek moskwy które produkujesz niech wypowiedzą się specjaliści.. Ja je skomentowałem nadrabiam zaległości.

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-10-2022 [07:52] - Tezeusz | Link:

Astra - Anna Słupianek
komentarze użytkownika
środa, 5 października 2022, 13:21:34

"Propagandowe gnioty?
Nie zgadzam się z większością tekstów Ruszkiewicza . Uważam, że i jedni i drudzy są siebie warci. Mnie najbardziej martwi fakt, że jako Polacy zapłacimy za udział w tej awanturze!
Żeby była jasność nie spodziewam się jakiejkolwiek merytorycznej odpowiedzi.
Może jedynie jakiegoś osobisego hejtu ..."

Kolejny plaskacz Admiana NEon24 w gębę sowiecką Rus...aż miło !

Obrazek użytkownika Pers

07-10-2022 [14:14] - Pers | Link:

@ścierwousz
Ty masz jakiegoś pi...ca z tymi "plaskaczami".
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, nawet admin.
Najważniejsze że promują moje teksty :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-10-2022 [19:54] - Tezeusz | Link:

@Rus gówno
Nie promują a dostajesz kop w dupsko za agitki moskwy..kop...!

Obrazek użytkownika Pers

07-10-2022 [20:15] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Rus gówno
Nie promują a dostajesz kop w dupsko za agitki moskwy..kop...!//

No jak nie promują?
Wszystkie moje notki są zawsze na jedynce.
Ostatnia ma 2765 unikalnych odsłon, 82 komentarze i ocenę 4,26 (39 oceniających).
Cieszysz się @fekaliuszu? :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-10-2022 [08:01] - Tezeusz | Link:

@ Rus gówno...
Ale sobie napukałeś odsłon tak jak na swoim blogu co go wyjeb... w kosmos i te 60 tys. wejść. Uważaj zaraz ci bloga usuną ze Scierwoneonka tak ciebie podpierdzielają twoi pobratymycy z NEonka.....I to na maxa...Cieszysz się !!!

A ten plaskacz od @ Zawiszy w twój .... bajka :

"Jak Rosję kochasz, nie szukaj ekspertów, co upadek Ukrainy głoszą. Bo za każdym razem gdy to ogłosisz Rosja dostaje takie baty, że kalesony gubią, niektórzy nawet wożą na lufie czołgu..."

BRAWO !

I nie strasz bo sie zesrasz :
"Nie wiem co ale pewnie coś strasznego. To smutne ale taka jest logika dziejów - eskalacja przemocy.
Skoro jednak wszystko wskazuje, że wrzucą nas na ten poziom anihilacji to musimy walczyć a nasza walka będzie obroną przed szatanem.
Wiem, że my wygramy choć ofiar będzie wiele.
Farbowane lisy, które wycierają swoje pyski i mordy Polską zawisną. Nie ma innego wyjścia. To śmiecie, którzy sprzedają Ojczyznę za garść szklanych paciorków."

Skomentowałem z wielką przyjemnością twoją ostatnią agitkę - wklejkę....z przyjemnością ! Od walenia 1 na twoich agitkach ręka mnie zabolała...

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-10-2022 [15:22] - Tezeusz | Link:

@ Rus gówno...
"No jak nie promują?
Wszystkie moje notki są zawsze na jedynce."

W ABW.. no to masz rację na bank.Ostatnia twoja agitka także a jak ! A jedyneczko w scierwoneonku masz napukane ode mnie w prezenciku..szczęsśiwy.

Cieszysz się rusofilku smierdzielku lizaczku osranego dupska !

Obrazek użytkownika Pers

10-10-2022 [15:56] - Pers | Link:

//Cieszysz się rusofilku smierdzielku lizaczku osranego dupska !//
Cieszę się @fekaliuszu :))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-10-2022 [06:53] - Tezeusz | Link:

Cieszysz się tak po chamsku  obrażając ludzi :

"To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...

I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane?
Masakra..."

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2022 [07:40] - J z L | Link:

on miał na myśli swoją matkę i byłą żonę a tylko adres mu się pomylił
trauma
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-10-2022 [08:08] - Tezeusz | Link:

Toy toy kolejny raz plaskacza od @ Zawiszy:
"Jarku, ty to orgazmu dostajesz na tych od Sakiewicza. Ile razy tłumaczyłem ci, że nikogo na Neon nie interesuje co tam sobie oni piszą, tylko ty przeżyć nie możesz. Dzień bez wiadomości od Sakiewicza to dzień stracony."

Ja ...ruuuussss jak nie wyliże szyby na portalu NB to jest tak po sowiecku chory. Jak kogoś nie zbluzga to żle myśli... ot  taki to czełowiek..żydobanderowskie kurwiszcze.

 Nie wstyd ci Ruszkiewicz, że podziwiają cię największe mendy rusofilowe w Sieci?
Ja bym się obwiesił...

Uzupełniłem na bieżąco materiał przyda się..
https://naszeblogi.pl/64030-ch...
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-10-2022 [18:17] - Tezeusz | Link:

"Grillowania banderowców ciąg dalszy" Twoja kolejna moskiewska agitka
No Ruszkiewicza mój komentarz z zapytaniem jak długo poszedł ? POSZEDŁ JAK ZWYKLE. tam go znajdziesz -https://form.abw.gov.pl/fm/for...
https://spiritolibero.nowyekra...

Jak @ Zawisza dal kolejnego plaskacza to nasz toy toy się wnerwił i nabazgrał :

"NEon to portal, gdzie są w ogromnej większości ludzie inteligentni i starczy porównać komentarze pod twoimi banderowskimi bzdetami i moim notkami, że o ocenach nie wspomnę.
No chyba, że uważasz komentatorów NEon24 za idiotów.
A już fakt, że twoje wpisy są tak entuzjastycznie przyjmowane przez najgorsze ścierwa banderowskie w Sieci całkowicie cię kompromituje."

Zapomniał biedaczek dodać,że scierwoneonowe szmaty to głównie banda rusofili prymitywnych i komuszych.. No poza małymi wyjątkami..

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-06-2023 [15:48] - jazgdyni | Link:

@Tezeusz

Też skieruj tę informację do red. Sakiewicza. Niech widzi, co się na jego terytorium dzieje. Bo... kasa Misiu, kasa... A my, bez tego jesteśmy niszą. Po prostu czarną Dziurą Ciemnogrodu.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-06-2023 [16:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

Plose Pani. A mnie pzesywaja od Plawdziwych Polaków.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2023 [18:35] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski ...
Piłeś nie pisz..

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-06-2023 [19:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czołówka intelektualna NB dała głos.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-06-2023 [21:05] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski..
Ty nie jesteś  żadnym intelektualistą i nigdy nim nie byłeś...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-06-2023 [21:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jak zwykle masz problem z rozpoznaniem podmiotu zdania. Typowe dla pisiorów. Pyszczą na potęgę o Polsce, ale języka polskiego nie znają. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2023 [05:53] - Tezeusz | Link:

@zdzicho szambo
od ciebie sowieckie szambo wali od
 dawna tęczowy komuszku...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

09-06-2023 [23:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

Monotonność twych wyzwisk zawstydza twoją Panią od języka polskiego.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [13:19] - Tezeusz | Link:

@ wielkop0olski ..
Dla takich lewaków z LGBT jak ty nic innego, jak pokazuje życie, oprócz wyzwisk nie dociera .

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-06-2023 [22:22] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wyzwiska wyzwiskami, ale mógłbyś je trochę uatrakcyjnić bo powtarzasz się jak zdarta płyta. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-06-2023 [07:38] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski rus..
zdarta osrana onuca to ty jesteś co można wywnioskować po tym co piszesz i jak liżesz dupsko komunie..
Twój dorobek intelektualny na NB przez 6 lat to ZERO. Trudno z zerem dyskutować...

Żadne racjonalne argumenty do komuchów nie trafiają to może pokazanie kim jesteście dosadnie i brutalnie trafi do tych waszych komuszych tęczowych bez mózgowia..
Przypomnę nieskromnie # wielkopolski rus że to mój blog i jesteś tutaj gościem niechcianym i chamskim..Nie pasuje coś tobie to won..

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-06-2023 [13:19] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Twój dorobek intelektualny na NB przez 6 lat"
tezeuszku znacznie dłużej niż 6 lat i znacznie dłużej niż większość na NB.
"Przypomnę nieskromnie # wielkopolski rus że to mój blog"
Przypomnę, że to Nasze Blogi, a nie twój blog.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-06-2023 [14:04] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski rus...
Klamstwo to twoja komusza domena. Kłamiesz i mataczysz. Na NB nie masz żadnego bloga, nie napisałeś żadnego materiału kłamco perfidny..Tylko jesteś nieudolnym komentatorem i to nieudolnym..
A NB jest portalem internetowym gdzie piszący materiały mają swoje blogi..analfabeto ...Ty tylko komentujesz nieudolnie na tych blogach...Jak tobie z łaski pozwala Admin..
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-06-2023 [14:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tylko jesteś nieudolnym komentatorem i to nieudolnym"
Bredzisz się jak Piekarski na mękach.

BTW
Przez cały czas swego funkcjonowania tezeuszku nie napisałeś nic wartościowego samodzielnie.  Jeśli się  pojawiło coś sensownego sygnowanego twym pseudem to były to, wyłącznie ściągnięte z Internetu cudze teksty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-06-2023 [21:31] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski rus..
Kolejne wcielenie @Persa !! Trafiony zatopiony..Nieudolna kopia...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-06-2023 [07:40] - Tezeusz | Link:

@jaz..
Materiał trafił nie tylko do Sakiewicza..