Chamstwo w sieci oto przykład !

Chamstwo w sieci zatacza coraz większe kręgi. Trolle infekują portale, atakują blogerów wnosząc tylko jako wartość raczej ujemna bluzgi, obrażanie innych i czyste chamstwo.Należy takie fakty pokazywać i ujawniać co czynię jako pierwszy.
Znany nam komentator, już nie bloger, podpisujący się jako @ Pers vel Jarosław Ruszkiewicz ( z  portalu NEon24.pl) jak tylko może obraża wyszydza nas blogerów z portalu narodowo - patriotycznego Niepoprawni.pl. Przykład oto on :

"Sam się tam "produkuję" jako komentator (Pers). Walka z banderowskimi trollami nie jest równa bo admin blokuje mi ze 30% komentarzy no ale trudno. Zresztą wszystko co tu napiszę to czytają z nochalem przyklejonym do szyby. Często nawet cytują i dają linki przez co robią nam darmową reklamę. Idioci :)
Ostatnio NB przeżywają najazd żydobanderowskiego, syjonistycznego desantu. Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu. Widocznie znaleźli tam schronienie bo nawet z niepopków ich kiedyś wyrzucono.
//Tak więc sami sobie wystawiają świadectwo, że sami są agentami i dywersantami wrogiej Polsce i Narodowi Polskiemu służby, będącej spadkobierczynią Służby Bezpeky OUN Bandery.//
Nie tylko bandery. To generalnie sługusy syjonizmu a banderowcy, na tym etapie, są syjonistom potrzebni. Jak im wajchę przełożą to się na banderowców wypną.
Problemem jest "desant", który jakieś 4 miesiące temu spadł jak stonka. To dość niewielka ale zwarta i bardzo hałaśliwa grupka Wszyscy znani z NEon - husky vel "jozio z londynu", tezeusz, niezalogowany, ryan, kaczysta (jeśli któregoś pominąłem to przepraszam :)
Muszę jednak przyznać, że robią nam świetną marketingową robotę i dzięki im za to :)
//Nie przypuszczałem, że są aż tak głupi.//
Jeszcze jak :)
Większość z nich ma poważne problemy z posługiwaniem się poprawną polszczyzną co zdradzałoby raczej niepolskie pochodzenie. Taki np. tezeusz (plagiator i spamer) nie potrafi napisać jednego zdania w komentarzu bez 2-3 błędów.
W sumie to skutecznie kompromitują sprawę, której służą i pewnie to ma na myśli tamtejszy admin trzymając ich na NB.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 29.09.2021 13:55:00 "

"Tutaj zagląda cięgle banda internetowych mend łonowych i potem roznoszą po Internecie ku naszej chwale :)
Wszyscy wykopani z NEonka :))
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2021 21:02:21.."

."..Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach.
Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2021 20:49:41 '

https://kresywekrwi.neon24.pl/...

Jest oczywiście tych inwektyw i stek pomówień, bzdur i rynsztoka jak z przysłowiowego kibla o wiele więcej. Cóż jaki język taka osobowość tego człowieka pełnego nienawiści, szydery, głupoty jak wynika jednoznacznie z zacytowanych powyzej jego wypowiedzi. Ale czy my musimy dawać się poniżać w nieskończoność ? Tak się pytam.To za chamstwo  @ Pers wyleciał po wielokroć z portalu Niepoprawni .pl pisząc, a raczej obrażajac ludzi jako : Szperaczka" z odmianami i portalu Salon24.pl

A jak inni oceniają tego człowieka.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [14:50] - Pers | Link:

//I żeby była jasność - ogromna większość starych użytkowników NB to ludzie przyzwoici. Problemem jest "desant", który jakieś 4 miesiące temu spadł jak stonka.//
I tego się trzymajmy tezeuszku :))

//Jest oczywiście tych inwektyw i stek pomówień, bzdur i rynsztoka jak z przysłowiowego kibla o wiele więcej.//
To do roboty tezeuszku! Tylko pamiętaj o linkach!

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [19:46] - Tezeusz | Link:

@ Pers język jaki używasz jest jak szambo z obory ot taki @Pets któremu słoma wystaje. Cóż jesteś kim jesteś jak ciebie w sieci ludzie pokazują.

 

 

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [20:01] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pers język jaki używasz jest jak szambo z obory ot taki @Pets któremu słoma wystaje//
Naprawdę?
A jak oceniasz swój język?

Obrazek użytkownika Jabe

06-10-2021 [15:00] - Jabe | Link:

Panie walczą tu z nienawiścią i pogardą (choć nie własną), a tu zaś z chamstwem. Już dawno zauważyłem, że pisowcy są jak sam PiS, który wytyka innym nie tyle to, czym zawinili, ale zwłaszcza to, co sam robił, robi lub zamierza robić.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [17:04] - Tezeusz | Link:

@ Jebe piszesz o swojej rodzinie ?

Obrazek użytkownika u2

06-10-2021 [15:15] - u2 | Link:

"Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu"

Bzdura, ja założyłem konto na NB 8 lat temu. Nełon nigdy mi sie nie podobał z uwagi na panujące tam oszołomstwo, zwykle mocno antypolskie. Po co tracić czas na jakieś antypolskie wypociny ? :-)

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [15:19] - Pers | Link:

@u2
Toteż nie wspominałem o tobie.

//Nełon nigdy mi sie nie podobał z uwagi na panujące tam oszołomstwo, zwykle mocno antypolskie//
Teraz jest dużo lepiej, zostały zrobione porządki :)

Obrazek użytkownika u2

06-10-2021 [19:09] - u2 | Link:

"Teraz jest dużo lepiej, zostały zrobione porządki"

Byłem tam jakiś czas temu. Puszczasz Persik te same głodne kawałki ganiące zgniły zachód i wysławiające wielikuju Rassieju :-)

Ja rozumiem, że aby być wiarygodnym dla ruskich trzeba ich kochać bezgraniczną i bezwarunkową miłością, tyle że już ciebie ostrzegałem jak kończą zużyte agenciaki u ruskich :-)

Obrazek użytkownika Pers

07-10-2021 [12:35] - Pers | Link:

@u2
//Ja rozumiem, że aby być wiarygodnym dla ruskich trzeba ich kochać bezgraniczną i bezwarunkową miłością//
Oj durny...

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [15:34] - Tezeusz | Link:

@u2
Materiał  powyższy jest kierowany do Admina portalu NB. Pers obrażając publicznie nas obraża jego. Scierwoneon to nie moja bajka i nigdy nie była.Pisalem tam już dawno pod kilkoma nikami jednak dlatego by ich ujawnić kim są i co to za antypolski portal. Materiały powstały zostały opublikowane w sieci i moja rola się skończyła.
Nigdy tego nie ukrywałem.
Kim jest Jarosław R. opisał dokładnie bloger HD na blogu Niepoprawni.pl wystarczy w wyszukiwarce wrzucić nazwisko @ Persa.

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [15:36] - tricolour | Link:

Wszyscy jesteście siebie warci. Zrobiliście z portalu szambo, kłótnie i ubliżania. Historia niczego was nie uczy i przyjdzie czas, że cała Europa będzie chciała się pozbyć bękarta traktatu wersalskiego.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [17:02] - Tezeusz | Link:

@Trzykolorowy " zrobiliście " piszesz  rozumiem o @Persie to on jest chamski fakty w materiale.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [17:19] - Ula Ujejska | Link:

@Tricolour
No to już wiemy żeś szwab "trzykolorowa bandera" - bo tylko dla nich Polska zawsze jest bękartem. Polak nawet ten wrogi dla mnie, nigdy by tak o swojej Ojczyźnie nie napisał. Czemu się wstydzisz własnej nacji? Tu był kiedyś Niemiec i nie ukrywał tego, Twardy wojownik i z honorem odpierał zarzuty z podniesioną przyłbicą. Was tyż historia niczego nie nauczyła, dlatego zgadzam się z tym co kiedyś powiedział  o was Churchil mówiąc o profilaktycznym bombardowaniu

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [18:05] - tricolour | Link:

@Ula

Proponuję wam, byście uzgodnili stanowiska, czy jestem ruski, czy też szwabski troll. A może jestem polski i nie troll tylko użytkownik internetu? Do tego myślący i niepogięty rzewnymi historyjkami rodzinnymi?

W każdym razie motasz się, co mnie nie dziwi z racji defektu driverów. Proponuję też - w pierwszej kolejności - nie czekać na bombardowania Churchila tylko nie latać z wywieszonym językiem do Lidla. Nawet Dino sprzedane już (w części, ale cierpliwość przynosi róże) niemcowi.

Obrazek użytkownika u2

07-10-2021 [06:22] - u2 | Link:

"tylko nie latać z wywieszonym językiem do Lidla"

Każdy sądzi po sobie. Ja wczoraj byłem w Żabce i widzę, że trwa ofensywa Żabek. W sumie przyjemny osiedlowy sklepik. Moja znajoma, która nienawidzi PiS-u i Dudy, a kocha Trzaskowskiego, bo studiuje po 40-stce w Warszawie chce właśnie wejść w sieciówki. Może ma nagraną fuchę, kto tam ją wie. Spotykamy się od czasu do czasu, ostatni raz w ubiegłe wakacje. Pierwszy rok zaliczyła w Collegium Humanum, dobrze że nie Civitas, bo to jawna przybudówka WSI :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [06:40] - Ula Ujejska | Link:

@Tricolour
Wcześniej ci się wymsknęło że Smoleńsk to własnymi ręcamy, a teraz że Polska to bękart. Już się odsłoniłeś, i najwyraźniej to tobie się przepaliły te drivery. Ogarnij się i czytaj czasem co piszesz, bo jak Maverick, zapominasz czasem że piszesz do Polaków. Co do latania po sklepach, już pisałam, mam swoje ranczo a tam w większości własną ekologiczną żywność, o resztę moich potrzeb dba mój mąż 😁

Obrazek użytkownika u2

07-10-2021 [07:37] - u2 | Link:

"Smoleńsk to własnymi ręcamy, a teraz że Polska to bękart."

Kto ich tam wie, bez pomocy rusko-niemieckiej agentury w Polsce trudno by było przeprowadzić ten zamach. Więc na pewno własnymi ręcyma przeprowadzony przez WSI-oków, z niewielką pomocą Szojgu, którego niedawno widziałem obwieszonego medalami na całej klacie, nie gorzej niż gieroje drugiej wojny światowej :-)

Putajew wykorzystał Szojgu do kampanii wyborczej, bo już ruskim Jedna Rassieja niemnożko nadajeła :-)

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [16:04] - Pers | Link:

@tezeusz
// Pers obrażając publicznie nas obraża jego.//
Ciekawa logika. Jeśli napiszę, że jesteś idiotą to obrażam admina?
Akurat do niego zawsze zwracam się z należnym szacunkiem.

//.Pisalem tam już dawno pod kilkoma nikami jednak dlatego by ich ujawnić kim są i co to za antypolski portal. //
Znowu brak elementarnej logiki. Nie musiałeś tam trollować pod kilkoma nickami, żeby czytać i wyrobić sobie zdanie.
I w końcu wyleciałeś, głównie za plagiaty.

I jeszcze raz dziękuję ci za świetny wpis. Reklamy nigdy dość :))
Zasada „nieważne, jak mówią, ważne, żeby poprawnie pisali nazwisko”, nadal się sprawdza :)))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [17:11] - Tezeusz | Link:

"Jeśli napiszę, że jesteś idiotą to obrażam admina?"
Persie ja nie muszę pisać  kim jesteś sam siebie  charakteryzujesz  swoim chamskim i prymitywnym słownictwem to fakt oczywisty !
Prawda boli ?

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [17:07] - Pers | Link:

@tezeusz
//Persie ja nie muszę pisać .że jesteś idiotą to fakt oczywisty !//
Wiele okoliczności wskazuje na to, że jednak się mylisz tezeuszku.
Ale nie będę się spierał :)))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [18:36] - Tezeusz | Link:

Persie kłamiesz jak zwykle ja napisałem  :
”Persie ja nie muszę pisać  kim jesteś sam siebie  charakteryzujesz  swoim chamskim i prymitywnym słownictwem to fakt oczywisty.."

A ty piszesz ze napisalem :

"Persie ja nie muszę pisać .że jesteś idiotą to fakt oczywisty !//"

Kłamiesz i manipulujesz w żywe oczy !

 

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [18:43] - Pers | Link:

@tezeusz
//Kłamiesz i manipulujesz w żywe oczy !//
Ja to skopiowałem, a że ty wyedytowałeś komentarz i zmieniłeś to inna sprawa.
Admin może to udowodnić z łatwością.
Poprosić kłamczuszku?
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [18:54] - Tezeusz | Link:

@Pers
Poproś już czekam i nie zwlekaj i czekam na twoje przeprosiny za pisanie nieprawdy o moich komentarzach MOICH !
Zaorany !, Jesteś jak dziecko.
 

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [18:55] - Pers | Link:

@tezeusz
//Poproś już czekam i nie zwlekaj i czekam na twoje przeprosiny za pisanie nieprawdy o moich komentarzach MOICH !//
Niniejszym to czynię.
Szanowny adminie, czy tezeusz wyedytował komentarz i zmodyfikował cytowany przeze mnie wpis?
Z góry dziękuję :)
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [21:10] - Tezeusz | Link:

 Pers a kiedy mnie przeprosisz za manipulacje i pisanie nieprawdy ?

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [21:14] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pers a kiedy mnie przeprosisz za manipulacje i pisanie nieprawdy ?//

Nie mam za co cię przepraszać.
To ty powinieneś płacić mi za darmowe lekcje języka polskiego.
Ale niech ci będzie, potraktuję to jako wolontariat i dobry uczynek :)

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [16:48] - Pers | Link:

@tezeusz
//Kim jest Jarosław R. opisał dokładnie bloger HD na blogu Niepoprawni.pl//
I już nie opisuje...
Ciekawe dlaczego? :)))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [18:35] - Tezeusz | Link:

Pers ale materiały w sieci są ! I wielu je czyta.

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [18:34] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pers ale materiały w sieci są !//
Są i to jest największy problem twojego kolesia :)))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [18:55] - Tezeusz | Link:

Pers to nie mój koleś, jak zwykle kłamiesz, ale materiały są poczytne w sieci.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [15:37] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Dobrze nam idzie i dlatego to ruskie wycie! ... a to znakomicie!  Myślę że skończą jak Pasierbiewicz. Ja pamiętam jak śp. Jurek Targalski oficjalnie publicznie napisał Paierbiewiczowi by go nie molestował i żeby się cieszył że jeszcze może na NB bzdecić, ale zbliża się do granicy.

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [16:44] - Pers | Link:

@ujejska
//Dobrze nam idzie i dlatego to ruskie wycie!//
Jakie "wycie"?
Przecież to tezeuszek wyje. I ty, babo z magla.

Obrazek użytkownika sake3

06-10-2021 [18:21] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Pasiebiewicz -wyjątkowo niemiła postać,i nader słaby bloger.Posługuje się kilkoma tekstami do znudzenia cyklicznie wstawianymi  ze słowami ,,opowiem coś państwu'....Jest.nieoceniony w pompatycznych opisach Biedronia,Trzaskowskiego,Kosiniaka-Kamysza,Hołowni.Wydaje mi się,że teraz przyjdzie czas na laurkę dla Tuska.Ma szczególny stosunek do kobiet.Nienawidzi pań z PiS-u i otoczenia prezydenta krytykując ich wygląd i ubiór,ale rozpływa się nad paniami z opozycji.Kabotyn do potęgi n-tej.

Obrazek użytkownika zbychbor

06-10-2021 [16:31] - zbychbor | Link:

Ja akurat bardzo często się zgadzam z Persem. Walczy praktycznie sam atakowany przez żydobanderowską bandę.
A największy cham otoczony chamskimi przydupasami wyszukuje chamstwa.
Coś na zasadzie łapaj złodzieja.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [18:27] - Tezeusz | Link:

@ Zbych wiadomo cham wspiera chama. Ty i Pers jak dobre żydobanderowskie  ścierwoneonowe małżeństwo.

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [18:31] - Pers | Link:

@tezeusz
//żydobanderowskie  ścierwoneonowe małżeństwo.//
Nie bronię ani żydów ani banderowców.
Coś ci się pozajączkowało tezeuszku :)))
Jeszcze niedawno donosiłeś na mój "antysemityzm", pamiętasz?

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [19:48] - Tezeusz | Link:

Pers brak tobie polotu i inteligencji w tym komentarzu był sarkazm.
Przykro !

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [17:56] - Tezeusz | Link:

@Pers piszesz :
"Czy polscy mudżahedini to była... solidarność?//
Wiele na to wskazuje...
Celne porównanie :)
Jarek Ruszkiewicz SL 06.10.2021 16:42"

Pers ty jesteś  normalny ?

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [18:17] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pers ty jesteś  normalny ?//
Wydaje mi się, że tak...
Co do ciebie mam pewne wątpliwości ale nie jestem specjalistą w tej materii :)))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [19:13] - Tezeusz | Link:

Pers "Wydaje mi się, że tak..."
Faktycznie tobie się tylko wydaje, i  jak to ze jesteś patriotą ale nie wiadomo jakiego kraju, wydaje się tobie ,że nie jesteś manipulantem... wydaje się !

Obrazek użytkownika sake3

06-10-2021 [17:57] - sake3 | Link:

Najbardziej walczą z chamstwem i pogardą ci którzy własne chamstwo i pogardę podnoszą do rangi cnoty.Pisząc w komentarzu że na NB jest za mało dyskusji a za wiele inwektyw natychmiast dowiedziałam się od innego komentatora,że jestem mendą łonową i kurwinowskim przygłupem.A wszystko dlatego że nie ukrywam że jestem zwolennikiem PiS-u. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [18:05] - Tezeusz | Link:

@sake3
Fakty i cytaty kto jest kim. W dobie ataku na Polskę z zewnątrz i wewnątrz trzeba pokazywać fakty takich działań antypolskich.

Obrazek użytkownika J z L

06-10-2021 [21:50] - J z L | Link:

sake3

Taki idiota nie jest świadomy skali swojej głupoty i szkodząc innym wierzy w swe "dobre intencj"e. Ta cała banda neonowych ....synów kolaborująca z Putinem i sowietami to świadomi, wyrachowani zaprzańcy, którzy dla "popularności" sprzedadzą nawet własną matkę.

Obrazek użytkownika J z L

06-10-2021 [18:59] - J z L | Link:

Jeśli chodzi o moja osobę to jak dla mnie taki pers może mnie jedynie pocałować w 5 liter po uprzedniej dezynfekcji otworu gębowego.
I to kwasem solnym jeśli już
​Sowiecka śmierdząca onuca

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [19:07] - Pers | Link:

@"jzl"
//Jeśli chodzi o moja osobę to jak dla mnie taki pers może mnie jedynie pocałować w 5 liter po uprzedniej dezynfekcji otworu gębowego.//
Ale jak mam to zrobić? Twoje 4 (nie pięć) liter jeszcze noszą ślady mojego obuwia :)))))

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-10-2021 [20:44] - Kaczysta | Link:

Dachowiec
Czy ciebie ktoś kiedykolwiek może obrazić

Obrazek użytkownika J z L

06-10-2021 [20:54] - J z L | Link:

Na moim bucie do dziś mam ślad twojego RYJA

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-10-2021 [20:37] - NASZ_HENRY | Link:

@Adminie czyń swoją powinność ☺☻
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-10-2021 [20:41] - Kaczysta | Link:

Nie wiem czy znajdzie się adekwatne słowo na "człowieka" wyzywającego tych co się bronić nie mogą
Mnie nasuwa się jeden wyraz na 4 litery

Obrazek użytkownika J z L

06-10-2021 [21:52] - J z L | Link:

Kaczorku
To jest takie coś co koń pod brzuchem nosi
​Przepraszam konie

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [06:08] - Ula Ujejska | Link:

Józku
Objawił się wreszcie Kogucik vel Zbychor -  i czerwonoarmiejcy są już w komplecie.

Obrazek użytkownika J z L

06-10-2021 [22:37] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika Ryan

07-10-2021 [06:46] - Ryan | Link:

Czy ten człowiek bez twarzy to jeszcze człowiek.
Myślę że on sam tego nie wie.
Gdzie jest granica jego samupodlenia

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-10-2021 [08:22] - Tezeusz | Link:

Dziękuję moim adwersarzom za udział w dyskusji o chamstwie w sieci.
Rozumiem, że tematyka poruszona w materiale jest ważna i istotna szczególnie obserwując jak trolle putinowskie atakują Polskę infekujac przy okazji portale patriotyczno - narodowe.
Czas postawić tamę tym dywersyjnym działaniom. Pierwszy krok na portalu NB został zrobiony.

Rozumiem, że Admin to czyta.