Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Powstańcom Wielkopolskim Cześć i Chwała

Tezeusz, 27.12.2022
Powstańcom Wielkopolskim Cześć i Chwała. Pamiętamy o bohaterach..
„Hasło dziś rozbrzmiewa,
Hej za broń powstańcy!
Prusak zdzierać chce sztandary,
Padają ofiary,
Hej za broń! (…)”

https://naszeblogi.pl/64…
Powstanie wielkopolskie do dziś ma olbrzymie znaczenie dla regionu, jest pewnym symbolem mającym podkreślać wyjątkowość zwycięskich, słynących z pracy organicznej Wielkopolan. A jakie miało wpływ na losy Polski?
Jeśli spojrzeć na to pod kątem historii i skutków tamtych wydarzeń, powstanie, które wybuchło 27 grudnia 1918 r., miało absolutnie ponadlokalny charakter. Nie wbiło się w świadomość wszystkich Polaków, a przecież dzięki niemu Polska zyskała Wielkopolskę, ważny silny region  historyczny  i gospodarczy.
Być może gdyby nie powstanie, region nie zostałby przyznany Polsce podczas konferencji w Paryżu w 1919 r. Jednak opanowanie tego terytorium przez powstańców na pewno ułatwiło mocarstwom zachodnim podjęcie decyzji korzystnej dla Polski. Dzięki temu Polska stała się niepodległym państwem złożonym ze wszystkich trzech zaborów, co przed I wojną światową wydawało się rzeczą zupełnie niemożliwą.
Gdyby nie  nie bohaterskie świetnie wyposażone i dowodzone Poznańskie Pułki " Cud nad Wisłą " nie powiódł by się a czerwona zaraza zalała by Polskę i Europę...\
Wielkopolanie szczycą się swoim zwycięskim powstaniem czcząc go bardzo uroczyście nie tylko w oficjalnych jego obchodach, ale i zabawie i uczestnictwie w pokazach grup rekonstrukcyjnych, które wiernie odtwarzają ducha tamtych dni zwycięstwa i chwały.
Cześć i Chwała Bohaterom !
pw.ipn.gov.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 7356
Pers

Pers

27.12.2022 17:31

To miło, że gdyński śledź tak się przejmuje naszym Powstaniem.
Tezeusz

Tezeusz

27.12.2022 18:50

Dodane przez Pers w odpowiedzi na To miło, że gdyński śledź tak

@Pers..
"To miło, że gdyński śledź tak się przejmuje naszym Powstaniem."
Nie twoim Ruszkiewicz nie twoim, twoje jest daleko na wschodzie, tak je wychwalasz w swoich agitkach i hymnach pochwalnych dla faszystowskiej roSSji..w Scierwoneonowym portalu...
Twoje tytuły materiałów ostatnich cytuję :
"Skąd się biorą ataki na cele w Rosji?". "Dlaczego Rosja będzie wiodącym mocarstwem XXI wieku"," Putin źle odczytał Zachód i jeśli wkrótce się nie obudzi, nadchodzi Armagedon",Jak Rosja pomaga w desowietyzacji Ukrainy"..
itd...i tam jest twoje wielkie osrane "Powstanie" sowieckiego szamba....... idiotów, morderców, gwałcicieli, złodziei i bandytów ich dalej wychwalaj.....bardzo chętnie jak zwykle je skomentuję...
Czynię to za każdym razem z wielkim  zadowoleniem...cieszysz się...a jak twój blog ?
u2

u2

27.12.2022 19:48

Dodane przez Pers w odpowiedzi na To miło, że gdyński śledź tak

#Puters
naszym Powstaniem
Nie ściemniaj puters, ciebie wtedy na świecie nie było, a twój stary został przywieziony na kacapskich tankach, stąd ta twoja miłość do ludobójców z kacapii.
Pers

Pers

27.12.2022 20:27

Dodane przez u2 w odpowiedzi na #Puters

@u-bucik
//Nie ściemniaj puters, ciebie wtedy na świecie nie było, a twój stary został przywieziony na kacapskich tankach, stąd ta twoja miłość do ludobójców z kacapii.//
Widzisz, ptysiu litwaku, mój śp. Ojciec urodził się w 1938 ale mój Dziadek dużo wcześniej.
Miał na imię Serwacy i za udział w Powstaniu Wielkopolskim został awansowany do stopnia podporucznika.
powstancywielkopolscy.blogi.pl
Nie wiem czy warto rzucać perły przed takie wieprze jak wy...
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 05:44

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @u-bucik

Ruszkiewicz przestań wstawiać znowu kit o dziadku gdyż to  zbieżność nazwisk i tyle, to taka prawda jak twój patriotyzm, co pokazujesz w NEonku. Ściema jak ty sam....i twój blog !
Żałosny jesteś i godny politowana..
@ pers z ciebie jest taka perła  ale  sowiecka, co do porównania ciebie do wieprza -  pełna zgoda..dodam rusofilowa taka liżąca...
Twoj ostatni ścierwoneonowy ściek skomentowałem jak zwyklwe.cieszysz się ? I nie możesz go zablokować szkoda prawda ? Jedyneczki masz też ode mnie  - taki prezencik..
Jan1797

Jan1797

27.12.2022 20:22

Dodane przez Pers w odpowiedzi na To miło, że gdyński śledź tak

tak się przejmuje naszym Powstaniem.
? Pers,
Skoro Wasze, gdzie pomniki, muzea czy chociażby Dzień Pamięci Powstania?
W końcu mieliście sporo czasu na upamiętnienie, 70 lat.
Tezeusz

Tezeusz

27.12.2022 20:24

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na tak się przejmuje naszym

Są  te pomniki Lenina i Stalina w ..Moskwie ?
Pers

Pers

27.12.2022 20:29

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na tak się przejmuje naszym

@jasiu 1797
Pozwolisz, że nie będę odpowiadał na chamskie zaczepki?
W Polsce czci się tylko przegrane powstania.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 07:30

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @jasiu 1797

Ruszkiewicz
''Pozwolisz, że nie będę odpowiadał na chamskie zaczepki?''
Tak o sobie ? cham o chamie- niebywałe.Nie pasuje to wypad do swoich śmierdzących ścierw osranych scierwoneonowych...
A w faszystowskiej roSSji co się czci ? ludobójstwo, złodziejstwo, gwałty mordowanie dzieci i kobiet.....takie bandyckie skurwielstwo co może czcić ? bandytyzm ! Stalina i Lenina idoli rusofili...
Na dziś dość.
Wypad.
u2

u2

28.12.2022 09:43

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @jasiu 1797

W Polsce czci się tylko przegrane powstania.
To według ciebie puters, Powstanie Wielkopolskie lub Powstanie Śląskie zostało przez Polaków przegrane ? :-)
Jan1797

Jan1797

27.12.2022 20:20

.Dzięki temu Polska stała się niepodległym państwem złożonym ze wszystkich trzech zaborów, co przed I wojną światową wydawało się rzeczą zupełnie niemożliwą.
---------------

Dzień Pamięci zwycięskiego powstania jest godnym postanowieniem. Nie jest przeszkodą w budowie Muzeum Narodowego Powstania Wielkopolskiego.
Tezeusz

Tezeusz

27.12.2022 21:50

Ogromny krzyż rozświetlił Poznań! Mocny symbol od kibiców w rocznicę Powstania Wielkopolskiego
„W obliczu Boga Wszechmogącego w Trójcy Świętej Jedynego ślubuję, że Polsce, Ojczyźnie mojej i sprawie całego Narodu Polskiego zawsze i wszędzie służyć będę, że kraju Ojczystego i dobra narodowego do ostatniej kropli krwi bronić będę…” – głosiła rota przysięgi Powstania Wielkopolskiego. W 104. rocznicę zwycięskiego Powstania kibice Lecha Poznań przygotowali iluminację. - Dwie trasy oświetlone racami skrzyżowały się pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Było nas chyba około 1500, chciałbym podziękować kibicom z całej Wielkopolski. A także kibicom Pogoni Szczecin, którzy również przyjechali na obchody Powstania – mówi portalowi Niezalezna.pl Marcin Kawka, prezes Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 06:36

piękny, patriotyczny koncert w TVP1 z Muzeum Narodowego w Poznaniu, oczywiście KIBICÓW ( z szacunkiem) zapewne tam nie wpuścili, natomiast część miejsc pustych, oto Poznań dzisiejszy pod rządami tuskoprzydupasa, nie potrafił zapełnić stosunkowo niewielkiej sali, aby oddać hołd tym, dzięki którym takie osobniki rządzą - ale też, ktoś?? ich wybiera, widać znaczna część "tenmiasta" z tradycją Wielkopolski nie ma wiele wspólnego, pewnie europejczycy w znaczeniu leeactwa.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.12.2022 09:12

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na piękny, patriotyczny koncert

W Poznaniu Polacy na eventy pisiorskie nie chodzą. Pięć gwiazdek i trzy.
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 12:07

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na W Poznaniu Polacy na eventy

@wielkopolski rus
"W Poznaniu Polacy na eventy pisiorskie nie chodzą. Pięć gwiazdek i trzy."
Masz POpaprańcu niemiecki te gwiazdki wyryte na swoim idiotycznym czole ze swoim nazwiskiem... Co za palant! A ilu prawdziwych poznaniaków jest w Poznaniu. No nie ty przywieziony na sowieckich tankach..
sake3

sake2020

28.12.2022 10:27

Pan Ruszkiewicz dzieli powstania na ,,nasze'' i ,,wasze'' czyli te przegrane które tylko wg niego czcimy. Pan Ruszkiewicz zapomina albo nie wie ,że każde z powstań przybliżało nas do niepodległości,te przegrane też,bo zawsze zostawały w pamięci Polaków czy Europy. Pokazywały,że istnieje naród zwany Polakami.Nie do wiary,że nawet powstania dziś dzielą Polaków i są podstawy do pogardliwych słów.Z tego co wiem uczczona godnie 104 rocznicę Powstania Wielkopolskiego nie jako uroczystość bliżej nieokreślonych przez pana Ruszkiewicza ,,nas''ale przez władze państwowe ,regionalne i samorządowe.W budowie znajduje się Muzeum Powstania Wielkopolskiego pod Wzgórzem św.Wojciecha przy wsparciu ministra Glińskiego.Czy śp.dziadek pana Ruszkiewicza powstaniec chciałby słyszeć słowa swego wnuka? Przecież walczył o Polskę,bo każde z powstań miało to jedno przesłanie.,,Przyszła Polska''.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.12.2022 10:41

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Pan Ruszkiewicz dzieli

"Pokazywały,że istnieje naród zwany Polakami.Nie do wiary,że nawet powstania dziś dzielą Polaków i są podstawy do pogardliwych słów."
Nie wciskaj kitów sake. Dla ciebie Polakami są wyłącznie tacy jak ty, elektorat zjednoczonej tzw. prawicy, w skrócie pisiorstwo. Żaden stosunek do powstań nie ma tu znaczenia.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 10:49

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "Pokazywały,że istnieje naród

@zdzicho rus... co Powstańców Wielkopolskich wyzywa od "wieprzy"... a  poszoł ty won !
naszeblogi.pl
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

28.12.2022 10:56

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @zdzicho rus... co Powstańców

To ciebie, tępa dzido, nazwałem wieprzem, nie Powstańców.
zbychbor

Zbychbor

28.12.2022 11:08

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na To ciebie, tępa dzido,

@wz
dla @tez trzeba podać na tacy, bo to człowiek o baaaaardzo małym rozumku i wielkim kopronosie
encyklopedia.pwn.pl
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 14:01

Dodane przez zbychbor w odpowiedzi na @wz

@zbych rus umyj się bo dalej wali od ciebie sowieckim wieprzem. Twój wkład intelektualny  przez 10 lat na tym blogu to zero...zero to zero ! Osiągnięcie godne idioty o zerowym rozumku..
zbychbor

Zbychbor

28.12.2022 15:07

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @zbych rus

@tez
zapięty w noworoTTka? Git
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 11:15

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na To ciebie, tępa dzido,

@wielkopolski rus z KOD wieprzu..kłamco !!
Na dziś dość.
Wypad.
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 12:11

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "Pokazywały,że istnieje naród

@wielkopolski
Już jeden materiał napisany kim i czym jesteś..., pisze się kolejny, pójdzie na lokalny poznański rynek i nie zapomnę przypomnieć jak obrażasz powstańców Wielkopolskich
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

29.12.2022 13:00

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @wielkopolski

"pójdzie na lokalny poznański rynek i nie zapomnę przypomnieć jak obrażasz powstańców Wielkopolskich"
Lokalny poznański rynek rozpozna w tobie idiotę, leczącego  kompleksy w Internecie.
Wystarczy rzut oka na twoją "tfurczość literacką": powstańców Wielkopolskich.
Zdradź w jakiej szkółce niedzielnej uczono ciebie języka polskiego?
BTW
Hodując ciebie na NB admin wyświadcza mi, zajadłemu wrogowi pisiorstwa, olbrzymią przysługę.
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 14:08

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "pójdzie na lokalny poznański

@wielkopolski rus..
Gdyby twoja głupota mogła fruwać byłbyś wroną. Ale masz rację to jak klasyka " kultura i sztuka " Przy takiej sztuce bezmózgowia i nienawiści jak ty KOdziarku z gwiazdkami trudno o kulturę.. Ujawniając kim jesteś chamie z nienawiścią do ludzi sprawiasz mi tyle radośći..
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

29.12.2022 14:26

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @wielkopolski rus..

Nie nadymaj się tezeuszku bo ci żyłka w doopie pęknie  i twój patriotyzm pocieknie po nogawce.
Pers

Pers

28.12.2022 10:52

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Pan Ruszkiewicz dzieli

@sake
//Pan Ruszkiewicz zapomina albo nie wie ,że każde z powstań przybliżało nas do niepodległości,te przegrane też,//
Sama to wymyśliłaś?
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 11:14

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Ruszkiewicz - "dumny jesteś ze swoich durnych i chamskich dowcipów?
Na dziś dość.Twoja "miłość" do "koszer carka" jest tak żarliwa, że aż boję się wchodzić w polemikę
":a więc gościu teraz wali smrodem scierwoneonowym osranego putlerka i.....zatem...
Wypad  ze "szczujni Sakevycza"
sake3

sake2020

28.12.2022 11:25

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers.......Owszem ,sama. Nie muszę korzystac z agitek.Chamski przytyk do mojego intelektu raczej mnie nie dotknął,ani nie obchodzi bo znam swoją wartość i wiem co mówię i piszę.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 11:30

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.......Owszem ,sama. Nie

@sake3
Treści agitek @ Persa oceniają, jak można doczytać w komentarzach w NEon24,, na bieżąco specjaliści z wojny propagandowej w tym zapewne z ABW ?. co do samego Ruszkiewicza został on już scharakteryzowany na podstawie jego postaw i wypowiedzi w NB :
naszeblogi.pl
sake3

sake2020

28.12.2022 11:41

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @sake3

Chciał się popisac swoją wyższością i faktycznie się ,,popisał'' poziomem dorównującym wielkopolskiemuzdzichowi. W zasadzie obraził mnie jako chyba jedyną traktująca go uprzejmie osobę na NB.Ja nigdy i nikomu nie wypominam braków.
Pani Anna

Pani Anna

28.12.2022 13:23

Taki koment mogła wymyślić tylko Sake, osoba o legendarnym już intelekcie, nie mówiąc o znajomości historii.
Niewatpliwie przegrane powstania nam pomogły.  Wykrwawic się.  Dlatego elity mamy obecnie takie akurat na miarę Sake.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 13:28

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Taki koment mogła wymyślić

@anna
a gary nie umyte i walą sowieckim scierwoneonowym gównem a twoje święta prawoslawne tuż tuż. Szybko do garów biegnij.. bo Pop się wścieknie.. smród straszny..Nie napisałem..wypad ..
Pers

Pers

28.12.2022 13:46

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @anna

@fekaliusz
//gary nie umyte i walą sowieckim scierwoneonowym gównem a twoje święta prawoslawne tuż tuż. Szybko do garów biegnij.. bo Pop się wścieknie.. smród straszny//
Nie musisz @ścierwousz co chwilę udowadniać, że jesteś chamem i kretynem.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 13:58

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @fekaliusz

@Rus....gówno
chamem  i kretynem rusofilowym i to nr 1 jesteś TY co udowodniłem 6 krotnie przypomnieć.?
naszeblogi.pl
np..
"to ścierwo żydobanderowskie od Sakevycza a tacy nie mają honoru ani zdolności honorowej. To śmieci."
jeszcze ? Piszę o twojej osobie, twoje agitki ocenia już kto inny...Ja je tylko skomentowałem wielokrotnie.. To co jak pisze Ruszkiewicz cytuję : "WYPAD do swojej ścierwoneonowej szczujni " !...poszedł won ! bez honoru !! won do swoich śmieci..
sake3

sake2020

28.12.2022 15:06

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Taki koment mogła wymyślić

@Pani Anna.....Gdyby dzisiejsze elity były na miarę sake Polska byłaby innym krajem niż dzisiaj i aspirującym do rangi poważnego państwa. Mając innych obywateli niż pani Anna  którzy nie potrafią wyjść ze skóry dowcipnisia wysmiewającego wiecznie inaczej od nich myślących porozumienie nawet ponad podziałami byłoby możliwe.Gdyby wszyscy komentatorzy na NB byli tacy jak sake możliwa byłaby rzeczowa dyskusja a nie pokrzykiwanie.Znajomość nawet najlepsza historii nic nie daje jeśli nie potrafi się wyciągać wniosków ani docenić doniosłości wydarzeń.Idąc do powstania czy walcząc z wrogiem  myśli się o celu i ryzykuje od zawsze,tu nie ma remisów i trzeba się liczyć z przegraną.Znajomość historii nie świadczy o człowieku ani o jego intelekcie,bo można mieć inne zainteresowania i wykształcenie niekoniecznie historyczne.Ja nie kończyłam historii ,nie jestem tak nadęta swoją waznością jak pani Anna ale w swoim mizernym rozumku nie zniżę się do wysmiewania kogokolwiek.A dodatkowo mam prawo do pisania komentów jakie uważam a nie pod dyktando pani Anny czy Persa.
u2

u2

28.12.2022 15:14

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pani Anna.....Gdyby

mam prawo do pisania komentów jakie uważam a nie pod dyktando pani Anny czy Persa.
Często odnoszę wrażenie że to jedna i ta sama osoba, tak sobie przytakują i spijają sobie z dzióbków :-)
sake3

sake2020

28.12.2022 15:37

Dodane przez u2 w odpowiedzi na mam prawo do pisania komentów

Ja to zjawisko nazywam awatar.
Pers

Pers

28.12.2022 15:44

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pani Anna.....Gdyby

@sake
//dodatkowo mam prawo do pisania komentów jakie uważam a nie pod dyktando pani Anny czy Persa.//
Oczywiście, że masz prawo.
Inna sprawa co z tego wychodzi...
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 16:40

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Sake3
Ponieważ Ruszkiewicz zablokował możliwość komentowania swoich ścierwoneonowych agitek  a sam komentuje moje to by było sprawiedliwie  komentuję je oczywiście  za pośrednictwem stronki odpowiedniej. Jest uczciwie jest i patriotycznie i po obywatelsku. Nawet jak" coś wzbudza moje podejrzenia "
I to jest dopiero OK. zgodnie z opisaną procedurką :
naszeblogi.pl
Namawiam do stosowania niech będzie uczciwie.....Twoje takie " patriotyczne" myśli Ruszkiewicz cytuję :
"Niewytłumaczalny amok jaki ogarnął polskie "elyty" wchodzące na wyścigi w ukraińską rzyć można przyrównać jedynie do robienia "łaski" USA."
To też poszło z całym pakietem i oczywiście komentarzem a co !! i to jakim chciałbyś wiedzieć !!!
sake3

sake2020

28.12.2022 17:29

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Oczywiście każdy koment który piszę jest obowiązkowo uznany jako niepoprawny politycznie,niesłuszny,głupi,nieprzystający do rzeczywistości,poniżej poziomu więc proszę się juz więcej  nie męczyć niepotrzebnie ich czytaniem.Ma pan przecież swoich wspaniałych,mądrych i przemyślanych aż nadto .Nikt chyba nie zmusza pana do czytania moich ani polemiki ze mną..
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 17:31

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Oczywiście każdy koment który

@sake 3 
Po co dyskutować z tym toto...nie lepiej komentować jego agitki na stronce...przynajmniej będzie patriotycznie..
Opisane szczegółowo :
naszeblogi.pl
sake3

sake2020

28.12.2022 17:41

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @same 3 

Nie mam zamiaru komentować agitek tego pana Jego wczorajsze wypowiedzi i dzisiejsze pod moim adresem dostatecznie zniechęciły do wszelkiej z nim polemiki,czy komentowania.Dyskusja z nim jest zawsze atakiem na mnie,wysmiewaniem moich wypowiedzi czy uwag o braku szacunku do mnie.Cóż ,jakoś to przezyję.Przede mną Sylwester wię nie zawracam sobie głowy.
Pers

Pers

28.12.2022 17:49

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Nie mam zamiaru komentować

@sake
Nie rób mi tego o nadobna @sake!
Mój pobyt na NB straci wszelki sens...
Nie sądziłem, ze masz tak niską samoocenę.
Dyskusje z tobą to bardzo odświeżające ćwiczenie intelektualne.
A teraz co? Mam rozmawiać ze @ścierwouszem o fekaliach?
sake3

sake2020

28.12.2022 22:17

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers.....Nie,prosze doradzić w czym mam iśc na Sylwestra. a w czym z kolei bawić się w karnawale. Bo zamierzam sie bawić na całego i to nie na czytaniu agitek.A pan niech się odświeża tylko co to za Sylwester. Przyjdzie panu sterczeć na NB marudząc,jatrząc i wypatrując czy zawsze grzeczna sake zlozy zyczenia noworoczne podobnie jak świąteczne.Otóż nie złoży.
Pers

Pers

28.12.2022 22:28

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.....Nie,prosze doradzić

@sake
//prosze doradzić w czym mam iśc na Sylwestra. a w czym z kolei bawić się w karnawale//
Z największą przyjemnością nadobna @sake!
Jestem powszechnie znany ze świetnego gustu.
Ale musiałbym mieć więcej informacji, na przykład jakieś fotki.
Prześlij mi na [email protected] a zrobię z ciebie takie bóstwo, że klękną narody a koleżanki szlag trafi z zazdrości :)
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 11:33

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers
"A teraz co? Mam rozmawiać ze @ścierwouszem o fekaliach?"
Chyba o swoich osranych bandytach roSSyjskiej  zgrai ludobójców i gwałcicieli, to tobie faktycznie wychodzi najlepiej.... do czasu ? Fekaliami ty sukcesywnie obrzucasz blogerów NB co tobie 6 krotnie udowodniłem...mam przypomnieć ???
Twoja ocena  w zakresie postaw i kultury słowa jest tam zawarta, nie oceniam treści pisanych przez ciebie agitek - od tego to już są specjaliści...Blog ci już poszedł....
Pers

Pers

28.12.2022 17:37

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Oczywiście każdy koment który

@sake
Czytam i "dyskutuję" z tobą bo taka pocieszna jesteś :)
sake3

sake2020

28.12.2022 22:18

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers.....Jasne,że pocieszna i w tym cały mój urok stary ramolu.
Pers

Pers

28.12.2022 22:24

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.....Jasne,że pocieszna

@sake
"Stary ramolu" do mnie?!
Podejrzewam, że jestem jednak młodszy od ciebie :))
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 11:34

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@ Pers biorąc pod uwagę twoje chamstwo to twój wiek zachacza pod erę kamienia łupanego..
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

29.12.2022 13:17

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @ Pers biorąc pod uwagę twoje

"biorąc pod uwagę twoje chamstwo to twój wiek zachacza pod erę kamienia łupanego"
tezeuszku, tępa dzido. Poproś  babcię by ustawiła sprawdzanie ortografii w twoim edytorze tekstu , skoro sam nie potrafisz w miarę poprawnie pisać.
W polskim piśmiennictwie nie ma słowa "zachacza". Ani paluchami na klawiaturze, ani długopisem w dłoni, Polak nie napisze takiego babola.
Pers

Pers

29.12.2022 13:49

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "biorąc pod uwagę twoje

Zdzichu
Nie śmiej się z niego.
Jego rodzice w ogóle po polsku nie mówili to jak miał się nauczyć?
I tak nieźle sobie radzi :)
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 18:22

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Zdzichu

@ Pers
a twoi jeszcze cyrylicą piszą ? bo ty sobie świetnie radzisz......wiadomo.. co kraj to obyczaj.- takie wychowanie ?
A tak dla przypomnienia twoje publiczne słowa napisane na portalu NEon24 o blogerach NB cytuję |:
" w Polsce nie rządzą Polacy tylko żydowskie kundle."
"znowu ten bełkot został przedrukowany na ścieku Sakevycza i oklaskiwany przez najgorsze żydobanderowskie mendy jakie istnieją w Sieci."
"To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane? Masakra..."
""A jak szukasz kumpli pasujących do ciebie to polecam żydobanderowskie ścierwa od Sakevycza"
"..Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach.
Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2021 20:49:41 '
""A ile takich qurev szlaja się po blogach.Starczy zajrzeć na naszeblogi.pl , zatrzęsienie.Tylko, że to są jedynie mendy internetowe. Tamci to chociaż ruszyli doopsko i głupi łeb i pojechali walczyć za banderowców. Ścierwa od Sakiewicza tyle odwagi nie mają. ''
"Internet jest prawdziwym gniazdem żmij żydobanderowskich.
"Starczy zajrzeć na pisowskie "patriotyczne i prawicowe" strony (niezalezna.pl, naszeblogi.pl salon24 czy niepoprawni.pl i zobaczyć ile tego qrestva się ujawniło. Niektórzy przez lata się legendowali jako "Polacy" a teraz drą ryja "chwała gerojam!".

itd..itd...
Zanim komuś coś powiesz i wytkniesz Ruszkiewicz stań przed lustrem nieraz warto..
Tezeusz

Tezeusz

29.12.2022 14:04

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "biorąc pod uwagę twoje

@wielkopolski rus..
już jeden materiał o tobie powstał i  był na stronach Powstańców Wielkopolskich, teraz kolej na cz 2. Cieszysz się ?
Pani Anna

Pani Anna

28.12.2022 17:51

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pani Anna.....Gdyby

@sake3
Jakie ty wnioski wyciągasz z historii, skoro jej nawet nie znasz? Jesteś jedyna w swoim rodzaju, mnie uczono, że  aby dyskutować/pokonać, a najlepiej przekonać przeciwnika należy poznać jego argumenty i nauczyć się je logicznie oraz rzeczowo obalać.  Przy okazji dobrze jest się zapoznać z innym punktem widzenia, bo to odsłania nowe perspektywy. Tylko krowa  nie zmienia zdania, wiesz? Natomiast ty, nawet kiedy się ośmieszasz, jak wypisujesz niewiarygodne głupstwa,  jak się popisujesz nieznajomością tematów,  które komentujesz, to jedyne co potrafisz, to uderzyć w histeryczne nuty rozegzaltowanej panienki. Ojejku, znowu mi dokuczają,  nikt mnie nie docenia, a ja przecież taka mądra...
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 17:56

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

@anna a gary nie pomyte i dalej wali gównem putlerka...nie zawracaj gitary innym tylko do mycia....to jedyne co potrafisz...i się nie ośmieszasz przy zmywaku jak krowa co nie ma zdania ?
sake3

sake2020

28.12.2022 19:58

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

#Pani Anna.....A co ciebie obchodzi nadeta do granic pańciu na ile znam historię? zajmij się swoim gigantycznym intelektem od którego już ci pewno spuchł łeb.Przypominasz balony sprzedawane na odpuście,które aż się proszą by ukłuć je szpilką.Ja kłuć nie zamierzam.Nudnaś jak flaki z olejem tym powtarzaniem jednego i tego samego.
Pani Anna

Pani Anna

28.12.2022 20:14

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na #Pani Anna.....A co ciebie

@sake3
Popraw interpunkcję, bo aż daje po oczach.
sake3

sake2020

28.12.2022 20:22

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

To proszę nałożyć ciemne okulary,albo kompresiki z herbatki na oczy. Wtedy moja interpunkcja nie będzie taka szkodliwa.
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 20:26

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

@anna
najpierw gary bo dalej gównem śmierdzą..
Tezeusz

Tezeusz

28.12.2022 17:27

Brawo Panie Krzysztofie Wojas :
"Powstanie Wielkopolskie II
Jak tylko Ruszkiewicz będzie przejeżdżał przez Poznań wybuchnie II Powstanie Wielkopolskie.
I to będzie początek wstawania z kolan.
Innej opcji nie widzę.
Pytanie: jak duży będzie zasięg, bo może się okazać, że powstanie będzie dotyczyć nagłego zerwania się z fotela i wyskoczeniu z pociągu jadącego z Kujaw do Berlina."
W punkt z oceną daję 5 i łapkę w górę..Jaruś ma tradycyjnie zasłużoną pałę i do takiej oceny tych agitek gorąco namawiam..
Tezeusz
Nazwa bloga:
Tezeusz
Zawód:
https://albicla.com/Tezeusz
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 883
Liczba wyświetleń: 3,516,492
Liczba komentarzy: 18,665

Ostatnie wpisy blogera

  • Odznaki bohaterów
  • Powstańcza miłość. Historia prawdziwa
  • Mordowali Polaków Niemcy ale mordowali także i Rosjanie. AUSCHWITZ

Moje ostatnie komentarze

  • W punkt
  • @ Tomaszek przecież wiesz i znasz pro kacapskie i niemieckie postawy i powiązania blogerów NB z czerwonymi oni wcale ich nie ukrywają wielu sam ujawniłem w moich materiałach.
  • Ten blogger to potomek Niemieckiego scierwa

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Przesmyk Suwalski – czy tam zaatakuje Rosja?
  • Szczepionki przeciwko COVID-19 – dlaczego są bezpieczne?
  • Dlaczego Polscy nie chcą się szczepić przeciwko Covid19

Ostatnio komentowane

  • Tezeusz, @ Tomaszek przecież wiesz i znasz pro kacapskie i niemieckie postawy i powiązania blogerów NB z czerwonymi oni wcale ich nie ukrywają wielu sam ujawniłem w moich materiałach.
  • Tomaszek, Było jeszcze Kołdyczewo . I to nie takie jak w Wikipedii . I narodzik też cyrylicowy . Wierny zawsze niezależnie czy to car , putin czy stalin . Kolejny temat do eksploracji .  Czy Ponary nie…
  • Tomaszek, Sake Bo Ty nic nie rozumiesz , ja z resztą też . Jest tu troche , jak ich oceniam "dzwonów gumowych " Produkują sie jak stachanowcy na wszystkie tematy . Pisałem już że Nasze Blogi to w zasadzie…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności