Kim i czym jest @ wielkopolskizdzichu

Jak sam podaje ten komentator - uczestniczy na portalu Nasze Blogi.pl od 6 lat 5 miesięcy. Z informacji żródłowych wynika, że przez ten okres czasu napisał materiałów ZERO...za to prowadzi ożywioną dyskusję z blogerami którzy wnoszą dorobek intelektualny do portalu Nasze Blogi.pl

Prosił mnie bardzo w ostatnim swoim do mnie komentarzu bym coś o nim napisał cytuję zatem jego prośbę która brzmi :
"Czekam cały czas na tezeuszkowe enuncjacje na mój temat.19-11-2022 [18:12] "

Wypełniając zatem daną prośbę osoby podpisującej sie jako @ wielkopolskizdzicho"  biorąc wszelako także pod uwagę ,że szkoda mego czasu na długą charakterystykę tego komentatora NB, scharakteryzuję tę osobę na podstawie jego ostatnich wypowiedzi cytuję :

"Dla Prezesa, który uważa się za Króla Słońce, każdy kto nie głosuje na PiS jest do zniszczenia."
"musisz poinformować tego twojego Dudę że przyjął Światełko Betlejemskie z rąk przedstawicieli Hitlerjugend."
"Skoro wedle definicji PiS Polakami są ci co liżą 4 litery Prezesowi to pisowska pula uprawnionych do organizowania mediów nader wąska jest i niezbyt lotna umysłowo."
"A ponieważ dla pisiorstwa każdy kto nie nawilża Prezesowi rowa to kumuch, to w Polsce same pisiorstwo by się ostało. Dlatego z pisiorstwem trzeba walczyć każdymi sposobami."

Mógłbym tutaj przytoczyć dziesiątki podobnych wypowiedzi tego pana ( celowo małą literą ), szkoda na to czasu są podobne do zacytowanych, ale dodam tylko od siebie, dla mnie osobiście PiS to patrioci dbający o Polskę i Polaków o narodowe bezpieczeństwo o ludzi starszych i dzieci o rodziny....

Nie jestem członkiem żadnej politycznej partii politycznej, ale posiadam odruch wymiotny czytając powyższe komentarze osobnika, który w swoim logo zamieszcza piastowskiego orła.... wstyd. !

Rozumiem, że ten pan podpisujący się jako @ wielkopolskizdzicho bywał tam " Gdzie było ZOMO" a z jego złośliwych i wręcz szkalujących Prezydenta RP i swoich politycznych przeciwników wypowiedzi, dowodzi gdzie lokuje swoje sympatie.... KOD, POpaprańcy....? To prywatna jego sprawa ale publiczne lżenie Głowy Państwa to już łamanie obowiązującego prawa. Prezydent RP podlega prawnej ochronie - to tak na marginesie. Dodam, że nawoływanie do nienawiści na tle politycznym już skutkowało zabójstwami np. Marka Rosiaka.. itp....To już nie jest nawet tzw głupota osoby nawołującej  publicznie do cytat " Dlatego z pisiorstwem trzeba walczyć każdymi sposobami." a działaniem nagannym i to prawnie.... Czyli jakimi sposobami chce walczyć @wielkopolskizdzicho z Polakami  - zadam publiczne pytanie ?

Mam dobrą radę panie zdicho... ponoć z wielkopolski zamiast tak gorąco i publicznie "namawić do walki z PiS" napisz coś chociaż raz sensownego w  postaci materiału na portalu NB najlepiej o treści patriotycznej, wkrótce kolejna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - chętnie przeczytam....

Na co @wiellopolski o zgrozo ! odpowiedział  dzisiaj w komentarzu takie słowa o Powstańcach Wielkopolskich cytuję :
"Nie rzuca się pereł przed wieprze."
Rozumiem, że według tego @zdzicha z wielkopolski , o zgrozo ! twierdzi iż  Bohaterowie Powstania Wielkopolskiego to "wieprze" a te "perły" to kto? komuniści, lewica ....kto ! Twoja PO niemiecka partia..

Skandal to mało ! Na usta ciśnie się coś więcej  niż skandal, ale takie jak widać standardy POpaprańców partii niemieckieji KOD.. prezentuje ten pan.

I to tyle na prośbę pana zdzicha z wielkopolski- wstyd dla Wielkopolski za takiego zdzicha ! wstyd !!!!

UZUPEŁNIENIE z dnia 07,01.2023
Piszesz do kobiety piszacej na portalu Nasze Blogi jako @ sake3 tak cytuję :
"Rozweselają mnie chwile gdy pisior się rozkwasi w autku na drzewie."
https://naszeblogi.pl/65073-ka...

Uzupełnienie kolejne:
"Jebaćpisów nie stać na żadną refleksję."
To o mnie, ale na refleksję mnie stać.
Brzmi ona następująco: zaprawdę godnym i sprawiedliwym będzie wycięcie pisowskiego raka do końca i mam nadzieję że dłoń koalicji z skalpelem nie zadrży." - wypowiedź na NB z 16.11.2023
"Między innymi dlatego głosowałem na PO, Mam nadzieję że pisowskiego raka dla dobra Polski się wytnie..- wypowiedż z dnia 21.11. 2023

Bez komentarza...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

13-12-2022 [18:52] - u2 | Link:

wstyd dla Wielkopolski za takiego zdzicha

Podejrzewam, że to jakaś przybłęda. Z tych Wielkopolan, których znam to wszyscy są niezwykle kulturalni, nawet jeśli się z czymś nie zgadzają to wyrażają to w kulturalny sposób.

Obrazek użytkownika Ijontichy

13-12-2022 [19:19] - Ijontichy | Link:

Mam teraz ten egzemplarz u siebie...to tolerowany przez Admina kretyn i cham...w jakim celu jest tu jeszcze?! 
Nie on jeden...takich gnojów na NB zalega kilkunastu.

Obrazek użytkownika zbychbor

13-12-2022 [22:04] - zbychbor | Link:

@ion
i jeszcze do tego koprofil :)
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-12-2022 [07:49] - Tezeusz | Link:

@zbych rus
"i jeszcze do tego koprofil :)" piszesz znowu o sobie ? tyleż samokrytyki w tobie.@ Ijontichy scharakteryzował @ wielkopolskiego..rus.. to oczywiste. Widzę iż okulary masz słabiutkie...
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-12-2022 [20:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

1. "Jak sam podaje ten komentator - uczestniczy na portalu Nasze Blogi.pl od 6 lat 5 miesięcy."
Nie sam podaje tylko algorytm NB, w rzeczy samej jestem znacznie dłużej.
2. "osobnika, który w swoim logo zamieszcza piastowskiego orła.... wstyd. !"
Logo zamieścił admin, nie ja. Swoją drogą bardzo ładne.
3. "dowodzi gdzie lokuje swoje sympatie.... KOD, POpaprańcy....?"
Przecież ja nigdy nie ukrywałem że jestem wyborcą PO, w związku z tym dowodzenie tego jest tak jakby pozbawione sensu.
4. "zamiast tak gorąco i publicznie "namawić do walki z PiS""
skoro można namawiać do walki z PO, a nawet publicznie mówić o konieczności niszczenia ludzi którym z Prezesem nie po drodze, to dlaczego nie można namawiać do walki z PiS.
5. "napisz coś chociaż raz sensownego w  postaci materiału na portalu NB najlepiej o treści patriotycznej, wkrótce kolejna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - chętnie przeczytam...."
Nie rzuca się pereł przed wieprze.

tezeuszku wysil się na coś odkrywczego, zamiast ogłaszać na NB za novum, coś co jest wiedzą powszechną.
Nienawidzę PiS i do tej nienawiści mam prawo tak jak pisory prawo z którego skrzętnie korzystają do nienawiści do PO i jego elektoratu.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-12-2022 [21:32] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski..
Ujawniłem kim i czym jesteś na NB dodam trollem. Każdy ma prawo do swoich przekonań ale ty ludzi nienawidzisz  o czym piszesz bez ogródek..nienawidzisz innych niż ty zakompleksiony mały człowieczku. 
Twój  przykład nienawiści  i wypowiedzi mowy nienawiści będzie dobrym przykładem w moich kolejnych  materiałach jako postawy negatywnej.

Obrazek użytkownika u2

13-12-2022 [21:51] - u2 | Link:

nienawiści do PO i jego elektoratu.

E tam, sądzisz innych według siebie harcerzyku z hitlerjugend :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-12-2022 [21:56] - wielkopolskizdzichu | Link:

Z rąk młodzieży nazwanej przez ciebie hitlerjugend twój prezydent Duda przejął Światełko Betlejemskie. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-12-2022 [07:52] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski...rus

Rozumiem, że według tego @zdzicha z wielkopolski , o zgrozo ! twierdzi iż  Bohaterowie Powstania Wielkopolskiego to " wieprze" a te "perły" to kto? komuniści, lewica ....kto ! Twoja PO niemiecka partia.. Skandal to mało ! Na usta ciśnie się coś więcej  niż skandal, ale takie jak widać standardy POpaprańców partii niemieckieji KOD.. prezentuje ten pan.

Obrazek użytkownika u2

15-12-2022 [16:17] - u2 | Link:

Z rąk młodzieży nazwanej przez ciebie hitlerjugend

Nie ściemniaj, tyś nie młodzież, tylko niemiecki cieć na Posen :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-12-2022 [20:23] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski...
Napisałeś do mnie :
"tezeuszek ty się wysil, bo jak na razie wklejasz moje wypowiedzi dostępne na NB, których się absolutnie nie wstydzę. Co chcesz udowodnić? Że nie chcę by pisiorstwo, w tym takie indywidua jak ty, rządziły mym życiem, przecież to nie jest żadne odkrycie."....

Tyle masz w sobie  aż  tyle złości i nienawiści do ludzi dlaczego ? Sam dajesz o sobie świadectwo kim i czym jesteś ? Opamiętaj się....

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-12-2022 [20:37] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tyle masz w sobie złości i nienawiści do ludzi dlaczego ? "

ty się zaliczasz do  rodzaju ludzkiego? Nie lokujesz się czasem w obszarze insektów,

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-12-2022 [21:27] - Tezeusz | Link:

@Wielkopolski...
"ty się zaliczasz do  rodzaju ludzkiego? Nie lokujesz się czasem w obszarze insektów"

Rozumiem twoje  chamstwo one nabyte czy wrodzone...Takie PZPRowskie standardy.

"napisz coś chociaż raz sensownego w  postaci materiału na portalu NB najlepiej o treści patriotycznej, wkrótce kolejna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - chętnie przeczytam...."
Nie rzuca się pereł przed wieprze.

Te " wieprze" według ciebie to Bohaterowie Powstania Wielkopolskiego......! Tak wygląda twój patriotyzm..

Skandal i skurw...ostatniej wody KODziarzu...
Będzie  o tobie cz2 wkrótce.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-12-2022 [21:34] - wielkopolskizdzichu | Link:

Żadne chamstwo, jest to  licentia poetica naczelnego satyra pisowskiego - Pietrzaka. Skoro w swej łaskawości nazwał tak elektorat PO i został nagrodzony za to występem w Opolu, to dlaczego miałbym się hamować w wykorzystaniu tego bon motu pod adresem takiego pisiora jak ty?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-12-2022 [21:42] - wielkopolskizdzichu | Link:

""Te " wieprze" według ciebie to Bohaterowie Powstania Wielkopolskiego......!"
Nie rozumiesz jednego z najbardziej znanych tekstów z Biblii, to ciebie zaliczam do czegoś pomiędzy nieczystym wieprzem a insektem.

Wśród Powstańców Wielkopolskich jest wielu członków, oczywiście już nieżyjących, mojej rodziny.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-12-2022 [07:54] - Tezeusz | Link:

@ wielkopolski rus..
Rozumiem, że według tego @zdzicha z wielkopolski , o zgrozo ! twierdzi iż  Bohaterowie Powstania Wielkopolskiego to " wieprze" a te "perły" to kto? komuniści, lewica ....kto ! Twoja PO niemiecka partia.. Skandal to mało ! Na usta ciśnie się coś więcej  niż skandal, ale takie jak widać standardy POpaprańców partii niemieckieji KOD.. prezentuje ten pan.
"Wśród Powstańców Wielkopolskich jest wielu członków, oczywiście już nieżyjących, mojej rodziny."

Gdyby żyli to za ich obrażanie i wyszydzanie dostał byś niezły łomot na sowiecką du...Cóż widocznie z ciebie taki wielkopolanin jak ze mnie Turek. Co na sowieckich tankach przybywszy ?

Do tego kłamiesz i mataczysz ale i tak zostałeś pokazany kim i czym jesteś takim czerwonym " insektem " - jak prosiłeś zresztą !

O Biblii nie wspomniałeś ani słowa kłamco w swoim komentarzu ...obrażając Powstańców Wielkopolskich.
Tak brzmi w pełni  twój komentarz  cytuję :

5. "napisz coś chociaż raz sensownego w  postaci materiału na portalu NB najlepiej o treści patriotycznej, wkrótce kolejna rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - chętnie przeczytam...."

zacytowałeś  powyższe moje słowa dając na nie swoją odpowiedz cytuję ciebie :

"Nie rzuca się pereł przed wieprze...."
koniec cytatu ...

kłamco !!! twoje słowa dotyczyły wprost Powstania Wielkopolskiego..a nie cytatu z Biblii brak o tym słowa !

CIEKAWOSTKA !
Dlaczego ty i @ Pers tak się chwalicie rodzinnymi koligacjami z Powstańcami Wielkopolskimi czyżby @ wielkopolskizdzicho to nie kto inny jak @ Pers.. kolejny jego klon nieudany zresztą.
 

Obrazek użytkownika u2

15-12-2022 [16:15] - u2 | Link:

Wśród Powstańców Wielkopolskich jest wielu członków, oczywiście już nieżyjących, mojej rodziny.

Dlatego nikt tego nie potwierdzi. A de facto wywodzisz się z niemieckiej rodziny, których potomków pełno w Poznaniu i okolicach :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

15-12-2022 [16:36] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Dlatego nikt tego nie potwierdzi. "
Idioto. Nikt z Powstańców Wielkopolskich nie potwierdzi uczestnictwa kogokolwiek ponieważ nawet gdyby wstępujący w szeregi powstańców w marcu 1920 roku* miał 10 lat, to dziś miałby lat 112 i pół.
W marcu 1920 r. skończył się konflikt zbrojny polsko niemiecki na terenie Wielkopolski i Pomorza.

Jeśli chodzi o pochodzenie niemieckie to w Wielkopolsce nikt z tego powodu wyrzutów nie robi.
Tak się składa że rodziny niemieckie z Bambergi osiedlone w poznańskim to dobrzy polscy patrioci w odróżnieniu od takich jak ty i tezeuszek Prawdziwych Polaków.

Obrazek użytkownika u2

22-12-2023 [11:30] - u2 | Link:

Bambergi osiedlone w poznańskim to dobrzy polscy patrioci

Znam parę osób z niemieckimi nazwiskami z Posen. Czy są patryjotami polskimi tego nie mogę potwierdzić, bo na ten drażliwy temat z nimi nie rozmawiałem. Jeden twierdził, że nie zna niemieckiego, ale nazwisko ma z umlautem, inny stosował notację niemiecką w zapisie partii szachowej, ale mówił po polsku, nie po niemiecku. Podejrzewam, że jednak tęsknota za Hajmatem u nich jest lub była, bo ten drugi już nie żyje, a pierwszy mógł udawać durnia tak jak ty hohdojcz :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-12-2022 [18:46] - Tezeusz | Link:

W punkt :
"13-12-2022 [20:44] - sake3 | Link: No,jednak przebija
No,jednak przebija Ruszkiewicza bo @Pers chociaż pełni misję z zaangażowaniem i ,,powagą'' wierząc w to co robi a pan Zdzicho to takie ni to pies ni to wydra......"

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-12-2022 [15:30] - Tezeusz | Link:

Tak chcesz walczyć z PiS @zdzicho..
"Stanisław Karczewski napadnięty podczas zakupów. „Zaatakowano mnie, bo jestem z PiS”
"Podczas świątecznych zakupów zostałem napadnięty i uderzony; napastnik zaatakował mnie, bo jestem z PiS. Skala agresji i nienawiści, którą sieje Donald Tusk i PO jest ogromna" - przekazał były marszałek Senatu, senator PiS Stanisław Karczewski."
https://niezalezna.pl/468440-s...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

15-12-2022 [15:37] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. 

Obrazek użytkownika HenrykH.

15-12-2022 [16:01] - HenrykH. | Link:

Wy "towarzyszu" ten wiatr siejecie.I burza będzie ,tym razem kościół  was nie ochroni.

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-12-2022 [17:24] - Tezeusz | Link:

@wiellopolski rus..
"Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. "
Szczególnie jak zwolennicy POpaprańców mordują z zimną krwią czlonków PiS np. Marka Rosiaka..

Senator Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Karczewski poinformował, że padł ofiarą napaści w czasie świątecznych zakupów. Polityk został uderzony i przewrócony. Nie ulega wątpliwości, że atak miał charakter polityczny. Napastnik kierował wulgarne obelgi pod adresem partii rządzącej.

Co za palant komuch i KOD owiec zdzicho wielkopolski..... ! nie napisałem osrany..idiota..