Czy tęczowe hitlerki będą też palić podręczniki do biologii?

    Co tam słychać u goebbelsików...
   Wybiórcza wysmażyła kolejny materiał w swoim stylu. Dziennikarka rozmawia z nastolatkami*, z wypowiedzi których możemy dowiedzieć się różnych różności. Na przykład tego, że postępowi Europejczycy (tacy, co to czytają GW i oglądają TVN, walczą z Kaczorem dyktatorem, jeżdżą na różne imprezy KODu czy inne czarne marsze pani Lempart), zaczęli zajmować się także paleniem książek. Zwolennicy postępu i tolerancji w ramach szerzenia wartości europejskich spalić mieli niedawno podręcznik "Historia i teraźniejszość" prof. Roszkowskiego.
    "Moi rodzice są lekarzami i antypisowcami, takimi z krwi i kości. To znaczy, że z Wyszkowa jeżdżą do Warszawy na każdy protest. A to w obronie sądów, a to w obronie praw kobiet czy przeciwko „lex Czarnek”" - tak brzmi opowieść jednej z nastoletnich rozmówczyń dziennikarki Wybiórczej. - "Mój tata kupił książkę Roszkowskiego i ją przeczytał. Ja tylko przeglądałam. Potem spaliliśmy ją w kominku, jako gest protestu."
     Można przypuszczać, że następnymi kandydatami do wrzucenia w ogień będą podręczniki do  biologii. Zawierają one bardzo niepoprawne, niepostępowe i dyskryminujące treści, jak chociażby tezę, że człowiek jest gatunkiem rozdzielnopłciowym, z dwiema płciami, męską i żeńską. Być może tęczowe hitlerki od żółtych tablic zorganizują wkrótce akcję palenia takich książek...

* * *

*  Czy owi nastoletni bohaterowie istnieją poza wyobraźnią twórcy materiału, trudno oczywiście powiedzieć, bo może być przecież też tak, jak w przypadku innego dzieła literackiego w wykonaniu tego samego medium, opowiadającego o babci, która cudowną szczepionką na kowida zaszczepić się nie chciała i wskutek tego swojego wnuczka tymże kowidem uśmierciła (pisałem o tym tutaj).

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

13-12-2022 [17:21] - sake3 | Link:

Będą palić,będą.Po biologii przyjdzie czas na lektury,kto to widział,żeby rasistowskie ksiązki takie jak ,,W pustyni i w puszczy'' siały zamęt i nietolerancję w młodych głowinach W kolejce do palenia będzie zbedna i zajmujaca niepotrzebnie czas matematyka i podręczniki do niej.Będą płonąc ogniska w całej Polsce,a potem czas na pomniki.To dziewczątko z Wyszkowa przecież powiedziało w GW,że mają ,,wielkę bekę z JPII ''więc chyba pomniki papieża w pierwszej kolejności. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-12-2022 [20:14] - Chatar Leon | Link:

To dziewczątko z Wyszkowa to może w ogóle nie istnieć poza wyobraźnią troglodytów z Czerskiej.

Obrazek użytkownika Francik

14-12-2022 [14:19] - Francik | Link:

Proszę nie obrażać troglodytów, to przecież byli normalni ludzie, tyle że mieszkali w jaskiniach. Ja np. dowiedziałem się o sobie od bliskiej osoby, której niestety genderowcy wyprali mózg, że jestem właśnie troglodytą a nawet homofobem terroryzującym wszystkich dookoła. Tak więc obecnie określenie troglodyta to dla mnie komplement. A czerscy to nie troglodyci - to idioci i dewianci. Co by o troglodytach mówić na pewno nie byli idiotami i dewiantami. Do głowy by im nie przyszło, że chłop może się uważać za babę a baba za chłopa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-12-2022 [18:38] - Imć Waszeć | Link:

No to jedziemy z tym koksem ;)
W Berlinie wymyślono sztuczną macicę do taśmowej produkcji dzieci. Pomysł jak raz z czasów Lebensraumu Hitlera.
"EctoLife to pierwsza na świecie "sztuczna macica", której pomysłodawcą jest Hashem Al-Ghaili, mieszkający w Berlinie popularyzator nauki. To na razie tylko pomysł, dzięki któremu mogłoby się rodzić nawet do 30 tys. dzieci rocznie i pozwoliłoby bezpłodnym parom zostać prawdziwymi biologicznymi rodzicami. Tak zwany "Pakiet Elitarny" pozwalałby na genetyczne modyfikowanie embrionu przed wszczepieniem go do sztucznego łona. A przyszli rodzice mogliby wybrać nie tylko koloru oczu i włosów, wzrost i inteligencję, ale także uniknąć dziedzicznych chorób genetycznych."
https://www.ofeminin.pl/dzieck...
Pewne liczne działania służą jedynie za zasłony dymne, inne zaś są skrupulatnie realizowaną agendą.
Oczywiście usuwanie skłonności homoseksualnych byłoby karane śmiercią "rodziców" i "lekarza"-duplikatora ;)
PS: Rosja banuje "propagandę LGBT" w mediach, w tym grach komputerowych. No to teraz oberwie się wszystkim konserwatystom na całym świecie, bo są niechybnie ruskimi onucami.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-12-2022 [20:04] - Chatar Leon | Link:

Oczywiście ta sama Rosja przez lata finansowała propagandę LGBT w Europie zachodniej, no ale, oczywiście, jeżeli powiem teraz o "tęczowych onucach" to będę faszystą.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-12-2022 [19:09] - Ula Ujejska | Link:

Potem przyjdzie kolej na poezje i "Murzynek Bambo" tyż pójdzie do pieca.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-12-2022 [20:01] - Chatar Leon | Link:

Murzynka Bambo to oni chyba już spalili.

To zresztą naprawdę jest ciekawe...
W Polsce w latach 30. polski/żydowski poeta pisze wierszyk o tym, że fajnie byłoby polskim dzieciakom, gdyby czarnoskóry kolega chodził z nimi do szkoły.
W tych samych latach 30. w USA segregacja rasowa, a w Europie kraj uczący nas obecnie praworządności, wielbi Hitlera i chce pozabijać wszystkich niearyjskich.
Wniosek według rozumowania lewactwa: Polacy z lat 30. to rasiści.

Obrazek użytkownika sake3

13-12-2022 [20:18] - sake3 | Link:

Lewactwo nie sięga pamięcią do lat trzydziestych w Niemczech,bo nie wypada przecież.Lewactwo woli patrząc w przyszłość formować świat wg własnych wyobrażeń.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

13-12-2022 [19:46] - Edeldreda z Ely | Link:

Śpiewa mama szóstki dzieci...
https://m.youtube.com/watch?v=mZlTK7mTpPs

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-12-2022 [20:12] - Chatar Leon | Link: