Nieszczepy mordują wnuki, sikają w majtki i mają Alzheimera

    Użytkownicy Twittera przypomnieli niedawno tekst, który przez rokiem ukazał się w Wysokich Obcasach, jednej z mutacji znanego i lubianego michnikowego medium, reklamującego się hasłem "Odkryj najlepsze dziennikarstwo: sprawdzone wiadomości".
"Będę sama na wigilii. To moja kara". Bała się szczepienia, zakaziła wnuka. Dziecko zmarło" - tak rozpoczyna się materiał w rzeczonym medium, które zilustrowało tekst zdjęciem zasmuconej babci, jaka przez swoje foliarstwo miała zamordować wnuczka.
    O inwencji autorów michnikowych mediów wiemy skądinąd wiele, dlatego nad wyobraźnią autorki wzruszającego reportażu rozwodzić się w tym miejscu nie będziemy. Warto natomiast skupić się na osobie zasmuconej babci - morderczyni. Internauci postanowili pogrzebać w Internetach i odnaleźć ową babcię.
    Nie jest to specjalnie trudne, zresztą ja sam tę czynność wykonałem również, wrzucając zdjęcie owej osoby w rosyjską wyszukiwarkę Yandex.com. Okazuje się, że niezaszczepiona babcia - morderczyni z artykułu w "Wysokich Obcasach" reklamuje nie tylko kolejne dawki cudownej dwudawkowej szczepionki na rynku polskim, ale także - na rynku rosyjskojęzycznym tym razem - występuje w kontekście choroby Alzheimera a także środków na nietrzymanie moczu.
    Tak więc: zaufaj nauce, ekspertom, najlepszemu dziennikarstwu i sprawdzonym wiadomościom!

Na zdjęciu poniżej: niezaszczepiona babcia po zamordowaniu wnuczka.

Na zdjęciu kolejnym: babcia (być może pod wpływem zamordowania wnuczka) ma problem z nietrzymaniem moczu.

I wreszcie zdjęcie ostatnie: tym razem pomożemy babci z chorobą Alzheimera. Może wiodąca firma farmaceutyczna będzie mieć jutro cudowną szczepionkę!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

29-11-2022 [11:07] - tricolour | Link:

Zdjęcie prezesa też się pojawia w tak różnych lokalizacjach, że można mieć wrażenie, że koncerny technologiczne opracowały sposób na translokacje vide film Mucha.

Obrazek użytkownika ruisdael

29-11-2022 [11:24] - ruisdael | Link:

Trzeba niestrudzenie demaskować to wszystko co zrobili nam, szurom i foliarzom. Najlepsze "dziennikarstwo", "eksperci" od 7 boleści a raczej 7 zer., ministrowie od "służby zdrowia" , politycy globalizacji i big farmy , miliony wystraszonych i uzależnionych, którzy niejednokrotnie stracili sens życia... i ci hierarchowie, którzy nie chcieli im pomóc. Gorze wam.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

29-11-2022 [13:26] - Chatar Leon | Link:

A "nasz" rząd z naszych pieniędzy płacił za całą hucpę, nie tylko wywalając miliardy na dodatki dla lekarzy za to że leczyli, ale także finansując pisanie bredni takich jak cytowana powyżej. A swoją drogą ciekawe ile jeszcze zamówionych cudownych szczepionek ma trafić do Polski, no bo przecież kontrakty są tak zawarte, że obojętnie co w tych folkach się znajduje to i tak musimy za to zapłacić.
 

Obrazek użytkownika Adam66

29-11-2022 [20:05] - Adam66 | Link:

@Chatar Leon
Ziemkiewicz bardzo ładnie pokazał, na czym polega działanie eurokołchozu i o co chodzi z kasą.
youtube.com/watch?v=EIA7MoSV-oA
Nie sądzę żeby dało się cokolwiek odkręcić, chyba że eurokołchoz padnie, niestety, obawiam się, że zbyt duża kasa została w to zainwestowana, żeby ot tak sobie upadł, poniżej wideo, dość długie ale wyjaśniające dużo aspektów “łunijnych” i nie tylko. Jeśli ktoś nie ma czasu, to pierwsze 20 minut wyjaśniają bardzo dużo, adres rozdzielony bo różne “rozmowy kontrolowane” to blokują… Wystarczy usunąć odstępy.
bitchute .com /video / 6OwmPsxih4KL /

Obrazek użytkownika Jabe

29-11-2022 [13:46] - Jabe | Link:

Widać, gdzie prawdziwa granica przebiega.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-11-2022 [09:57] - Chatar Leon | Link:

Granica? Nie będzie żadnych granic.
Nie będzie też w słowniku czegoś takiego jak "granica".
Skoro masy kupiły brednię o najbardziej śmiercionośnym wirusie i najlepiej zbadanej szczepionce w historii medycyny, to jutro przełkną zakaz posiadania samochodu albo jakieś "sztuczne mięso".