Uwaga! Supertajna wiadomość dla członków partii rosyjskiej

Poufne. Z ostatniej chwili:
1 października 2022 Putin niespodziewanie podpisał ukaz o wyłączeniu Łymanu (obwód doniecki) ze składu Federacji Rosyjskiej.
https://t.me/nevzorovtv/6216
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2022 [10:45] - Ula Ujejska | Link:

"Poliszynel" donosi że szykowana jest także ustawa o wyłączeniu Krymu z Federacji Rosyjskiej.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

02-10-2022 [11:10] - Chatar Leon | Link:

Oczywiście Admin musiał schować ten wpis, bo przecież oswojony kot Pers mógłby jeszcze się obrazić i przestać trollować.

Obrazek użytkownika Pers

02-10-2022 [11:14] - Pers | Link:

//Oczywiście Admin musiał schować ten wpis, bo przecież oswojony kot Pers mógłby jeszcze się obrazić i przestać trollować.//
@admin schował bo to szit a Pers ma gdzieś szity :))

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-10-2022 [13:10] - Tezeusz | Link:

Nie przejmuj się Rus..jedyneczki poszły i ostre  komentarze do twoich ścierwoneonowych agitek. Pooooszły cieszysz się..
Nadrabiam zaległości..