Zemsta Ursuli za wybory we Włoszech.


Cd. jak dostanie instrukcje z Berlina.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

28-09-2022 [15:46] - sake3 | Link:

A co jej tam nawet włoskie buty pomogą.Gdzie chce w nich błyszczeć w Europarlamencie w tych pustych salach podczas debat i głosowań? 

Obrazek użytkownika u2

28-09-2022 [15:55] - u2 | Link:

Już okrzyknięto Giorgię Meloni że to faszystka, wręcz hitlerowiec. Czy zatem w ramach symetrii należy nazywać lewaków stalinowcami i ludobójcami ? :-)

Obrazek użytkownika J z L

28-09-2022 [17:06] - J z L | Link:

UE oburzona, wszędzie faszyści. „Tylko w jednym kraju nie ma faszystów
w Niemczech

Obrazek użytkownika u2

28-09-2022 [17:10] - u2 | Link:

„Tylko w jednym kraju nie ma faszystów…
w Niemczech”

https://www.rp.pl/przestepczos...

Niemcy: Policjanci udostępniali zdjęcia Hitlera i uchodźcow w komorach gazowych

29 funkcjonariuszy niemieckiej policji zostało zawieszonych w związku ze sprawą dotyczącą udostępniania zdjęć przedstawiających Adolfa Hitlera i fotomontaży przedstawiających uchodźców w komorach gazowych za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych - poinformowali urzędnicy z Nadrenii Północnej-Westfalii.

Aktualizacja: 16.09.2020 14:24 Publikacja: 16.09.2020 14:07