Ursulo! Skończ rżnąć głupa i „męża stanu UE”!..


"Słuchać", a "słyszeć" to wielka różnica! Ty, twoi berlińscy oficerowie prowadzący i brukselskie przydupasy powinniście byli SŁYSZEĆ polski głos! Nawet nie wiesz z jaką chęcią i satysfakcją sprałabym cię po tym twoim kłamliwym, wykrzywionym hipokryzyjnym uśmieszkiem pysku, wybotoksowanym za pieniądze europejczyków!
Nie tylko ja, kolejka jest długa!
Co z tego, że dziś publicznie emanujesz troską i skruchą, teatralnie posypując popiołem wyfiokowany łeb, gdy jutro znów będziesz nękać i grillować Polskę, aż wytoczysz z Niej dla Deutschlandu ostatnią kroplę krwi!
A twój przyjaciel Tusk ci pomoże! On jest zręczny i wprawny. Od 30 lat niczego innego nie robi!
Panie Prezydencie RP! Panie Premierze RP! Polacy! Nie łapcie się na numery Ursuli. Brukseli i Berlina. To podmioty, które same pozbawiły się wiarygodności i nie zasługują by je traktować jako równorzędnego  partnera! 

https://wgospodarce.pl/informa... 
 
PS. Popłakać się ze śmiechu czy posikać na wypoty Ursuli? Losowanie mi zostało. Wybrałam... mocnego drinka. Zaoszczędzę na praniu i energo-filance Brukseli nie wsadzą mnie do pudła za marnowanie energii. A słitfocię Ursuli i Donalda wetknęłam do kuwety mojej Karolinki. Kicia stanęła na wysokości zadania, że muchy na portrecie Franza Józefa u Szwejka to pikuś!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2022 [21:33] - Pers | Link:

Co tam w Bułgarii słychać bułgarynko?
Ups... "hrabino" :)))))))))

 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

16-09-2022 [00:02] - krzysztofjaw | Link:

Witam!
Dokładnie się z Tobą zgadzam. Ta paniusia jest tak dwulicowa, że aż się wymiotować chce. Z jednej strony werbalnie mówi, że UE powinna słuchać wcześniej Polski a jednocześnie wspiera i koordynuje politykę antypolską wspierając np. totalną niemiecką opozycję w postaci PO i D. Tuska czy też nakładając kolejne sankcje na Polskę (m.in. KPO - gdzie są te pieniądze? i kwoty za Turów - wszystkie kary za funkcjonowanie kopalni Turów zostały potrącone przez KE z wypłat środków dla Polski). 

Trzeba w końcu powiedzieć jasno: w tej chwili obecne struktury i elity UE wraz z KE są naszymi czyli wrogami! Napiję się za Ciebie kieliszek brandy na dobranoc i pozdrawiam

Obrazek użytkownika u2

16-09-2022 [00:09] - u2 | Link:

paniusia jest tak dwulicowa

Nie paniusia, tylko mężatka, matka bodajże 6 kindern. Ponoć była ministrem wojny w czasach kiedy brakowało geldu w Bundeswehr na wszystko. W nagrodę awansowano ją na szefową KE. Nic dobrego to nie wróży.

PS. Olaf Scholz był ponoć ministrem finansów 2018-2021. Z konta firmy Wirecard, reklamowanej m.in. przez kanclerzową Merkel, znikło ot tak, 3 mld ojro. Minister finansów wyparł się jakiejkolwiek odpowiedzialności. W nagrodę dostał awans na kanclerza. Przypomina się stare powiedzenie, że jak kogoś trzeba się pozbyć to trzeba go ... awansować :-)

 

Obrazek użytkownika paparazzi

16-09-2022 [00:09] - paparazzi | Link:

No właśnie od akcji mamy rządzących polityków i Prezydenta.

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-09-2022 [02:23] - jazgdyni | Link:

Cześć Contesso!

Dokładnie odczuwam to samo. Myślałem, że w polityce najpaskudniejsze baby to Makrela i ta czeska była więźniarka Jourova. Lecz masz racje - ta cała Urszula VDL bije je żmijowatością ropuszą na głowę. Ot swołocz.

uściski

Obrazek użytkownika sake3

16-09-2022 [08:59] - sake3 | Link:

Nie bije,nie bije.....Ona sama umiera ze strachu,taki tam zamordyzm. Rączka rączkę myje,nóżka nóżkę wspiera ale nie ma zmiłuj.

Obrazek użytkownika u2

16-09-2022 [09:02] - u2 | Link:

Ona sama umiera ze strachu,taki tam zamordyzm.

Ta babska solidarność :-)

PS. Pani Leyen nie nadaje się do sprawowania funkcji kierowniczych, podobnie jak doktor Ewa Kopacz. To są proste sprawy. W polityce, czyli rządzeniu, nie ma sentymentów, są tylko interesy.

Obrazek użytkownika sake3

16-09-2022 [10:06] - sake3 | Link:

Żadna tam babska solidarność.Zgadzam się,że się nie nadaje jest chwiejna i mało wyrazista, no i chyba są na nią jakieś haki.

Obrazek użytkownika u2

16-09-2022 [11:02] - u2 | Link:

Żadna tam babska solidarność

Im bardziej zaprzeczasz, tym bardziej potwierdzasz. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika trawa

17-09-2022 [10:10] - trawa | Link:

Warto przypomnieć, że na ten "kłamliwy pysk" głosowali jak jeden mąż europosłowie PiS-u, kiedy mieli nadzieję, że Ursula puści im to i owo płazem i "da piniądze". Wtedy fakt, że to Niemka, i to na urzędzie, który .tradycyjnie przypadał innym nacjom, nikomu z nich nie przeszkadzał, przeciwnie. "Trzeba powiedzieć, że wybór Ursuli von der Leyen wisiał na włosku i to głosy PiS przeważyły" chwalił się po głosowaniu prof. Legutko. Podobnie entuzjastyczny był Morawiecki.  Więc ostrożnie z tym sikaniem na p. przewodniczącą, bo na swoich lejecie.