Jadą ruscy z trofeami...

Dziesięciolecia mijają, mijają wieki... A ruscy...
Znalezione w internetach...


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

25-04-2022 [21:15] - Maverick | Link:

Coś na otwarcie patrzałek, o bohaterze Ukropolinu.

https://www.tiktok.com/foryou?...@_dlabel_/video/7086432103956483333

Obrazek użytkownika angela

26-04-2022 [07:48] - angela | Link:

Ruski diabeł wbija klin, pomiędzy Polskę I Ukrainę, żeby osłabić więź, osłabić obronę, I znów poddać sobie wszystkich po kolei.

Obrazek użytkownika angela

26-04-2022 [07:44] - angela | Link:

Rozpasali się bandyci, bo świat pomimo ewidentnego bestialstwa, oszustwa i samowoli rosyjskiej, szczególnie Polska jest naznaczona
tym bandyckim sąsiedztwem od wiekow,  nadal toleruje wszystko,  i hołubi, I opłaca bandziora, więc bandzior robi co chce. 
Podobno Polacy ""wyssali nienawiść do Rosji  z mlekiem matki"" ,  głosila I głosi soviecka propaganda.
Teraz Ukraincy 'wysysają ' tę nienawiść, do bólu, dlatego,  że zapomnieli jak Stalin głodzil i mordował miliony I Ukraincow I Polaków I inne narody. Udało im się przez beszczelnelnosc ich  propagandy,  zrobić z zaborcow wyzwolicieli, a świat to przyjął!!!¿¿¿ I nadal ta zakłamana dzicz, gra wszystkim na nosie. 
Jest nareszcie okazja, zeby teraz osłabić i unicestwić to bydło, I Polska oraz reszta cywilizowanych krajów powinna usilnie do tego dążyć.

Obrazek użytkownika Pers

26-04-2022 [07:58] - Pers | Link:

@angela
//Jest nareszcie okazja, zeby teraz osłabić i unicestwić to bydło//
Jakiego ty jesteś wyznania @angela?
Satanistka?

Obrazek użytkownika angela

26-04-2022 [22:00] - angela | Link:

@Pers. Sorry bydło 

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2022 [11:34] - sake3 | Link:

Obecne trofea o wiele bogatsze i wtedy takich zdobyczy jak pralki,lodówki,telewizory czy kuchenki nie było. Rodziny będą przeszczęśliwe mogąc się pochwalić takimi obrotnymi synami,mężami,braćmi co to a wojnie umieją zarobić i będą gorąco namawiać do dalszych wojennych eskapad.