III wojna światowa tuż za rogiem

Trwanie Biedaka/Bidena, kazdego dnia, przybliza świat do wojny. To on blokował sprzedaż broni Polsce. W końcu Kongres podjął decyzję,  ale jej realizacja,  to nawet dwa lata. W trybie alarmowym ściągnął dwie baterie Patriot z Niemiec. To na psa mucha, zbyt mało, aby obronić Warszawę, a gdzie Polska? 

Swołocz zwrócił się do Chin o wsparcie militarne. Oznaczałoby to stopniowe, faktycznie, przejmowanie Ukrainy przez Chiny. Na to nikt, przy zmysłach się nie zgidzI, chyba że Biedak. 

Empechement, to poważna sprawa i w normalnym układzie unika się takich działań. Wygląda na to, że Kongres, także ta demokratyczna cześć nie będzie miała wyjścia. Dać Ukrainie samoloty, niech że swołoczy zrobią porządek, zanim wkroczą Chiny.  Tylko w ten sposób zapobiegniemy wybuchowi III wojny światowej. 

Piotr Solis 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

14-03-2022 [08:40] - Ijontichy | Link:

Bełkot...

Obrazek użytkownika piastolsztyn

14-03-2022 [09:26] - piastolsztyn | Link:

Bulgotanie nic nie zmieni... Za to zmieniło blokowanie broni dla Polski, bo jesteśmy osłabieni.  Proszę te swoje pierdu, pierdu i bulgotanie uskuteczniać gdzie indziej. 

Za I Rzeczpospolitej Szlacheckiej warchoły takze twierdziły, ze jak nie bedziemy uzbrojeni, ze slaba armią,  to nie bedziemy drażnić sasiadow, a ci na na nas nie napadna. Skończyło się rozbiorami, niewolą.  Moi przodkowie zwalczali, w ramach tzw. Rzeczpospolitej Szlacheckiej Babińskiej Warchołów. Nie udało się,  a potem wielu poległo w powstaniach, liczni zaliczyli Sybir, a potomkowie żyją tam po dziś dzień. Więc, wypuszczając pierdu końcem układu trawiennego,  proszę zawartość wetknąć w jego początek.

Wpis emocjonalny, ale uzasadniony, bo to w historii juz było. 

Obrazek użytkownika u2

14-03-2022 [14:09] - u2 | Link:

Swołocz zwrócił się do Chin o wsparcie militarne.

Wczoraj eksperci w TV nie wierzyli. Sądzili, że chodzi o wsparcie finansowe :-)