Niemcy w panice - pragną obalić rząd PiS

PiS systematycznie realizuje plany, a budowa połączenia gazowego z Danią oraz rozbudowa gazoportu uczyni Nord Stream 2 bezużyteczną i kosztowna zabawką. Niemiecko-Ruska inwestycja, która miała uczynić Niemców bogatymi, a Polaków biedakami, stanie się bezużyteczna.

Nie dość, że Polska nie daje się okradać przez Niemców, to sama chce zrobić biznes, który to Polaków uczyni bogatszymi: http://cire.pl/item,129445,13,0,0,0,0,0,polska-gazowym-hubem-europy-srodkowej-irytacja-zwolennikow-nord-stream-2.html . Polska, tak tak, jest najbogatszym krajem świata i zamierza pod rządami PiS z tego bogactwa skorzystać: https://gloria.tv/article/Uc2bAm9xUuK . Stad Niemcy pod przykrywką UE chcą zmusić Polskę do badań środowiskowych przy głębokich odwiertach. A skoro badania środowiskowe, to faktycznie Niemcy będą decydować, czy Polska może wiercić, czy nie? Pretekstów można nawymyślać wiele, np. siedlisko lokalnego wróbla, a jakże.

To nie koniec złych wiadomości, bo Polska może skutecznie domagać się reparacji za II wojnę światową, jakiegoś ok. 1 bln. USD: http://naszeblogi.pl/59328-niemcy-chca-zniszczyc-pis-chodzi-o-1-bln-usd . Stąd starannie zaplanowany atak na Polskę: https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6349-niemiecka-propaganda-szykuje-ataki-na-polske-ujawniono-pismo-z-wytycznymi-z-berlina . Ultimatum w sprawie TK i RzemPOlińskiego jest tylko jednym z elementów tego planu. Próba zniszczenia Polski i Węgier poprzez wtłoczenie milionów arabskich najeźdźców zwanych imigrantami spaliła na panewce.

Jest takie stare powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi – chodzi o pieniądze, o nieprzebrane skarby, a Polska ma tych bogactw najwięcej. Dopiero pół roku temu powstał prawdziwie polski rząd, który może rządzić samodzielnie. Pół roku Olszewskiego i 2 lata koalicyjnego rządu PiS nie pozwalały na efektywne rządy. Reszta rządów była tylko polskojęzyczna i posłusznie realizowała interesy Niemiec.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika piastolsztyn

19-05-2016 [20:12] - piastolsztyn | Link:

Ciekawy artykuł odnośnie dochodzenia reparacji wojennych od Niemiec: http://wpolityce.pl/swiat/2824...

Obrazek użytkownika anakonda

19-05-2016 [20:31] - anakonda | Link:

Jestem Niemcem i dlatego zycze Polakom wszystkiego dobrego,
ba najlepszego, to znaczy stuletnich owocnych rzadow PiS-u.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-05-2016 [20:37] - HenrykHenry | Link:

Panie Piotrze tu na NB powinno byc Pana zdecydowanie wiecej.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-05-2016 [20:48] - HenrykHenry | Link:

Zapomnialem dodac ze w tej grze jest jeszcze kwestia Ukrainy ... ale moze za wczesnie pisac ...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-05-2016 [10:06] - NASZ_HENRY | Link:

Piękny tekst a krótki ;-)

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

20-05-2016 [12:42] - Andrzej-emeryt | Link:

Za mało czytamy. A powinniśmy. Czy Niemcy rozliczyli się z szowinizmu i faszyzmu. Wiadomo, że wykorzystują w UE polityków innych narodowości do swoich celów. Przypomina to tym razem "DRANG NACH OST"-Prawny i gospodarczy. Polecam linkować poniższy tekst politykom opozycji. : http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/...
Wersję 12-to języczną zaś politykom obcojęzycznym. Ja już to przesłałem ponad miesiąc temu na FB; Hers: Schulzowi, Timmermansowi, Verhofstadtowi i do kilku zagranicznych TV i czasopism. proszę o wspołpracę.:http://www.relay-of-life.org/m...