NATO ma powód postawić ruskim ultimatum

Nie reagowanie na zbrodnie wojenne,  iluzoryczne korytarze humanitarne, strzelanie do dzieci,  kobiet i w ogóle do cywili, to forma przyzwolenia.  NATO powinno postawić ultimatum, że jesli dalej będą zbrodnie wojenne,  to nie będzie innego wyjścia,  jak przekazanie Ukrainie samolotów.

Samoloty mogą walczyć bez fizycznej tam obecności . Wystarczy, że swołocz będzie wiedzieć,  że jak dalej będzie mordować dzieci,  to 70 samolotów znacząco wpłynie na obraz wojny. 

Piotr Solis 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

13-03-2022 [08:57] - Ijontichy | Link:

Swołocz dostaje rozkaz od sierżanta,czy innego kaprala...jak on nie strzeli,to jego morderca czeczen zastrzeli.
To jast zero-jedynkowe myślenie,a samoloty na niebie....to swołocz ma gdzieś!

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-03-2022 [09:37] - piastolsztyn | Link:

Swołocz nie rozumie siły argumentów,  ale argument siły już tak.  Samoloty w liczbie 70 i zaczajone drobny, które obserwują teren, wychwytując broń przeciw lotniczą,  to już coś.  Argument siły, czyli mielonka że swołoczy. Takie ultimatum do putbulteriera, co oczywiste. Nie posłucha, co oczywiste, ale to będzie powód przekazania samolotów Ukraińcom. 

Obrazek użytkownika mjk1

13-03-2022 [18:54] - mjk1 | Link:

Piotrek a te przekazane samoloty to skąd miałyby do boju z Ruskimi startować?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-03-2022 [19:20] - piastolsztyn | Link:

Pr,ekazane, tu Ukraińcom,  zgodnie z formą gramatyczną,  z Ukrainy.  Widać wyraźnie, że jesli Ruscy wygrają,  natychmiast zaatakują kolejne kraje.  Podziękujmy Bideniwi (czytać po polsku) bo gdybyśmy na czas otrzymali zamówione i opłacone uzbrojenie, to sytuacja byłaby inna. Kongres tak zatwierdzał, na święto zygdy,  czyli wieczne nigdy. Teraz widzą,  że to straszliwy błąd.. Ale co się stało, to się nie odstanie. 

Obrazek użytkownika mjk1

13-03-2022 [19:51] - mjk1 | Link:

Piotrek, to Ty nie oglądasz jedynie słusznej TVP, która podała, że w pierwszej fazie wojny ukraińskie lotnictwo przestało istnieć, bo infrastruktura lotnicza Ukrainy została całkowicie zniszczona? 
Uważasz, że TVP kłamie?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-03-2022 [20:23] - piastolsztyn | Link:

Takie informacje przekazała, z  początku Tusk Vision Network. W poprzednim artykuliku napisałem o warunku sine qua non takiego przekazania . Dziś czytam, że Republikanie naciskają na Biedaka. Chcę zauważyć, że każdy dzień tej persony na stanowisku, przybliża świat do III wojny światowej. Chyba procedury empachementu nie da się uniknąć. 

Obrazek użytkownika mjk1

13-03-2022 [20:37] - mjk1 | Link:

Piotrek, nieistotne kto przekazał na początku, ważne, że ukraińskie lotnictwo nie istnieje, co przekazują teraz wszystkie telewizje świata. 
ODpowiedz na pytanie, skąd te samoloty mają startowc do boju?
Warunek sine qua non nie ma tu nic do rzeczy.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

14-03-2022 [08:12] - piastolsztyn | Link:

Tzw. upiór z Kijowa, strącający ruskie samoloty nie istnieje itp. pierdu, pierdu. Ukraina ma dużo więcej pilotów,  niż samolotów. Mówi o tym Żełeński i prosi o samoloty. Żadne pierdu, pierdu tego faktu nie zmienią.