I co dalej?

Nie jestem zbyt aktywnym blogerem na NB, jednak bardzo uważnie śledzę wszystkie wpisy i kiedy uznaje to za konieczne zabieram głos w postaci wpisów lub komentarzy. Z góry ostrzegam wszystkich pełniących służbę na tym blogu oraz wszystkich nawiedzonych obojętnie z której strony sceny politycznej, że próżny ich trud. Nie komentujecie, bo mnie do dyskusji nie sprowokujecie. Po prostu z pustakami nie dyskutuje. A teraz do rzeczy.
 
Coraz częściej i częściej słychać, że pandemia w odwrocie, że koniec już bliski i zbliża się normalność. Nawet nawiedzony minister Niedzielski, choć niechętnie, ale też to przyznaje! Oczywiście to było do przewidzenia, bo ta pandemia od zawsze była wymyśloną, socjo-próbą zniewolenia współczesnych społeczeństw. Ja osobiście uważam, że to była tylko pierwsza próba i następnych możemy się spodziewać, i właśnie dlatego uważam, że taki wpis jest konieczny, aby winni tej zbrodni zostali ukarani i nie czuli się bezkarni.
 
Pierwsza i podstawowa sprawa to wypowiedzi naukowców, którzy twierdzą, że wirus został sztucznie wyprodukowany przez człowieka, aby był bardziej zaraźliwy i groźny dla człowieka jako broń biologiczna.  Do roku 2008 badania prowadzono na zachodzie, a kiedy wyszły one na jaw przeniesione je do WUHAN. Uwolnienie wirusa mogło być celowe, ale i również całkowicie przypadkowe, bo podobno w każdym takim laboratorium dochodzi do około 100 mniejszych bądź większych wypadków rocznie. Ja po dokładnej analizie wydarzeń z roku 2019 uważam, że uwolnienie wirusa było celowe. Zmienienie definicji pandemii przez WHO. W Lutym 2019 roku wyszło na jaw, że Rodszyldowie pozbywają się aktywów. Inwestycje miliarderów w big farmę i firmy produkujące szczepionki czy choćby symulacja pandemii przeprowadzona przez Gatesa we Wrześniu 2019 roku wskazują niezbicie na celowe wywołanie pandemii. Następny dowód to sposób walki z pandemią, zakaz przeprowadzania sekcji zwłok, zakaz stosowania leków jak amantadyna itp. I właśnie o tym ma być ten wpis. Ja ograniczę się wyłaźcie do liczb, skutków i konsekwencji pandemii wyłącznie w naszym kraju.
 
Odpowiedzmy sobie na proste pytania. Czy naprawdę wirus zabił 108’089 osób (stan oficjalny na dzień 13.02.2022) czy mu wydatnie pomogli? Czy nie można było nic zrobić, żeby choć część z nich uratować? Ile ofiar niezwiązanych z COVID-19 kosztowało sparaliżowanie służby zdrowia i tzw. tele-porady? I podstawowe pytanie: CZY TO BYŁO LUDOBOJSTWO! Słynne powiedzenie filozoficzne mówi „żeby zwyciężyło zło wystarczy bezczynność prawych.” Ale czy oni byli prawi i bezczynni?  Ano właśnie odpowiedzmy sobie na te trzy podstawowe pytania. Zacznijmy od rzekomych ofiar CORONA-19. Sposób liczenia ofiar wskazuje, ze liczba ofiar COVID-19 jest co najmniej dwu-, trzy- a nawet kilkakrotnie zawyżona. Dlatego nasuwa się pytanie jaki cel mają służby, aby zawyżać liczbę ofiar? Jaki cel mieli, aby szerzyć panikę zamiast jej zapobiegać? Dlaczego zakazano przeprowadzania sekcji zwłok, które to dałyby faktyczna odpowiedz na co zmarł denat, i czy lub jak można byłoby go uratować? Przecież COVID-19 nie był aż tak zaraźliwy i patolodzy przeprowadzają o wiele bardziej niebezpieczne dla siebie sekcje zwłok. Dlaczego tak późno przeprowadzona badania nad amantadyna i dlaczego je zafałszowano? Dlaczego zamiast rzetelnej dyskusji naukowej wprowadzono cenzurę i restrykcje wobec naukowców podających w wątpliwość całą tą pandemie? Wniosek nasuwa się jeden. Cała ta pandemia to ukartowana i celowa manipulacja. A co z ofiarami planowanymi czy ponadplanowymi? Sami rządzący przyznali, że w 2020 roku ze względu na sparaliżowanie służby zdrowia było 150’000 śmierci „ponad planowych”. Do dzisiaj liczba ta z pewnością przekracza 200’000 plus zaniechanie leczenia COVIDA-19 to dalsze co najmniej 50’000 ofiar. Wymordowali co najmniej ćwierć miliona ludzi, czyli duże miasto. Kto za to poniesie odpowiedzialność? Czy naprawdę ujdzie im na sucho to ludobójstwo? Czy nikt nie rozliczy tych pseudonaukowców będących w radzie doradczej premiera i jednocześnie biorących pensje, prezenty czy granty od wielkich koncernów farmaceutycznych. Czy nikt nie rozliczy dziennikarzy kłamców, lekarskie hieny i morderców polityków? Kto odpowie za degeneracje nauki i psychiki dzieciaków? Prawie trzykrotny wzrost prób samobójczych wśród młodzieży!  Kto zapłaci te ciężkie miliardy które straciliśmy na lock-dawn.? Czy znów tym s…synom upiecze się i znów będą nas oszukiwać pięknymi słówkami i paść się przy korycie za nasze pieniądze? Odpowiedzcie sobie sami na te pytania.

Moje źródło to 3 odcinkowy serial w internetowej SERVUS TV. Niestety filmy są wyłącznie po niemiecku a strona jest w Polsce zablokowania,

https://www.servustv.com/aktuelles/v/aa-28zh3u3dn2111/
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

13-02-2022 [09:44] - Pers | Link:

// Cała ta pandemia to ukartowana i celowa manipulacja.//
Ścierwouszowi świat się na głowę zawali...

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

13-02-2022 [10:26] - Zbyszek_S | Link:

Polityka, zewnętrzna, wewnętrzna i każda inna, a zatem różne procesy i działania, są pochodną SIŁY STRON. To wszystko. Racje, prawdy, sensy, występują w charakterze narzędziowym. Więc pan powinien dbać o własną siłę. Polacy o swoją własną siłę i zdolność do działania. Podobnie Polska itd. Jak się dostaje "po nosie" to tylko Z JEDNEGO POWODU. Jest się SŁABYM.

Budujmy więc od dołu, spójność społeczną. Dobre więzi miedzyludzkie. Stawiajmy na prawdę i merytoryczność, a nie na serwilizm, podlizywanie się, służalczość i korupcję. Wtedy takie społeczeństwo będzie silniejsze, tzn. odporniejsze na rozmaite agresje. Czy to naturalne, czy to czysto ludzkie, w naturalne się przebierające.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-02-2022 [08:08] - Swisspola | Link:

Pisze pan o utopi i to chyba większej niż był komunizm. Podobno łatwiej jest pisać po wodzie niż znaleźć mądrego Polaka po szkodzie. Trudno się z panem nie zgodzić, ale za tę utopię o jakiej pan pisze historia wystawia nam krwawy rachunek. Proszę poczytać tylko komentarze i niekoniecznie pod tym wpisem. Kłania się Stanisław Lem, który stwierdził że, „gdyby ludzkość nie wymyśliła Internetu to by nigdy nie przypuszczał, że na świecie jest tylu idiotów!” Ja dodam do tego, że gdyby nie NB to nigdy bym nie przypuszczał, że w Polsce jest tylu aż takich idiotów, pomimo, że historia nam to od dawna udowadnia!

Obrazek użytkownika u2

13-02-2022 [10:31] - u2 | Link:

Odpowiedzmy sobie na proste pytania. Czy naprawdę wirus zabił 108’089 osób (stan oficjalny na dzień 13.02.2022) czy mu wydatnie pomogli?

Oj tam, każdy kiedyś umrze. Założę sie, że zdecydowana większość użytkowników NB nie dożyje nawet 100 lat.

Zaś oskarżanie o celowe zabijanie pacjentów, o wyprodukowanie wirusa, po to aby szkodził ociera się o komiczność.

Obrazek użytkownika Guildenstern

13-02-2022 [11:25] - Guildenstern | Link:

@U2 Za to Pan ma wyczucie komizmu jak dziecko Urbana z Niesiołem. Wobec pacjentów dopuszczano się zaniechań na masową skalę. Kino przyzwyczaiło nas do obrazu sanitariuszy niosących pomoc na polu bitwy, pod zmasowanym ogniem wroga. A nasi dzielni doktorzy i pielęgniarki za grubą kasę pozostawiali ludzi wymagających natychmiastowej pomocy do czasu uzyskania wyniku testu, którego wiarygodność wielokrotnie była podważana. Wygodne i co ważniejsze, dochodowe umycie rąk od problemu. Ale co zrobić gdy art. 162 ma swoją furteczkę, przez którą medycy ze wsparciem "nienawistnych" Sądów będą przemykać jak czerwone wielbłądy przez wiadome ucho. WRONIEC świadkiem.

Obrazek użytkownika admin

13-02-2022 [12:05] - admin | Link:

@Guild Proszę przestać pisać takie bzdury. Sam jestem dowodem, że było inaczej bo miałem (planową) operację podczas fali na jesieni 2020. Owszem, musiałem zrobić test przed ale później na pooperacyjnym leżałem z ludźmi, których w stanie ostrym operowano bez testu! Co mi się zresztą nie bardzo podobało, bo czułem się zagrożony. 

Obrazek użytkownika Guildenstern

13-02-2022 [12:50] - Guildenstern | Link:

https://wiadomosci.wp.pl/slask...
To proszę porozmawiać z rodziną tej pani. Ale unikałbym takich sformułowań jak "bzdury". Teleporady to też temat rzeka. Ja akurat byłem z cov-19 leczony przez lekarza, który spędza wielokrotnie czas na dyżurach "kowidowych". Nie mam się do czego przyczepić, widać , że gość żyje tym tematem. Dostałem leki, które zapewne pomogły bo przechodziłem w miarę łagodnie. Bliskiej osobie trafił się konował zza słuchawki, skończyło się szpitalem i tu muszę dodać, że personel tej placówki to wspaniali, oddani swojej pracy ludzie. Jednak do stanu w/w osoby przyczynił się w stopniu co najmniej istotnym brak działania ze strony lekarza I kontaktu. Bo działanie to ograniczyło się do przepisania pyralginy. Ponadto, nikt kogo znam nie był leczony w początkowej fazie, kiedy np. jeden domownik był już chory a pozostali z plusowym wynikiem czekali na objawy. I nie mówię tu tylko o gronie znajomych, bo znam setki ludzi po linii zawodowej. WSZYSCY do czasu wystąpienia objawów byli zostawieni sami sobie. Ja rozumiem coś takiego w pierwszym roku, gdy nie było wiadomo z czym mamy do czynienia ale obecnie jest to podobno najlepiej poznany z wirusów.
P.S.: Ekstrapoluje Pan własne doświadczenie na całokształt zjawiska i nazywa to dowodem. Cóż, Pan tu rządzi to się nie będę wyzłośliwiał. Poza tym tezę o celowości pewnych działań czy zaniechań sformułował autor. Ja jedynie dostarczyłem przykładów, nawet nie argumentów.

Obrazek użytkownika u2

13-02-2022 [13:51] - u2 | Link:

To proszę porozmawiać z rodziną tej pani.

Stary nius z ub. roku. Nie zaszczepiła się. Była niby odważna tak jak pan. Ale to według mnie może być zwykła głupota. Oczywiście oczekiwanie kilka godzin na wynik testu w stanie krytycznym daje podstawy do sprawy sądowej. Ale gdyby nie ta niby odwaga to pewnie mogłaby jeszcze pożyć.

PS. Prosze porozmawiać z synem 57-letniej Hany Horki, która posłuchała rad antyszczepionkowców i chciała uzyskać status ozdrowieńca. Jeszcze 14 stycznia pisała, że wkrótce ją wypiszą ze szpitala. 3 dni później zmarła.

Obrazek użytkownika Guildenstern

13-02-2022 [18:04] - Guildenstern | Link:

@u2 Raczy Pan projektować swoje przekonania na moją osobę. Nigdzie nie napisałem, że nie jestem zaszczepiony. Natomiast mogę z dużą dozą pewności stwierdzić, iż mogła mnie zarazić osoba zaszczepiona dwukrotnie. Zresztą leczący mnie i zaszczepiony lekarz też przyznał, że chorował krótko po mnie (zaraził go teść), żywił natomiast przekonanie, że chorobę dzięki szczepionce przechodził łagodniej. Co do Hany Horki to uważam, że zakażanie się jakąkolwiek chorobą dla jakiegoś świstka jest po prostu przejawem głupoty a być może stanowi też grzech. Syn tej pani powinien sobie dać siana, bo to jego mama postąpiła głupio. Przykładając natomiast pańską miarę do oceny pewnych zjawisk: jeżeli informacja z grudnia ubiegłego roku jest dla Pana zbyt stara by traktować ją poważnie, to równie niepoważnie można traktować niusy z tak egzotycznego, południowego kraju jak Czechy. To jest w końcu inny krąg kulturowy, kto był ten wie ;-)

Obrazek użytkownika u2

13-02-2022 [18:15] - u2 | Link:

Nigdzie nie napisałem, że nie jestem zaszczepiony.

Nigdzie nie napisałem, że pan się nie zaszczepił, tylko że jest pan antyszczepionkowcem. Artykuł który pan raczył zacytować wskazuje, że ludzie się nie szczepią i wymagają cudów od służby zdrowia. Są oczywiście tzw. użyteczni idioci, ale są też osoby takie jak persik, które zrobią wszystko, aby zniechęcić ludzi do szczepień.

Obrazek użytkownika Guildenstern

13-02-2022 [21:11] - Guildenstern | Link:

u2 Cóż, nie będę spoilerował, w którym miejscu Pan popełnia błąd logiczny zwany niedorzecznością gdyż po pierwsze sprawia Pan wrażenie osoby, która i tak nie zrozumie a po drugie nie chcę psuć zabawy osobom, które są bardziej rozgarnięte i mogą dostrzec jak się Pan ośmiesza. Proszę ten artykuł przeczytać jeszcze raz albo dać do przeczytania komuś, kto wytłumaczy co wynika z tekstu a co z kolei jest pańską nadinterpretacją. Mogę jedynie ostrzec innych, iż czytając Pana "mundrości" powinni się stanowczo wstrzymać przed równoczesnym przyjmowaniem płynów. Popełniłem tę nieostrożność i nie polecam, [ khe, khe ;-) ]
Bez odbioru raczej. 

Obrazek użytkownika u2

13-02-2022 [21:19] - u2 | Link:

Popełniłem tę nieostrożność i nie polecam, [ khe, khe ;-) ]
Bez odbioru raczej. 

Pozdrowienia zatem dla Rozenkrantza i niedorzeczności :-)

Obrazek użytkownika admin

13-02-2022 [15:34] - admin | Link:

Nie jestem "pan". Admin jeśli już. Nie ekstrapoluję. Tylko mówię na swoim przykładzie, że było inaczej. Nie generalizuję. A lekarze wiadomo, że są gorsi i lepsi i teleporady tu niewiele tu dołożyły. Gdyby ich nie było, to COVID rozwalić by mógł ochronę zdrowia i byłoby raczej tylko gorzej. Ale rozumiem, że niektórzy mogli unikać kontaktu z pacjentem, kiedy było to niezbędne. Teleporady nie były jednak obowiązkowe.

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-02-2022 [20:05] - Pani Anna | Link:

Admin, pomijam już przez litość fakt, że wirus miałby "rozwalić " służbę zdrowia. W Niemczech, przy wszystkich obostrzeniach i głębokiej wierze we wszystko, co mówi władza i co mówią w TV nie było teleporad, a lekarze, szpitale i gabinety działały normalnie. I jakoś covid nie "rozwalił " im służby zdrowia.  Nie mają też nadumieralnosci. Błagam,  choć wiem, że  to trudne, o więcej finezji w tłumaczeniu działań władzy.  Choć jeszcze w grudniu wzmianki o nadmiernych zgonach idących w setki tysięcy były uznawane za robotę ruskich trolli.

Obrazek użytkownika Swisspola

14-02-2022 [07:54] - Swisspola | Link:

To 150'000 zgonów tzw. "ponad programowych", czyli nie związanych bezpośrednio z wirusem COVID-19 przyznali sami rządzący w mediach. Zresztą nie o wielkość chodzi a o fakty. Powinni odpowiedzieć choćby za jedną śmierć zawinioną przez siebie. Tylko TW. Stalin uważał, że śmierć milionów to statystyka, o którą się teraz sprzeczacie. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-02-2022 [13:32] - Pani Anna | Link:

Jedyne czego jestem pewna na 100% jak własnej śmierci, to to, że absolutnie nikt nie poniesie żadnej odpowiedzialności karnej za swoje decyzje i czyny. Następny pewnik jest taki, że ci sami "eksperci " zostaną wykorzystani przy pierwszej najbliższej okazji. Ci ludzie nie mają wstydu ani sumienia,  zamiast tego numer konta.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

13-02-2022 [13:49] - Marek Kudła | Link:

@ Autor,
"Nie jestem zbyt aktywnym blogerem na NB" ...
Dziękujemy ci za to Swisspola, i namawiamy do tego samego innych zajobów jak: pam-pers, jabe, Anna, rolnik z mazur, tricolour i paru innych.  

Obrazek użytkownika Swisspola

14-02-2022 [10:07] - Swisspola | Link:

Człowiek inteligentny i mądry jak nie ma nic do powiedzenia to milczy, w przeciwieństwie do ciebie i tobie podobnych! Ale rozumiem służba nie drużba, tylko mogliby trochę inteligentniejszych dyżurnych dobierać.

Obrazek użytkownika Adam66

13-02-2022 [14:55] - Adam66 | Link:

Cały czas należy też pamiętać o globalistach i ich dalekosiężnych planach dotyczących utworzenia jednego rządu światowego.  Większość państw już się wstępnie zgodziła na oddanie władzy WHO na czas "pandemii", formalna zgoda ma być podpisana wkrótce.  Co ciekawe, jedynym liczącym się krajem, który się temu sprzeciwia (przynajmniej oficjalnie) jest ... Rosja.
Być może po to urządza się teatrzyk ukraiński żeby zmusić Rosję do zmiany stanowiska a przy okazji odwrócić uwagę gawiedzi od tworzenia rządu światowego...
https://www.consilium.europa.e...
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-02-2022 [19:11] - Chatar Leon | Link:

To, że zgonów z powodu kowida w Polsce było ok  25-30 tys. można znaleźć w oparciu o dane na stronach ministerstwa zdrowia. Co prawda trzeba chwilę pogrzebać, bo ministerstwo woli nagłaśniać "zgony osób z kowidem" (równie dobrze możnaby podawać zgony osób z krótkowzrocznością). Podobnie dane ministerialne potwierdzają że zaszczepieni to już większość codziennych zakażeń a odsetek zaszczepionych wśród zmarłych z powodu kowida to ok. 30-40 procent.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

14-02-2022 [13:04] - Kazimierz Kozio... | Link:

na drodze do ludobójstwa. - w które miejsce dotarło spoleczeństwo lat 20 XXI w ?

Etap I. "Podgrzewanie Żaby"

1. Podział wstępny: niech odtąd będą ONI i MY

2. Naznaczanie: wywieranie presji ze MUSISZ SIĘ OREŚLIĆ po której jesteś stronie.

3. Dyskryminacja naznaczonych: proces ruszył z kopyta - IM wolno więcej bo określili się zgodnie z oczekiwaniami władzy

Etap II. "Padgatowka" - wciaz nie czuja zagrozenia ci, którzy zostana spaleni na stosie nowego ladu

4.DEHUMANIZACJA: człowiek to tylko jeden z licznych gatunków zwierząt w świecie w którym wszystkie byty są równoprawne

5. Przygotowania aparatu przemocy: pomysłodawcy poronionych idei urabiają swoich funkcjonariuszy kijem i marchewką żeby było kim dopilnować projektu

6. Wzmożenie Polaryzacji: oficjalna propaganda rozpoczyna szczucie NAS na NICH, ICH na NAS.

Naznaczeni jako "MY": Ci którzy stanęli po stronie wolnosci zostają nazwani nieodpowiedzialnymi samolubnymi ekstremistami, palającymi nienawiścia irracjonalistami i anarchistami.

Wyznaczeni jako "ONI" zbudują nowy ład:

- dobrzy ludzie, nigdy nie krytykujący władzy, 

- wybierający fajne życie a nie babranie sie w brudnej polityce,

- potrafiący spojrzeć w inny sposób gdy sprawy stają się kontrowersyjne, 

- szanowani obywatele którzy odwróca głowy kiedy pacholki władzy przyjdą po ich sąsiadów. 
  
Etap III. Teraz katastrofy już nie da się zatrzymać bez ofiar

7. Przygotowania do ostatecznego rozwiązania: 

7A. LISTY proskrypcyjne - łatwo można zestawić dowolną listę w czasach zwykle nieświadomego powszechnego ekshibicjonizmu kiedy zmuszeni jesteśmy do używania technologii informatycznych.

7B. IZOLOWANIE / wyoutowanie z social mediów / wywózki / przesiedlenia

8. SZYKANOWANIE - prześladowanie (nie)naznaczonych: 

- nękanie karami finansowymi - podatkami, konfiskaty wlasności

- pobicia, doprowadzanie znękanych do autodeskrukcji, coraz częstsze morderstwa "w sprawie", wreszcie pogromy

9. EKSTERMINACJA - eliminacja całych grup "zgodnie z prawem". 

Wg. propagandy nie ma mowy o ludobójstwie gdy eliminuje się OSOBNIKI nastające na bezpieczeństwo prawowiernych. 
Wyeliminowani już przeciez zostali zdehumanizowani w okresie "padgatowki" więc ogólem nie powinny targać dylematy moralne. 

10. NEGACJA: 

- propaganda przechodzi na kolejny poziom: NIC ZŁEGO SIĘ NIE STAŁO

- politycy, historycy, archiwiści, edukatorzy, żurnalisci i hollywoody z netflixami podrasowują narrację tak żeby "ocaleni" nie mieli kompleksów

- umoczeni "TYLKO wykonywali rozkazy" ale nikt nie wskazuje kim był Capo di Tutti Cappi